I | Al Merrikh SC | - | Al Ahly Tripolis | 2:0 (2:0) | ||
V | Al Ahly Tripolis | - | Al Merrikh SC | 3:1 (2:1) | ||
I: 07.10.2022 16:00 | V: 15.10.2022 19:00 | Campeones: Al Merrikh SC | ||||
I | Young Africans | - | Al Hilal Omdurman | 1:1 (0:0) | ||
V | Al Hilal Omdurman | - | Young Africans | 1:0 (1:0) | ||
I: 08.10.2022 15:00 | V: 16.10.2022 20:00 | Campeones: Al Hilal Omdurman | ||||
I | ASKO Kara | - | JS Kabylie | 1:2 (0:2) | ||
V | JS Kabylie | - | ASKO Kara | 1:1 (1:0) | ||
I: 08.10.2022 17:00 | V: 15.10.2022 20:00 | Campeones: JS Kabylie | ||||
I | ASN Nigelec | - | Raja Casablanca | 0:2 (0:0) | ||
V | Raja Casablanca | - | ASN Nigelec | 1:0 (0:0) | ||
I: 08.10.2022 17:30 | V: 15.10.2022 19:00 | Campeones: Raja Casablanca | ||||
I | Cape Town City FC | - | Petro Atlético | 0:3 (0:1) | ||
V | Petro Atlético | - | Cape Town City FC | 1:0 (0:0) | ||
I: 08.10.2022 18:00 | V: 14.10.2022 17:00 | Campeones: Petro Atlético | ||||
I | Vipers SC | - | TP Mazembe | 0:0 (0:0) | ||
V | TP Mazembe | - | Vipers SC | 2:4 (0:0, 0:0) pn. | ||
I: 09.10.2022 15:00 | V: 15.10.2022 15:00 | Campeones: Vipers SC | ||||
I | Royal Leopards | - | Coton Sport Garoua | 1:1 (1:1) | ||
V | Coton Sport Garoua | - | Royal Leopards | 2:1 (2:0) | ||
I: 09.10.2022 15:00 | V: 16.10.2022 19:00 | Campeones: Coton Sport Garoua | ||||
I | US Monastir | - | Al Ahly SC | 0:1 (0:0) | ||
V | Al Ahly SC | - | US Monastir | 3:0 (2:0) | ||
I: 09.10.2022 16:00 | V: 15.10.2022 18:00 | Campeones: Al Ahly SC | ||||
I | La Passe FC | - | Mamelodi Sundowns | 0:7 (0:5) | ||
V | Mamelodi Sundowns | - | La Passe FC | 8:1 (3:1) | ||
I: 09.10.2022 16:00 | V: 14.10.2022 18:00 | Campeones: Mamelodi Sundowns | ||||
I | Rivers United | - | Wydad AC | 2:1 (1:1) | ||
V | Wydad AC | - | Rivers United | 6:0 (2:0) | ||
I: 09.10.2022 17:00 | V: 16.10.2022 21:00 | Campeones: Wydad AC | ||||
I | Plateau United | - | Espérance de Tunis | 2:1 (2:1) | ||
V | Espérance de Tunis | - | Plateau United | 1:0 (0:0) | ||
I: 09.10.2022 17:00 | V: 15.10.2022 18:00 | Campeones: Espérance de Tunis | ||||
I | CD 1º de Agosto | - | Simba SC | 1:3 (0:1) | ||
V | Simba SC | - | CD 1º de Agosto | 1:0 (1:0) | ||
I: 09.10.2022 17:00 | V: 16.10.2022 15:00 | Campeones: Simba SC | ||||
I | ASEC Mimosas | - | Horoya AC | 0:1 (0:0) | ||
V | Horoya AC | - | ASEC Mimosas | 1:1 (0:0) | ||
I: 09.10.2022 18:00 | V: 16.10.2022 18:00 | Campeones: Horoya AC | ||||
I | Djoliba AC | - | CR Bélouizdad | 2:1 (1:1) | ||
V | CR Bélouizdad | - | Djoliba AC | 2:0 (1:0) | ||
I: 09.10.2022 18:00 | V: 14.10.2022 20:30 | Campeones: CR Bélouizdad | ||||
I | Flambeau du Centre | - | Zamalek | 0:1 (0:1) | ||
V | Zamalek | - | Flambeau du Centre | 5:1 (3:1) | ||
I: 09.10.2022 19:00 | V: 14.10.2022 19:00 | Campeones: Zamalek | ||||
I | RC Kadiogo | - | AS Vita Club | 0:0 (0:0) | ||
V | AS Vita Club | - | RC Kadiogo | 4:3 (0:0, 0:0) pn. | ||
I: 16.10.2022 16:00 | V: 20.10.2022 16:30 | Campeones: AS Vita Club | ||||