1. Jornada
04.04.2020 Östers IF Östers IF - IK Brage IK Brage apla.
04.04.2020 Akropolis IF Akropolis IF - Degerfors IF Degerfors IF apla.
04.04.2020 AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna - Jönköpings Södra IF Jönköpings Södra IF apla.
04.04.2020 Ljungskile SK Ljungskile SK - Norrby IF Norrby IF apla.
04.04.2020 GAIS Göteborg GAIS Göteborg - Halmstads BK Halmstads BK apla.
05.04.2020 Trelleborgs FF Trelleborgs FF - Örgryte IS Örgryte IS apla.
05.04.2020 Umeå FC Umeå FC - Dalkurd FF Dalkurd FF apla.
06.04.2020 GIF Sundsvall GIF Sundsvall - Västerås SK Västerås SK apla.
2. Jornada
10.04.2020 Örgryte IS Örgryte IS - Östers IF Östers IF apla.
11.04.2020 Halmstads BK Halmstads BK - GIF Sundsvall GIF Sundsvall apla.
11.04.2020 Degerfors IF Degerfors IF - Umeå FC Umeå FC apla.
12.04.2020 Dalkurd FF Dalkurd FF - AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna apla.
12.04.2020 Västerås SK Västerås SK - Trelleborgs FF Trelleborgs FF apla.
12.04.2020 Norrby IF Norrby IF - GAIS Göteborg GAIS Göteborg apla.
13.04.2020 IK Brage IK Brage - Ljungskile SK Ljungskile SK apla.
13.04.2020 Jönköpings Södra IF Jönköpings Södra IF - Akropolis IF Akropolis IF apla.
9. Jornada
28.05.2020 Akropolis IF Akropolis IF - Västerås SK Västerås SK apla.
28.05.2020 AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna - Östers IF Östers IF apla.
28.05.2020 Norrby IF Norrby IF - Halmstads BK Halmstads BK apla.
10. Jornada
30.05.2020 Jönköpings Södra IF Jönköpings Södra IF - GIF Sundsvall GIF Sundsvall apla.
31.05.2020 Dalkurd FF Dalkurd FF - Norrby IF Norrby IF apla.
31.05.2020 Västerås SK Västerås SK - GAIS Göteborg GAIS Göteborg apla.
01.06.2020 Trelleborgs FF Trelleborgs FF - AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna apla.
01.06.2020 Halmstads BK Halmstads BK - Umeå FC Umeå FC apla.
01.06.2020 Örgryte IS Örgryte IS - Akropolis IF Akropolis IF apla.
01.06.2020 Östers IF Östers IF - Ljungskile SK Ljungskile SK apla.
01.06.2020 IK Brage IK Brage - Degerfors IF Degerfors IF apla.
11. Jornada
05.06.2020 GAIS Göteborg GAIS Göteborg - Östers IF Östers IF apla.
06.06.2020 Umeå FC Umeå FC - Norrby IF Norrby IF apla.
06.06.2020 Degerfors IF Degerfors IF - Trelleborgs FF Trelleborgs FF apla.
06.06.2020 Jönköpings Södra IF Jönköpings Södra IF - Västerås SK Västerås SK apla.
06.06.2020 Dalkurd FF Dalkurd FF - Örgryte IS Örgryte IS apla.