I | Butrinti Sarandë | - | KF Laçi | 1:1 | ||
V | KF Laçi | - | Butrinti Sarandë | 4:0 | ||
I: 22.09.2021 13:30 | V: 13.10.2021 13:30 | Campeones: KF Laçi | ||||
I | KS Besa | - | KS Pogradeci | 1:0 | ||
V | KS Pogradeci | - | KS Besa | 2:0 | ||
I: 22.09.2021 14:00 | V: 13.10.2021 13:30 | Campeones: KS Pogradeci | ||||
I | KF Tërbuni Pukë | - | FK Partizani | 0:3 | ||
V | FK Partizani | - | KF Tërbuni Pukë | 3:0 | ||
I: 22.09.2021 16:00 | V: 13.10.2021 13:30 | Campeones: FK Partizani | ||||
I | KS Shkumbini | - | KF Tiranë | 0:3 | ||
V | KF Tiranë | - | KS Shkumbini | 6:0 | ||
I: 22.09.2021 16:00 | V: 13.10.2021 13:30 | Campeones: KF Tiranë | ||||
I | KF Veleçiku Koplik | - | KF Skënderbeu | 0:3 | ||
V | KF Skënderbeu | - | KF Veleçiku Koplik | 4:0 | ||
I: 22.09.2021 16:00 | V: 13.10.2021 13:30 | Campeones: KF Skënderbeu | ||||
I | KF Oriku | - | KF Bylis Ballsh | 1:2 | ||
V | KF Bylis Ballsh | - | KF Oriku | 4:0 | ||
I: 22.09.2021 16:00 | V: 14.10.2021 13:30 | Campeones: KF Bylis Ballsh | ||||
I | Erzeni Shijak | - | Dinamo Tiranë | 1:0 | ||
V | Dinamo Tiranë | - | Erzeni Shijak | 2:0 | ||
I: 22.09.2021 16:00 | V: 14.10.2021 13:30 | Campeones: Dinamo Tiranë | ||||
I | KS Besëlidhja Lezhë | - | KS Burreli | 0:0 | ||
V | KS Burreli | - | KS Besëlidhja Lezhë | 2:4 | ||
I: 22.09.2021 16:00 | V: 14.10.2021 13:30 | Campeones: KS Besëlidhja Lezhë | ||||
I | FK Vora | - | KS Korabi Peshkopi | 2:1 | ||
V | KS Korabi Peshkopi | - | FK Vora | 4:1 | ||
I: 22.09.2021 16:00 | V: 13.10.2021 13:30 | Campeones: KS Korabi Peshkopi | ||||
I | KF Maliqi | - | FK Kukësi | 0:0 | ||
V | FK Kukësi | - | KF Maliqi | 4:0 | ||
I: 22.09.2021 16:00 | V: 13.10.2021 13:30 | Campeones: FK Kukësi | ||||
I | KF Elbasani | - | KS Kastrioti | 0:2 | ||
V | KS Kastrioti | - | KF Elbasani | 2:0 | ||
I: 22.09.2021 16:00 | V: 13.10.2021 13:30 | Campeones: KS Kastrioti | ||||
I | Flamurtari Vlorë | - | KF Apolonia Fier | 1:1 | ||
V | KF Apolonia Fier | - | Flamurtari Vlorë | 5:6 (1:0, 1:1, 1:1) pn. | ||
I: 22.09.2021 16:00 | V: 13.10.2021 13:30 | Campeones: Flamurtari Vlorë | ||||
I | Turbina Cërrik | - | Egnatia Rrogozhine | 1:1 | ||
V | Egnatia Rrogozhine | - | Turbina Cërrik | 1:0 | ||
I: 22.09.2021 16:00 | V: 13.10.2021 13:30 | Campeones: Egnatia Rrogozhine | ||||
I | KF Lushnja | - | FK Tomori Berat | 0:3 | ||
V | FK Tomori Berat | - | KF Lushnja | 0:0 | ||
I: 22.09.2021 16:00 | V: 14.10.2021 13:30 | Campeones: FK Tomori Berat | ||||
I | Luzi United | - | KF Teuta Durrës | 1:4 | ||
V | KF Teuta Durrës | - | Luzi United | 2:2 | ||
I: 22.09.2021 16:00 | V: 13.10.2021 13:30 | Campeones: KF Teuta Durrës | ||||
I | Labëria FC | - | FK Vllaznia | 2:1 | ||
V | FK Vllaznia | - | Labëria FC | 4:0 | ||
I: 22.09.2021 16:00 | V: 13.10.2021 13:30 | Campeones: FK Vllaznia | ||||