05.01.2019 15:00 Mainz - TuS Marienborn 4:0 (2:0)
06.01.2019 15:00 Kaizer Chiefs - Werder Bremen susp.
15:30 Stuttgart - FC Utrecht 2:3 (0:0)
15:30 Hannover - NEC Nijmegen 0:0 (0:0)
16:30 Wolfsburgo - Vitesse 3:0 (2:0)
07.01.2019 15:00 Bor. Mönchengladbach - 1. FC Magdeburg 1:2 (1:1)
15:30 1. FC Nürnberg - PEC Zwolle 1:1
16:00 Borussia Dortmund - Fortuna Düsseldorf 3:2 (2:1)
16:00 Holstein Kiel - KV Mechelen 2:0 (1:0)
16:00 NAC Breda - Sint-Truidense VV 2:1 (0:0)
08.01.2019 14:00 Beşiktaş - Helmond Sport 1:0 (0:0)
14:00 Bayer Leverkusen - FC Twente 4:0 (2:0)
14:30 FC Dordrecht - TOP Oss 3:0 (0:0)
15:00 Darmstadt - SV Wehen Wiesbaden 2:1 (0:1)
15:00 Trabzonspor - ADO Den Haag 3:1 (1:1)
16:00 Mainz - Standard Liège 2:3 (2:0)
19:30 Colonia - FC Groningen 3:1 (0:1)
09.01.2019 11:00 Sparta Praga - České Budějovice 3:1 (2:0)
13:00 Erzgebirge Aue - Hallescher FC 1:0 (0:0)
13:00 Dynamo Dresden - FSV Budissa Bautzen 7:0 (2:0)
13:30 FC Carl Zeiss Jena - FC Oberlausitz 4:0 (1:0)
14:00 TSV 1860 München - SV Ried 2:2 (1:2)
14:00 Hertha - Arminia Bielefeld 4:1 (1:0)
14:00 SC Paderborn 07 - SV Meppen 4:0 (2:0)
14:00 FC Zürich - FC Aarau 4:3 (2:3)
14:30 FC Chiasso - FC Lugano 0:3 (0:1)
15:00 FK Mladá Boleslav - Viktoria Žižkov 3:0 (1:0)
15:00 VfL Osnabrück - Çaykur Rizespor 1:2 (0:2)
15:30 SV Zulte Waregem - Hannover 3:3 (0:0)
16:00 1. FC Magdeburg - Shenzhen FC 2:0 (0:0)
10.01.2019 12:00 sc Heerenveen - Ingolstadt 3:4 (1:1, 3:3)
14:00 SV Sandhausen - Antalyaspor 3:0 (1:0)
14:00 KRC Genk - Fortuna Sittard 1:0 (0:0)
14:30 Holstein Kiel - Gante 1:6 (0:3)
15:00 Würzburger Kickers - Waasland-Beveren 1:1 (0:1)
16:00 Fortuna Düsseldorf - FC Emmen 1:0 (0:0)
11.01.2019 01:00 Eintracht Frankfurt - São Paulo FC 2:1 (1:0)
01:00 AFC Ajax - Flamengo RJ 3:4 (2:2, 2:2) pn.
12:00 Borussia Dortmund - Willem II 3:2 (1:1)
12:00 Karlsruher SC - 1. FC Magdeburg 0:3 (0:0)
12:00 Hoffenheim - Sint-Truidense VV 5:2 (3:1)
12:30 SV Wehen Wiesbaden - 1. FC Saarbrücken 2:4 (1:1)
12:30 1. FC Slovácko - AZ Alkmaar 1:1 (0:1)
13:00 Erzgebirge Aue - Hansa Rostock 1:0 (0:0)
13:00 BidVest Wits - Werder Bremen 2:2 (1:2)
14:00 PSV - Club Brugge KV 2:1 (0:0)
14:00 Bayer Leverkusen - PEC Zwolle 3:1 (2:0)
14:30 FC Schaffhausen - FC St. Gallen 1:1 (0:1)
15:00 FC Thun - FC Rapperswil-Jona 2:0 (1:0)
15:00 Hoffenheim - RSC Anderlecht 2:3 (1:1)
15:00 Cercle Brugge - Stuttgart 2:2 (0:0)
15:00 FC St. Pauli - Sporting Charleroi 2:3 (1:0)
15:00 Royal Excel Mouscron - 1. FC Nürnberg 2:1 (1:0, 2:1)
15:00 FC Groningen - MSV Duisburg 1:1 (0:0)
15:00 Neuchâtel Xamax FCS - FC Lausanne-Sport 0:3 (0:2)
15:00 Basilea - FC Aarau 2:0 (0:0)
15:00 Trabzonspor - MTK Budapest 0:2 (0:0)
15:00 İstanbul Başakşehir F.K. - ADO Den Haag 3:1 (2:0)
15:30 Schalke - KRC Genk 2:2 (1:2)
16:00 Fenerbahçe - AZ Alkmaar 3:2 (1:0)
16:00 SV Horn - SV Leobendorf 4:1 (1:0)
16:15 Bayer Leverkusen - Preußen Münster 4:2 (3:2)
17:00 Bor. Mönchengladbach - Standard Liège 0:2 (0:1)
17:00 Borussia Dortmund - Feyenoord 2:1 (0:0)
17:00 Vitesse - Livingston FC 3:2 (2:1)
18:00 Servette Genève - FC Vevey Sports 4:1 (3:1)
12.01.2019 01:35 Millonarios - Atlético Nacional 1:0 (0:0)
10:30 Viktoria Žižkov - Bohemians 1905 0:2 (0:2)
11:00 Mainz - SC Freiburg 2:2 (2:0)
11:00 FK Teplice - FC Oberlausitz 5:1 (3:0)
12:00 Blau-Weiß 90 Berlin - 1. FC Union Berlin 3:4 (1:3)
12:00 Karlsruher SC - Feyenoord 2:4 (2:3)
12:00 Aalborg BK - Hobro IK 1:2 (1:2)
13:00 SV Babelsberg 03 - Empor Berlin 4:3
13:00 Optik Rathenow - Berliner AK 07 1:6
13:00 ATSV Stadl-Paura - Vorwärts Steyr 0:4 (0:2)
13:00 Lokomotiva Zagreb - HNK Gorica 1:1 (1:0)
13:30 FC Carl Zeiss Jena - Germania Halberstadt 3:0 (1:0)
14:00 Energie Cottbus - Sparta Praga 0:2 (0:1)
14:00 VfL Osnabrück - BSC Young Boys 2:1 (1:1)
14:00 SC Freiburg - Mainz 2:2 (0:1)
14:00 Wolfsburgo - HNK Rijeka 3:0 (1:0)
14:00 FC Liefering - Jahn Regensburg 1:10 (0:3)
14:00 WSC Hertha - FC Blau Weiß Linz 1:3 (1:1)
14:00 Schalke II - FC St. Pauli II 3:1 (2:1)
14:00 Hammer SpVg - SC Wiedenbrück 1:2 (0:0)
14:30 VVV-Venlo - Viktoria Köln 2:0 (1:0)
15:00 FC Wels - SV Ried 2:6 (1:1)
15:00 RB Leipzig - Galatasaray 1:1 (1:0)
15:00 FC Südtirol - FC Wacker Innsbruck 3:0 (1:0)
15:15 Rot-Weiss Essen - Fortuna Köln 3:0 (1:0)
16:00 SKN St. Pölten - SKU Amstetten 4:2 (3:2)
19:00 São Paulo FC - AFC Ajax 2:4 (1:0)
22:00 Eintracht Frankfurt - Flamengo RJ 0:1 (0:1)
23:00 América de Cali - Santa Fe 0:1 (0:0)
13.01.2019 10:45 SV Rödinghausen - TSV Havelse 1:0
12:00 RB Leipzig - Wolfsberger AC 1:0
12:30 1. FC Union Berlin - Shenzhen FC 2:0
13:00 Fortuna Düsseldorf - Bayern Múnich 7:8 (0:0, 0:0) pn.
13:00 SV Sandhausen - Hansa Rostock 0:0 (0:0)
13:00 Sivasspor - Sepsi OSK 2:1
14:00 Adana Demirspor - CS Universitatea Craiova 1:2
14:00 TuS Haltern - SC Wiedenbrück 2:1
14:00 FC Brandenburg 03 - FC Viktoria 1889 Berlin 1:1 (1:0)
14:10 Bor. Mönchengladbach - Hertha 1:0
14:30 Hannover - Heracles Almelo 4:1 (3:0)
15:00 Dinamo Bucureşti - Hajduk Split 0:2
15:00 FC Dunărea Călărași - KFC Uerdingen 05 1:1
15:00 Udinese - Calcio Padova 1:0
15:00 Rubin Kazan - Diósgyöri VTK 2:0 (2:0)
15:20 Fortuna Düsseldorf - Hertha 3:1
15:30 1. FC Heidenheim 1846 - RSC Anderlecht 2:1 (0:0)
16:30 Bayern Múnich - Bor. Mönchengladbach 4:2 pn.
