05.01.2024 11:00 FC Eindhoven - VV Gemert 5:0 (3:0)
13:00 FC Volendam - FK Partizani 1:1 (0:0)
13:00 De Graafschap - FC Emmen 4:1 (2:0)
13:30 Karlsruher SC - SSV Ulm 1846 4:0 (0:0)
13:30 MVV - Fortuna Sittard 1:5 (1:2)
15:00 NEC Nijmegen - Fortuna Düsseldorf 2:0 (2:0)
15:00 FC Lausanne-Sport - Palamós CF 3:1
17:00 SV Meppen - 1. FC Bocholt 2:1 (1:1)
06.01.2024 VfL Osnabrück - PEC Zwolle no jug.
11:00 Saint-Étienne - Grenoble Foot 38 3:0
11:30 Telstar - Koninklijke HFC 3:1 (0:0, 0:0, 1:0)
12:00 SV Wehen Wiesbaden - SV Sandhausen 2:1 (2:1)
12:00 Sparta Rotterdam - Oud-Heverlee Leuven 1:2 (0:0)
12:30 Feyenoord - Mainz 1:2 (0:2)
13:00 Bor. Mönchengladbach - Go Ahead Eagles 3:2 (2:0)
13:00 Augsburgo - Hoffenheim 1:0 (1:0)
13:00 Darmstadt - Holstein Kiel 1:2 (0:1)
13:00 Hansa Rostock - Borussia Dortmund II 3:1 (0:0)
13:00 Eintracht Frankfurt - SC Freiburg 2:5 (1:2)
13:00 SC Cambuur - Preußen Münster 1:0 (1:0)
13:00 SC Paderborn 07 II - Sportfreunde Lotte 0:1 (0:0)
13:00 FC Thun Berner Oberland - Stade-Lausanne-Ouchy 0:1 (0:0)
13:00 Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg 2:2
14:00 Rot-Weiss Essen - Colonia 4:4 (3:2)
14:00 Fortuna Köln - Sportfreunde Siegen 9:1 (5:0)
14:00 Rot Weiss Ahlen - Schwarz-Weiß Rehden 2:1 (1:1)
14:00 Hertha - Erzgebirge Aue 2:0 (0:0)
14:00 VfL Bochum - FC Groningen 2:1 (0:0)
14:00 Gençlerbirliği - 1. FC Kaiserslautern 1:4 (1:1)
14:00 SC Freiburg II - Waldhof Mannheim 2:2 (0:0)
14:00 SC Verl - SV Lippstadt 08 4:0 (3:0)
14:00 Dinamo Zagreb - NK Rogaška 1:0 (1:0)
14:30 sc Heerenveen - Almere City FC 2:4 (0:3)
14:30 Troyes - FC Versailles 3:2
15:00 Borussia Dortmund - AZ Alkmaar 2:2 (0:2)
15:00 Stuttgart - SpVgg Greuther Fürth 6:1 (4:0)
15:00 FC St. Gallen - RB Leipzig 0:1 (0:1)
15:00 Helmond Sport - FC Winterthur 0:0 (0:0)
15:00 Willem II - VV Katwijk 4:3 (2:2)
15:30 Basilea - Bayern Múnich 1:1 (0:0)
15:30 1. FC Union Berlin - Arminia Bielefeld 2:0 (0:0)
15:30 Xerez DFC - NAC Breda 1:3 (1:1)
16:00 AFC Ajax - Hannover 0:3 (0:1)
16:30 Schalke - Wolfsburgo 2:3 (1:2)
07.01.2024 12:00 Hertha II - CFC Hertha 06 3:1 (1:1)
12:00 ADO Den Haag - Calcio Como 0:2 (0:1)
12:30 CD Eldense - FC Twente 0:1 (0:0)
13:00 FC Wil 1900 - Grasshopper Club Zürich 0:5 (0:0)
13:00 PSV - Heracles Almelo 1:1 (1:0)
13:00 Lommel SK - VVV-Venlo 0:3 (0:0)
13:00 AFC Ajax - Hannover 2:1 (2:1)
14:00 TSG Sprockhövel - Wuppertaler SV 1:2 (0:0)
14:00 VfL Bochum - Vitesse 2:0 (1:0)
14:30 FC Utrecht - SK Beveren 4:4 (2:2)
15:00 Eintracht Braunschweig - Werder Bremen 3:1 (2:0)
15:00 Bayer Leverkusen - Venezia FC 4:1 (3:0)
15:30 SBV Excelsior - FC St. Pauli no jug.
16:30 PSV - Hamburgo 2:2 (2:2)
08.01.2024 11:00 FC Lausanne-Sport - FC Andorra 0:1 (0:0)
12:00 MSV Duisburg - FC Eindhoven 6:1 (3:0)
12:30 FC Twente - VfL Osnabrück 2:2 (1:0)
13:00 1. FC Saarbrücken - FC Zürich 1:2 (1:2)
13:30 FC Volendam - FC Winterthur 2:0 (0:0)
14:00 Jahn Regensburg - SpVgg Unterhaching 3:1 (0:0)
14:00 FC Utrecht (J) - FC Den Bosch 2:3 (2:1)
15:00 1. FC Heidenheim 1846 - SC Paderborn 07 2:0 (0:0)
16:00 FC Dordrecht - Fortuna Düsseldorf 2:6 (1:4)
09.01.2024 11:00 Borussia Dortmund - Standard Liège 3:3 (1:1)
11:00 FC Lugano - KRC Genk 0:4 (0:3)
12:00 Sint-Truidense VV - Holstein Kiel 1:1
13:00 RC Recreativo - Schalke 1:1 (1:0)
13:00 Sepsi OSK - 1. FC Magdeburg 2:1 (1:1)
14:00 BSC Young Boys - FC Sion 4:3 (2:2)
14:00 FC Groningen - PEC Zwolle 0:3 (0:2)
14:30 FC Zürich - Hannover 0:4 (0:1)
16:00 Karlsruher SC - FC Luzern 3:1 (1:0)
16:00 Viktoria Köln - 1. FC Bocholt 1:4 (0:2)
10.01.2024 12:00 Erzgebirge Aue - ZFC Meuselwitz 6:0 (4:0)
13:00 LASK - Hansa Rostock 2:1 (0:0)
13:00 Optik Rathenow - FC Viktoria 1889 Berlin 0:4 (0:1)
14:00 1. FC Nürnberg - Club Brugge KV 0:3 (0:1, 0:3)
14:00 TSV 1860 München - WSG Tirol 4:1 (1:0)
14:00 Dynamo Dresden - 1. FC Kaiserslautern 3:0 (2:0)
14:00 SpVgg Greuther Fürth - Ingolstadt 0:1 (0:1)
14:30 Neuchâtel Xamax FCS - Grasshopper Club Zürich 1:1 (0:0)
14:30 Dinamo Zagreb - NK Triglav 7:0 (1:0)
15:00 Basilea - FC Aarau 2:3 (0:2)
15:00 KV Mechelen - Hertha 3:0 (2:0)
15:45 SV 07 Elversberg - Antequera CF 2:2 (0:1)
17:00 FC Hradec Králové - Austria Wien 0:0 (0:0)
19:00 FSV 63 Luckenwalde - SV Tasmania Berlin 1:0 (0:0)
19:00 Hansa Rostock II - FC Mecklenburg Schwerin 5:1 (5:0)
20:00 Sigma Olomouc - Spartak Trnava 2:0 (1:0)
11.01.2024 13:30 FC Zürich - Hamburgo 2:2 (1:1)
15:00 KRC Genk - SC Paderborn 07 1:2 (0:0)
15:00 Atalanta - Real Calepina 11:0
15:30 Petrolul Ploieşti - Debreceni VSC 0:1 (0:0)
12.01.2024 10:30 Standard Liège - FC Luzern 2:1 (1:1)
11:00 Mezőkövesdi SE - Ferencvárosi TC 0:1 (0:1)
11:00 CFR Cluj - Gante 1:2 (0:0)
12:00 Viborg FF - SønderjyskE 2:1 (0:0)
12:00 Arminia Bielefeld - SV Rödinghausen 0:3 (0:0)
12:00 FC St. Gallen - Union Saint-Gilloise 0:4 (0:1)
