I | KF Veleçiku Koplik | - | KF Skënderbeu | 0:3 | ||
V | KF Skënderbeu | - | KF Veleçiku Koplik | 4:0 | ||
I: 12.09.2018 16:00 | V: 26.09.2018 15:30 | Campeones: KF Skënderbeu | ||||
I | FK Vora | - | Luftëtari Gjirokastër | 0:4 | ||
V | Luftëtari Gjirokastër | - | FK Vora | 1:0 | ||
I: 12.09.2018 16:00 | V: 26.09.2018 15:30 | Campeones: Luftëtari Gjirokastër | ||||
I | KF Tërbuni Pukë | - | FK Partizani | 0:1 | ||
V | FK Partizani | - | KF Tërbuni Pukë | 4:0 | ||
I: 12.09.2018 16:00 | V: 25.09.2018 15:30 | Campeones: FK Partizani | ||||
I | KS Besa | - | KS Kamza | 0:2 | ||
V | KS Kamza | - | KS Besa | 2:2 | ||
I: 12.09.2018 16:00 | V: 26.09.2018 15:30 | Campeones: KS Kamza | ||||
I | KS Burreli | - | FK Vllaznia | 1:1 | ||
V | FK Vllaznia | - | KS Burreli | 1:0 | ||
I: 12.09.2018 16:00 | V: 26.09.2018 15:30 | Campeones: FK Vllaznia | ||||
I | KS Korabi Peshkopi | - | KS Kastrioti | 1:1 | ||
V | KS Kastrioti | - | KS Korabi Peshkopi | 1:0 | ||
I: 12.09.2018 16:00 | V: 26.09.2018 15:30 | Campeones: KS Kastrioti | ||||
I | Dinamo Tiranë | - | Egnatia Rrogozhine | 0:1 | ||
V | Egnatia Rrogozhine | - | Dinamo Tiranë | 0:0 | ||
I: 12.09.2018 16:00 | V: 26.09.2018 15:30 | Campeones: Egnatia Rrogozhine | ||||
I | KS Besëlidhja Lezhë | - | Erzeni Shijak | 2:0 | ||
V | Erzeni Shijak | - | KS Besëlidhja Lezhë | 1:3 | ||
I: 12.09.2018 16:00 | V: 26.09.2018 15:30 | Campeones: KS Besëlidhja Lezhë | ||||
I | KS Pogradeci | - | KF Apolonia Fier | 0:1 | ||
V | KF Apolonia Fier | - | KS Pogradeci | 3:2 | ||
I: 12.09.2018 16:00 | V: 26.09.2018 15:30 | Campeones: KF Apolonia Fier | ||||
I | FK Tomori Berat | - | KF Bylis Ballsh | 2:1 | ||
V | KF Bylis Ballsh | - | FK Tomori Berat | 4:1 | ||
I: 12.09.2018 16:00 | V: 26.09.2018 15:30 | Campeones: KF Bylis Ballsh | ||||
I | KS Iliria | - | KF Tiranë | 1:4 | ||
V | KF Tiranë | - | KS Iliria | 4:0 | ||
I: 12.09.2018 16:00 | V: 25.09.2018 15:30 | Campeones: KF Tiranë | ||||
I | FK Shënkolli | - | KF Lushnja | 1:2 | ||
V | KF Lushnja | - | FK Shënkolli | 2:2 | ||
I: 12.09.2018 16:00 | V: 26.09.2018 15:30 | Campeones: KF Lushnja | ||||
I | Turbina Cërrik | - | KF Teuta Durrës | 0:3 | ||
V | KF Teuta Durrës | - | Turbina Cërrik | 4:2 | ||
I: 12.09.2018 16:00 | V: 26.09.2018 15:30 | Campeones: KF Teuta Durrës | ||||
I | KS Shkumbini | - | Flamurtari Vlorë | 0:1 | ||
V | Flamurtari Vlorë | - | KS Shkumbini | 1:0 | ||
I: 12.09.2018 16:00 | V: 26.09.2018 15:30 | Campeones: Flamurtari Vlorë | ||||
I | KF Naftëtari Kuçovë | - | KF Laçi | 0:5 | ||
V | KF Laçi | - | KF Naftëtari Kuçovë | 9:0 | ||
I: 12.09.2018 16:00 | V: 26.09.2018 15:30 | Campeones: KF Laçi | ||||
I | KF Oriku | - | FK Kukësi | 1:2 | ||
V | FK Kukësi | - | KF Oriku | 4:1 | ||
I: 12.09.2018 16:00 | V: 26.09.2018 15:30 | Campeones: FK Kukësi | ||||