20:30 Corinthians SP - Santos FC 1:1 (1:1)
Partidos decisivos
14.01.2019 13:30 SpVgg Greuther Fürth - VfR Aalen 3:0 (2:0)
14:00 FC Zürich - KFC Uerdingen 05 3:1 (1:1)
15:00 Hamburgo - FC St. Gallen 0:3 (0:2)
15:00 FK Partizani - Dinamo Zagreb 1:2 (1:1)
15:00 Würzburger Kickers - Génova 1:1 (1:0)
15:30 Darmstadt - TSV 1860 München 1:0 (1:0)
16:00 1. FC Kaiserslautern - MOL Vidi FC 0:2 (0:1)
15.01.2019 01:00 América de Cali - Atlético Nacional 1:0 (0:0)
10:30 Dinamo Zagreb - Dynamo Dresden 1:0 (0:0)
12:00 Aarhus GF - Odense BK 2:3 (0:2)
13:30 Rot-Weiß Erfurt - FSV Zwickau 1:1 (0:1)
14:00 Dynamo Dresden - FC Zürich 2:1 (0:1)
14:00 Erzgebirge Aue - FC Sion 2:1 (0:0)
14:00 BSC Young Boys - Astra Giurgiu 1:1 (0:1)
15:00 Rapid Wien - SV Horn 5:0 (2:0)
15:00 Ferencvárosi TC - Gaz Metan Mediaş 0:0 (0:0)
16:00 Kapfenberger SV 1919 - SV Mattersburg 0:4 (0:2)
16:00 Neuchâtel Xamax FCS - Real Murcia 3:2 (1:0)
16:00 Karlsruher SC - FC Winterthur 3:1 (2:0)
18:00 FCM Traiskirchen - FC Admira Wacker 0:4 (0:2)
18:30 Austria Wien (A) - SC Mannswörth 2:1 (0:1)
18:30 Alemannia Aachen - SC Paderborn 07 II 4:0 (1:0)
16.01.2019 01:00 Santa Fe - Millonarios 3:1 (3:1)
11:00 Mallorca - Colonia 1:0 (0:0)
12:30 SV Meppen - Gabala FK 2:1 (0:0, 0:0)
15:00 Austria Wien - SC Wiener Neustadt 0:1 (0:0)
15:00 FC St. Pauli - SV Wehen Wiesbaden 3:2 (2:1)
15:00 VfL Bochum - CSKA Sofia 1:1 (0:0)
15:00 FC Sion - Dinamo Bucureşti 3:0 (2:0)
16:00 NK Maribor - Szombathelyi Haladás 0:0 (0:0)
16:30 Portimonense SC - MSV Duisburg 1:1 (0:0)
16:30 SC Olhanense - Servette Genève 1:1 (0:0)
17:00 Slovan Bratislava - Sigma Olomouc 2:3 (1:0)
17:30 FSV Zwickau - VfB Auerbach 4:2 (1:1)
18:00 SV Babelsberg 03 - Inter Leipzig 6:1 (3:1)
18:00 VfB Oldenburg - Sportfreunde Lotte 0:5 (0:1)
18:30 Optik Rathenow - Brandenburger SC Süd 2:1 (1:1)
19:00 SC Fürstenfeld - TSV Hartberg 1:6 (1:3)
19:00 Fortuna Köln - Bonner SC 1:2 (0:2)
17.01.2019 13:00 Esbjerg fB - SønderjyskE 1:2 (1:1)
14:00 Jahn Regensburg - SG Sonnenhof Großaspach 1:0 (1:0)
14:00 Budapesti Vasas - Jaszbereny SE Vasas 7:0 (4:0)
14:30 Calcio Como - FC Chiasso 3:0 (3:0)
15:00 Neuchâtel Xamax FCS - 1. FC Heidenheim 1846 0:1 (0:1)
15:00 Brøndby IF - FC Roskilde 1:3 (0:2)
15:30 Darmstadt - FC Rapperswil-Jona 0:0 (0:0)
15:30 TSV 1860 München - Arminia Bielefeld 1:2 (1:1)
16:00 Ingolstadt - Hallescher FC 3:1 (2:1)
16:00 1. FC Kaiserslautern - Shanghai Shenhua 1:0 (1:0)
16:00 FC Luzern - Steaua Bucureşti 0:0 (0:0)
16:00 Viktoria Plzeň - FK Ústí nad Labem 6:1 (1:0)
16:00 RB Linense - MOL Vidi FC 1:1 (1:0)
16:30 Basilea - Puskás FC 2:1 (1:0)
17:30 VfR Aalen - FC Voluntari 5:0 (2:0)
18:00 DAC Dunajská Streda - FC Slovan Galanta 4:2 (2:1)
18:30 Wolfsburgo II - SV Reislingen-Neuhaus 11:0 (6:0)
20:00 Servette Genève - HNK Rijeka 1:3 (0:1)
18.01.2019 01:00 Santa Fe - Atlético Nacional 2:1 (1:0)
12:00 FKS Stal Mielec - KS Cracovia 1:1 (1:0)
13:00 CFR Cluj - FC Zürich 2:1 (1:0)
14:00 SCR Altach - SSV Reutlingen 4:4 (0:2)
14:00 1. FC Union Berlin - SpVgg Unterhaching 1:2 (0:1)
14:00 Eintracht Braunschweig - Rot-Weiß Erfurt 5:0 (2:0)
14:30 FC Liefering - LASK 1:1 (1:1)
15:00 Hamburgo - FC Lugano 1:0 (0:0)
15:30 SKN St. Pölten - FC Blau Weiß Linz 3:0 (1:0)
16:00 FC Admira Wacker - SV Horn 3:1 (2:1)
16:00 1. FC Union Berlin - FC Lausanne-Sport 0:0 (0:0)
17:00 RB Salzburg - USK Anif 8:2 (4:2)
17:30 Sturm Graz - Vorwärts Steyr 2:2 (1:1)
18:00 SV Mattersburg - SV Lafnitz 1:1 (0:0)
18:30 Austria Wien (A) - SV Leobendorf 2:1 (0:1)
19.01.2019 01:00 Millonarios - América de Cali 2:1 (1:0)
11:30 Hallescher FC - Chemnitzer FC 4:2 (1:1)
12:00 Wolfsberger AC - Kapfenberger SV 1919 5:3 (4:3)
12:00 Colonia - TuS Koblenz 4:0 (1:0)
12:00 Bahlinger SC - Karlsruher SC II 2:2
12:00 Hannover II - SC Paderborn 07 II 0:1
13:00 FC Anker Wismar - SpVgg Cambs-Leezen 11:0
13:00 BFC Dynamo - TSG Neustrelitz 1:0 (1:0)
13:00 VfL Halle 96 - SSV Markranstädt 1:2
13:00 Grasshopper Club Zürich - Hajduk Split 1:0 (0:0)
13:00 Austria Wien - SV Ried 3:2 (1:1)
13:30 SV Babelsberg 03 - SC Staaken 12:0 (6:0)
13:30 SSV Reutlingen - SC Freiburg II 1:4
13:30 Jahn Regensburg - Würzburger Kickers 0:1 (0:0)
14:00 Energie Cottbus - 1. FC Magdeburg 1:0 (0:0)
14:00 TSV Hartberg - FC Gleisdorf 09 7:2 (3:1)
14:00 Rapid Wien - Floridsdorfer AC 1:0 (1:0)
14:00 Karlsruher SC - Jeunesse Esch 2:0 (2:0)
14:00 SSV Ulm 1846 - FC Wacker Innsbruck 1:2
14:00 SKU Amstetten - České Budějovice 3:2 (0:1)
14:00 Preußen Münster - Fortuna Köln 1:1 (1:0)
14:00 SV Meppen - FC Botoşani 3:2 (1:1)
14:00 SG Wattenscheid 09 - TSV Steinbach Haiger 0:3 (0:1)
14:00 Alemannia Aachen - Wormatia Worms 2:2 (1:1)
14:00 SV Lippstadt 08 - VfL Osnabrück 0:2 (0:1, 0:1)
14:00 SC Verl - Schwarz-Weiß Rehden 4:0 (2:0)
14:00 Stuttgarter Kickers - TSG Balingen 3:2 (2:1)
14:00 Kickers Offenbach - Sportfreunde Siegen 0:2 (0:1)
14:00 1. FC Saarbrücken - SV Sandhausen 0:0 (0:0)
14:00 Slavia Praha - FK Ústí nad Labem 8:0 (1:0)
15:00 Qarabağ FK - Bohemians 1905 3:1 (1:1)
15:00 SC Brühl - FC Thun 1:5 (0:1)
15:00 Ferencvárosi TC - FC Sion 2:2 (2:0)
15:30 Arminia Bielefeld - FC St. Gallen 0:2 (0:0)
16:00 VfL Bochum - Dinamo Kiev 0:3 (0:1)
16:00 SV Wehen Wiesbaden - FC Rapperswil-Jona 2:0 (0:0)
17:00 Sportunion St. Martin/M. - Vorwärts Steyr 0:1
20.01.2019 09:30 Dynamo Dresden - FC Aarau 0:1 (0:0)
11:00 FK Jablonec - Viktoria Žižkov 2:1 (0:0)
12:00 Wolfsburgo II - Germania Halberstadt 4:0 (2:0)
13:00 Grasshopper Club Zürich - Dynamo Dresden 0:0 (0:0)
13:30 FC Carl Zeiss Jena - Erzgebirge Aue 4:2 (0:1)
14:00 SV 07 Elversberg - SG Sonnenhof Großaspach 1:3 (0:2)
15:00 Korona Kielce - Ferencvárosi TC 3:2 (0:0)
21.01.2019 12:00 FC København - FC Roskilde 1:0 (0:0)
15:30 Tianjin Teda - Arminia Bielefeld 1:2 (1:0)
16:00 MOL Vidi FC - Sparta Praga 1:3 (0:2)
16:00 CSKA Moscú - FK Ventspils 5:0 (3:0)
17:00 MSV Duisburg - Servette Genève 3:2 (3:1)
18:00 Spartak Moskva - FK Rostov 2:1 (0:1)
22.01.2019 09:00 Akhmat Grozny - Budapest Honvéd 1:1 (1:1)
12:00 Molde FK - CSKA Moscú 1:2 (0:0)
13:00 Basilea - FK Krasnodar 2:0 (0:0)
13:00 Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice 2:3 (1:1)
14:00 Vendsyssel FF - Grasshopper Club Zürich 0:3 (0:0)
14:00 FC Sion - Bohemians 1905 0:1 (0:1)
14:00 Wolfsberger AC - SV Ried 0:1 (0:0)
14:00 Borussia Dortmund II - TSV Steinbach Haiger 3:5 (1:4)
14:00 FK Dukla Praha - 1. FK Příbram 4:0 (2:0)
14:00 Beijing Guoan - Slavia Praha 0:4 (0:3)
14:30 LASK - WSG Wattens 8:2 (2:0)
14:30 1. FC Kaiserslautern - FC 08 Homburg 3:0 (0:0)
15:00 RB Salzburg - FC Blau Weiß Linz 3:2 (1:1)
15:00 SpVgg Greuther Fürth - SV Sandhausen 1:1 (0:0)
15:00 Shakhtar Donetsk - Hajduk Split 1:4 (1:3)
15:30 FSV Zwickau - 1. FC Magdeburg 2:3 (2:2)
16:00 Austria Wien (A) - SV Mattersburg 0:1 (0:0)
17:00 FC Lausanne-Sport - Puskás FC 2:1 (2:0)
17:30 Sturm Graz - SC Weiz 9:0 (3:0)
18:00 Zenit - Lokomotiv Moskva 1:3 (0:2)
18:00 Holstein Kiel - Hansa Rostock 0:0 (0:0)
18:30 Vorwärts Steyr - ASK St. Valentin 4:0 (2:0)
18:30 FC Hellas Kagran - SV Stripfing/Weiden 2:4 (1:2)
18:45 Bayern Múnich II - Wacker Burghausen 6:0 (2:0)
20:30 Bohemian FC - Shelbourne FC 2:2
20:45 Drogheda United - Derry City 0:2 (0:2)
23.01.2019 11:00 České Budějovice - Slavoj Vyšehrad 3:1 (0:1)
12:00 Odra Opole - GKS Tychy '71 2:0 (1:0)
13:00 Sigma Olomouc - Vysočina Jihlava 5:0 (3:0)
14:00 Borussia Dortmund II - Rot-Weiss Essen 4:0 (4:0)
14:00 Hamburgo - FC Midtjylland 5:3 (2:1, 4:2)
14:00 FC Aarau - Budapest Honvéd 1:1 (1:1)
14:30 SCR Altach - FC Vaduz 2:0 (0:0)
15:00 Dinamo Bucureşti - Dinamo Moskva 0:2 (0:1)
15:00 Qarabağ FK - Piast Gliwice 1:1 (1:1)
15:00 Dinamo Zagreb - Śląsk Wrocław 2:0 (0:0)
16:00 BSC Young Boys - FC Schaffhausen 3:0 (2:0)
16:00 SSV Ulm 1846 - TSV Berg 7:1
16:00 Dinamo Kiev - Steaua Bucureşti 1:1 (0:0)
16:00 NK Maribor - MFK Karvina 0:0 (0:0)
18:00 TSV Hartberg - SC Wiener Neustadt 3:3 (2:3)
18:30 Colonia - VfL Bochum 2:1 (2:0)
19:00 WAF Vorwärts Brigittenau - Floridsdorfer AC 0:6 (0:3)
19:00 Neuchâtel Xamax FCS - Yverdon-Sport FC 3:0 (2:0)
24.01.2019 09:30 Grasshopper Club Zürich - Chemnitzer FC 2:2 (2:0)
12:00 Xerez CD - Shenzhen FC 2:1 (1:1)
12:00 Lokomotiv Plovdiv - PFC Chernomorets Balchik 7:0 (3:0)
13:00 Dinamo Batumi - FC Merani Martvili 1:0 (0:0)
14:30 SpVgg Unterhaching - WSG Wattens 0:0 (0:0)
16:00 FC Nordsjælland - FK Ventspils 1:1 (0:0)
16:00 Viktoria Plzeň - Puskás FC 0:0 (0:0)
19:30 Colonia - 1. FC Monheim 7:1 (2:1)
20:00 Gżira United - Slovan Bratislava 3:4 (3:3)
25.01.2019 11:00 GKS Katowice - FK Fotbal Třinec 2:0 (0:0)
13:00 Erzgebirge Aue - Union Fürstenwalde 2:0 (1:0)
13:00 Dynamo Dresden - FK Dukla Praha 3:2 (1:2)
13:00 Hamarkameratene - Stabæk IF 1:3 (0:1)
13:00 Lyngby BK - Malmoe 1:5 (0:3)
13:15 Vålerenga IF - Strømmen IF 4:1 (4:1)
13:30 Arminia Bielefeld - VfB Lübeck 4:1 (4:0)
13:55 CFR Cluj - FK AS Trenčín 4:2 (3:0)
14:00 1. FC Heidenheim 1846 - Austria Lustenau 4:0 (1:0)
14:00 Rapid Wien - FC Aarau 5:2 (2:1)
14:30 AIK Solna - GIF Sundsvall 1:1 (1:1)
15:00 Austria Wien - Dinamo Zagreb 2:0 (0:0)
15:00 SFC Opava - Vysočina Jihlava 2:3 (1:1)
15:00 NK Istra 1961 - NK Domžale 0:1 (0:1)
15:00 Hajduk Split - Shakhter Soligorsk 1:1 (1:1)
15:30 Örebro SK - IK Sirius 3:2 (2:1)
16:30 Zenit - Spartak Moskva 0:3 (0:2)
16:30 FC Admira Wacker - ASK Ebreichsdorf 0:1 (0:1)
17:00 SC Farense - FK Jablonec 5:6 (0:1, 1:1) pn.