12:00 CSKA Sofia - PFC Litex Lovech 5:3 (3:2)
12:00 Hajduk Split - Fehérvár FC 5:2 (2:1)
13:00 Servette FC - Hibernian FC 5:1 (5:1)
13:00 MTK Budapest - 1. FC Magdeburg 2:4 (1:1)
13:00 Dinamo Bucureşti - Sporting Charleroi 2:5 (2:1)
13:30 Chemnitzer FC - Hallescher FC 1:1 (1:1)
13:30 Sturm Graz - HNK Rijeka 2:1 (2:1)
14:00 FC Lugano - FC Schaffhausen 1:0 (0:0)
14:00 SC Paderborn 07 II - SV Meppen 1:4 (0:3)
14:30 SV Wehen Wiesbaden - Sint-Truidense VV 2:2 (1:1)
14:30 FC St. Pauli - VfL Osnabrück 1:3 (0:2)
15:00 Lincoln Red Imps - FC Luzern 0:5 (0:4)
15:00 RSC Anderlecht - Al Ahly Tripolis 0:0 (0:0)
13.01.2024 11:00 Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
11:00 Austria Wien - Spartak Trnava 3:2 (1:1)
12:00 Erzgebirge Aue - Energie Cottbus 1:1 (1:0, 1:0)
12:00 Inter Turku - SalPa 3:0 (0:0)
12:00 FC Nordsjælland - B.93 København 4:0 (3:0)
12:00 Nykøbing FC - Hvidovre IF 1:5 (0:3)
13:00 BSC Young Boys - FC Vaduz 3:2 (1:2)
13:00 Hannover - Holstein Kiel 3:2 (2:1)
13:00 Jahn Regensburg - Eintracht Braunschweig 0:1 (0:1, 0:1)
13:00 Kolding IF - Odense BK 3:2 (3:1)
13:00 Næstved BK - Lyngby BK 2:4 (1:1)
13:00 Neftçi PFK - Waldhof Mannheim 0:3
13:30 Schalke - KAS Eupen 3:1 (2:0)
14:00 Rot-Weiss Essen - FSV Zwickau 5:3 (3:1)
14:00 Arminia Bielefeld - Fortuna Düsseldorf 2:2 (1:0)
14:00 FC Thun Berner Oberland - Grasshopper Club Zürich 0:0 (0:0, 0:0)
14:00 1. FC Nürnberg - Karlsruher SC 1:3 (1:2, 1:2, 1:3)
14:00 Viktoria Köln - SC Verl no jug.
14:00 SpVgg Unterhaching - SCR Altach 4:1 (3:0)
14:00 Preußen Münster - VfB Oldenburg 4:3 (2:1)
14:00 STK Eilvese - TSV Havelse 1:4 (0:2)
14:00 Bor. Mönchengladbach II - MSV Duisburg 0:3 (0:1)
14:00 Sigma Olomouc - FC Hradec Králové 1:1 (0:1)
14:30 Dinamo Zagreb - NK Celje 2:0 (2:0)
14:30 BSG Chemie Leipzig - Ingolstadt no jug.
15:00 FC Lausanne-Sport - Stade Nyonnais 2:0 (1:0)
15:00 Schwarz-Weiß Bregenz - TSV 1860 München 3:6 (2:2)
15:00 FC Biel/Bienne - Austria Lustenau 2:4 (0:3)
15:30 FC Koper - NK Osijek 0:2 (0:1)
16:00 BSC Young Boys - FC Wil 1900 1:0 (1:0)
16:00 Rangers FC - Hertha 0:1 (0:1)
16:00 RB Salzburg - SV 07 Elversberg 2:3 (1:0)
16:00 FC Mauerwerk - SV Schwechat 4:0 (1:0)
14.01.2024 01:00 Gimnasia y Tiro de Salta - Boca Juniors 0:1
09:00 LASK - FCSB 1:3 (0:1)
11:00 SC Paderborn 07 - Preußen Münster 6:1 (5:0)
13:00 Hansa Rostock - VfB Lübeck 1:1 (1:1)
13:00 SV Sandhausen - Rot-Weiß Erfurt 2:0
14:00 Legia Warszawa - Olimpia Elblag 6:0 (5:0)
14:00 SV Sandhausen - Eintracht Frankfurt no jug.
14:00 Dynamo Dresden - FK Pardubice 3:0 (2:0)
15:00 Borussia Dortmund II - Fortuna Köln 0:0 (0:0)
15:00 SV Babelsberg 03 - FC Viktoria 1889 Berlin 0:0 (0:0)
16:30 Basilea - SpVgg Greuther Fürth 2:2 (2:0)
Partidos decisivos
15.01.2024 02:15 Peñarol - Newell's Old Boys 0:1 (0:1)
12:00 Ferencvárosi TC - CFR Cluj no jug.
16:00 Sigma Olomouc - Austria Wien 0:0 (0:0)
18:00 Aarhus GF - Diósgyöri VTK 3:3
16.01.2024 11:00 FC Sion - CF Badalona Futur 3:2
13:00 Chemnitzer FC - Alemannia Aachen 2:2 (0:2)
14:30 Dinamo Zagreb - Makedonija GP 4:1 (1:1)
17:00 Slavia Praga - SønderjyskE 4:0 (2:0)
18:00 VfB Empor Glauchau - FSV Zwickau 1:4
18:30 FC Baden - Grasshopper Club Zürich no jug.
21:00 Rangers FC - FC København 2:2 (1:0)
17.01.2024 10:00 Dynamo Dresden - FK Jablonec no jug.
11:00 CFR Cluj - Atzeneta UE no jug.
14:00 FC Lugano - FC Paradiso 1:1 (0:1)
14:00 Jahn Regensburg - FK Senco Doubravka no jug.
14:00 Dinamo Zagreb - Śląsk Wrocław 3:2 (2:2)
14:00 Sturm Graz - Korona Kielce 0:0 (0:0)
16:30 Viktoria Plzeň - FK Senco Doubravka 11:0 (4:0)
18.01.2024 02:00 River Plate - CF Monterrey 1:1
12:00 Ferencvárosi TC - Piast Gliwice 2:1 (2:0)
15:00 LASK - Lech Poznań 3:0 (2:0)
15:00 Rapid Wien - 1. FC Slovácko 2:1 (0:0)
15:30 Puskás FC - Aarhus GF 3:3 (2:2)
19.01.2024 11:00 FC Metz - Swift Hesperange 4:1 (0:0)
12:00 FC Midtjylland - Aalborg BK 1:4 (0:2)
12:00 Randers FC - Hobro IK 3:0 (1:0)
13:00 Esbjerg fB - Viborg FF 3:1 (1:1)
14:00 B.93 København - Odense BK 3:3 (1:2)
17:00 AIK Solna - Slavia Praga 0:2 (0:0)
19:30 FC Sion - FC Annecy 0:1 (0:1)
20.01.2024 11:00 Viktoria Plzeň - FK Dukla Praha 1:0 (1:0)
11:00 Vejle BK - SønderjyskE no jug.
13:00 Brøndby IF - Hvidovre IF 1:3 (1:1)
13:00 Wuppertaler SV - SV Meppen 2:0 (1:0)
13:30 Paide Linnameeskond - Inter Turku 3:3 (2:1)
14:00 Legia Warszawa - Kecskeméti TE no jug.
14:00 Lokomotiv Moskva - Al Akhdoud 2:0 (0:0)
15:00 Sparta Praga - FC København 2:0 (1:0)
15:00 Legia Warszawa - FK Ordabasy 1:0
22:30 River Plate - CF Pachuca 1:0 (0:0)
21.01.2024 01:30 Talleres de Córdoba - Boca Juniors 1:2 (0:1)
12:00 Colonia - VfL Bochum 0:2
13:00 Zenit - Dinamo Samarqand 5:1 (3:1)
14:00 Rot-Weiß Oberhausen - VfB Oldenburg 2:1 (1:0)
14:00 SpVgg Bayreuth - Chemnitzer FC no jug.
