27. Jornada
15.03.2020 06:00 SKA-Energia Khabarovsk SKA-Energia Khabarovsk - FK Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod
15.03.2020 09:00 FK Tom Tomsk FK Tom Tomsk - FK Krasnodar 2 FK Krasnodar 2
15.03.2020 10:00 Enisey Krasnoyarsk Enisey Krasnoyarsk - Spartak Moskva 2 Spartak Moskva 2
15.03.2020 11:00 FC Neftekhimik FC Neftekhimik - FK Khimki FK Khimki
15.03.2020 12:00 FK Chertanovo Moskva FK Chertanovo Moskva - Mordovia Saransk Mordovia Saransk
15.03.2020 12:00 Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl - Rotor Volgograd Rotor Volgograd
15.03.2020 13:00 Chayka Peschanokopskoye Chayka Peschanokopskoye - Avangard Kursk Avangard Kursk
15.03.2020 15:00 Baltika Kaliningrad Baltika Kaliningrad - FK Torpedo Armavir FK Torpedo Armavir
15.03.2020 15:00 Fakel Voronezh Fakel Voronezh - Luch-Energia Luch-Energia
15.03.2020 15:00 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik Ivanovo - Torpedo Moskva Torpedo Moskva
28. Jornada
22.03.2020 FK Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod - Mordovia Saransk Mordovia Saransk apla.
22.03.2020 FK Torpedo Armavir FK Torpedo Armavir - SKA-Energia Khabarovsk SKA-Energia Khabarovsk apla.
22.03.2020 Luch-Energia Luch-Energia - Baltika Kaliningrad Baltika Kaliningrad apla.
22.03.2020 Avangard Kursk Avangard Kursk - Fakel Voronezh Fakel Voronezh apla.
22.03.2020 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik Ivanovo - Chayka Peschanokopskoye Chayka Peschanokopskoye apla.
22.03.2020 Enisey Krasnoyarsk Enisey Krasnoyarsk - Torpedo Moskva Torpedo Moskva apla.
22.03.2020 Rotor Volgograd Rotor Volgograd - Spartak Moskva 2 Spartak Moskva 2 apla.
22.03.2020 FK Khimki FK Khimki - Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl apla.
22.03.2020 FK Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 - FC Neftekhimik FC Neftekhimik apla.
22.03.2020 FK Tom Tomsk FK Tom Tomsk - FK Chertanovo Moskva FK Chertanovo Moskva apla.
31. Jornada
08.04.2020 FK Chertanovo Moskva FK Chertanovo Moskva - FK Torpedo Armavir FK Torpedo Armavir apla.
08.04.2020 FK Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod - Luch-Energia Luch-Energia apla.
08.04.2020 Mordovia Saransk Mordovia Saransk - Avangard Kursk Avangard Kursk apla.
08.04.2020 SKA-Energia Khabarovsk SKA-Energia Khabarovsk - Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik Ivanovo apla.
08.04.2020 Baltika Kaliningrad Baltika Kaliningrad - Enisey Krasnoyarsk Enisey Krasnoyarsk apla.
08.04.2020 Fakel Voronezh Fakel Voronezh - Rotor Volgograd Rotor Volgograd apla.
08.04.2020 Chayka Peschanokopskoye Chayka Peschanokopskoye - FK Khimki FK Khimki apla.
08.04.2020 Torpedo Moskva Torpedo Moskva - FK Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 apla.
08.04.2020 Spartak Moskva 2 Spartak Moskva 2 - FK Tom Tomsk FK Tom Tomsk apla.
08.04.2020 Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl - FC Neftekhimik FC Neftekhimik apla.
32. Jornada
12.04.2020 Luch-Energia Luch-Energia - FK Torpedo Armavir FK Torpedo Armavir apla.
12.04.2020 Avangard Kursk Avangard Kursk - FK Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod apla.
12.04.2020 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik Ivanovo - Mordovia Saransk Mordovia Saransk apla.
12.04.2020 Enisey Krasnoyarsk Enisey Krasnoyarsk - SKA-Energia Khabarovsk SKA-Energia Khabarovsk apla.
12.04.2020 Rotor Volgograd Rotor Volgograd - Baltika Kaliningrad Baltika Kaliningrad apla.
12.04.2020 FK Khimki FK Khimki - Fakel Voronezh Fakel Voronezh apla.
12.04.2020 FK Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 - Chayka Peschanokopskoye Chayka Peschanokopskoye apla.
12.04.2020 FK Tom Tomsk FK Tom Tomsk - Torpedo Moskva Torpedo Moskva apla.
12.04.2020 FC Neftekhimik FC Neftekhimik - Spartak Moskva 2 Spartak Moskva 2 apla.
12.04.2020 Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl - FK Chertanovo Moskva FK Chertanovo Moskva apla.