18:00 Austria Wien (A) - SR Donaufeld 2:0 (1:0)
18:00 Rapid Wien (A) - FC Blau Weiß Linz 0:0 (0:0)
19:00 Bærum SK - Lyn Oslo 2:2 (0:1)
19:30 FK Rostov - Lokomotiv Moskva 3:4 (0:0, 1:1) pn.
20:30 UC Dublin - Shelbourne FC 0:0 (0:0)
20:30 St Patrick's Athletic - Bray Wanderers 3:0 (2:0)
26.01.2019 09:00 Shakhtar Donetsk - Qarabağ FK 3:1 (2:0)
11:00 Colonia - SSVg Velbert 3:1 (0:0)
13:00 SV Babelsberg 03 - TeBe Berlin 3:2 (2:0)
14:00 TSV Hartberg - SV Lafnitz 1:2 (0:1)
14:00 FC St. Gallen - SCR Altach 4:2 (1:2)
14:00 SKU Amstetten - FCM Traiskirchen 4:1 (2:1)
14:00 SV Lippstadt 08 - KSV Baunatal 4:2 (2:1)
14:00 Fortuna Düsseldorf II - SV Bergisch Gladbach 09 0:3 (0:0)
14:00 Stuttgarter Kickers - Augsburgo II 1:2 (1:0)
14:00 1. FC Union Berlin - Basilea 2:2 (2:2)
14:30 Eintracht Trier - Jeunesse Esch 1:1
15:00 SC Verl - SV Spexard 2:0
16:00 FC Liefering - Wolfsberger AC 0:0 (0:0)
17:30 Sturm Graz - Lech Poznań 2:1 (1:0)
27.01.2019 11:00 VfL Osnabrück - SC Spelle-Venhaus 5:1
12:00 Hamburgo II - Holstein Kiel II 4:1 (1:1)
12:00 Bangkok United - Consadole Sapporo 1:5 (1:3)
17:00 RB Salzburg - Slavia Praha 1:0 (0:0)
28.01.2019 13:00 Randers FC - Široki Brijeg 3:1 (1:0)
13:00 Hobro IK - Sigma Olomouc 1:1 (1:0)
13:00 Pakhtakor Tashkent - Brøndby IF 0:1 (0:0)
14:00 Anzhi Makhachkala - FK Biolog Novokubansk 3:1 (1:1)
15:00 Lechia Gdańsk - Odense BK 0:2 (0:1)
15:00 FK AS Trenčín - FK Mariupol 2:0 (0:0)
16:00 Ranheim IL - Östersunds FK 0:2 (0:1)
16:00 Viktoria Plzeň - CSKA Sofia 1:2 (1:1)
17:00 Crvena Zvezda - Wacker Nordhausen 2:0 (2:0)
18:00 FK Rostov - Zenit 0:5 (0:1)
20:00 FK Jablonec - Aarhus GF 1:0 (0:0)
29.01.2019 04:00 Columbus Crew - Vissel Kobe 0:0 (0:0)
10:00 Aalborg BK - Śląsk Wrocław 2:2 (0:1)
12:00 FK Ventspils - IF Brommapojkarna 0:3 (0:2)
12:45 Vålerenga IF - Ullensaker/Kisa IL 3:1 (1:0)
13:00 Sturm Graz - AC Horsens 1:1 (0:0)
13:30 Dundalk FC - LASK 0:3 (0:2)
14:00 Rapid Wien - Odense BK 2:5 (1:4)
14:30 Vorwärts Steyr - FK Zemun 1:1 (0:0)
15:00 DAC Dunajská Streda - Esbjerg fB 0:0 (0:0)
15:00 TSV Hartberg - Kapfenberger SV 1919 3:2 (0:2)
15:00 FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové 3:3 (0:2)
15:00 HNK Šibenik - NK Zagora Unešić 6:0 (2:0)
17:00 CSKA Moscú - FC Nordsjælland 2:1 (2:0)
18:00 SV Lafnitz - FC Admira Wacker 1:1 (1:1)
18:00 Spartak Moskva - Lokomotiv Moskva 4:0 (2:0)
18:30 Austria Wien (A) - FC Mauerwerk 1:1 (1:1)
18:30 SC Mannswörth - SC Retz 2:3 (0:1)
19:00 SV Wallern - FC Blau Weiß Linz 0:8 (0:2)
19:30 FC Linköping City - IFK Norrköping 3:2 (2:0)
30.01.2019 11:30 Levski Sofia - Wisła Płock 1:2 (0:1)
12:30 FC Midtjylland - Astaná 4:2 (2:2)
12:30 GKS Katowice - FK Frýdek-Místek 5:0 (3:0)
13:00 Chemnitzer FC - Etar Veliko Tarnovo 0:2 (0:0)
14:00 SCR Altach - WSG Wattens 1:1 (0:1)
14:00 Zlaté Moravce - FC Petržalka 0:0 (0:0)
15:00 Austria Wien - Crvena Zvezda 0:3 (0:1)
15:00 Rubin Kazan - Slovan Bratislava 2:2 (0:1)
15:00 NK Istra 1961 - NK Triglav 1:4 (0:1)
16:00 Örebro SK - FC København 0:0 (0:0)
16:00 Beijing Guoan - SV Mattersburg 3:1 (0:1, 1:1) pn.
17:00 Falkenbergs FF - Mjällby AIF 2:1 (1:1)
18:00 Schalke II - SG Wattenscheid 09 2:2 (1:1)
21:00 Philadelphia Union - New York RB 3:2 (1:0)
31.01.2019 01:00 Alianza Lima - Barcelona 3:0 (0:0)
09:00 Hobro IK - Shakhtar Donetsk 1:2 (0:0)
11:00 New England Revolution - Shanghai Shenhua 0:0 (0:0)
11:30 Neman Grodno - BFC Daugavpils 1:1 (1:0)
15:00 Lech Poznań - Shakhtar Donetsk 0:3 (0:1)
15:00 KS Cracovia - Partizan 1:0 (0:0)
15:00 Odds BK - Raufoss IL 5:1 (4:0)
16:00 IFK Norrköping - IF Elfsborg 3:1 (2:0)
16:00 CSKA Sofia - Sparta Praga 2:3 (2:1)
16:00 Kristiansund BK - Djurgårdens IF 1:0 (1:0)
17:00 FK Haugesund - Nest-Sotra 3:1 (1:1)
01.02.2019 04:00 Los Angeles FC - Vissel Kobe 4:1 (2:0)
13:00 Rapid Wien - AC Horsens 1:1 (0:1)
13:00 Sturm Graz - Randers FC 2:3 (1:2)
13:00 SKN St. Pölten - KF Shkëndija 79 2:2 (2:2)
14:00 RB Salzburg - Beijing Guoan 2:0 (1:0)
14:30 Vorwärts Steyr - Shakhtar Donetsk II 2:1 (0:0)
15:00 Viktoria Plzeň - New England Revolution 2:2 (0:1)
15:00 IF Brommapojkarna - Dundalk FC 1:3 (0:2)
15:30 PFC Ludogorets Razgrad - Akhmat Grozny 4:3 (4:1)
17:00 FC Blau Weiß Linz - SV Schalding-Heining 1:0 (1:0)
17:30 ASKÖ Oedt - SKU Amstetten 1:1
19:00 Kapfenberger SV 1919 - SC Weiz 2:0 (0:0)
20:30 Shelbourne FC - St Patrick's Athletic 0:3 (0:2)
21:00 Rosenborg BK - Slavia Praha 0:2 (0:1)
02.02.2019 13:00 SSV Ulm 1846 - SC Pfullendorf 5:1 (1:0)
13:30 Viborg FF - Vendsyssel FF 3:2 (2:2)
13:30 Hamburgo II - Hertha II 0:2 (0:2)
14:00 FK Dukla Praha - Bohemians 1905 2:1 (1:0)
14:00 USK Anif - WSG Wattens 3:2 (1:2)
14:00 SC Verl - FC Brünninghausen 3:1 (3:1)
14:00 Stuttgarter Kickers - TSV Schott Mainz 5:1 (2:1)
15:30 Hannover II - TSV Pattensen 6:0
03.02.2019 11:00 FK Krasnodar - New England Revolution 2:0 (0:0)
11:00 1. HFK Olomouc - MFK Vyškov 1:2 (1:1)
12:00 SC Verl - Westfalia Rhynern 1:0 (0:0)
12:00 FC København - New York City FC 2:0 (0:0)
13:00 Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 2:1 (1:0)
14:00 VfB Auerbach - BSG Chemie Leipzig 4:2 (4:0)
14:00 FC Nordsjælland - Molde FK 1:1 (1:1)
15:00 Shakhtar Donetsk - Partizan 0:2 (0:2)
15:30 Wolfsberger AC - BATE Borisov 2:1 (0:1)
15:30 SSV Ulm 1846 - Olympia Laupheim 6:1
16:00 FK Krasnodar - Malmoe 2:0 (0:0)
04.02.2019 09:00 Shakhtar Donetsk - Botev Plovdiv 6:1 (2:0)
12:00 WIT Georgia - FC Gagra 1:0 (1:0)
12:30 Örebro SK - Pakhtakor Tashkent 2:2 (1:1)
13:00 SV Mattersburg - IFK Norrköping 1:4 (1:1)
13:00 AC Horsens - Silkeborg IF 1:3 (1:2)
15:00 SKN St. Pölten - Hammarby IF 0:1 (0:0)
15:00 Dinamo Moskva - Lokomotiv Tashkent 1:1 (1:0)
15:00 DAC Dunajská Streda - Olimpija Ljubljana 3:2 (3:2)
18:00 Zenit - F91 Dudelange 0:0 (0:0)
21:00 Aarhus GF - Rosenborg BK 3:2 (1:1)
05.02.2019 12:30 Dinamo Kiev - Östersunds FK 0:0 (0:0)
13:00 SV Ried - Austria Wien (A) 4:1 (2:0)
15:00 České Budějovice - HNK Šibenik 2:0 (1:0)
15:00 Spartak Moskva - NK Maribor 1:1 (1:1)
15:30 TSV Hartberg - Spartak Trnava 1:1 (0:1)
18:30 Karlsruher SC - FK Pirmasens 1:3 (1:1)
19:00 Kapfenberger SV 1919 - TuS Bad Gleichenberg 2:0 (2:0)
19:00 Union Edelweiß Linz - Vorwärts Steyr 2:4 (2:2)
06.02.2019 14:00 Kickers Offenbach - Rot-Weiß Erfurt 1:1 (1:1)
15:00 RB Salzburg - SCR Altach 0:0 (0:0)
15:00 Dinamo Kiev - New England Revolution 1:3 (1:0)
15:00 Astaná - Lokomotiv Tashkent 1:1 (1:0)
16:00 FK Krasnodar - Lokomotiv Moskva 1:0 (0:0)
17:00 CSKA Moscú - Odds BK 3:0 (1:0)
17:00 SC Farense - IFK Norrköping 3:1 (1:1, 1:1) pn.
