1. Jornada
17.02.2022 09:30 South Melbourne FC - Heidelberg United 3:1 (2:0)
18.02.2022 09:30 Dandenong City SC - Melbourne Knights 0:5 (0:2)
10:30 Oakleigh Cannons - Green Gully SC 2:3 (2:1)
19.02.2022 05:15 Avondale FC - Bentleigh Greens 3:1 (2:0)
07:30 Port Melbourne Sharks - St Albans Saints 1:1 (1:1)
09:00 Dandenong Thunder - Eastern Lions 2:1 (0:0)
09:30 Altona Magic SC - Hume City FC 0:0 (0:0)
2. Jornada
25.02.2022 09:30 Melbourne Knights - Avondale FC 0:3 (0:1)
10:00 Green Gully SC - Altona Magic SC 1:0 (1:0)
10:30 Bentleigh Greens - South Melbourne FC 2:3 (1:2)
26.02.2022 05:00 Eastern Lions - Oakleigh Cannons 2:3 (0:2)
09:00 Hume City FC - Port Melbourne Sharks 3:3 (2:1)
27.02.2022 05:00 Heidelberg United - Dandenong Thunder 0:4 (0:2)
07:00 St Albans Saints - Dandenong City SC 2:1 (0:0)
3. Jornada
04.03.2022 09:30 Dandenong City SC - Hume City FC 2:1 (2:1)
09:30 South Melbourne FC - Melbourne Knights 2:0 (1:0)
10:30 Oakleigh Cannons - Dandenong Thunder 2:1 (2:1)
10:30 Bentleigh Greens - Heidelberg United 1:0 (0:0)
05.03.2022 05:15 Avondale FC - St Albans Saints 0:1 (0:1)
07:30 Port Melbourne Sharks - Green Gully SC 2:0 (0:0)
09:30 Altona Magic SC - Eastern Lions 0:1 (0:1)
4. Jornada
11.03.2022 09:30 Melbourne Knights - Bentleigh Greens 3:2 (1:2)
10:00 Green Gully SC - Dandenong City SC 1:0 (1:0)
12.03.2022 05:00 Eastern Lions - Port Melbourne Sharks 0:3 (0:2)
09:00 Hume City FC - Avondale FC 0:3 (0:1)
09:00 Dandenong Thunder - Altona Magic SC 0:2 (0:0)
13.03.2022 05:00 Heidelberg United - Oakleigh Cannons 2:0 (1:0)
07:00 St Albans Saints - South Melbourne FC 1:4 (1:2)
5. Jornada
18.03.2022 09:30 Dandenong City SC - Eastern Lions 2:2 (1:1)
09:30 Melbourne Knights - Heidelberg United 0:4 (0:2)
09:30 South Melbourne FC - Hume City FC 5:0 (4:0)
10:30 Bentleigh Greens - St Albans Saints 1:0 (1:0)
19.03.2022 05:15 Avondale FC - Green Gully SC 1:0 (1:0)
07:30 Port Melbourne Sharks - Dandenong Thunder 1:0 (1:0)
09:30 Altona Magic SC - Oakleigh Cannons 0:3 (0:3)
6. Jornada
25.03.2022 09:30 Dandenong Thunder - Dandenong City SC 2:2 (1:2)
10:30 Oakleigh Cannons - Port Melbourne Sharks 1:1 (1:1)
26.03.2022 05:00 Eastern Lions - Avondale FC 2:4 (0:1)
05:45 Green Gully SC - South Melbourne FC 0:2 (0:2)
09:00 Hume City FC - Bentleigh Greens 3:4 (0:2)
27.03.2022 06:00 Heidelberg United - Altona Magic SC 1:2 (0:2)
09:00 St Albans Saints - Melbourne Knights 0:2 (0:0)
7. Jornada
01.04.2022 10:30 Dandenong City SC - Oakleigh Cannons 0:4 (0:3)
10:30 Melbourne Knights - Hume City FC 3:0 (0:0)
11:30 Bentleigh Greens - Green Gully SC 3:0 (0:0)
02.04.2022 08:30 Port Melbourne Sharks - Altona Magic SC 1:0 (0:0)