15:00 Ferencvárosi TC - Molde FK no jug.
15:30 Shakhtar Donetsk - PFC Ludogorets Razgrad no jug.
16:00 CSKA Moscú - Sohar SC 4:1
20:00 Philadelphia Union - Flamengo RJ 0:2 (0:2)
22.01.2024 09:30 Vejle BK - Tractor Sazi 3:3 (0:1)
12:00 KVC Westerlo - Helmond Sport 1:0 (0:0)
13:30 Shakhtar Donetsk - Pyunik FC 2:0
14:00 Rubin Kazan - FK Napredak 5:2 (1:2)
24.01.2024 14:00 Lokomotiv Moskva - Akron Tolyatti 0:2 (0:2)
15:00 Zenit - Jeonbuk FC 5:1 (1:1)
15:00 Olimpija Ljubljana - PFC Ludogorets Razgrad 0:3 (0:3)
15:00 Sassuolo - Virtus Verona 5:1
17:00 SK Austria Klagenfurt - Sturm Graz (A) 3:1 (2:0)
17:45 Al Shabab - Roma 1:2 (0:0)
19:00 SV Ramlingen/Ehlershausen - TSV Havelse 0:5 (0:3)
19:30 Kozakken Boys - Willem II 2:3 (1:1)
25.01.2024 08:00 CSKA Moscú - Torpedo Moskva 3:2 (1:2)
09:00 Dinamo Moskva - Al Wakrah 9:2 (7:1)
09:00 Sturm Graz - Pogoń Szczecin 1:6 (0:1)
11:30 BK Häcken - FC Midtjylland 2:4 (2:2)
12:00 Ferencvárosi TC - Kryvbas Kryvyi Rih 0:2 (0:0)
13:00 Viborg FF - AC Horsens 4:2 (2:1)
14:00 Malmoe - Silkeborg IF 2:0 (1:0)
14:30 SK Dnipro-1 - Sturm Graz 1:2 (0:2)
15:00 Rapid Wien - Legia Warszawa 1:1 (0:0)
15:30 Puskás FC - Sparta Praga 0:2 (0:1)
15:30 Ferencvárosi TC - Viktoria Plzeň 1:3 (1:0)
16:00 Lech Poznań - Shakhtar Donetsk 1:3 (0:2)
26.01.2024 12:00 Randers FC - Aalborg BK 0:4 (0:1)
13:00 IF Elfsborg - Odense BK 3:3 (3:2)
13:00 Brøndby IF - FC Fredericia 9:0 (5:0)
13:00 Rubin Kazan - Slavia Sofia 3:1 (0:0)
15:00 Landskrona BoIS - SønderjyskE 2:7 (0:6)
15:00 Dinamo Kiev - KF Ballkani 0:2 (0:1)
27.01.2024 12:00 Slavia Praga - Beijing Guoan 3:1
12:15 HJK Helsinki - IF Gnistan 3:5
13:30 Aarhus GF - FC København 1:5
13:30 Vejle BK - Velež Mostar 2:1
14:00 IF Brommapojkarna - AIK Solna 0:3 (0:2)
14:30 FC Biel/Bienne - FC Lausanne-Sport [U21] 1:0
15:00 Raków Częstochowa - PFC Ludogorets Razgrad 1:3
15:00 Zenit - FK Ural 1:0 (0:0)
16:00 Beijing Guoan - Slavia Praga 0:0
20:00 Orlando City - Flamengo RJ 1:1
23:00 Los Angeles Galaxy - FC Nordsjælland 1:5
28.01.2024 12:00 Zenit - Al Fateh 1:1 (1:1)
13:00 SC Spelle-Venhaus - VfL Osnabrück 0:4 (0:1)
14:00 Shakhtar Donetsk - NK Maribor 0:0
15:30 Botev Plovdiv - Vejle BK 1:0 (1:0)
16:00 Viktoria Plzeň - Kryvbas Kryvyi Rih 3:0
21:00 Los Angeles FC - FC Nordsjælland 1:3 (1:2)
29.01.2024 13:00 Silkeborg IF - Viborg FF 2:2 (1:1)
15:00 Legia Warszawa - Dinamo Kiev 3:1 (2:1)
15:30 FK Bodø/Glimt - Sparta Praga 0:2 (0:1)
30.01.2024 09:00 Dinamo Kiev - Baník Ostrava 2:3 (1:3)
11:30 AZ Alkmaar (J) - Sparta Rotterdam (J) 5:3 (2:1)
12:00 FC Liefering - Mónaco (CFA) 5:0 (2:0)
12:00 Randers FC - Vendsyssel FF 4:0 (3:0)
13:00 FC Midtjylland - FC Fredericia 7:0 (4:0)
13:00 NAC Breda - FC Den Bosch 0:2
13:00 Vitesse - sc Heerenveen 1:2 (1:0)
15:00 FK Teplice - PFC Ludogorets Razgrad 3:1 (1:1)
15:00 Dinamo Kiev - Pakhtakor Tashkent 5:1 (3:1)
15:00 PSV - PEC Zwolle 1:3 (0:2)
15:30 Fredrikstad FK - IF Elfsborg 3:0 (3:0)
19:00 FC-Astoria Walldorf - TB Jahn Zeiskam 4:1 (1:0)
31.01.2024 14:30 Lokomotiv Moskva - FK Ural 4:2 (2:1, 2:1, 4:2)
16:00 PFC Ludogorets Razgrad - Sigma Olomouc 3:1 (2:1)
16:00 KÍ Klaksvík - Beijing Guoan 0:1 (0:1)
19:30 BSC Young Boys II - FC Bulle 2:2 (2:1)
01.02.2024 14:00 CSKA Moscú - Andijon PFK 2:0 (1:0)
14:30 Botev Plovdiv - Rubin Kazan 1:0 (1:0)
15:00 Viktoria Plzeň - Aarhus GF 1:1 (1:1)
15:30 Malmoe - Sparta Praga 1:2 (1:1)
19:00 FC-Astoria Walldorf - Fortuna Heddesheim 0:0 (0:0)
02.02.2024 11:00 Odense BK - FK Pardubice 1:2 (1:2)
14:00 Spartak Moskva - Torpedo Moskva 3:2 (2:1)
14:00 Legia Warszawa - Stal Rzeszow 3:1
15:00 Levski Sofia - Dinamo Kiev 1:0 (1:0)
15:30 Molde FK - FC Midtjylland 2:1 (1:0)
16:00 Odense BK - FC Dallas 0:0 (0:0)
20:30 IFK Göteborg - Silkeborg IF 2:3 (0:2)
03.02.2024 11:00 Botev Plovdiv - Dinamo Moskva 2:3 (2:2)
11:00 Shakhtar Donetsk - FC Hradec Králové 0:2 (0:1)
12:00 Rubin Kazan - FK Chelyabinsk no jug.
13:00 Sigma Olomouc - Vejle BK 1:1 (0:0)
14:00 Rubin Kazan - Volgar Astrakhan 0:2 (0:2)
14:30 Al Jazira Club - Spartak Moskva no jug.
15:00 SpVgg Bayreuth - DJK Gebenbach 4:0 (3:0)
15:00 TSV Abtswind - Würzburger Kickers 0:4 (0:4)
15:00 AIK Solna - TSC Bačka Topola 0:2 (0:2)
15:00 Rubin Kazan - Volgar Astrakhan 0:2
15:30 FK Mladá Boleslav - PFC Ludogorets Razgrad 1:1 (1:1)
15:30 Shakhtar Donetsk - Velež Mostar 2:3 (2:2)
17:00 Brøndby IF - Real Salt Lake 2:1 (2:1)
04.02.2024 12:00 FC Nordsjælland - Pogoń Szczecin no jug.