18:30 Hannover II - HSC Hannover 6:1 (2:0)
22:00 Impact de Montréal - Nashville SC 2:0 (0:0)
07.02.2019 09:00 Shakhtar Donetsk - FC Wacker Innsbruck 0:0 (0:0)
09:45 Heidelberg United - Bentleigh Greens 0:2 (0:1)
11:15 SKN St. Pölten - Olimpija Ljubljana 2:0 (0:0)
12:00 CSKA Moscú - Sogndal IL 3:0 (0:0)
15:00 TSV Hartberg - Lyngby BK 1:2 (0:1)
15:30 Wolfsberger AC - Akhmat Grozny 1:2 (1:2)
16:00 Jumilla CF - F91 Dudelange 0:0 (0:0)
18:00 SV Horn - SV Stripfing/Weiden 2:2 (1:2)
18:30 Viking FK - Nest-Sotra 2:3 (0:2)
08.02.2019 11:00 Odra Opole - GKS Katowice 2:1 (1:1)
12:30 Strømsgodset IF - Hamarkameratene 3:1 (2:0)
14:00 NK Nafta - FC Blau Weiß Linz 3:1 (1:1)
14:00 Malmoe - Dinamo Kiev 0:0 (0:0)
14:00 AIK Solna - New York City FC 1:1 (0:0)
14:00 Rapid Wien - NK Triglav 5:2 (1:1)
15:00 Austria Wien - FK AS Trenčín 2:2 (1:2)
15:00 NK Maribor - Crvena Zvezda 0:1 (0:0)
16:00 Sarpsborg 08 - Zenit 1:2 (0:1)
16:00 Ullensaker/Kisa IL - Raufoss IL 0:0 (0:0)
17:00 Sturm Graz - SK Austria Klagenfurt 2:1 (0:0)
17:00 RB Salzburg - Vorwärts Steyr 3:2 (2:2)
18:00 SV Lafnitz - SC Neusiedl/See 1919 5:1 (2:1)
18:15 Sandnes Ulf - Bryne FK 0:2 (0:1)
18:30 First Vienna FC - SC Wiener Viktoria 4:2 (0:2)
20:30 Shelbourne FC - Waterford FC 0:3 (0:2)
20:45 Bray Wanderers - Bohemian FC 0:2 (0:1)
20:45 St Patrick's Athletic - Drogheda United 0:0 (0:0)
09.02.2019 07:15 V-Varen Nagasaki - Vancouver Whitecaps 3:1 (1:0)
10:00 Austria Wien - FCM Traiskirchen 9:0 (3:0)
11:00 GKS Tychy '71 - Ruch Chorzów 0:1 (0:1)
12:00 LASK - SKU Amstetten 5:0 (3:0)
12:00 FC Hradec Králové - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
13:00 SSV Ulm 1846 - 1. FC Schweinfurt 05 2:0 (1:0)
13:00 Wolfsburgo II - SV Rödinghausen 0:2 (0:0)
13:00 Vålerenga IF - Dinamo Kiev 1:2 (0:2)
13:00 SC/ESV Parndorf - SC Retz 5:5 (0:2)
14:00 FC Mauerwerk - Floridsdorfer AC 1:1 (1:0)
14:00 Fortuna Düsseldorf II - SV 19 Straelen 2:2 (1:1)
14:00 SC Verl - Kickers Offenbach 1:6 (1:1)
14:00 Hannover II - Arminia Hannover 3:0
14:00 DAC Dunajská Streda - SV Mattersburg 3:0 (1:0)
14:00 MŠK Žilina - Vysočina Jihlava 2:0 (1:0)
14:00 FC Nitra - FC Zbrojovka Brno 1:2 (0:1)
14:00 MFK Ružomberok - FK Fotbal Třinec 0:1 (0:0)
14:30 Kapfenberger SV 1919 - Grazer AK 1:0 (0:0)
14:30 SCR Altach - FC Wacker Innsbruck (A) 2:2 (0:1)
15:00 Vorwärts Steyr - SV Schalding-Heining 4:3 (2:0)
15:00 Djurgårdens IF - Lillestrøm SK 1:1 (1:0)
21:00 FC Dallas - Bayern Múnich II 4:0 (4:0)
10.02.2019 15:30 Bor. Mönchengladbach II - Rot-Weiß Oberhausen 1:4
11.02.2019 17:00 Jeonnam Dragons - IFK Göteborg 1:0 (0:0)
12.02.2019 14:00 IFK Norrköping - AFC Eskilstuna 1:0 (0:0)
15:00 SK Brann - IK Start 1:1 (0:1)
15:00 Olimpija Ljubljana - Lokomotiv Tashkent 1:1 (0:0)
15:00 NK Istra 1961 - Zrinjski Mostar 0:1 (0:0)
16:00 Sturm Graz - SKU Amstetten 4:3 (1:0)
18:00 Orlando City - Philadelphia Union 1:4 (1:2)
18:00 FCM Traiskirchen - SV Stripfing/Weiden 0:5 (0:2)
18:00 Vålerenga IF - FK Rostov 1:1 (0:0)
18:30 Austria Wien (A) - ASK Ebreichsdorf 1:2 (0:1)
13.02.2019 00:30 Colorado Rapids - Toronto FC 0:2 (0:1)
12:00 Widzew Łódź - GKS Tychy '71 3:2 (3:2)
14:00 TSV 1860 München - SSV Ulm 1846 1:0 (1:0)
16:00 Odds BK - WSG Wattens 3:0 (0:0)
18:00 Viking FK - Sandnes Ulf 5:1 (1:1)
14.02.2019 19:00 Kapfenberger SV 1919 - USV Allerheiligen 4:3 (2:1)
15.02.2019 13:00 Strømsgodset IF - FK Bodø/Glimt 0:5 (0:3)
14:00 Sarpsborg 08 - FC Flora 3:1 (0:1)
15:00 SV Horn - MFK Vítkovice 1:1 (1:1)
16:00 ASKÖ Oedt - Vorwärts Steyr 1:3 (0:1)
16:00 Sarpsborg 08 - Ullensaker/Kisa IL 0:2 (0:0)
17:00 Austria Wien (A) - Wiener Sport-Club 3:2 (2:1)
18:00 Raufoss IL - Skeid Fotball 1:0 (1:0)
19:00 Syrianska FC - FC Linköping City 1:2 (1:1)
19:30 Ingolstadt II - Wacker Burghausen 3:0 (1:0)
16.02.2019 12:00 Newcastle United - CSKA Moscú 1:1 (1:1)
14:00 SV Ried - SV Schalding-Heining 3:0 (1:0)
14:00 FC Admira Wacker - Floridsdorfer AC 2:0 (1:0)
14:00 FC Liefering - FC Wacker Innsbruck 1:5 (1:3)
14:00 České Budějovice - FC Blau Weiß Linz 3:1 (1:0)
14:00 WSC Hertha - SKU Amstetten 1:1 (0:0)
14:00 Bayern Múnich II - SSV Ulm 1846 1:2
14:00 Kickers Offenbach - Mainz II 3:3 (0:2)
14:30 Sturm Graz - NK Domžale 1:1 (1:0)
15:00 SV Mattersburg - SK Austria Klagenfurt 1:2 (0:0)
15:00 SCR Altach - TSG Balingen 2:4 (1:2)
16:00 Hamburgo II - Viborg FF 6:2 (5:0)
17.02.2019 14:00 Stuttgart II - Augsburgo II 2:2
18.02.2019 16:30 FK Rostov - FK Ventspils 3:0 (0:0)
19.02.2019 09:00 Dinamo Moskva - Irtysh Pavlodar 2:0 (1:0)
15:00 Olimpija Ljubljana - Borac Banja Luka 3:2 (3:0)
15:00 FK Orenburg - Spartak Moskva 1:1 (1:1)
15:00 Dinamo Moskva - FK Ordabasy 2:1 (0:0)
15:30 Rubin Kazan - Tobyl Kostanay 0:1 (0:1)
15:30 FK Ufa - Lokomotiv Tbilisi 0:1 (0:0)
16:00 Vålerenga IF - JK Nõmme Kalju 3:0 (2:0)
18:00 FC Cartagena - CSKA Moscú 1:3 (0:2)
20.02.2019 22:30 New York City FC - Minnesota United FC 0:1 (0:1)
21.02.2019 04:30 Seattle Sounders - Nacional 0:2 (0:1)
11:00 Elche - FK Ufa 1:0 (1:0)
11:30 RB Linense - Sandefjord Fotball 3:2 (2:0)
13:30 FK SKA Rostov - Chernomorets Novorossisk 1:0 (0:0)
13:30 Anzhi Makhachkala - Spartak Nalchik 4:1 (2:1)
14:00 FK Bodø/Glimt - Aalesunds FK 3:0 (2:0)
16:00 Lokomotiv Moskva - Viking FK 5:1 (3:1)
16:00 Ullensaker/Kisa IL - Elverum Fotball 4:0 (3:0)
22.02.2019 13:00 Ranheim IL - Strømsgodset IF 0:0 (0:0)
14:00 Silkeborg IF - Trelleborgs FF 4:1 (1:0)
16:30 Sarpsborg 08 - FK Ventspils 3:2 (2:1)
16:30 Molde FK - JK Nõmme Kalju 3:1 (2:0)
18:00 Raufoss IL - Strømmen IF 4:3 (0:1)
23.02.2019 02:00 New York City FC - Nashville SC 2:0 (2:0)
11:00 Dinamo Moskva - Rubin Kazan 2:2 (1:1)
14:00 FK Haugesund - IK Start 3:1 (3:1)
16:00 CSKA Moscú - FK Ufa 2:1 (1:0)
17:00 Kristiansund BK - SK Brann 1:3 (1:0)
24.02.2019 11:00 Viktoria Žižkov - České Budějovice 0:0 (0:0)
13:00 Sogndal IL - FC Flora 0:2 (0:0)
13:30 Luch-Energia - Chernomorets Novorossisk 2:0 (2:0)
25.02.2019 16:00 FK Ventspils - Ranheim IL 3:1 (2:0)
16:00 Lillestrøm SK - Kongsvinger IL 2:1 (1:0)
18:00 Lokomotiv Moskva - Sarpsborg 08 1:0 (0:0)
26.02.2019 13:00 Hirnik Kriviy Rih - Hirnyk-Sport 0:2 (0:2)
16:00 SV Wildon - Völkermarkter ST 1868 1:1 (0:0)
17:00 Kalmar FF - Mjällby AIF 2:0 (1:0)
18:00 Lokomotiv Moskva - Molde FK 1:1 (0:0)
19:00 Varbergs BoIS - Lindome GIF 2:0 (0:0)
27.02.2019 11:00 FK Minsk - FK Vitebsk 0:3 (0:2)
13:00 Sandnes Ulf - Ullensaker/Kisa IL 0:4 (0:2)
13:00 Raufoss IL - KFUM Oslo 0:1 (0:0)
16:00 Strømsgodset IF - Stabæk IF 1:0 (1:0)
28.02.2019 16:30 FK Ventspils - FK Jerv 0:1 (0:0)
17:00 Ranheim IL - Rosenborg BK 1:0 (1:0)
01.03.2019 13:00 Aalesunds FK - Sogndal IL 0:0 (0:0)
14:00 Odds BK - Viking FK 1:1 (0:1)
15:00 Vålerenga IF - FK Bodø/Glimt 3:2 (3:1)
16:30 Molde FK - FK Ventspils 1:2 (1:0)
18:00 IK Start - Nest-Sotra 0:0 (0:0)
19:00 FCM Traiskirchen - FC Mauerwerk 2:3 (2:1)
19:00 SC Kalsdorf - ASK Voitsberg 0:0 (0:0)
12.03.2019 16:00 Lillestrøm SK - Molde FK 1:1 (0:1)
20.03.2019 14:00 Bayer Leverkusen - AFC Ajax 2:1
18:00 Rot-Weiß Erfurt - 1. FC Union Berlin 1:4 (1:3)
19:00 Fortuna Schlangen - SC Paderborn 07 0:12
21.03.2019 13:00 Hertha - Holstein Kiel 1:3 (1:2)
14:00 FC St. Pauli - Vejle BK 1:0 (0:0)
14:00 SC Paderborn 07 - Colonia 5:3 (2:2)
15:00 1. FC Magdeburg - FK Ústí nad Labem 2:1
15:00 1. FC Heidenheim 1846 - FC St. Gallen 3:1 (2:1)
15:30 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 4:3 (3:1)
16:00 RB Leipzig - Pogoń Szczecin 3:5 (2:2)
16:00 AZ Alkmaar - Malmoe 0:1 (0:1)
18:00 SG Heringen/Mensfelden - Eintracht Frankfurt 0:9
18:30 FSV Zwickau - Bor. Mönchengladbach 1:3 (0:2)
18:30 Helsingborgs IF - FC København 2:2 (1:2)
22.03.2019 14:00 Jahn Regensburg - FC Wacker Innsbruck 1:3 (0:1)
14:30 1. FC Nürnberg - FK Mladá Boleslav 5:1 (2:1)
15:00 Rapid Wien - SC Wiener Neustadt 3:0 (1:0)
18:00 Arminia Bielefeld - Hannover 5:0 (3:0)
18:30 Viktoria Aschaffenburg - Darmstadt 0:3 (0:1)
20:45 Sevilla - Schalke 2:0 (1:0)
23.03.2019 16:00 Zenit - Austria Wien 0:3 (0:1)
26.03.2019 14:30 Al Nasr SC - Arsenal 2:3 (1:1)
27.03.2019 16:00 Werder Bremen II - FC Twente 1:0
03.04.2019 17:00 1. FC Magdeburg - FSV 63 Luckenwalde 5:1
01.05.2019 Feyenoord - SBV Excelsior 1:3
02.05.2019 De Graafschap - AZ Alkmaar 0:5
FC Utrecht - ADO Den Haag 3:2
03.05.2019 Vitesse - PSV 0:5
14:00 sc Heerenveen - FC Emmen 3:0
05.05.2019 12:00 Heracles Almelo - Heracles Almelo (J) 0:2
14.05.2019 18:00 Spvg Solingen-Wald 03 - Fortuna Düsseldorf 2:6 (0:4)
16.05.2019 02:10 New England Revolution - Chelsea 0:3 (0:2)
20.05.2019 18:15 VfL Oldenburg - Werder Bremen 1:7
21.05.2019 18:30 Beitar Jerusalem - Atlético 2:1 (1:0)
22.05.2019 14:00 Guangzhou R&F - Bor. Mönchengladbach 0:4 (0:3)
18:00 BSG Chemie Leipzig - Fortuna Düsseldorf 1:1
23.05.2019 02:00 Minnesota United FC - Hertha 0:1 (0:1)
02:00 D.C. United - Betis 2:5
16:00 Arsenal - LASK 6:0
18:00 Simba SC - Sevilla 4:5
24.05.2019 01:30 New York Cosmos - FC St. Pauli 2:1
14:00 Eintracht Frankfurt - Wolfsburgo 2:4 (2:3, 3:3) pn.
