I | Shkëndija Tiranë | - | FC Sheriff | 1:2 (1:2) | ||
V | FC Sheriff | - | Shkëndija Tiranë | 1:0 (1:0) | ||
I: 02.10.2019 14:30 | V: 23.10.2019 17:00 | Campeones: FC Sheriff | ||||
I | FK Minsk | - | Derby County | 0:2 (0:1) | ||
V | Derby County | - | FK Minsk | 7:2 (5:0) | ||
I: 02.10.2019 15:00 | V: 22.10.2019 20:00 | Campeones: Derby County | ||||
I | APOEL Nikosia | - | Gabala FK | 1:1 (0:1) | ||
V | Gabala FK | - | APOEL Nikosia | 0:1 (0:0) | ||
I: 02.10.2019 16:00 | V: 24.10.2019 12:00 | Campeones: APOEL Nikosia | ||||
I | Oporto | - | FK Liepāja | 4:2 (1:0) | ||
V | FK Liepāja | - | Oporto | 0:3 (0:1) | ||
I: 02.10.2019 16:00 | V: 23.10.2019 17:00 | Campeones: Oporto | ||||
I | Dinamo Kiev | - | KF Shkëndija 79 | 8:0 (4:0) | ||
V | KF Shkëndija 79 | - | Dinamo Kiev | 2:2 (1:0) | ||
I: 02.10.2019 16:00 | V: 23.10.2019 14:30 | Campeones: Dinamo Kiev | ||||
I | Rennes | - | FK Brodarac | 2:1 (0:1) | ||
V | FK Brodarac | - | Rennes | 0:0 (0:0) | ||
I: 02.10.2019 17:00 | V: 23.10.2019 17:00 | Campeones: Rennes | ||||
I | FC Viitorul Constanța | - | NK Domžale | 0:0 (0:0) | ||
V | NK Domžale | - | FC Viitorul Constanța | 2:0 (2:0) | ||
I: 02.10.2019 17:00 | V: 22.10.2019 18:00 | Campeones: NK Domžale | ||||
I | MTK Budapest | - | Zrinjski Mostar | 1:1 (0:0) | ||
V | Zrinjski Mostar | - | MTK Budapest | 2:0 (1:0) | ||
I: 02.10.2019 18:00 | V: 23.10.2019 14:30 | Campeones: Zrinjski Mostar | ||||
I | ÍA Akranes | - | FCI Levadia | 4:0 (1:0) | ||
V | FCI Levadia | - | ÍA Akranes | 1:12 (0:6) | ||
I: 02.10.2019 18:00 | V: 23.10.2019 16:30 | Campeones: ÍA Akranes | ||||
I | Slovan Bratislava | - | PFC Ludogorets Razgrad | 1:0 (0:0) | ||
V | PFC Ludogorets Razgrad | - | Slovan Bratislava | 2:4 (1:0, 1:0) pn. | ||
I: 02.10.2019 18:00 | V: 23.10.2019 17:00 | Campeones: Slovan Bratislava | ||||
I | IF Elfsborg | - | FC Midtjylland | 1:2 (0:2) | ||
V | FC Midtjylland | - | IF Elfsborg | 1:0 (0:0) | ||
I: 02.10.2019 18:30 | V: 23.10.2019 18:30 | Campeones: FC Midtjylland | ||||
I | Sogndal IL | - | FC Honka | 3:1 (2:1) | ||
V | FC Honka | - | Sogndal IL | 1:1 (1:1) | ||
I: 02.10.2019 18:30 | V: 24.10.2019 17:30 | Campeones: Sogndal IL | ||||
I | Bohemian FC | - | PAOK Saloniki | 1:1 (1:1) | ||
V | PAOK Saloniki | - | Bohemian FC | 1:0 (0:0) | ||
I: 02.10.2019 20:30 | V: 23.10.2019 17:00 | Campeones: PAOK Saloniki | ||||
I | BSC Young Boys | - | Rangers FC | 3:3 (0:1) | ||
V | Rangers FC | - | BSC Young Boys | 2:2 (1:2) | ||
I: 03.10.2019 14:00 | V: 23.10.2019 20:00 | Campeones: Rangers FC | ||||
I | Astaná | - | Maccabi Petach-Tikva | 1:0 (1:0) | ||
V | Maccabi Petach-Tikva | - | Astaná | 4:0 (2:0) | ||
I: 05.10.2019 11:00 | V: 23.10.2019 18:00 | Campeones: Maccabi Petach-Tikva | ||||
I | Zaragoza | - | Korona Kielce | 1:0 (1:0) | ||
V | Korona Kielce | - | Zaragoza | 1:4 (1:1) | ||
I: 09.10.2019 17:00 | V: 23.10.2019 16:00 | Campeones: Zaragoza | ||||