I | FC Flora | - | Hibernians FC | 2:0 (0:0) | ||
V | Hibernians FC | - | FC Flora | 0:3 (0:2) | ||
I: 06.07.2021 18:00 | V: 13.07.2021 18:00 | Campeones: FC Flora | ||||
I | HJK Helsinki | - | FK Budućnost Podgorica | 3:1 (3:1) | ||
V | FK Budućnost Podgorica | - | HJK Helsinki | 0:4 (0:3) | ||
I: 06.07.2021 18:00 | V: 13.07.2021 20:30 | Campeones: HJK Helsinki | ||||
I | Ferencvárosi TC | - | KF Prishtina | 3:0 (0:0) | ||
V | KF Prishtina | - | Ferencvárosi TC | 1:3 (0:0) | ||
I: 06.07.2021 18:00 | V: 13.07.2021 20:00 | Campeones: Ferencvárosi TC | ||||
I | CFR Cluj | - | Borac Banja Luka | 3:1 (2:1) | ||
V | Borac Banja Luka | - | CFR Cluj | 2:1 (0:0, 2:0, 2:1) pró. | ||
I: 06.07.2021 19:00 | V: 13.07.2021 20:00 | Campeones: CFR Cluj | ||||
I | FK Žalgiris | - | Linfield FC | 3:1 (2:0) | ||
V | Linfield FC | - | FK Žalgiris | 1:2 (0:2) | ||
I: 06.07.2021 19:00 | V: 13.07.2021 20:45 | Campeones: FK Žalgiris | ||||
I | CS FOLA Esch | - | Lincoln Red Imps | 2:2 (0:1) | ||
V | Lincoln Red Imps | - | CS FOLA Esch | 5:0 (2:0) | ||
I: 06.07.2021 19:30 | V: 13.07.2021 18:00 | Campeones: Lincoln Red Imps | ||||
I | KF Shkëndija 79 | - | NŠ Mura | 0:1 (0:1) | ||
V | NŠ Mura | - | KF Shkëndija 79 | 5:0 (2:0) | ||
I: 06.07.2021 20:00 | V: 13.07.2021 20:00 | Campeones: NŠ Mura | ||||
I | Dinamo Tbilisi | - | Neftçi PFK | 1:2 (1:1) | ||
V | Neftçi PFK | - | Dinamo Tbilisi | 2:1 (0:0) | ||
I: 07.07.2021 18:00 | V: 14.07.2021 19:00 | Campeones: Neftçi PFK | ||||
I | FK Bodø/Glimt | - | Legia Warszawa | 2:3 (1:2) | ||
V | Legia Warszawa | - | FK Bodø/Glimt | 2:0 (1:0) | ||
I: 07.07.2021 18:00 | V: 14.07.2021 20:00 | Campeones: Legia Warszawa | ||||
I | Slovan Bratislava | - | Shamrock Rovers | 2:0 (1:0) | ||
V | Shamrock Rovers | - | Slovan Bratislava | 2:1 (1:0) | ||
I: 07.07.2021 18:30 | V: 13.07.2021 21:00 | Campeones: Slovan Bratislava | ||||
I | Dinamo Zagreb | - | Valur Reykjavík | 3:2 (2:0) | ||
V | Valur Reykjavík | - | Dinamo Zagreb | 0:2 (0:1) | ||
I: 07.07.2021 19:00 | V: 13.07.2021 22:00 | Campeones: Dinamo Zagreb | ||||
I | PFC Ludogorets Razgrad | - | Shakhter Soligorsk | 1:0 (0:0) | ||
V | Shakhter Soligorsk | - | PFC Ludogorets Razgrad | 0:1 (0:0) | ||
I: 07.07.2021 19:00 | V: 13.07.2021 21:30 | Campeones: PFC Ludogorets Razgrad | ||||
I | Maccabi Haifa | - | FK Kairat | 1:1 (1:0) | ||
V | FK Kairat | - | Maccabi Haifa | 2:0 (1:0) | ||
I: 07.07.2021 19:00 | V: 14.07.2021 16:00 | Campeones: FK Kairat | ||||
I | Malmoe | - | Riga FC | 1:0 (0:0) | ||
V | Riga FC | - | Malmoe | 1:1 (0:1) | ||
I: 07.07.2021 19:00 | V: 13.07.2021 18:00 | Campeones: Malmoe | ||||
I | KF Teuta Durrës | - | FC Sheriff | 0:4 (0:2) | ||
V | FC Sheriff | - | KF Teuta Durrës | 1:0 (1:0) | ||
I: 07.07.2021 19:00 | V: 13.07.2021 19:00 | Campeones: FC Sheriff | ||||
I | Connah's Quay Nomads | - | FC Alashkert | 2:2 (1:2) | ||
V | FC Alashkert | - | Connah's Quay Nomads | 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) pró. | ||
I: 07.07.2021 20:00 | V: 14.07.2021 17:00 | Campeones: FC Alashkert | ||||