1. Jornada
12.09.2020 13:00 Chengdu Better City - Beijing Renhe FC 3:2 (1:1)
13:35 Guizhou Hengfeng - Zheijiang Greentown 1:1 (0:1)
14:00 Changchun Yatai - Heilongjiang Lava Spring 2:1 (0:0)
13.09.2020 09:30 Meizhou Hakka - Shenyang Urban 2:0 (1:0)
09:30 Nantong Zhiyun - Xinjiang Tianshan Leopard FC 2:0 (0:0)
10:00 Beijing Sport University - Nei Mongol Zhongyou 1:0 (1:0)
10:00 Taizhou Yuanda - Suzhou Dongwu 1:0 (1:0)
13:00 Sichuan Jiuniu - Kunshan FC 0:2 (0:1)
13:35 Shaanxi Chang'an Athletic - Jiangxi Liansheng 1:1 (0:1)
2. Jornada
16.09.2020 09:30 Zheijiang Greentown - Jiangxi Liansheng 4:0 (2:0)
09:30 Heilongjiang Lava Spring - Sichuan Jiuniu 1:1 (1:0)
10:00 Chengdu Better City - Beijing Sport University 1:0 (1:0)
13:35 Beijing Renhe FC - Suzhou Dongwu 1:0 (0:0)
13:35 Shenyang Urban - Shaanxi Chang'an Athletic 1:1 (1:1)
14:00 Kunshan FC - Nantong Zhiyun 0:0 (0:0)
17.09.2020 09:30 Nei Mongol Zhongyou - Taizhou Yuanda 1:1 (1:0)
13:00 Xinjiang Tianshan Leopard FC - Changchun Yatai 0:2 (0:1)
13:35 Meizhou Hakka - Guizhou Hengfeng 0:0 (0:0)
3. Jornada
19.09.2020 09:30 Beijing Sport University - Beijing Renhe FC 0:1 (0:1)
13:00 Heilongjiang Lava Spring - Kunshan FC 0:0 (0:0)
13:35 Shaanxi Chang'an Athletic - Zheijiang Greentown 1:1 (0:1)
20.09.2020 09:30 Guizhou Hengfeng - Shenyang Urban 0:2 (0:1)
09:30 Nantong Zhiyun - Changchun Yatai 0:0 (0:0)
10:00 Suzhou Dongwu - Nei Mongol Zhongyou 0:0 (0:0)
13:35 Taizhou Yuanda - Chengdu Better City 1:2 (0:0)
13:35 Jiangxi Liansheng - Meizhou Hakka 0:4 (0:0)
14:00 Sichuan Jiuniu - Xinjiang Tianshan Leopard FC 0:0 (0:0)
4. Jornada
23.09.2020 09:30 Guizhou Hengfeng - Shaanxi Chang'an Athletic 1:0 (0:0)
09:30 Changchun Yatai - Kunshan FC 0:1 (0:0)
10:00 Beijing Sport University - Taizhou Yuanda 0:2 (0:0)
13:00 Nantong Zhiyun - Sichuan Jiuniu 1:1 (1:0)
13:35 Beijing Renhe FC - Nei Mongol Zhongyou 1:2 (0:1)
13:35 Shenyang Urban - Jiangxi Liansheng 0:1 (0:0)
24.09.2020 09:30 Chengdu Better City - Suzhou Dongwu 2:1 (0:0)
13:35 Meizhou Hakka - Zheijiang Greentown 2:2 (1:0)
14:00 Xinjiang Tianshan Leopard FC - Heilongjiang Lava Spring 0:0 (0:0)
5. Jornada
26.09.2020 09:30 Taizhou Yuanda - Beijing Renhe FC 1:0 (0:0)
13:35 Jiangxi Liansheng - Guizhou Hengfeng 1:3 (0:1)
14:00 Sichuan Jiuniu - Changchun Yatai 1:3 (0:0)
27.09.2020 09:00 Kunshan FC - Xinjiang Tianshan Leopard FC 3:2 (1:1)
09:30 Shaanxi Chang'an Athletic - Meizhou Hakka 0:2 (0:1)
10:00 Nei Mongol Zhongyou - Chengdu Better City 0:2 (0:1)
13:00 Heilongjiang Lava Spring - Nantong Zhiyun 0:1 (0:1)
13:35 Suzhou Dongwu - Beijing Sport University 2:3 (1:3)
13:35 Zheijiang Greentown - Shenyang Urban 1:0 (0:0)