12:00 Vejle BK - FK Oleksandriya 3:0 (2:0)
14:00 Dinamo Moskva - Gangwon FC 2:2 (1:2)
14:00 Lokomotiv Moskva - FK Kairat 4:1 (3:1)
15:00 Slavia Praga - Zlaté Moravce 4:1 (3:0)
15:00 Aarhus GF - Viborg FF 2:1 (2:0)
20:00 IF Elfsborg - FC København 4:5 (1:3)
05.02.2024 12:00 UMF Stjarnan - Viborg FF 1:2
13:00 FC København - Brøndby IF 1:2 (0:1)
14:00 Randers FC - Halmstads BK 1:0 (0:0)
14:30 SønderjyskE - GAIS Göteborg 3:1 (1:0)
15:00 Zenit - Al Duhail SC 2:0 (1:0)
15:30 CSKA Moscú - Fakel Voronezh 1:0 (0:0)
16:00 Aalborg BK - FC Dallas 1:3
06.02.2024 13:15 Jong PSV - Royal Antwerp FC II 1:2 (1:1)
15:00 Rubin Kazan - Arda Kardzhali 1:2 (1:2)
15:00 Zenit - FC Noah 0:0 (0:0)
15:00 Silkeborg IF - KÍ Klaksvík 3:0 (1:0)
16:00 FK Haugesund - BK Häcken 4:2
17:00 Real Salt Lake - Fredrikstad FK 1:0 (1:0)
07.02.2024 17:30 Spartak Moskva - FK Rostov 0:3 (0:2)
19:00 FC-Astoria Walldorf - 1. FC Mühlhausen no jug.
08.02.2024 08:00 Lokomotiv Moskva - Torpedo Moskva 2:0 (2:0)
11:00 FC Dallas - Malmoe 1:4 (0:2)
11:00 Shakhtar Donetsk - FK Arkadag 4:1
13:00 Odense BK - Seattle Sounders 3:0
14:00 FK Bodø/Glimt - Malmoe 4:0 (2:0)
14:00 FC København - Molde FK 3:1 (2:0)
14:30 FC Dallas - Odds BK 4:1
15:00 Zenit - Shanghai Shenhua 6:0 (2:0)
15:00 Dinamo Moskva - FK Orenburg 4:1 (1:0)
15:30 Odense BK - Seattle Sounders 2:1 (2:0)
15:30 Lokomotiv Moskva - FC Urartu 2:1 (1:0)
15:30 Lech Poznań - Shakhtar Donetsk 1:1
16:00 Dinamo Kiev - FK Liepāja 5:2 (3:2)
09.02.2024 11:00 IFK Norrköping - SK Brann 1:1
12:00 IF Elfsborg - Silkeborg IF 1:2 (1:0)
13:00 FK Sochi - CSKA Moscú 2:1 (2:1)
13:00 Odense BK - FK Obolon no jug.
14:00 Rubin Kazan - SKN St. Pölten 1:2 (1:0)
14:00 Real Salt Lake - KÍ Klaksvík 3:0 (1:0)
15:00 Dinamo Kiev - KF Shkëndija 79 1:1 (0:1)
16:00 Zenit - Al Rayyan 2:4 (0:0)
16:45 Shabab Al Ahli Club - Spartak Moskva 0:5 (0:2)
17:00 FC Midtjylland - Fredrikstad FK 0:1 (0:0)
19:00 Brøndby IF - IFK Göteborg 1:3 (0:3)
20:00 Sarpsborg 08 - AIK Solna 2:0 (1:0)
10.02.2024 12:00 Vejle BK - Hobro IK no jug.
12:00 Randers FC - IK Sirius 3:0 (1:0, 2:0)
12:00 FC-Astoria Walldorf - Rot-Weiß Walldorf 2:2 (1:2)
13:00 FC Nordsjælland - BK Häcken 3:0 (0:0)
13:00 Esbjerg fB - FC Midtjylland 6:0 (4:0)
14:00 TSV Neudrossenfeld - SpVgg Bayreuth 0:1 (0:0)
14:00 Würzburger Kickers - SV Steinbach no jug.
14:00 Türkgücü München - TSV 1865 Dachau 2:0
15:00 SønderjyskE - Halmstads BK 1:0 (0:0)
16:00 Kryvbas Kryvyi Rih - Viborg FF 1:0 (1:0)
11.02.2024 12:00 Aalborg BK - KFUM Oslo 3:1 (1:1)
13:00 Hammarby IF - HJK Helsinki 1:2 (0:0)
15:00 Dinamo Moskva - FK Yelimay 2:1 (0:0)
12.02.2024 13:00 Aarhus GF - Bryne FK 1:0
14:30 Brøndby IF - Hillerød GI 3:3 (0:2)
15:00 FC Utrecht - FC Groningen 1:2 (0:1)
15:00 Dinamo Kiev - Rīgas Futbola skola 1:0
13.02.2024 13:00 Würzburger Kickers - Kickers Offenbach 2:2 (0:1)
15:00 Zenit - Santos FC 4:1 (2:0)
15:00 Dinamo Kiev - Dinamo Tbilisi 0:0 (0:0)
19:00 FC-Astoria Walldorf - FC Nöttingen 4:2
14.02.2024 15:30 Dynamo Dresden - Viktoria Žižkov 2:0 (2:0)
17:30 Spartak Moskva - FK Kairat 6:0 (2:0)
19:00 FC Unterföhring - Türkgücü München 1:1 (0:0)
15.02.2024 14:30 Rubin Kazan - Gangwon FC 2:0 (1:0)
16.02.2024 12:00 FC Fredericia - SønderjyskE 0:1 (0:0)
14:00 Lokomotiv Moskva - Altyn Asyr FK 2:0 (1:0)
15:00 CSKA Moscú - Rodina Moskva 4:0 (3:0)
15:00 Dinamo Kiev - CS Petrocub 1:1 (1:1)
17.02.2024 12:00 FC-Astoria Walldorf - TSG Pfeddersheim 2:1 (0:1)
13:30 Aalborg BK - Hamarkameratene 2:1 (1:0)
14:00 Augsburgo II - Würzburger Kickers 0:1 (0:1)
14:00 Dinamo Kiev - FC Sheriff 2:0 (0:0)
18.02.2024 11:00 Karlsruher SC - Kickers Offenbach 1:5 (0:3)
12:00 Malmoe - Falkenbergs FF 0:2 (0:1)
14:00 Rubin Kazan - Arsenal Tula no jug.
19.02.2024 09:00 Dinamo Moskva - Krylia Sovetov 1:1
12:00 FC 08 Homburg - SV 07 Elversberg 0:1
15:00 Dinamo Moskva - Krylia Sovetov 5:1
20.02.2024 13:00 sc Heerenveen - FC Twente 1:1 (1:0)
14:00 Spartak Moskva - Abdysh-Ata Kant 4:0 (2:0)
15:00 CSKA Moscú - FK Khimki 3:0 (0:0)
21.02.2024 13:00 IF Elfsborg - Odds BK 3:1 (0:0)
14:00 Spartak Moskva - Astaná 4:0 (4:0)
19:00 FC-Astoria Walldorf - FSV Hollenbach 1:4 (0:3)
22.02.2024 14:30 Rubin Kazan - Rodina Moskva 1:4 (0:3)
23.02.2024 15:00 Dinamo Moskva - Baltika Kaliningrad 0:3 (0:3)
24.02.2024 07:30 Lokomotiv Moskva - Ašgabat FK 3:0
11:00 SV Wehen Wiesbaden - TSV Schott Mainz 3:0 (1:0)
14:00 Stuttgarter Kickers - Würzburger Kickers 2:0 (1:0)
14:30 Lokomotiv Moskva - FK Rostov 3:1 (0:0)
15:00 Dinamo Moskva - CSKA Moscú 2:1 (0:0)
25.02.2024 14:00 AIK Solna - Karlbergs BK 1:1 (0:1)
27.02.2024 13:00 Erzgebirge Aue - Rot-Weiß Erfurt 4:1
14.03.2024 16:00 FK Bodø/Glimt - Crystal Palace 0:1 (0:1)
15.03.2024 13:00 Karpaty Lviv - Shakhtar Donetsk 2:2 (1:2)
16.03.2024 13:00 BK Häcken - IF Elfsborg 1:3 (1:1)
13:00 Inter Turku - Ilves Tampere 2:0 (1:0)
18.03.2024 13:00 Willem II - TOP Oss 3:1 (2:0)
19.03.2024 13:00 PEC Zwolle - Vitesse 3:1 (0:1)
20.03.2024 12:00 Fortuna Düsseldorf - Almere City FC 0:2 (0:2)
13:00 Inter Turku - Haka Valkeakoski 1:0 (1:0)
14:00 FC Twente - VfL Bochum 0:2 (0:1)
14:30 PSV - SK Beveren 0:1 (0:0)
19:00 FC Gütersloh - Schalke 0:1 (0:0)
21.03.2024 12:00 1. FC Union Berlin - 1. FC Magdeburg 3:1 (2:0)
13:00 Hannover - Werder Bremen 3:1 (1:0)
13:00 FC Utrecht - Helmond Sport 3:0 (2:0)
13:00 1. FC Nürnberg - Ingolstadt 0:2 (0:1)
13:00 Bor. Mönchengladbach - KAS Eupen 2:0 (1:0)
13:00 Hansa Rostock - VfB Lübeck 3:0 (2:0)
13:00 SV Wehen Wiesbaden - Waldhof Mannheim 3:1 (2:0)
13:00 Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 2:2 (1:2)
13:30 Stuttgart - SV 07 Elversberg no jug.