25.05.2019 02:00 Forward Madison FC - Hertha 0:4 (0:2)
21:00 Buffalo Blizzard - FC St. Pauli 0:2
27.05.2019 18:30 1. FC Kaiserslautern - Bayern Múnich 1:1 (1:0)
14.06.2019 19:00 Germania Windeck - Viktoria Köln 1:4 (0:1)
16.06.2019 15:00 SV Wanheim - MSV Duisburg 0:12 (0:8)
15:30 Lugauer SC - Chemnitzer FC 0:30
17.06.2019 18:30 SV Rodenbach - 1. FC Kaiserslautern 0:5 (0:2)
19.06.2019 11:00 České Budějovice - 1. FK Příbram 1:2 (0:0)
16:30 Viktoria Plzeň - FK Baník Sokolov 2:0 (0:0)
18:30 Chemnitzer FC - VfL Pirna-Copitz 3:0 (2:0)
18:30 SV Grün-Weiß Calberlah - Eintracht Braunschweig 0:11 (0:2)
20.06.2019 12:00 IK Sirius - Djurgårdens IF 1:2 (1:1)
16:00 Arsenal Tula - Avangard Kursk 0:4 (0:3)
21.06.2019 13:00 AC Horsens - FC Helsingør 3:1 (1:0)
15:00 FC Zürich - FC Winterthur 2:2 (1:1)
17:00 Korona Kielce - Puszcza Niepołomice 1:4 (0:2)
18:00 ESV Mürzzuschlag - Sturm Graz 0:3 (0:3)
18:00 SV Mattersburg - Kapfenberger SV 1919 2:3 (0:0)
18:00 FC Tulln - SKN St. Pölten 0:10 (0:4)
18:00 FC Wacker Innsbruck - Zenit 1:6 (1:3)
18:00 BSC Young Boys - FC Rapperswil-Jona 2:1
18:30 TSG Bad Harzburg - Eintracht Braunschweig 0:15 (0:4)
19:00 SV Sonsbeck - MSV Duisburg 0:6 (0:1)
19:00 TSV 1865 Dachau - Bayern Múnich II 0:1 (0:1)
22.06.2019 13:00 Esbjerg fB - Randers FC 2:2 (1:0)
13:30 Albertslund IF - Brøndby IF 0:3 (0:1)
13:30 TSV Geyer - Erzgebirge Aue 0:22 (0:10)
14:00 Ingolstadt - TSV 1860 Rosenheim 5:0 (1:0)
14:00 SV Wietmarschen - SV Meppen 1:9 (1:5)
14:00 KVV Zelzate - Gante 0:4 (0:2)
14:00 Ingolstadt - TSV 1860 Rosenheim 5:0
15:00 TSV 1860 München - VfR Garching 5:2 (2:0)
15:00 SV Wehen Wiesbaden - SG Sonnenhof Großaspach 4:2 (1:1)
15:00 FSV Frankfurt - 1. FC Kaiserslautern 4:1 (3:0)
15:00 Basilea - SC Kriens 4:2 (0:2)
15:00 TuS Haltern - Preußen Münster 0:3 (0:2)
15:00 Eckernförder SV - Holstein Kiel 0:7 (0:3)
15:00 FC Thüringen Weida - FSV Zwickau 2:7 (1:2)
15:00 FSV Pfaffenhofen - SpVgg Unterhaching 1:13
15:00 SK Benešov - Sparta Praga 1:3 (0:3)
15:00 1. FC Kaiserslautern - FSV Frankfurt 1:4
15:00 Chemie Triptis - FC Carl Zeiss Jena 0:14 (0:5)
15:30 Mellendorfer TV - Hannover 0:6 (0:4)
15:30 1. FC Mönchengladbach - KFC Uerdingen 05 2:4
16:00 Grasshopper Club Zürich - SCR Altach 3:0 (1:0)
16:00 VfB Pößneck - Chemnitzer FC 1:18
16:00 GW Piesteritz - 1. FC Magdeburg 0:10
16:00 Piast Gliwice - ŠKF Sereď 2:2 (0:0)
16:00 SV Hellern - VfL Osnabrück 0:11 (0:2)
17:00 ATSV Zipf - LASK 0:10
17:00 FC Thun - FC Lausanne-Sport 1:5 (0:3)
17:00 SV Union Fladnitz - TSV Hartberg 1:12
17:00 Lech Poznań - Widzew Łódź 3:0 (1:0)
17:00 Tatran Liptovský Mikuláš - Viktoria Plzeň 1:4 (1:0)
18:00 TSV Kottern-St. Mang - SSV Ulm 1846 0:2
18:00 AZ Alkmaar - Eendracht Aalst 3:1 (1:1)
18:00 1. FC Lichtenfels - 1. FC Nürnberg 0:8
18:00 Slovan Bratislava - Baník Ostrava 3:2 (2:1)
18:30 FC Klosterneuburg - Rapid Wien 0:10
23.06.2019 11:00 SV Sieghartskirchen - Austria Wien 0:10 (0:4)
13:00 Wolfsburgo II - FC Viktoria 1889 Berlin 0:1 (0:1)
15:00 SpVgg Plattling - TSV 1860 München 0:10 (0:3)
15:00 1. FC 1924 Nebra - Hallescher FC 0:15
15:00 SV 08 Rothenstein - FC Carl Zeiss Jena 0:18
15:00 1. FC Rodewisch - FSV Zwickau 0:13 (0:5)
15:30 TSV Bemerode - Hannover 1:6 (0:4)
16:00 TSV Ilshofen - Stuttgart 0:11
24.06.2019 17:00 CSKA Sofia - 1. FK Příbram 3:0 (2:0)
17:00 SK Austria Klagenfurt - Lokomotiv Moskva 1:3 (1:2)
18:00 NK Maribor - KS Cracovia 1:2 (1:0)
18:00 SV Horn - FK Ufa 2:1 (2:0)
25.06.2019 13:00 AC Horsens - Aarhus GF 0:3 (0:1)
13:00 FC Nordsjælland - Kalmar FF 3:4 (2:2)
16:00 Slovan Bratislava - Bohemians 1905 3:1 (2:0)
18:00 Sturm Graz - FK Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
18:00 Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 1:1 (1:0)
18:00 Zenit - Levski Sofia 1:0 (0:0)
18:00 Apollon Limassol - Crvena Zvezda 1:1 (0:0)
18:00 Qarabağ FK - CS Universitatea Craiova 0:0 (0:0)
18:30 Glückauf Brieske-Senftenberg - Energie Cottbus 1:17 (1:7)
19:00 SV Leobendorf - Rapid Wien 0:3 (0:1)
19:00 Quick'20 - AFC Ajax 2:11 (2:7)
19:30 MVC'19 - VVV-Venlo 0:7 (0:3)
26.06.2019 10:30 Górnik Zabrze - MFK Karvina 2:1 (1:0)
11:00 FC Zürich - FC Wil 1900 4:0 (1:0)
11:00 GKS Katowice - GKS Tychy '71 0:0 (0:0)
11:00 FK Dukla Praha - FK Ústí nad Labem 2:2 (1:1)
14:00 Ingolstadt - SKN St. Pölten 3:1 (2:1)
16:00 FK Jablonec - FK Pardubice 4:1 (3:0)
16:00 ŠKF Sereď - Tatran Liptovský Mikuláš 7:2 (1:1)
17:00 WSG Wattens - Budapest Honvéd 0:3 (0:1)
17:00 Shakhtar Donetsk - PFC Ludogorets Razgrad 3:0 (2:0)
17:00 Korona Kielce - FKS Stal Mielec 1:0 (1:0)
17:00 Akhmat Grozny - DAC Dunajská Streda 5:1 (2:0)
17:00 Sigma Olomouc - FC Hradec Králové 1:0 (0:0)
17:30 Wolfsberger AC - MOL Vidi FC 0:1 (0:0)
17:30 Würzburger Kickers - SSV Ulm 1846 4:1 (4:0)
18:00 SV Sandhausen - FC Astoria Walldorf 2:1 (1:0)
18:00 Wolfsburgo II - SV Reislingen-Neuhaus 15:0
18:00 DJK Ammerthal - 1. FC Nürnberg 0:6 (0:3)
18:00 KFC Uerdingen 05 - FC Oleksandriya 4:3 (1:2)
18:00 TSV Hartberg - Pyunik FC 1:1 (0:0)
18:00 SV Falkensee-Finkenkrug - Holstein Kiel 0:9 (0:1)
18:00 Stuttgart - FC Wacker Innsbruck 4:1 (3:0)
18:00 FK Rostov - Spartak Moskva 2:0 (2:0)
18:00 Grasshopper Club Zürich - FC Rapperswil-Jona 3:2 (3:2)
18:00 FK Teplice - Bischofswerdaer FV 4:1 (4:1)
18:00 NK Domžale - Lokomotiva Zagreb 1:0 (1:0)
18:00 RCS Brainois - Standard Liège 0:5 (0:2)
18:30 Malchower SV 90 - Hansa Rostock 0:4 (0:1)
18:30 SC Pinkafeld - Celtic FC 1:6 (1:1)
18:30 1. FC Lok Leipzig - Erzgebirge Aue 1:3 (1:2)
18:30 FC Luzern - FC Winterthur 2:4 (1:2)
18:30 Borussia Dortmund II - Preußen Münster 3:2 (1:2)
18:30 Rot-Weiß Darmstadt - Darmstadt 0:9 (0:5)
18:30 Slavia Praha - České Budějovice 0:2 (0:2)
18:30 FV Linkenheim - Karlsruher SC 0:15 (0:8)
18:30 Wisła Kraków - Radomiak Radom 2:1 (1:1)
19:00 Regioteam Gaasterland - sc Heerenveen 0:8 (0:7)
19:00 VV Sittard - Fortuna Sittard 3:7 (1:5)
19:00 TSV 1860 München - Basilea 1:5 (0:3)
19:00 Lech Poznań - Brøndby IF 1:0 (1:0)
19:00 Meiendorfer SV - Hamburgo 0:8 (0:2)
19:00 SG Sonnenhof Großaspach - SGV Freiberg 3:2
