I | CSKA Sofia | - | FK Haskovo 2009 | 6:2 | ||
V | FK Haskovo 2009 | - | CSKA Sofia | 1:1 | ||
I: 17.09.2013 16:30 | V: 12.10.2013 13:00 | Campeones: CSKA Sofia | ||||
I | Akademik Svishtov | - | FK Sozopol | 0:2 | ||
V | FK Sozopol | - | Akademik Svishtov | 1:1 | ||
I: 18.09.2013 16:00 | V: 23.10.2013 14:00 | Campeones: FK Sozopol | ||||
I | PFC Bansko | - | Vitosha Bistritsa | 1:1 | ||
V | Vitosha Bistritsa | - | PFC Bansko | 2:0 | ||
I: 18.09.2013 16:00 | V: 13.10.2013 14:00 | Campeones: Vitosha Bistritsa | ||||
I | Lyubimetz 2007 | - | Lokomotiv Plovdiv | 1:1 | ||
V | Lokomotiv Plovdiv | - | Lyubimetz 2007 | 0:0 | ||
I: 18.09.2013 16:00 | V: 13.10.2013 14:00 | Campeones: Lokomotiv Plovdiv | ||||
I | PFC Beroe | - | Vidima Rakovski | 3:0 | ||
V | Vidima Rakovski | - | PFC Beroe | 2:5 (0:2) | ||
I: 18.09.2013 16:00 | V: 10.10.2013 14:00 | Campeones: PFC Beroe | ||||
I | Botev Vratsa | - | PFC Montana | 1:0 | ||
V | PFC Montana | - | Botev Vratsa | 4:2 pn. | ||
I: 18.09.2013 16:00 | V: 12.10.2013 14:00 | Campeones: PFC Montana | ||||
I | Botev Galabovo | - | FC Rakovski 2011 | 1:0 | ||
V | FC Rakovski 2011 | - | Botev Galabovo | 2:0 pró. | ||
I: 18.09.2013 16:00 | V: 12.10.2013 13:00 | Campeones: FC Rakovski 2011 | ||||
I | Botev Plovdiv | - | Neftochimik Burgas | 6:0 | ||
V | Neftochimik Burgas | - | Botev Plovdiv | 0:3 | ||
I: 18.09.2013 16:00 | V: 12.10.2013 14:00 | Campeones: Botev Plovdiv | ||||
I | Slavia Sofia | - | Pirin Razlog | 4:0 | ||
V | Pirin Razlog | - | Slavia Sofia | 1:4 | ||
I: 18.09.2013 16:00 | V: 12.10.2013 14:00 | Campeones: Slavia Sofia | ||||
I | PFC Shumen 2010 | - | PSFC Chernomorets | 0:4 | ||
V | PSFC Chernomorets | - | PFC Shumen 2010 | 9:0 | ||
I: 18.09.2013 16:00 | V: 09.10.2013 13:00 | Campeones: PSFC Chernomorets | ||||
I | Marek Dupnitza | - | Cherno More Varna | 0:0 | ||
V | Cherno More Varna | - | Marek Dupnitza | 2:0 | ||
I: 18.09.2013 16:00 | V: 12.10.2013 14:00 | Campeones: Cherno More Varna | ||||
I | FC Oborishte | - | FK Dobrudzha | 2:2 | ||
V | FK Dobrudzha | - | FC Oborishte | 1:0 | ||
I: 18.09.2013 16:00 | V: 23.10.2013 14:00 | Campeones: FK Dobrudzha | ||||
I | Levski Sofia | - | PFC Pirin Gotse Delchev | 4:0 | ||
V | PFC Pirin Gotse Delchev | - | Levski Sofia | 0:5 | ||
I: 18.09.2013 16:30 | V: 12.10.2013 15:00 | Campeones: Levski Sofia | ||||
I | PFC Litex Lovech | - | Spartak Varna | 5:1 | ||
V | Spartak Varna | - | PFC Litex Lovech | 2:3 | ||
I: 18.09.2013 17:00 | V: 12.10.2013 14:00 | Campeones: PFC Litex Lovech | ||||
I | PFC Kaliakra Kavarna | - | Lokomotiv Sofia | 1:2 | ||
V | Lokomotiv Sofia | - | PFC Kaliakra Kavarna | 3:0 | ||
I: 18.09.2013 18:00 | V: 12.10.2013 14:00 | Campeones: Lokomotiv Sofia | ||||
I | PFC Ludogorets Razgrad | - | FC Dunav Ruse | 4:1 (2:0) | ||
V | FC Dunav Ruse | - | PFC Ludogorets Razgrad | 1:2 | ||
I: 09.10.2013 17:00 | V: 12.10.2013 14:00 | Campeones: PFC Ludogorets Razgrad | ||||