13:30 1. FC Heidenheim 1846 - Karlsruher SC 0:1
14:00 SC Freiburg - FC St. Gallen 4:1 (2:1)
14:00 Augsburgo - SpVgg Greuther Fürth 4:1
14:00 Grasshopper Club Zürich - FC Schaffhausen 1:2
14:00 ADO Den Haag - FC Volendam 4:0 (1:0)
14:00 Heracles Almelo - FC Groningen 4:1 (2:1)
15:00 Jahn Regensburg - WSG Tirol 1:1 (1:0)
15:00 LASK - TSV 1860 München 1:0 (1:0)
15:00 Selargius - Cagliari Calcio 0:6
16:00 FC Metz - Troyes 0:0
19:00 Preußen Espelkamp - VfL Osnabrück 1:5 (0:1)
22.03.2024 11:00 Cádiz CF - Calcio Como 1:1 (1:0)
14:00 FC Luzern - FC Sion 2:1 (1:0)
14:00 De Graafschap - Schalke II 4:0 (2:0)
15:00 Rubin Kazan - FK Aktobe 1:1
15:00 FC Emmen - SV Rödinghausen 0:2 (0:1)
16:30 Colonia - Breiðablik 2:2
17:00 CSKA Moscú - Bunyodkor PFK 2:1
18:00 IF Elfsborg - Halmstads BK 4:0 (2:0)
23.03.2024 00:00 Independiente Rivadavia - River Plate 4:0
14:00 Rot-Weiss Essen - NK Veres 3:1 (0:1)
14:00 Beşiktaş - FK Budućnost Podgorica 5:1 (3:0)
15:00 Neftçi PFK - Spartak Moskva no jug.
15:30 PFC Ludogorets Razgrad - CSA Steaua București 2:3 (2:2)
19:00 Crvena Zvezda - Zenit 1:0 (0:0)
25.03.2024 15:00 Udinese - Calcio Padova 2:3 (1:1)
26.03.2024 12:00 B.93 København - FC København 3:2 (0:2)
12:30 Roda JC Kerkrade - MVV 2:1 (2:1)
13:30 AZ Alkmaar - Go Ahead Eagles 0:1 (0:0)
16:30 AIK Solna - Vålerenga IF 4:0 (0:0)
27.03.2024 14:30 Heracles Almelo - Werder Bremen II 2:0 (1:0)
28.03.2024 00:00 Corinthians SP - Londrina - PR 3:0
11:30 HJK Helsinki - TPS Turku 5:1 (3:0)
14:00 Beşiktaş - Fatih Karagümrük 1:1 (0:1)
29.03.2024 09:45 HJK Helsinki - PK-35 Vantaa 1:1 (1:0)
06.04.2024 15:00 Beşiktaş - İstanbulspor AŞ 2:1
15.04.2024 13:00 Fortuna Sittard - Helmond Sport 1:2 (1:1)
13:00 Almere City FC - FC Groningen 2:2 (1:0)
16.04.2024 13:00 Vitesse - Jong PSV 4:1 (2:0)
15:00 ADO Den Haag - AZ Alkmaar (J) 3:2 (2:2)
17.04.2024 12:30 FC Twente - Go Ahead Eagles 2:1 (1:1)
13:00 AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam 4:1 (2:1)
14:00 RKC Waalwijk - sc Heerenveen 2:3 (2:2)
18.04.2024 12:30 FC Utrecht - Heracles Almelo 0:0 (0:0)
24.04.2024 19:30 ADO Den Haag - VV Katwijk 3:2 (1:2)
25.04.2024 13:00 FC Twente - Almere City FC 3:2 (2:1)
01.05.2024 17:00 NK Sesvete - Dinamo Zagreb 1:0
21.05.2024 18:00 FC Alsbach - Eintracht Frankfurt 0:11 (0:3)
19:00 VfL Jüchen-Garzweiler - Bor. Mönchengladbach 1:5 (0:2)
22.05.2024 11:45 Newcastle United - Tottenham Hotspur 5:4 (1:1, 1:1) pn.
18:00 Germania 94 Frankfurt - Eintracht Frankfurt 1:13 (0:8)
18:30 BV Garrel - Werder Bremen 0:8 (0:5)
24.05.2024 17:30 Blumenthaler SV - Werder Bremen 4:9 (2:6)
25.05.2024 19:00 BFC Dynamo - Mónaco 4:2
28.05.2024 19:00 Benidorm CD - Valencia 1:3 (0:2)
29.05.2024 12:30 Tokyo Verdy - Real Sociedad 0:2 (0:1)
31.05.2024 13:10 Roma - Milan 5:2 (2:1)
15.06.2024 11:00 FC Dietikon - FC Zürich -:-
12:00 FC Regensdorf - FC Zürich -:-
22.06.2024 10:30 SK Petřín Plzeň - Viktoria Plzeň -:-
11:00 FC Zürich - FC Wil 1900 -:-
11:00 Aarhus GF - Brabrand IF -:-
13:00 VfL Bochum - Colonia -:-
13:00 FC Kreuzlingen - FC St. Gallen -:-
15:00 SV Meppen - Schalke II -:-
16:00 FC Lausanne-Sport - Stade-Lausanne-Ouchy -:-
18:00 RKVV STEVO - FC Twente -:-
23.06.2024 14:00 AIK Solna - Viking FK -:-
14:00 SV Esche - SV Meppen -:-
14:00 PFC Ludogorets Razgrad - Slovan Bratislava -:-
17:30 TSV Neudrossenfeld - SpVgg Bayreuth -:-
26.06.2024 14:00 Legia Warszawa - Panathinaikos -:-
15:00 Viborg FF - FK Haugesund -:-
16:00 SC Verl - Schalke II -:-
16:30 Viktoria Plzeň - MFK Banská Bystrica -:-
18:00 FC St. Gallen - PFC Ludogorets Razgrad -:-
18:30 TSV Neudrossenfeld - SpVgg Greuther Fürth -:-
19:00 MTV Wolfenbüttel - Eintracht Braunschweig -:-
27.06.2024 14:00 FC København - Silkeborg IF -:-
28.06.2024 Almere City FC - FCSB -:-
13:00 Eintracht Braunschweig - Hallescher FC -:-
14:00 SC Freiburg II - FC Wil 1900 -:-
15:00 Lyngby BK - Malmoe -:-
17:30 BSC Young Boys - FC Thun Berner Oberland -:-
18:00 SC Hemmingen-Westerfeld - Hannover -:-
18:30 TB Jahn Zeiskam - 1. FC Kaiserslautern -:-
18:30 Eintracht Münchberg - SpVgg Bayreuth -:-
19:00 FC Twente - Motherwell FC -:-
19:30 FC Breitenrain Bern - BSC Young Boys -:-
29.06.2024 SV Terwolde - Go Ahead Eagles -:-
Helmond Sport - sv De Braak -:-
10:30 Viktoria Plzeň - Vejle BK -:-
12:00 SC Paderborn 07 II - SC Verl -:-
12:00 FC Deisenhofen - SpVgg Unterhaching -:-
13:00 SpVgg Hainstadt - Darmstadt -:-
13:30 FC Luzern - SCR Altach -:-
14:00 1. FC Bocholt - SV Meppen -:-
14:00 RKTSV - Roda JC Kerkrade -:-
14:00 IF Elfsborg - Fredrikstad FK -:-
14:00 SpVgg Quierschied - 1. FC Saarbrücken -:-
14:00 CFR Cluj - Slovan Bratislava -:-
14:00 Grasshopper Club Zürich - FC Schaffhausen -:-
14:00 FC Lugano - Stade Nyonnais -:-
14:00 FC Lausanne-Sport - Yverdon Sport FC -:-
14:00 Slavia Praga - FK Pardubice -:-
14:00 Randers FC - FC Nordsjælland -:-
14:00 Hobro IK - Aalborg BK -:-
14:00 FC Midtjylland - SønderjyskE -:-
14:00 Brøndby IF - Vejle BK -:-
14:00 Viktoria Köln - Bonner SC -:-
14:30 SV Nieuwleusen - PEC Zwolle -:-
15:00 Sparta Praga - AIK Solna -:-