19:00 VfB Günnigfeld - SG Wattenscheid 09 0:13 (0:7)
19:00 RWDM Brussels FC - Cercle Brugge 0:0 (0:0)
20:00 VOC Rotterdam - Sparta Rotterdam 1:3 (0:0)
20:45 Crusaders FC - Motherwell FC 1:0 (1:0)
27.06.2019 12:00 FK Khimki - Shinnik Yaroslavl 3:1
16:00 FC FASTAV Zlín - Lokomotiv Moskva 2:4 (2:2)
16:00 Rubin Kazan - Mordovia Saransk 4:1 (3:1)
17:00 MOL Vidi FC - Baník Ostrava 1:1 (1:0)
17:00 Legia Warszawa - 1. FK Příbram 5:0 (2:0)
17:30 KF Shkëndija 79 - MŠK Žilina 1:0 (1:0)
17:30 Chayka Peschanokopskoye - Chernomorets Novorossisk 1:0 (1:0)
18:00 Wacker Nordhausen - Dynamo Dresden 3:2 (1:1)
18:00 Rot-Weiß Erfurt - FC Gießen 4:2 (2:2)
18:00 Lech Poznań - AEK Larnaca 1:3 (0:2)
18:00 FK Krasnodar - CSKA Moscú 1:0 (1:0)
18:00 CSKA Sofia - Ferencvárosi TC 0:1 (0:0)
18:00 FC Botoşani - PFC Ludogorets Razgrad 1:2 (0:1)
18:00 KS Cracovia - Dinamo Zagreb 1:0 (1:0)
18:30 SpVgg Bayern Hof - FSV Zwickau 0:4 (0:1)
19:00 FK Pirmasens - Waldhof Mannheim 1:3 (0:1)
19:00 Drents Verbond - FC Emmen 0:8 (0:4)
19:30 1. FC Kleve - Bor. Mönchengladbach II 1:3 (0:1)
20:00 Široki Brijeg - Velež Mostar 1:3 (0:1)
20:00 Spouwen-Mopertingen - Sint-Truidense VV 0:4 (0:2)
28.06.2019 11:30 CS Universitatea Craiova - Viktoria Plzeň 1:3 (0:2)
12:00 FC København - Fremad Amager 0:0 (0:0)
14:00 Odense BK - SønderjyskE 0:1 (0:1)
16:00 FK Ústí nad Labem - Zagłębie Lubin 1:2 (1:0)
16:00 FC Wil 1900 - FC Lugano 1:2 (0:1)
16:30 Legia Warszawa - Viktoria Plzeň 3:0 (1:0)
17:00 LASK - Slovan Liberec 1:3 (0:2)
17:30 FC Schönberg 95 - Holstein Kiel 0:13
18:00 FC Gleisdorf 09 - Sturm Graz 0:4 (0:0)
18:00 SV Mattersburg - Szombathelyi Haladás 0:0 (0:0)
18:00 1. FC Wunstorf - Hannover 0:4 (0:3)
18:00 VFC Plauen - Chemnitzer FC 1:8 (1:3)
18:00 1. FC Lok Leipzig - Viktoria Köln 0:5 (0:2)
18:00 FC Midtjylland - Esbjerg fB 0:2 (0:2)
18:00 LSV 49 Oettersdorf - FC Carl Zeiss Jena 0:9
18:00 Olympiacos - Pogoń Szczecin 1:1 (0:1)
18:30 SV Kirchanschöring - RB Salzburg 0:3
18:30 Kickers Offenbach - SV Wehen Wiesbaden 1:1 (0:0)
18:30 VfL Oythe - VfL Osnabrück 1:10 (1:7)
18:30 TV Wackersdorf - Jahn Regensburg 1:20
18:30 Eintracht Braunschweig - MTV Gifhorn 11:1
19:00 SV Bad Erlach - Austria Wien 0:11 (0:3)
19:00 VV DTD - SC Cambuur 0:8 (0:3)
19:00 VV Nieuw Buinen - FC Emmen 1:13 (0:8)
19:00 Union Sandersdorf - Hallescher FC 0:4 (0:2)
19:00 VV Sellingen - FC Groningen 0:15 (0:7)
19:00 Regioselectie Amersfoort - FC Utrecht 1:6 (0:4)
19:00 SV Seligenporten - VfR Aalen 1:1
19:00 ASC Grün-Weiß 49 - SV Meppen 0:16 (0:7)
29.06.2019 02:00 Independiente Medellín - CF Pachuca 2:1
05:15 River Plate - Deportivo Guadalajara 5:1 (2:0)
10:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy '71 1:4 (0:2)
10:00 Sigma Olomouc - FK Pardubice 2:1 (0:1)
11:00 ASV Neumarkt - Jahn Regensburg 0:8 (0:7)
11:00 FKS Stal Mielec - Puszcza Niepołomice 1:0 (0:0)
11:00 Zenit - Budapest Honvéd 3:0 (1:0)
11:00 FC Zbrojovka Brno - Vysočina Jihlava 5:2 (2:2)
11:00 FK Teplice - FK Baník Sokolov 5:0 (2:0)
11:00 Sportfreunde Lotte - SSV Jeddeloh 0:0
12:00 AFC Ajax - Aalborg BK 1:1 (0:1)
12:00 Vejle BK - Silkeborg IF 1:3 (1:2)
12:00 Krylia Sovetov - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
12:00 GKS Bełchatów - Wisła Kraków 2:1 (2:0)
13:00 VSG Altglienicke - Hansa Rostock 2:0 (1:0)
13:00 WSG Wattens - Bayern Múnich II 4:1 (4:0)
13:30 TSG Neustrelitz - 1. FC Magdeburg 0:3 (0:1)
14:00 SpVgg Unterhaching - SSV Ulm 1846 0:2
14:00 DVC Appingedam - FC Groningen 0:10 (0:4)
14:00 Energie Cottbus - Erzgebirge Aue 2:3 (0:2)
14:00 Fortuna Düsseldorf II - VfB 03 Hilden 4:1
14:00 Colonia - FC Utrecht (J) 1:3 (1:3)
14:00 SC RW Maaslingen - Arminia Bielefeld 0:5 (0:3)
14:00 SG Schorndorf - VfR Aalen 0:8
14:00 FC Bad Ragaz - FC St. Gallen 2:19 (2:9)
14:00 Brechin City FC - Dundee FC 1:2 (0:1)
14:30 Almelose Selectie - Heracles Almelo 0:6 (0:3)
14:30 SV Honselersdijk - ADO Den Haag 1:8 (0:6)
14:30 Linfield FC - Motherwell FC 0:3 (0:1)
15:00 TeBe Berlin - Hansa Rostock 2:3 (1:1)
15:00 TSV Buchholz 08 - Hamburgo 1:13 (0:5)
15:00 SV Sandhausen - FSV Frankfurt 5:4 (2:2)
15:00 Regioteam Tubbergen - FC Twente 0:3 (0:2)
15:00 IJVV De Zwervers - SBV Excelsior 0:10 (0:7)
15:00 TSV Obersontheim - 1. FC Heidenheim 1846 1:11
15:00 SV Münster - Darmstadt 0:8
15:00 FC Altenbochum - VfL Bochum 1:8 (0:4)
15:00 FV Blau-Weiß Röhrsdorf - FSV Zwickau 0:23
15:00 FSV Mellenbach/​Sitzendorf - FC Carl Zeiss Jena 0:17
15:00 Aberdeen FC - GAP Connah's Quay FC 0:0
15:30 FC Thun - FC Aarau 2:0 (0:0)
15:30 Stuttgart - BSC Young Boys 1:3 (1:2)
16:00 SDC Putten - Feyenoord 0:6 (0:3)
16:00 FC Luzern - SCR Altach 0:0 (0:0)
16:00 Berliner AK 07 - 1. FC Magdeburg 1:0 (0:0)
16:00 Schiedams XI-tal - Sparta Rotterdam 0:6 (0:3)
16:00 RKDSV - Willem II 0:4 (0:1)
16:00 SKN St. Pölten - FCM Traiskirchen 5:0
16:00 TSV 1865 Dachau - TSV 1860 München 1:5 (0:2)
16:00 Olympia Laxten - SV Meppen 0:19
16:00 AZ Alkmaar - FC Oleksandriya 0:3 (0:1)
16:00 Zundertse Selectie - NAC Breda 0:4 (0:2)
16:00 Alfreton Town - Nottingham Forest 1:2 (1:1)
16:30 Rapid Wien - Bohemians 1905 2:3 (0:1)
16:30 FC Rapperswil-Jona - FC Zürich 1:3
16:30 Lüneburger SK Hansa - Hannover 2:3
16:30 USV Elinkwijk - FC Utrecht 0:17 (0:8)
16:30 Sparta Praga - CFR Cluj 0:1
16:30 Crvena Zvezda - Zenit 0:1
17:00 SV Viktoria Marchtrenk - LASK 0:13
17:00 Kapfenberger SV 1919 - Wolfsberger AC 2:3
17:00 FC Dalfsen - PEC Zwolle 0:11 (0:5)
17:00 Wisła Płock - Brøndby IF 1:1 (1:0)
17:00 Apollon Limassol - Dinamo Moskva 0:2
17:00 KSV Oudenaarde - RSC Anderlecht 0:6
17:30 SV Draßmarkt - FC Admira Wacker 1:4
17:30 Sigma Olomouc - Spartak Trnava 1:2 (0:1)
17:30 Servette Genève - Grasshopper Club Zürich 1:0
18:00 Wiener Sport-Club - Celtic FC 1:2 (0:0)
18:00 SV Ried - Union Gurten 3:0 (1:0)
18:00 SpVgg Oberfranken Bayreuth - 1. FC Nürnberg 2:1
18:00 Regioteam Achterhoek - De Graafschap 0:8 (0:5)
18:00 Hapoel Be'er Sheva - Olympiacos 2:2 (1:1)
18:00 SV Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven 1:3 (0:0)
18:00 Hajduk Split - Krylia Sovetov 2:1
18:30 TSV Hartberg - SV Lafnitz 0:0