6. Jornada
30.09.2020 09:00 Xinjiang Tianshan Leopard FC - Nantong Zhiyun 1:2 (0:2)
09:00 Nei Mongol Zhongyou - Beijing Sport University 2:2 (1:1)
09:00 Heilongjiang Lava Spring - Changchun Yatai 1:1 (1:0)
09:30 Shenyang Urban - Meizhou Hakka 2:2 (1:1)
13:35 Beijing Renhe FC - Chengdu Better City 3:2 (2:2)
13:35 Zheijiang Greentown - Guizhou Hengfeng 2:1 (1:0)
01.10.2020 09:00 Suzhou Dongwu - Taizhou Yuanda 2:1 (1:0)
13:00 Kunshan FC - Sichuan Jiuniu 1:1 (0:0)
13:35 Jiangxi Liansheng - Shaanxi Chang'an Athletic 0:1 (0:1)
7. Jornada
03.10.2020 09:00 Beijing Sport University - Chengdu Better City 0:1 (0:1)
13:00 Changchun Yatai - Xinjiang Tianshan Leopard FC 4:1 (0:0)
13:35 Guizhou Hengfeng - Meizhou Hakka 0:1 (0:0)
04.10.2020 09:00 Sichuan Jiuniu - Heilongjiang Lava Spring 0:0 (0:0)
09:00 Suzhou Dongwu - Beijing Renhe FC 0:2 (0:0)
09:30 Jiangxi Liansheng - Zheijiang Greentown 0:2 (0:1)
13:35 Taizhou Yuanda - Nei Mongol Zhongyou 2:0 (2:0)
13:35 Shaanxi Chang'an Athletic - Shenyang Urban 1:0 (0:0)
14:00 Nantong Zhiyun - Kunshan FC 0:1 (0:0)
8. Jornada
07.10.2020 09:00 Xinjiang Tianshan Leopard FC - Sichuan Jiuniu 1:2 (0:1)
09:00 Nei Mongol Zhongyou - Suzhou Dongwu 0:2 (0:0)
09:30 Meizhou Hakka - Jiangxi Liansheng 3:2 (2:2)
13:35 Chengdu Better City - Taizhou Yuanda 0:0 (0:0)
13:35 Zheijiang Greentown - Shaanxi Chang'an Athletic 0:1 (0:1)
14:00 Kunshan FC - Heilongjiang Lava Spring 0:1 (0:0)
08.10.2020 10:00 Beijing Renhe FC - Beijing Sport University 3:2 (3:0)
13:00 Changchun Yatai - Nantong Zhiyun 4:0 (1:0)
13:35 Shenyang Urban - Guizhou Hengfeng 1:1 (1:1)
9. Jornada
10.10.2020 10:00 Suzhou Dongwu - Chengdu Better City 0:1 (0:1)
13:00 Heilongjiang Lava Spring - Xinjiang Tianshan Leopard FC 0:0 (0:0)
13:35 Zheijiang Greentown - Meizhou Hakka 1:1 (1:1)
11.10.2020 09:00 Kunshan FC - Changchun Yatai 1:3 (1:1)
09:00 Taizhou Yuanda - Beijing Sport University 2:2 (0:1)
09:30 Shaanxi Chang'an Athletic - Guizhou Hengfeng 3:1 (0:1)
13:35 Nei Mongol Zhongyou - Beijing Renhe FC 0:0 (0:0)
13:35 Jiangxi Liansheng - Shenyang Urban 0:2 (0:1)
14:00 Sichuan Jiuniu - Nantong Zhiyun 1:2 (0:0)
10. Jornada
14.10.2020 09:30 Beijing Renhe FC - Taizhou Yuanda 1:2 (0:1)
13:00 Changchun Yatai - Sichuan Jiuniu 1:1 (0:0)
13:35 Guizhou Hengfeng - Jiangxi Liansheng 1:1 (1:0)
15.10.2020 08:30 Nantong Zhiyun - Heilongjiang Lava Spring 1:1 (1:0)
08:30 Xinjiang Tianshan Leopard FC - Kunshan FC 0:1 (0:1)
09:00 Chengdu Better City - Nei Mongol Zhongyou 1:0 (1:0)
09:00 Beijing Sport University - Suzhou Dongwu 4:0 (2:0)
09:00 Meizhou Hakka - Shaanxi Chang'an Athletic 3:2 (2:0)
09:00 Shenyang Urban - Zheijiang Greentown 1:5 (0:3)