15:00 Eintracht Bamberg - SpVgg Greuther Fürth -:-
15:00 Fortschritt Lunzenau - Dynamo Dresden -:-
15:00 RKC Waalwijk - Regioteam Waalwijk -:-
15:00 USV Elinkwijk - FC Utrecht -:-
15:30 Arminia Bielefeld - ASC 09 Dortmund -:-
15:30 KPV Kokkola - Cercle Brugge -:-
15:30 SV Ramlingen/Ehlershausen - Hannover -:-
16:00 Excelsior '20 - Sparta Rotterdam -:-
17:00 Oranje Wit - FC Dordrecht -:-
30.06.2024 SC Paderborn 07 - Kickers Emden -:-
13:00 Aarhus GF - AC Horsens -:-
14:00 FSV Neusalza-Spremberg - Dynamo Dresden -:-
02.07.2024 13:00 Odense BK - B.93 København -:-
14:00 1. FC Magdeburg - BFC Dynamo -:-
16:00 BSC Young Boys - Neuchâtel Xamax FCS -:-
18:00 SpVgg Greuther Fürth - SpVgg Bayreuth -:-
18:00 FC Blau Weiß Linz - TSV 1860 München -:-
18:00 SC Verl - Rot-Weiß Oberhausen -:-
19:30 HZVV - FC Emmen -:-
03.07.2024 Go Ahead Eagles - Telstar -:-
14:00 Slavia Praga - Śląsk Wrocław -:-
14:00 Viborg FF - Randers FC -:-
18:00 SSVg Velbert - Schalke -:-
18:00 FSV Zwickau - Viktoria Žižkov -:-
18:00 PAOK Saloniki - AEK Larnaca -:-
19:00 TuRa 07 Westrhauderfehn - SV Meppen -:-
19:00 Berg ’28 - MVV -:-
19:00 ASC 09 Dortmund - Borussia Dortmund II -:-
19:30 Regioteam Gaasterland - sc Heerenveen -:-
19:30 VV GOMOS - FC Groningen -:-
19:30 vv Nieuwenhoorn - Sparta Rotterdam -:-
04.07.2024 13:00 FC Midtjylland - Aarhus GF -:-
18:30 SpVgg Ansbach - 1. FC Nürnberg -:-
19:30 Cape Town City FC - SV Wehen Wiesbaden -:-
05.07.2024 SC Cambuur - VfB Oldenburg -:-
AFC Ajax - PEC Zwolle -:-
13:30 Viktoria Plzeň - Karlsruher SC -:-
14:00 Ayr United - Celtic FC -:-
14:00 FC Sion - Grasshopper Club Zürich -:-
14:00 FC Luzern - FC Schaffhausen -:-
14:00 FC Lausanne-Sport - Etoile Carouge FC -:-
14:00 Sparta Praga - Spartak Trnava -:-
14:00 SønderjyskE - Hobro IK -:-
14:00 Viktoria Köln - SC Paderborn 07 -:-
16:00 Sportfreunde Siegen - Colonia -:-
18:00 FC Anker Wismar - Hansa Rostock -:-
06.07.2024 Madese Boys - NAC Breda -:-
Hessen Kassel - Dynamo Dresden -:-
Dynamo Dresden - Hessen Kassel -:-
Holstein Kiel - B.93 København -:-
Fortuna Sittard - Helmond Sport -:-
SV TOGB - Jong Almere City FC -:-
12:00 Watford FC - Reading -:-
12:00 De Treffers - De Graafschap -:-
12:00 Telstar - ADO '20 -:-
13:00 SC Münster 08 - Darmstadt -:-
13:00 RKC Waalwijk - FC Den Bosch -:-
13:00 Odense BK - Aalborg BK -:-
14:00 Schouws Elftal - NEC Nijmegen -:-
14:00 FC Twente - Sint-Truidense VV -:-
14:00 TuS Neetze - Hamburgo -:-
14:00 RKSV Groene Ster - Roda JC Kerkrade -:-
14:00 ASVB Blijham - FC Groningen -:-
14:00 SC Käfertal - Waldhof Mannheim -:-
14:00 Ingolstadt - VfB Eichstätt -:-
14:00 Mónaco - Servette FC -:-
14:00 Erzgebirge Aue - Glenavon FC -:-
14:00 Arminia Bielefeld - 1. FC Bocholt -:-
14:00 FC Rapperswil-Jona - FC St. Gallen -:-
14:00 TSV Langenlonsheim Laubenheim - Mainz -:-
14:00 VfR Krefeld-Fischeln - MSV Duisburg -:-
14:00 Hannover - SC Verl -:-
14:00 HVV Laakkwartier - ADO Den Haag -:-
14:00 Slavia Praga - Rapid Wien -:-
14:00 Radomiak Radom - Legia Warszawa -:-
14:00 SV Ried - Jahn Regensburg -:-
14:00 Cercle Brugge - AEK Athen -:-
14:00 Rot Weiss Ahlen - VfL Bochum -:-
14:00 TuS Bersenbrück - VfL Osnabrück -:-
14:30 Almelose Selectie - Heracles Almelo -:-
14:30 FC Dordrecht - Feyenoord -:-
14:30 Excelsior Maassluis - Sparta Rotterdam -:-
14:30 RKDSV - Willem II -:-
15:00 SV Steenwijkerwold - sc Heerenveen -:-
15:00 FC Klazienaveen - FC Emmen -:-
15:00 Quick Boys - SBV Excelsior -:-
15:00 Mainz - Borussia Dortmund II -:-
15:30 BSG Chemie Leipzig - 1. FC Union Berlin -:-
15:30 KFC Uerdingen 05 - VVV-Venlo -:-
16:00 FK Pardubice - SpVgg Greuther Fürth -:-
16:00 RKHSV - MVV -:-
16:00 Austria Salzburg - FSV Zwickau -:-
17:00 Bahlinger SC - 1. FC Saarbrücken -:-
17:00 Rot-Weiß Erfurt - Hertha -:-
18:00 FC Thun Berner Oberland - FC Zürich -:-
18:30 FC Lugano - FC Aarau -:-
07.07.2024 Go Ahead Eagles - Almere City FC -:-
15:00 FSV Hollenbach - Stuttgart -:-
15:00 Stellenbosch FC - SV Wehen Wiesbaden -:-
16:00 Rot-Weiss Essen - Schwarz-Weiß Essen -:-
08.07.2024 15:30 BSG Chemie Leipzig - 1. FC Union Berlin -:-
09.07.2024 Drachtster Boys - SC Cambuur -:-
VV Bavel - NAC Breda -:-
10:30 Viktoria Plzeň - Górnik Zabrze -:-
14:00 Roda JC Kerkrade - Colonia -:-
14:00 RC Strasbourg - Wolfsberger AC -:-
14:00 PEC Zwolle - Silkeborg IF -:-
14:00 Slavia Praga - Puskás FC -:-
18:45 sc Heerenveen - FC Dordrecht -:-
19:00 Willem II - Quick Boys -:-
19:00 Maastricht West - MVV -:-
20:00 Telstar - HVV Hollandia -:-
10.07.2024 VVV-Venlo - AZ Alkmaar (J) -:-
14:00 Niza - FC Lausanne-Sport -:-
14:00 SC Cham - FC Luzern -:-
14:00 FC Sion - Neuchâtel Xamax FCS -:-
14:00 Sparta Praga - Brøndby IF -:-
14:00 Schalke - FC Midtjylland -:-
18:00 SpVgg Bayreuth - FC Carl Zeiss Jena -:-
18:00 SV Babelsberg 03 - Hertha -:-
18:00 SC Union Nettetal - Colonia -:-
18:30 Viktoria Clarholz - Arminia Bielefeld -:-
18:30 Westlands Elftal - ADO Den Haag -:-
19:00 FSV Frankfurt - Darmstadt -:-
20:30 Boreham Wood - Watford FC -:-
11.07.2024 SV Sandhausen - FC-Astoria Walldorf -:-