18:30 VfB Fichte Bielefeld - Arminia Bielefeld 1:3
19:00 VV Buitenpost - sc Heerenveen 1:14 (0:6)
19:00 SV Terwolde - Go Ahead Eagles 1:10 (0:5)
19:00 SHH - VVV-Venlo 2:14 (1:4)
19:08 ŁKS Łódź - Radomiak Radom 2:2 (0:1)
30.06.2019 10:30 FK Krasnodar - FK Rostov 3:0 (1:0)
11:00 Shakhtar Donetsk - CSKA Sofia 1:0 (1:0)
14:00 FCE Rheine - VfL Osnabrück 0:6 (0:3)
14:00 Ingolstadt - VfB Eichstätt 4:3 (3:2)
15:00 Heracles Almelo - FC Nordsjælland 1:1 (0:0)
15:00 FC Teutonia 05 - FC St. Pauli 3:3
15:00 TSV Wäschenbeuren - SG Sonnenhof Großaspach 21:0
15:30 FC Lausanne-Sport - FC Sion 0:0 (0:0)
16:00 SpVgg Unterhaching - TSV 1860 Rosenheim 5:0 (4:0)
16:00 TSG Ehingen - 1. FC Heidenheim 1846 1:13
17:00 KFC Uerdingen 05 - Royal Antwerp FC 1:1 (0:1)
17:00 SC Durbachtal - Karlsruher SC 0:3 (0:2)
17:00 SV Gutenstetten-Steinachgrund - SpVgg Greuther Fürth 0:12 (0:7)
18:00 Bahlinger SC - 1. FC Kaiserslautern 2:6 (2:3)
18:00 Spartak Moskva - CSKA Moscú 3:1 (1:1)
18:00 Slovan Bratislava - Slavia Praha 3:2 (2:0)
23:00 América de Cali - CF Pachuca 0:0 (0:0)
01.07.2019 02:00 Independiente Medellín - Peñarol 3:3 (2:1)
11:00 Górnik Zabrze - AEK Larnaca 1:2 (0:2)
17:00 Levski Sofia - Türkgücü-Ataspor München 0:4 (0:1)
17:00 Korona Kielce - Wolfsburgo II 4:2 (2:1)
17:00 Zorya Lugansk - KF Shkëndija 79 3:0 (1:0)
18:00 BFC Dynamo - Hertha Zehlendorf 2:2 (2:1)
18:00 Ferencvárosi TC - CS Universitatea Craiova 4:0 (1:0)
18:00 Budapest Honvéd - Royal Excel Mouscron Péruwelz 1:1 (0:0)
18:00 NK Bravo - Radnički Niš 0:0 (0:0)
19:30 SVV Scheveningen - ADO Den Haag 0:2 (0:2)
20:30 Shelbourne FC - Heart of Midlothian 0:7 (0:2)
02.07.2019 SV Ried - Gyirmót SE 2:0
15:00 NK Osijek - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
16:00 Legia Warszawa - CS Universitatea Craiova 3:3 (1:2)
16:30 Radnik Surdulica - FK Sutjeska 0:1 (0:1)
16:30 Arsenal Tula - 1. FK Příbram 0:0 (0:0)
17:00 Royal Antwerp FC - SV Meppen 2:2
17:00 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Górnik Zabrze 2:1 (1:0)
17:00 Qarabağ FK - Viktoria Plzeň 2:2 (1:0)
17:00 FK Pardubice - FK AS Trenčín 4:3 (2:3)
18:00 Concordia Wiemelhausen - VfL Bochum 3:6 (1:4)
18:00 KS Cracovia - Pyunik FC 0:1 (0:0)
18:00 FK Orenburg - FC København 2:0 (1:0)
18:00 Sparta Praga - Dinamo Moskva 1:1 (0:1)
18:30 Austria Wien - Slavia Praha 2:3 (1:2)
18:30 Sturm Graz - Akhmat Grozny 0:3 (0:1)
18:30 BSC Young Boys - Levski Sofia 1:1 (0:1)
18:30 Nottingham Forest - Dundee FC 0:0 (0:0)
18:30 Dinamo Zagreb - SK Austria Klagenfurt 2:0 (0:0)
18:30 SC Neusiedl/See 1919 - SV Horn 0:1 (0:0)
19:00 Voorwaarts Twello - Go Ahead Eagles 1:5 (1:1)
19:00 SV De Griffioen - sc Heerenveen 0:10 (0:6)
19:00 VV Hillegersberg - SBV Excelsior 0:7 (0:3)
19:00 Overasseltse Boys - NEC Nijmegen 0:16 (0:5)
19:00 VV Hattem - PEC Zwolle 0:8 (0:3)
19:00 FC Gleisdorf 09 - SV Lafnitz 1:3 (0:2)
19:00 ASV Geel - Lommel SK 0:5 (0:3)
19:00 SV Mattersburg - NK Osijek 3:3
19:30 Venlosche Boys - VVV-Venlo 1:5 (1:2)
19:30 RFC - NAC Breda 0:10 (0:5)
19:30 FC St. Gallen - Celtic FC 0:0 (0:0)
03.07.2019 11:00 ŁKS Łódź - Warta Poznań 3:0 (2:0)
13:00 Odense BK - Holstein Kiel 1:1 (1:0)
14:00 Lyngby BK - FC Helsingør 1:0 (0:0)
14:30 FC Carl Zeiss Jena - 1. FC Nürnberg II 2:2 (1:1)
15:00 SV Rödinghausen - Hansa Rostock 1:2 (1:0)
15:00 FC Utrecht (J) - FC Nordsjælland 2:4 (0:3)
16:00 Wacker Burghausen - SV Wehen Wiesbaden 2:4 (0:2)
16:30 FK Teplice - Vysočina Jihlava 2:2 (2:0)
16:30 FK Teplice - Vysočina Jihlava 2:2
17:00 Hallescher FC - 1. FC Lok Leipzig 4:0 (1:0)
17:00 Lechia Gdańsk - Olympiacos 1:1 (0:0)
17:00 FC Midtjylland - Vitesse 4:3 (2:0)
17:30 Basilea - 1. FC Nürnberg 4:0 (0:0)
18:00 Slovan Bratislava - SKN St. Pölten 2:0 (0:0)
18:00 FK Jablonec - Arminia Bielefeld 0:4 (0:2)
18:00 Eintracht Grumme - VfL Bochum 0:15 (0:7)
18:00 Sportfreunde Lotte - Schwarz-Weiß Rehden 2:1
18:00 CSKA Moscú - FK Rostov 1:2 (1:2)
18:00 NK Triglav - FK Krasnodar 2:2 (1:1)
18:15 VfB 1910 Salzkotten - SC Paderborn 07 0:20 (0:7)
18:30 RB Salzburg - CSKA Sofia 0:1 (0:1)
18:30 Heracles Almelo - Club Brugge KV 0:1 (0:0)
18:30 BSG Chemie Leipzig - 1. FC Magdeburg 1:3 (0:3)
18:30 TSV Hartberg - Kapfenberger SV 1919 1:0 (0:0)
18:30 SV Achenkirch - WSG Tirol 0:14
18:30 Bonner SC - Viktoria Köln 1:1 (1:0)
18:30 TSG Schnaitheim - 1. FC Heidenheim 1846 0:15
18:30 ASV Zirndorf - SpVgg Greuther Fürth 0:7
19:00 SC Kootstertille - SC Cambuur 0:8 (0:4)
19:00 Fortuna Sittard - Aris Saloniki 5:1 (3:1)
19:00 Hertha Zehlendorf - Eintracht Mahlsdorf 3:2 (1:2)
19:00 AZ Alkmaar - PAOK Saloniki 1:0 (1:0)
19:00 FC Sion - PSV 0:0 (0:0)
19:00 MSV'19 - FC Utrecht 0:9 (0:5)
19:00 SV C.Emsbüren - SV Meppen 0:13
19:00 FC Luzern - FC Aarau 3:0 (2:0)
19:00 RC Strasbourg - FC Zürich 2:1 (1:1)
19:00 Cercle Brugge - SV Zulte Waregem 2:3 (2:1)
20:45 Peterhead FC - Aberdeen FC 0:2 (0:1)
20:45 Stalybridge Celtic - Barnsley FC 0:5 (0:4)
04.07.2019 01:00 CF América - Boca Juniors 1:2 (1:0)
11:00 OKS Stomil Olsztyn - Widzew Łódź 0:2 (0:2)
15:00 VfR Garching - Ingolstadt 0:3 (0:1)
16:00 FC 08 Homburg - Fortuna Köln 0:1
17:00 FSV Zwickau - Viktoria Žižkov 6:0 (3:0)
17:00 SR Braşov - Petrolul Ploieşti 0:1 (0:0)
17:30 Karlsruher SC - Sigma Olomouc 1:1
18:00 SV Sandhausen - 1. FC Kaiserslautern 0:1 (0:1)
18:00 Spartak Moskva - FK Krasnodar 1:2 (0:1)
18:00 FC Botoşani - Dinamo Kiev 1:1 (1:0)
18:00 APOEL Nikosia - MŠK Žilina 0:1 (0:0)
18:00 TSV Landsberg - SG Sonnenhof Großaspach 0:4
18:00 FC Ashdod - Beitar Jerusalem 0:0
18:15 Zorya Lugansk - Hajduk Split 1:1 (0:1)
18:30 RSV Weyer - Fortuna Düsseldorf 0:14
18:30 SC Eltersdorf - SpVgg Greuther Fürth 1:3 (1:2)
19:00 Rolder Boys - FC Emmen 0:10 (0:2)
19:00 DJK Bad Homburg - Eintracht Frankfurt 0:14 (0:5)
19:00 AZSV - De Graafschap 1:1 (0:0)
19:00 FC Blau Weiß Linz - TSV 1860 München 1:0 (0:0)
19:00 SV Rugenbergen - Altona 93 2:4 (2:1)
19:30 CS Mioveni - Steaua Bucureşti 0:1 (0:0)
20:30 Raith Rovers - Hamilton Academical 3:2 (3:0)
05.07.2019 02:30 Vila Nova - GO - Corinthians SP 1:2 (0:1)
03:15 América de Cali - Nacional 3:4 (0:0, 1:1) pn.
