I | Banjul Hawks FC | - | Horoya AC | no jug. | ||
V | Horoya AC | - | Banjul Hawks FC | no jug. | ||
I: 09.09.2022 | V: 16.09.2022 | Campeones: Banjul Hawks FC | ||||
I | Volcan Club de Moroni | - | La Passe FC | 1:0 (1:0) | ||
V | La Passe FC | - | Volcan Club de Moroni | no jug. | ||
I: 10.09.2022 14:30 | V: 16.09.2022 14:00 | Campeones: Volcan Club de Moroni | ||||
I | APR FC | - | US Monastir | 1:0 (1:0) | ||
V | US Monastir | - | APR FC | 3:0 (2:0) | ||
I: 10.09.2022 15:00 | V: 18.09.2022 16:00 | Campeones: US Monastir | ||||
I | Zalan FC | - | Young Africans | 0:4 (0:0) | ||
V | Young Africans | - | Zalan FC | 5:0 (0:0) | ||
I: 10.09.2022 15:00 | V: 17.09.2022 18:00 | Campeones: Young Africans | ||||
I | KMKM | - | Al Ahly Tripolis | 0:2 (0:1) | ||
V | Al Ahly Tripolis | - | KMKM | 4:0 (2:0) | ||
I: 10.09.2022 15:00 | V: 17.09.2022 20:00 | Campeones: Al Ahly Tripolis | ||||
I | Cape Town City FC | - | AS Otôho | 2:0 (0:0) | ||
V | AS Otôho | - | Cape Town City FC | 0:0 (0:0) | ||
I: 10.09.2022 15:00 | V: 18.09.2022 16:30 | Campeones: Cape Town City FC | ||||
I | Red Arrows | - | CD 1º de Agosto | 0:1 (0:1) | ||
V | CD 1º de Agosto | - | Red Arrows | 1:1 (1:1) | ||
I: 10.09.2022 15:00 | V: 18.09.2022 17:00 | Campeones: CD 1º de Agosto | ||||
I | Big Bullets FC | - | Simba SC | 0:2 (0:1) | ||
V | Simba SC | - | Big Bullets FC | 2:0 (1:0) | ||
I: 10.09.2022 15:00 | V: 18.09.2022 15:00 | Campeones: Simba SC | ||||
I | Matlama | - | Coton Sport Garoua | 0:3 (0:1) | ||
V | Coton Sport Garoua | - | Matlama | 1:0 (0:0) | ||
I: 10.09.2022 16:00 | V: 18.09.2022 19:00 | Campeones: Coton Sport Garoua | ||||
I | AS Stade Mandji | - | Plateau United | 2:2 (2:2) | ||
V | Plateau United | - | AS Stade Mandji | 1:0 (0:0) | ||
I: 10.09.2022 16:30 | V: 18.09.2022 17:00 | Campeones: Plateau United | ||||
I | Deportivo Mongomo | - | Djoliba AC | 2:0 (1:0) | ||
V | Djoliba AC | - | Deportivo Mongomo | 5:0 (4:0) | ||
I: 10.09.2022 17:00 | V: 19.09.2022 18:00 | Campeones: Djoliba AC | ||||
I | ASN Nigelec | - | SOAR | 2:1 (1:0) | ||
V | SOAR | - | ASN Nigelec | 0:0 (0:0) | ||
I: 10.09.2022 17:30 | V: 16.09.2022 18:00 | Campeones: ASN Nigelec | ||||
I | Bo Rangers | - | CR Bélouizdad | 0:0 (0:0) | ||
V | CR Bélouizdad | - | Bo Rangers | 3:0 (1:0) | ||
I: 10.09.2022 18:00 | V: 17.09.2022 20:30 | Campeones: CR Bélouizdad | ||||
I | Olympic Real | - | Vipers SC | 0:3 (0:1) | ||
V | Vipers SC | - | Olympic Real | 1:0 (1:0) | ||
I: 10.09.2022 21:00 | V: 17.09.2022 15:00 | Campeones: Vipers SC | ||||
I | St. George SC | - | Al Hilal Omdurman | 2:1 (2:0) | ||
V | Al Hilal Omdurman | - | St. George SC | 1:0 (0:0) | ||
I: 11.09.2022 15:00 | V: 18.09.2022 19:00 | Campeones: Al Hilal Omdurman | ||||
I | Flambeau du Centre | - | Al Ittihad Tripolis | 1:0 (1:0) | ||
V | Al Ittihad Tripolis | - | Flambeau du Centre | 2:1 (1:1) | ||
I: 11.09.2022 15:00 | V: 18.09.2022 19:00 | Campeones: Flambeau du Centre | ||||
I | Black Bulls | - | Petro Atlético | 0:3 (0:0) | ||
V | Petro Atlético | - | Black Bulls | 2:1 (2:1) | ||
I: 11.09.2022 15:00 | V: 17.09.2022 17:00 | Campeones: Petro Atlético | ||||
I | CFFA | - | Royal Leopards | 2:3 (1:1) | ||
V | Royal Leopards | - | CFFA | 2:1 (0:1) | ||
I: 11.09.2022 15:00 | V: 17.09.2022 15:00 | Campeones: Royal Leopards | ||||
I | AS Arta | - | Al Merrikh SC | 1:2 (1:0) | ||
V | Al Merrikh SC | - | AS Arta | 0:0 (0:0) | ||
I: 11.09.2022 16:00 | V: 17.09.2022 14:30 | Campeones: Al Merrikh SC | ||||
I | Rivers United | - | Watanga FC | 3:0 (3:0) | ||
V | Watanga FC | - | Rivers United | 1:0 (1:0) | ||
I: 11.09.2022 17:00 | V: 18.09.2022 18:00 | Campeones: Rivers United | ||||
I | Coton FC | - | ASEC Mimosas | 1:2 (1:1) | ||
V | ASEC Mimosas | - | Coton FC | 2:0 (1:0) | ||
I: 11.09.2022 18:00 | V: 18.09.2022 18:00 | Campeones: ASEC Mimosas | ||||
I | ASKO Kara | - | FC Nouadhibou | 1:1 (0:0) | ||
V | FC Nouadhibou | - | ASKO Kara | 0:1 (0:1) | ||
I: 11.09.2022 18:00 | V: 17.09.2022 21:00 | Campeones: ASKO Kara | ||||
I | Gaborone United | - | AS Vita Club | 1:0 (1:0) | ||
V | AS Vita Club | - | Gaborone United | 3:1 (2:1) | ||
I: 11.09.2022 18:00 | V: 18.09.2022 16:30 | Campeones: AS Vita Club | ||||
I | Casa Sport | - | JS Kabylie | 1:0 (0:0) | ||
V | JS Kabylie | - | Casa Sport | 3:0 (2:0) | ||
I: 11.09.2022 19:00 | V: 18.09.2022 20:00 | Campeones: JS Kabylie | ||||
I | RC Kadiogo | - | Asante Kotoko | 0:1 (0:0) | ||
V | Asante Kotoko | - | RC Kadiogo | 1:3 (0:1, 0:1) pn. | ||
I: 12.09.2022 19:00 | V: 18.09.2022 17:00 | Campeones: RC Kadiogo | ||||
I | Tout-puissant Elect Sports | - | Zamalek | 0:2 (0:0) | ||
V | Zamalek | - | Tout-puissant Elect Sports | 2:0 (0:0) | ||
I: 18.09.2022 17:00 | V: 25.09.2022 20:00 | Campeones: Zamalek | ||||