FC Kitzbühel - Borussia Dortmund II -:-
12.07.2024 sc Heerenveen - Almere City FC -:-
FC Groningen - FCV Dender EH -:-
Fortuna Sittard - SV 07 Elversberg -:-
1. FC Magdeburg - FC Zürich -:-
Ingolstadt - VfR Mannheim -:-
14:00 Alemannia Aachen - Borussia Dortmund -:-
14:00 Roda JC Kerkrade - Lierse Kempenzonen -:-
14:00 Caen - Nantes -:-
14:00 1. FC Magdeburg - FC Zürich -:-
14:00 Servette FC - Etoile Carouge FC -:-
16:00 Viktoria Plzeň - FC København -:-
18:00 Stade Brestois - US Avranches -:-
18:00 Mainz - Basara Mainz -:-
19:00 Kickers Offenbach - FC-Astoria Walldorf -:-
13.07.2024 Unitas '30 - NAC Breda -:-
SV Drochtersen/Assel - Eintracht Braunschweig -:-
Eintracht Braunschweig - Blau-Weiß Lohne -:-
FC-Astoria Walldorf - Hoffenheim -:-
Augsburgo - TSV Schwaben Augsburg -:-
TSV Schwaben Augsburg - Augsburgo -:-
RKSV Wittenhorst - VVV-Venlo -:-
Jong Almere City FC - Harkemase Boys -:-
Bonner SC - MSV Duisburg -:-
VV Gemert - Helmond Sport -:-
12:00 Wacker Burghausen - SpVgg Unterhaching -:-
13:00 Feyenoord - KRC Genk -:-
13:00 Hannover - VfL Osnabrück -:-
13:00 Odense BK - Vejle BK -:-
13:00 FC Eindhoven - Cercle Brugge -:-
13:00 SV Wehen Wiesbaden - NEC Nijmegen -:-
13:00 FC Den Bosch - Jong PSV -:-
14:00 PSV - Club Brugge KV -:-
14:00 Heracles Almelo - FCV Dender EH -:-
14:00 FC Luzern - Stuttgart -:-
14:00 De Graafschap - SV Rödinghausen -:-
14:00 Stuttgart II - 1. FC Saarbrücken -:-
14:00 FC Vaduz - FC St. Gallen -:-
14:00 BSC Young Boys - FC Aarau -:-
14:00 Neuchâtel Xamax FCS - FC Lausanne-Sport -:-
14:00 Grasshopper Club Zürich - SCR Altach -:-
14:00 Dynamo Dresden - FC Viktoria 1889 Berlin -:-
14:00 ADO Den Haag - Sparta Rotterdam -:-
14:00 Sparta Praga - RB Salzburg -:-
14:00 AZ Alkmaar - SBV Excelsior -:-
14:00 Sturm Graz - FC Midtjylland -:-
14:00 Viktoria Köln - KAS Eupen -:-
14:00 Kickers Offenbach - Colonia -:-
14:30 RKC Waalwijk - Oud-Heverlee Leuven -:-
15:00 FC Groningen - Rot-Weiß Erfurt -:-
15:00 FSV Zwickau - Hertha -:-
15:30 FC Dordrecht - Willem II -:-
15:30 Sportfreunde Schwäbisch Hall - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
16:00 Stevenage FC - Watford FC -:-
16:00 BSC Young Boys - FC Wil 1900 -:-
16:00 SC Paderborn 07 - Birmingham City -:-
16:00 PEC Zwolle - AC Horsens -:-
16:00 Slavia Praga - MŠK Žilina -:-
17:00 SC Cambuur - FC Emmen -:-
17:30 Telstar - Quick Boys -:-
18:00 SV Meerssen - MVV -:-
18:00 US Saint-Malo - Rennes -:-
14.07.2024 Rot-Weiss Essen - Hoffenheim II -:-
Werder Bremen - FC Verden 04 -:-
14:00 SC Freital - Dynamo Dresden -:-
14:00 Aalborg BK - Viborg FF -:-
16:00 SV Schalding-Heining - TSV 1860 München -:-
15.07.2024 15:30 1. FC Nürnberg - TSV 1860 München -:-
18:00 Roma - Milan -:-
18:00 Rosenborg BK - Manchester United -:-
16.07.2024 Regioteam Kootstertille - SC Cambuur -:-
18:30 Fortuna Sittard - FC Dordrecht -:-
18:30 Energie Cottbus - Hertha -:-
19:00 RKUVC - MVV -:-
20:00 Excelsior Maassluis - Telstar -:-
17.07.2024 AZ Alkmaar (J) - Jong Almere City FC -:-
11:00 Cercle Brugge - FCV Dender EH -:-
14:00 Erzgebirge Aue - Borussia Dortmund -:-
14:00 Châteaubriant Voltigeurs - Angers -:-
14:00 FC Lugano - FC Lugano II -:-
14:00 Viktoria Köln - SV Bergisch Gladbach 09 -:-
14:00 SV Rödinghausen - VfL Osnabrück -:-
18:30 VfR Mannheim - Waldhof Mannheim -:-
18:30 Cercle Brugge - Norwich City -:-
19:30 NAC Breda - FC Eindhoven -:-
20:00 Heart of Midlothian - Tottenham Hotspur -:-
20:30 Walsall FC - Aston Villa -:-
18.07.2024 18:00 SC Verl - Schalke -:-
19.07.2024 Roda JC Kerkrade - Sparta Rotterdam -:-
RB Leipzig - Rot-Weiß Erfurt -:-
sc Heerenveen - PEC Zwolle -:-
FC Dordrecht - Telstar -:-
18:00 Preußen Münster - Heracles Almelo -:-
18:00 SCR Altach - SC Freiburg -:-
18:00 Colonia - Sint-Truidense VV -:-
20:30 Harrogate Town - Leeds United -:-
20.07.2024 Willem II - Lommel SK -:-
Jong Almere City FC - VV Eemdijk -:-
KVC Westerlo - Helmond Sport -:-
13:00 Feyenoord - Cercle Brugge -:-
13:00 Darmstadt - 1. FC Saarbrücken -:-
13:00 SV Sandhausen - FC Liefering -:-
14:00 Stuttgart - Fortuna Sittard -:-
14:00 Brentford FC - Sutton United -:-
14:00 De Graafschap - Al Nasr SC -:-
14:00 Rennes - Stade Lavallois -:-
14:00 Le Mans FC - Angers -:-
14:00 FC 08 Homburg - SV Wehen Wiesbaden -:-
14:00 ADO Den Haag - Patro Eisden MM -:-
14:00 Stade Brestois - Lorient -:-
14:00 NAC Breda - SBV Excelsior -:-
14:00 Amsterdamsche FC - FC Den Bosch -:-
14:30 FC Groningen - FC Emmen -:-
14:30 FC Dordrecht - OFI Heraklion -:-
14:30 Chemnitzer FC - Dynamo Dresden -:-
15:30 Lierse Kempenzonen - MVV -:-
15:30 1. FC Heidenheim 1846 - SSV Glött -:-
15:30 TSV Heusenstamm - Eintracht Frankfurt -:-
16:00 Queens Park Rangers - Tottenham Hotspur -:-
16:00 Gillingham FC - Watford FC -:-
16:00 Dagenham & Redbridge - West Ham United -:-
16:00 Spartak Trnava - Aston Villa -:-
17:00 Manchester United - Rangers FC -:-
17:00 SC Cambuur - SV Meppen -:-
17:30 Rapid Wien - Milan -:-
18:00 Alavés - Real Sociedad -:-
18:00 Saint-Étienne - Clermont Foot 63 -:-