12:00 Shakhtar Donetsk - KFC Uerdingen 05 1:1 (0:0)
12:00 Scunthorpe United - Dundee FC 2:1 (2:1)
12:00 Hobro IK - FC Fredericia 0:0 (0:0)
13:00 Hannover II - Rot-Weiß Erfurt 2:0 (0:0)
13:00 AC Horsens - Aalborg BK 0:4 (0:3)
15:00 FC Twente - Al Wahda 0:0 (0:0)
15:00 Viktoria Plzeň - FK Ufa 1:0 (0:0)
16:00 Austria Wien - Baník Ostrava 2:1 (1:0)
16:15 Sparta Rotterdam - Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)
17:00 LASK - Sparta Praga 1:0 (0:0)
17:00 Wisła Płock - Olimpia Grudziądz 3:1 (2:0)
17:00 Jagiellonia Białystok - Olympiacos 0:5 (0:3)
17:00 Shakhtar Donetsk - FC København 2:1 (2:1)
17:00 Rubin Kazan - FK Tambov 0:0 (0:0)
17:30 Dinamo Moskva - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
18:00 Alemannia Haibach - Darmstadt 0:7 (0:3)
18:00 FSV Hollenbach - Würzburger Kickers 0:5
18:00 FC Wacker Innsbruck - Dinamo Kiev 0:3 (0:3)
18:00 SpVgg Frechen - Colonia 1:7 (0:4)
18:00 Győri ETO FC - Újpest FC 2:0 (1:0)
18:30 VVV-Venlo - Sint-Truidense VV 3:3 (1:0)
18:30 SK Austria Klagenfurt - Wolfsberger AC 0:1 (0:0)
18:30 FC Oberneuland - VfL Osnabrück 1:6 (0:4)
18:30 SV Horn - SC Team Wiener Linien 3:0 (0:0)
18:30 MFK Ružomberok - FK Fotbal Třinec 1:0 (0:0)
18:30 Bischofswerdaer FV - Inter Leipzig 2:1 (1:0)
19:00 FC Emmen - PEC Zwolle 1:1 (0:0)
19:00 FC Groningen - Ross County FC 2:0 (1:0)
19:00 sc Heerenveen - SV Meppen 5:4 (4:1)
19:00 Sallands Streekteam - Go Ahead Eagles 0:4 (0:1)
19:00 TSG Backnang - Stuttgart 0:3 (0:1)
19:00 Wrexham AFC - Fleetwood Town 0:1 (0:0)
19:00 KV Kortrijk - Oud-Heverlee Leuven 2:0 (1:0)
19:00 FC Chiasso - FC Lugano 2:2 (1:2)
19:00 USV Mettersdorf - USV Allerheiligen 0:3 (0:1)
19:00 SC Landskron - Völkermarkter ST 1868 0:6 (0:2)
19:00 SV Sigless - SC Bad Sauerbrunn 2:5 (1:3)
19:15 1. FC Monheim - Fortuna Köln 0:2 (0:1)
20:30 Swindon Supermarine - Swindon Town 0:3 (0:1)
20:30 Budapesti Vasas - DAC Dunajská Streda 2:0 (0:0)
20:45 AFC Wimbledon - Brentford FC 0:3 (0:0)
20:45 Brechin City FC - Dundee United 0:6 (0:3)
20:45 Bracknell Town - Wealdstone FC 1:4 (0:0)
06.07.2019 10:00 Odra Opole - GKS Bełchatów 2:2 (1:1)
10:00 Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola 1:0 (0:0)
10:30 ŁKS Łódź - GKS Tychy '71 2:1 (0:1)
11:00 Wisła Płock - Raków Częstochowa 1:4 (0:1)
11:00 GKS Katowice - GKS Jastrzębie 1:2 (0:1)
11:00 SC Cham - FC Baden 3:2 (1:1)
11:00 FK Varnsdorf - FK Dukla Praha 2:4 (0:3)
11:00 1. FC Slovácko - FK AS Trenčín 1:1 (1:0)
11:30 Ruch Chorzów - Stal Rzeszow 0:0 (0:0)
12:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
12:00 Lechia Gdańsk - Bytovia Bytów 7:1 (6:1)
12:00 Mansfield Town - Swansea City 1:2
12:00 Wigan Athletic - Curzon Ashton 1:0
12:30 FKS Stal Mielec - Radomiak Radom 2:0 (2:0)
13:00 SV Rödinghausen - VfL Osnabrück 1:2 (1:1)
13:00 Vejle BK - Esbjerg fB 1:0
13:00 Wacker Nordhausen - Hallescher FC 1:1
13:30 BFC Dynamo - Sparta Lichtenberg 9:0
14:00 FC Liefering - Bayern Múnich II 1:2 (1:1)
14:00 CS FOLA Esch - Waldhof Mannheim 4:0
14:00 Viktoria Köln - AS Eupen 1:1
14:00 AFC Ajax - RSC Anderlecht 5:2 (2:1)
14:00 Yate Town - Bristol Rovers 1:10 (1:3)
14:00 Lincoln City - Lincoln United 4:1 (1:0)
14:00 Concord Rangers - Millwall FC 0:4 (0:1)
14:00 Parkgate FC - Rotherham United 0:7 (0:4)
14:00 SønderjyskE - Weiche Flensburg 08 1:2 (0:1)
14:00 Sportfreunde Lotte - FC Utrecht (J) 4:2
14:30 FC Groningen - Preußen Münster 3:0 (1:0)
14:30 VPV Purmersteijn - FC Volendam 0:6 (0:1)
14:30 Regioteam Waalwijk - RKC Waalwijk 0:18 (0:8)
15:00 FC Dordrecht - Feyenoord 1:2 (0:0)
15:00 SV Schalding-Heining - Jahn Regensburg 1:0
15:00 SC Paderborn 07 - Ipswich Town 3:2 (3:1)
15:00 MZC'11 - SBV Excelsior 0:10 (0:3)
15:00 Willem II - KV Oostende 2:1 (1:1)
15:00 FC Carl Zeiss Jena - FK Ústí nad Labem 0:0
15:00 RKSV Mierlo-Hout - Helmond Sport 1:4 (1:2)
15:00 Vorstenbossche Boys - FC Den Bosch 1:14 (0:8)
15:00 Bahlinger SC - SV Sandhausen 2:2 (0:1)
15:00 1. FC Magdeburg - Royal Antwerp FC 1:1
15:00 SpVgg Unterhaching - TSG Balingen 4:1
15:00 Trelleborgs FF - Silkeborg IF 1:2 (1:1)
15:00 FC Nordsjælland - PAOK Saloniki 0:3 (0:1)
15:00 FC Thun - SC Kriens 0:3 (0:0)
15:00 Glenavon FC - Heart of Midlothian 2:1 (1:0)
15:00 Linfield FC - St. Johnstone FC 2:4 (1:1)
15:00 Darlington FC - Motherwell FC 0:3 (0:2)
15:00 Albion Rovers FC - Hamilton Academical 1:3 (0:1)
15:00 1. FC Schweinfurt 05 - 1. FC Saarbrücken 1:2 (1:1)
15:00 FC Utrecht - MSV Duisburg 3:2 (0:1)
15:30 1. FC Union Berlin - Brøndby IF 2:1 (0:0)
15:30 Stuttgart - FC Zürich 5:3 (2:2)
15:30 Rapid Wien - FK Jablonec 2:1 (1:1)
16:00 SCR Altach - FC Dornbirn 2:0
16:00 AZ Alkmaar - Club Brugge KV 5:2 (2:0)
16:00 ASC Waterwijk - Almere City FC 0:10 (0:3)
16:00 Wolfsburgo - Hansa Rostock 2:1 (2:0)
16:00 FC Klingnau - FC Aarau 2:7 (0:5)
16:00 Gainsborough Trinity - Lincoln City 0:3 (0:2)
16:00 Chester FC - Wigan Athletic 1:7 (1:3)
16:00 Dorking Wanderers - East Grinstead Town 2:1 (2:0)
16:00 Brighouse Town - Farsley Celtic 1:3 (0:3)
16:00 Arsenal Tula - RB Salzburg 1:1 (1:0)
16:00 Boreham Wood - Arsenal Sub-21 3:3 (3:1)
16:00 Halesowen Town FC - Solihull Moors 1:3 (0:1)
16:00 Folkestone Invicta - Dover Athletic 2:3 (1:1)
16:00 Bamber Bridge - Preston North End 0:2 (0:2)
16:00 Piast Gliwice - Miedź Legnica 7:1 (4:1)
16:00 Guiseley AFC - Bradford City 0:2 (0:1)
16:00 Aberdeen FC - Inverness CT 1:1 (0:0)
16:00 Leamington - Coventry City 0:4 (0:3)
16:00 Alfreton Town - Walsall FC 2:1 (1:1)
16:00 Nantwich Town - Crewe Alexandra 2:1 (1:0)
16:00 Northampton Sileby Rangers - Northampton Town 0:7 (0:2)
16:00 Grasshopper Club Zürich - FC Schaffhausen 4:0 (1:0)
16:00 Gante - Aris Saloniki 3:0
16:00 Bromley FC - Fulham Sub-21 0:0 (0:0)
16:00 Barrow AFC - Blackburn Rovers 1:2 (1:1)
16:00 Jersey Bulls - Stevenage FC 3:4 (1:1)
16:00 Cleethorpes Town - Grimsby Town 0:8 (0:4)
16:00 HSC Hannover - VfV Hildesheim 3:1 (0:1)
16:00 Dumbarton FC - Dundee United 3:2 (0:0)
16:00 Dunfermline Athletic - Hibernian FC 1:3 (1:0)
16:00 Forfar Athletic - Greenock Morton FC 1:0 (1:0)
16:00 Raith Rovers - Spartans FC 2:0 (2:0)
16:00 Stranraer FC - Coleraine FC 0:1 (0:1)
16:00 Fraserburgh FC - Peterhead FC 1:2 (1:1)
16:00 Welwyn Garden City - Luton Town 1:3 (1:2)
16:00 Harlow Town - Leyton Orient 0:5 (0:2)
16:00 Kidsgrove Athletic - Port Vale FC 1:2 (0:1)
16:00 Hemsworth Miners Welfare - Bradford Park Avenue 2:2 (1:1)
16:00 Herne Bay - Maidstone United 1:1 (0:0)
16:00 Haringey Borough - St. Albans City 1:2 (1:1)
16:30 Kapfenberger SV 1919 - Sturm Graz 3:3 (2:2)
16:30 Vroomshoopse Boys - Heracles Almelo 0:4 (0:1)
16:30 FK Pardubice - Vysočina Jihlava 2:2 (1:2)
16:30 MFK Karvina - FK Pohronie 2:0 (0:0)
17:00 SV Linx - SC Freiburg 0:2
17:00 LASK - Bohemians 1905 2:1
17:00 Wuppertaler SV - Bayer Leverkusen 0:4 (0:3)
17:00 KFC Uerdingen 05 - Arminia Bielefeld 0:2 (0:1)
17:00 SSV Ulm 1846 - Augsburgo II 2:0
17:00 De Graafschap - Zagłębie Lubin 4:0 (3:0)
17:00 Arka Gdynia - Chemnitzer FC 2:2 (0:0)
17:00 SC Telstar - VV IJmuiden 6:0 (4:0)
17:00 HVV Laakkwartier - ADO Den Haag 0:10 (0:7)
17:00 Madese Boys - NAC Breda 1:7 (0:3)
17:00 SSV Reutlingen - VfR Aalen 1:1
17:00 SV Sandhausen - AS Nancy 1:0 (1:0)
17:00 Korona Kielce - Vitesse 1:1 (1:0)
17:00 Lech Poznań - FC Midtjylland 2:1 (1:0)
17:00 Legia Warszawa - Pogoń Siedlce 6:0 (4:0)
17:00 Guingamp - US Avranches 2:0 (0:0)
17:00 1. FK Příbram - FC Sellier & Bellot Vlašim 2:2 (2:0)
17:00 FC Zbrojovka Brno - FC Nitra 4:0 (2:0)
17:00 KV Kortrijk - Valenciennes FC 1:1 (1:1)
17:00 Le Havre AC - Paris FC 4:0 (1:0)
18:00 SV Mattersburg - SV Lafnitz 0:0 (0:0)
18:00 SV Würmla - SKN St. Pölten 1:10
18:00 BMR - MVV 0:12 (0:8)
18:00 TSV Hartberg - Hannover 2:0 (0:0)
18:00 NK Celje - Krylia Sovetov 1:2 (0:1)
18:00 FC Thun - FC St. Gallen 1:5 (1:1)
18:00 Clermont Foot - Rodez AF 2:0
18:00 Gainsborough Trinity - Lincoln United 1:1 (1:0)
18:00 FC FASTAV Zlín - FK Senica 3:0 (1:0)
19:00 FVC Leeuwarden - SC Cambuur 0:4 (0:3)
19:00 Lommel SK - FC Eindhoven 3:1 (3:0)
19:00 Sportclub NEC - NEC Nijmegen 0:7 (0:1)
19:00 Schagen United - AZ Alkmaar (J) 0:7 (0:5)
19:00 WDZ - Roda JC Kerkrade 0:7 (0:4)
19:00 Cercle Brugge - Mónaco 1:4 (1:2)
20:15 Olimpija Ljubljana - Partizan 1:0 (0:0)
22:30 Rosario Central - Club Olimpia 1:1 (0:0)
22:30 Rosario Central - Club Olimpia 1:3 pn.
23:15 Peñarol - Nacional 2:1 (1:0)
23:45 Cruz Azul - Monarcas Morelia 5:6 (0:0, 0:0) pn.
07.07.2019 00:30 Atlético Nacional - CA Lanús 0:0 (0:0)
02:00 River Plate - CF América 2:0 (2:0)
03:30 América de Cali - Millonarios 2:1 (1:0)
04:30 Deportivo Guadalajara - Boca Juniors 0:2 (0:2)
11:00 Werder Bremen - WSG Tirol 1:0
11:00 Korona Kielce