09:45 South Melbourne FC - Eastern Lions 5:0 (3:0)
10:00 Dandenong Thunder - Avondale FC 2:1 (1:0)
03.04.2022 07:00 Heidelberg United - St Albans Saints 0:2 (0:0)
8. Jornada
08.04.2022 12:00 Green Gully SC - Melbourne Knights 2:1 (1:0)
12:30 Oakleigh Cannons - Avondale FC 6:2 (1:2)
09.04.2022 07:00 Eastern Lions - Bentleigh Greens 1:4 (1:2)
10:00 Altona Magic SC - Dandenong City SC 2:0 (1:0)
11:00 Hume City FC - St Albans Saints 1:2 (0:2)
11:45 Dandenong Thunder - South Melbourne FC 1:1 (0:0)
10.04.2022 07:00 Heidelberg United - Port Melbourne Sharks 0:1 (0:1)
9. Jornada
14.04.2022 11:30 Melbourne Knights - Eastern Lions 3:0 (0:0)
15.04.2022 12:30 Bentleigh Greens - Dandenong Thunder 2:0 (0:0)
16.04.2022 07:00 St Albans Saints - Green Gully SC 1:1 (1:1)
07:15 Avondale FC - Altona Magic SC 3:0 (2:0)
08:45 Dandenong City SC - Port Melbourne Sharks 1:1 (1:1)
11:00 Hume City FC - Heidelberg United 1:3 (0:3)
18.04.2022 09:00 Oakleigh Cannons - South Melbourne FC 2:1 (2:1)
10. Jornada
22.04.2022 12:00 Green Gully SC - Hume City FC 1:0
23.04.2022 07:00 Eastern Lions - St Albans Saints 1:2 (1:0)
08:45 Dandenong City SC - Heidelberg United 0:6 (0:3)
09:30 Port Melbourne Sharks - Avondale FC 0:2 (0:2)
11:00 Dandenong Thunder - Melbourne Knights 3:1 (1:1)
25.04.2022 09:30 Oakleigh Cannons - Bentleigh Greens 1:0 (0:0)
10:00 Altona Magic SC - South Melbourne FC 0:1 (0:0)
11. Jornada
29.04.2022 12:00 Green Gully SC - Heidelberg United 4:0 (0:0)
30.04.2022 07:15 Avondale FC - Dandenong City SC 0:0 (0:0)
10:45 South Melbourne FC - Port Melbourne Sharks 3:0 (3:0)
11:00 Hume City FC - Eastern Lions 1:0 (0:0)
11:45 Bentleigh Greens - Altona Magic SC 0:0 (0:0)
01.05.2022 07:00 St Albans Saints - Dandenong Thunder 1:2 (0:1)
24.05.2022 11:30 Melbourne Knights - Oakleigh Cannons 1:2 (1:2)
12. Jornada
06.05.2022 12:30 Oakleigh Cannons - St Albans Saints 3:1 (0:0)
07.05.2022 07:00 Eastern Lions - Green Gully SC 0:4 (0:1)
07:15 Avondale FC - Heidelberg United 1:3 (0:2)
08:45 Dandenong City SC - South Melbourne FC 0:1 (0:0)
09:30 Port Melbourne Sharks - Bentleigh Greens 3:1 (2:0)
10:00 Altona Magic SC - Melbourne Knights 1:0 (1:0)
11:00 Dandenong Thunder - Hume City FC 3:3 (3:1)
13. Jornada
13.05.2022 11:30 Melbourne Knights - Port Melbourne Sharks 0:1 (0:0)
11:30 South Melbourne FC - Avondale FC 4:3 (0:3)
12:00 Green Gully SC - Dandenong Thunder 3:0 (0:0)
12:30 Bentleigh Greens - Dandenong City SC 2:1 (0:0)
14.05.2022 11:00 Hume City FC - Oakleigh Cannons 1:2 (0:1)
15.05.2022 07:00 St Albans Saints - Altona Magic SC 0:4 (0:1)
07:00 Heidelberg United - Eastern Lions 2:2 (1:2)