19:00 Burgos CF - Athletic -:-
22:00 D.C. United - Rangers FC -:-
21.07.2024 01:30 D.C. United - Celtic FC -:-
13:30 Chengdu Rongcheng - Borussia Dortmund -:-
23.07.2024 Zeeuws Elftal - NAC Breda -:-
15:00 Willem II - Roda JC Kerkrade -:-
19:00 SV Geuldal - MVV -:-
20:00 IJsselmeervogels - Telstar -:-
24.07.2024 Hoffenheim - SV 07 Elversberg -:-
VVV-Venlo - Al Rayyan -:-
01:30 Manchester City - Celtic FC -:-
07:00 Cerezo Osaka - Borussia Dortmund -:-
16:00 SC Verl - FC Emmen -:-
16:00 Swansea City - Colonia -:-
18:00 Stade Brestois - Stade Lavallois -:-
18:30 Schalke - FC Twente -:-
19:00 Real Racing - Athletic -:-
20:00 PSV - FC Eindhoven -:-
20:30 Birmingham City - Rangers FC -:-
22:00 Chelsea - Wrexham AFC -:-
25.07.2024 13:00 Bor. Mönchengladbach - Fortuna Sittard -:-
26.07.2024 1. FC Magdeburg - Norwich City -:-
SC Cambuur - FC Den Bosch -:-
03:30 FC Juárez - Eintracht Frankfurt -:-
14:00 Borussia Dortmund II - Almere City FC -:-
14:00 1. FC Heidenheim 1846 - Normannia Gmünd -:-
19:00 Heracles Almelo - SBV Excelsior -:-
19:00 PEC Zwolle - De Graafschap -:-
19:00 Rot-Weiss Essen - Bayer Leverkusen -:-
27.07.2024 FC Dordrecht - Al Shamal SC -:-
Blauw Geel '38 - FC Eindhoven -:-
Ingolstadt - SSV Ulm 1846 -:-
Valenciennes FC - Helmond Sport -:-
01:30 Liverpool - Betis -:-
02:00 Arsenal - Manchester United -:-
07:00 Tottenham Hotspur - Vissel Kobe -:-
11:00 Espanyol - Girona -:-
11:30 Telstar - VV Katwijk -:-
11:30 Shimizu S-Pulse - Stade de Reims -:-
12:30 Júbilo Iwata - Stade de Reims -:-
13:00 Willem II - Sparta Rotterdam -:-
13:00 SV Wehen Wiesbaden - FC Metz -:-
14:00 PSV - Valencia -:-
14:00 Darmstadt - Coventry City -:-
14:00 Arminia Bielefeld - FC Emmen -:-
14:00 Viktoria Köln - SV 07 Elversberg -:-
14:30 Heracles Almelo - Umm-Salal -:-
15:30 Hannover - Wolfsburgo -:-
16:00 Ipswich Town - SV Meppen -:-
16:00 Roda JC Kerkrade - Alemannia Aachen -:-
16:00 Ipswich Town - Fortuna Düsseldorf -:-
16:00 De Graafschap - SC Verl -:-
16:00 Salford City - Everton -:-
16:30 Telstar - Koninklijke HFC -:-
17:00 Real Sociedad - Toulouse -:-
17:00 1. FC Union Berlin - Rangers FC -:-
18:00 RFC Liège - MVV -:-
18:00 Rennes - Angers -:-
22:00 Manchester City - Milan -:-
22:00 Chelsea - Celtic FC -:-
28.07.2024 SSV Ulm 1846 - Stuttgart II -:-
01:00 Wolverhampton Wanderers - West Ham United -:-
02:00 Columbus Crew - Aston Villa -:-
12:00 Kyoto Sanga FC - Stuttgart -:-
15:30 1. FC Düren - Bayern Múnich -:-
20:30 Benfica - Feyenoord -:-
30.07.2024 SV Urk - Jong Almere City FC -:-
20:00 Barcelona - Manchester City -:-
20:00 Telstar - VV Noordwijk -:-
20:30 Wycombe Wanderers - Watford FC -:-
20:45 Coventry City - Everton -:-
31.07.2024 Willem II - Helmond Sport -:-
02:00 Louisville City FC - Eintracht Frankfurt -:-
06:00 Manchester United - Betis -:-
12:00 FC Machida Zelvia - Stade de Reims -:-
14:00 ADO Den Haag - AZ Alkmaar (J) -:-
19:30 Feyenoord - Mónaco -:-
22:00 Chelsea - CF América -:-
22:00 Real Madrid - Milan -:-
01.08.2024 EVV - Fortuna Sittard -:-
01:00 Liverpool - Arsenal -:-
02:00 RB Leipzig - Aston Villa -:-
12:00 Sanfrecce Hiroshima - Stuttgart -:-
02.08.2024 Almere City FC - Havre AC -:-
Telstar - Umm-Salal -:-
14:00 Jong PSV - Roda JC Kerkrade -:-
14:00 FC Emmen - FC Den Bosch -:-
18:30 Fortuna Sittard - De Graafschap -:-
19:00 Lierse Kempenzonen - FC Eindhoven -:-
03.08.2024 De Graafschap - Jong Feyenoord -:-
Amsterdamsche FC - Jong Almere City FC -:-
01:30 Manchester United - Liverpool -:-
12:00 Vissel Kobe - Stade de Reims -:-
13:00 Sparta Rotterdam - NAC Breda -:-
13:00 Tottenham Hotspur - Bayern Múnich -:-
14:00 SV Venray - FC Eindhoven -:-
14:30 FC Dordrecht - Royal Francs Borains -:-
15:00 FC Groningen - Heracles Almelo -:-
15:00 Bristol City - Willem II -:-
16:00 Watford FC - Brentford FC -:-
16:00 Coventry City - Werder Bremen -:-
16:00 Leeds United - Valencia -:-
16:00 Middlesbrough - sc Heerenveen -:-
16:00 Preston North End - Everton -:-
16:00 RC Lens - Bayer Leverkusen -:-
16:00 Stoke City - AZ Alkmaar -:-
17:00 Queens Park Rangers - Brighton & Hove Albion -:-
18:00 Patro Eisden MM - MVV -:-
19:00 Rennes - Real Sociedad -:-
20:00 Barcelona - Real Madrid -:-
21:00 Betis - PEC Zwolle -:-
22:00 Manchester City - Chelsea -:-
04.08.2024 01:00 West Ham United - Crystal Palace -:-
19:00 Espanyol - Toulouse -:-
06.08.2024 Jong Almere City FC - Rijnsburgse Boys -:-
18:30 Borussia Dortmund - Villarreal -:-
20:00 Barcelona - Milan -:-
20:30 Wolverhampton Wanderers - Boldmere St. Michaels -:-
22:00 Real Madrid - Chelsea -:-
07.08.2024 18:00 FSV Frankfurt - Eintracht Frankfurt -:-
20:30 Aston Villa - Athletic -:-
09.08.2024 19:00 1. FC Union Berlin - Real Sociedad -:-
19:45 Brentford FC - Wolfsburgo -:-
10.08.2024 SV Spakenburg - Jong Almere City FC -:-
14:00 Angers - Girondins de Burdeos -:-
15:30 Stuttgart - Athletic -:-
17:00 Borussia Dortmund - Aston Villa -:-
17:00 Hoffenheim - Fulham FC -:-
17:00 Rennes - Werder Bremen -:-
18:30 Tottenham Hotspur - Bayern Múnich -:-
21:00 Valencia - Eintracht Frankfurt -:-