14. Jornada
20.05.2022 11:30 Melbourne Knights - Dandenong City SC 2:1 (0:0)
12:00 Green Gully SC - Oakleigh Cannons 0:3 (0:0)
21.05.2022 07:00 St Albans Saints - Port Melbourne Sharks 0:1 (0:1)
07:00 Eastern Lions - Dandenong Thunder 0:1 (0:0)
11:00 Hume City FC - Altona Magic SC 3:0 (2:0)
11:45 Bentleigh Greens - Avondale FC 1:1 (1:0)
22.05.2022 07:00 Heidelberg United - South Melbourne FC 2:1 (1:1)
15. Jornada
27.05.2022 12:30 Oakleigh Cannons - Eastern Lions 1:1 (0:1)
28.05.2022 07:00 Avondale FC - Melbourne Knights 1:1 (1:0)
08:45 Dandenong City SC - St Albans Saints 1:2 (0:0)
09:30 Port Melbourne Sharks - Hume City FC 1:2 (0:0)
10:00 Altona Magic SC - Green Gully SC 0:4 (0:2)
10:45 South Melbourne FC - Bentleigh Greens 3:2 (1:2)
11:00 Dandenong Thunder - Heidelberg United 1:2 (0:2)
16. Jornada
03.06.2022 11:30 Melbourne Knights - South Melbourne FC 2:1 (1:0)
12:00 Green Gully SC - Port Melbourne Sharks 1:3 (1:1)
04.06.2022 07:00 Eastern Lions - Altona Magic SC 0:1 (0:0)
11:00 Hume City FC - Dandenong City SC 1:2 (0:1)
11:00 Dandenong Thunder - Oakleigh Cannons 0:0 (0:0)
05.06.2022 07:00 Heidelberg United - Bentleigh Greens 2:2 (0:0)
07:00 St Albans Saints - Avondale FC 0:3 (0:3)
17. Jornada
10.06.2022 12:30 Bentleigh Greens - Melbourne Knights 2:1 (1:1)
11.06.2022 07:00 Avondale FC - Hume City FC 4:3 (0:1)
08:45 Dandenong City SC - Green Gully SC 1:4 (1:1)
09:30 Port Melbourne Sharks - Eastern Lions 3:1 (2:1)
10:00 Altona Magic SC - Dandenong Thunder 2:1 (2:1)
10:45 South Melbourne FC - St Albans Saints 4:0 (2:0)
13.06.2022 08:30 Oakleigh Cannons - Heidelberg United 2:3 (1:1)
18. Jornada
17.06.2022 12:00 Green Gully SC - Avondale FC 1:1 (1:0)
12:30 St Albans Saints - Bentleigh Greens 0:0 (0:0)
18.06.2022 07:00 Eastern Lions - Dandenong City SC 0:2 (0:1)
11:00 Hume City FC - South Melbourne FC 1:3 (0:3)
11:00 Dandenong Thunder - Port Melbourne Sharks 0:2 (0:2)
11:30 Oakleigh Cannons - Altona Magic SC 3:0 (2:0)
19.06.2022 07:00 Heidelberg United - Melbourne Knights 3:2 (3:1)
19. Jornada
24.06.2022 11:30 South Melbourne FC - Green Gully SC 0:0 (0:0)
11:30 Melbourne Knights - St Albans Saints 1:1 (1:0)
12:30 Bentleigh Greens - Hume City FC 0:0 (0:0)
25.06.2022 07:00 Avondale FC - Eastern Lions 5:1 (1:1)
08:45 Dandenong City SC - Dandenong Thunder 1:3 (1:2)
09:30 Port Melbourne Sharks - Oakleigh Cannons 1:3 (0:2)
10:00 Altona Magic SC - Heidelberg United 0:1 (0:1)
20. Jornada
01.07.2022 12:00 Green Gully SC - Bentleigh Greens 0:4 (0:2)
12:30 Oakleigh Cannons - Dandenong City SC 5:0 (2:0)
02.07.2022 07:00 Eastern Lions - South Melbourne FC 0:4 (0:2)
07:00 Avondale FC - Dandenong Thunder 0:1 (0:0)
10:00 Altona Magic SC - Port Melbourne Sharks 1:4 (0:3)
11:00 Hume City FC - Melbourne Knights 3:1 (2:0)
03.07.2022 07:00 St Albans Saints - Heidelberg United 0:0 (0:0)
21. Jornada
08.07.2022 12:30 Bentleigh Greens - Eastern Lions 3:0 (1:0)
09.07.2022 07:00 Avondale FC - Oakleigh Cannons 1:4 (1:1)
08:45 Dandenong City SC - Altona Magic SC 2:1 (0:1)
09:30 Port Melbourne Sharks - Heidelberg United 4:0 (2:0)
10:45 South Melbourne FC - Dandenong Thunder 2:1 (1:1)
10.07.2022 07:00 St Albans Saints - Hume City FC 0:1 (0:0)
05.08.2022 12:15 Melbourne Knights - Green Gully SC 2:0 (2:0)
22. Jornada
15.07.2022 12:00 Green Gully SC - St Albans Saints 2:0 (1:0)
16.07.2022 07:00 Eastern Lions - Melbourne Knights 0:2 (0:1)
07:00 Altona Magic SC - Avondale FC 0:1 (0:1)
09:30 Port Melbourne Sharks - Dandenong City SC 1:1 (1:0)
10:45 South Melbourne FC - Oakleigh Cannons 1:0 (0:0)
11:00 Dandenong Thunder - Bentleigh Greens 2:2 (2:0)
17.07.2022 07:00 Heidelberg United - Hume City FC 3:2 (1:0)
23. Jornada
22.07.2022 11:30 Melbourne Knights - Dandenong Thunder 1:2 (0:1)
23.07.2022 10:45 South Melbourne FC - Altona Magic SC 2:0 (2:0)
11:00 Hume City FC - Green Gully SC 0:2 (0:2)
24.07.2022 07:00 Heidelberg United - Dandenong City SC 5:1 (1:0)
25.07.2022 11:30 Bentleigh Greens - Oakleigh Cannons 3:2 (1:0)
26.07.2022 12:00 Avondale FC - Port Melbourne Sharks 1:2 (0:1)
05.08.2022 12:30 St Albans Saints - Eastern Lions 1:1 (1:0)
24. Jornada
29.07.2022 12:30 Oakleigh Cannons - Melbourne Knights 3:1 (0:0)
30.07.2022 07:00 Eastern Lions - Hume City FC 0:0 (0:0)
08:45 Dandenong City SC - Avondale FC 3:1 (1:0)
09:30 Port Melbourne Sharks - South Melbourne FC 2:1 (1:1)
10:00 Altona Magic SC - Bentleigh Greens 3:0 (2:0)
11:00 Dandenong Thunder - St Albans Saints 1:0 (1:0)
31.07.2022 07:00 Heidelberg United - Green Gully SC 1:2 (0:1)
25. Jornada
12.08.2022 11:30 Melbourne Knights - Altona Magic SC 1:1 (0:0)
13.08.2022 09:45 South Melbourne FC - Dandenong City SC 1:0 (0:0)
11:00 Hume City FC - Dandenong Thunder 2:1 (0:0)
14.08.2022 07:00 St Albans Saints - Oakleigh Cannons 2:1
07:00 Heidelberg United - Avondale FC 1:4
10:00 Bentleigh Greens - Port Melbourne Sharks -:-
18.08.2022 11:30 Green Gully SC - Eastern Lions -:-
26. Jornada
21.08.2022 07:00 Port Melbourne Sharks - Melbourne Knights -:-
07:00 Avondale FC - South Melbourne FC -:-
07:00 Dandenong Thunder - Green Gully SC -:-
07:00 Dandenong City SC - Bentleigh Greens -:-
07:00 Oakleigh Cannons - Hume City FC -:-
07:00 Altona Magic SC - St Albans Saints -:-
07:00 Eastern Lions - Heidelberg United -:-