1. Jornada
04.09.2021 20:30 CD Coria - Antequera CF 2:0 (1:0)
05.09.2021 11:00 UD Montijo - Las Palmas Atlético 0:1 (0:1)
12:00 AD Ceuta FC - CF Villanovense 2:3 (1:3)
12:00 Don Benito - CD Mensajero 1:1 (0:0)
12:00 Cádiz CF B - CD San Roque 1:0 (1:0)
13:00 CF Panadería Pulido - Mérida AD 1:3 (1:1)
13:00 UD Tamaraceite - UD San Fernando 3:4 (2:3)
18:00 Vélez CF - CP Cacereño 1:2 (1:0)
19:00 Xerez Deportivo FC - Córdoba 1:5 (1:1)
2. Jornada
12.09.2021 12:00 Mérida AD - AD Ceuta FC 1:1 (0:0)
12:00 CD San Roque - CD Coria 1:2 (0:2)
13:00 UD San Fernando - UD Montijo 1:2 (0:1)
13:00 Las Palmas Atlético - CF Panadería Pulido 2:2 (1:0)
13:15 CD Mensajero - UD Tamaraceite 2:2 (1:0)
18:00 CP Cacereño - Xerez Deportivo FC 2:0 (0:0)
19:00 Antequera CF - Don Benito 2:1 (1:0)
19:00 Córdoba - Cádiz CF B 3:1 (1:1)
19:00 CF Villanovense - Vélez CF 2:0 (1:0)
3. Jornada
18.09.2021 18:00 Cádiz CF B - CP Cacereño 0:1 (0:1)
19.09.2021 12:00 AD Ceuta FC - Las Palmas Atlético 0:0 (0:0)
12:00 UD Montijo - CF Panadería Pulido 0:0 (0:0)
12:00 UD San Fernando - CD Mensajero 0:1 (0:0)
12:00 UD Tamaraceite - Antequera CF 0:2 (0:0)
18:00 Vélez CF - Mérida AD 0:0 (0:0)
18:00 Xerez Deportivo FC - CF Villanovense 2:0 (1:0)
18:30 CD Coria - Córdoba 0:3 (0:2)
19:00 Don Benito - CD San Roque 0:0 (0:0)
4. Jornada
26.09.2021 12:00 Antequera CF - UD San Fernando 1:0 (1:0)
12:00 CP Cacereño - CD Coria 1:1 (1:0)
12:00 CD San Roque - UD Tamaraceite 1:0 (1:0)
12:00 Las Palmas Atlético - Vélez CF 2:0 (0:0)
13:00 CF Panadería Pulido - AD Ceuta FC 1:2 (1:0)
18:00 Córdoba - Don Benito 3:2 (3:2)
18:00 Mérida AD - Xerez Deportivo FC 0:0 (0:0)
18:00 CF Villanovense - Cádiz CF B 1:1 (0:0)
08.12.2021 12:00 CD Mensajero - UD Montijo 1:0 (0:0)
5. Jornada
03.10.2021 12:00 UD Montijo - AD Ceuta FC 1:0 (0:0)
12:00 Vélez CF - CF Panadería Pulido 4:0 (1:0)
12:00 Xerez Deportivo FC - Las Palmas Atlético 2:1 (0:0)
13:00 CD Mensajero - Antequera CF 3:3 (1:1)
13:00 UD San Fernando - CD San Roque 0:0 (0:0)
13:00 UD Tamaraceite - Córdoba 1:1 (0:1)
17:00 Cádiz CF B - Mérida AD 0:2 (0:1)
18:00 CD Coria - CF Villanovense 0:0 (0:0)
18:00 Don Benito - CP Cacereño 1:1 (1:1)
6. Jornada
09.10.2021 16:00 CF Panadería Pulido - Xerez Deportivo FC 0:1 (0:1)
10.10.2021 12:00 CP Cacereño - UD Tamaraceite 1:0 (1:0)
12:00 AD Ceuta FC - Vélez CF 1:0 (0:0)
12:00 Córdoba - UD San Fernando 4:1 (3:1)
12:00 CD San Roque - CD Mensajero 4:1 (3:0)
12:00 Las Palmas Atlético - Cádiz CF B 1:1 (0:1)
17:00 CF Villanovense - Don Benito 0:2 (0:0)
18:00 Antequera CF - UD Montijo 2:1 (1:1)
18:00 Mérida AD - CD Coria 0:1 (0:0)
7. Jornada
17.10.2021 11:30 CD Coria - Las Palmas Atlético 3:1 (2:0)
12:00 UD Montijo - Vélez CF 1:0 (1:0)
12:00 Xerez Deportivo FC - AD Ceuta FC 2:2 (1:1)
13:00 UD San Fernando - CP Cacereño 1:1 (0:1)
13:00 UD Tamaraceite - CF Villanovense 0:1 (0:1)
16:00 Cádiz CF B - CF Panadería Pulido 2:1 (1:1)
17:00 Don Benito - Mérida AD 2:2 (1:0)
18:00 Antequera CF - CD San Roque 0:0 (0:0)
22.12.2021 16:00 CD Mensajero - Córdoba 1:1 (0:1)
8. Jornada
23.10.2021 17:00 CD San Roque - UD Montijo 1:2 (1:1)
19:00 Córdoba - Antequera CF 2:0 (1:0)
24.10.2021 12:00 CP Cacereño - CD Mensajero 1:1 (1:0)
12:00 AD Ceuta FC - Cádiz CF B 2:0 (2:0)
12:00 Mérida AD - UD Tamaraceite 6:1 (3:0)
12:00 Vélez CF - Xerez Deportivo FC 5:2 (2:2)
12:00 CF Villanovense - UD San Fernando 2:0 (0:0)
13:00 CF Panadería Pulido - CD Coria 0:1 (0:0)
13:00 Las Palmas Atlético - Don Benito 1:4 (1:1)
9. Jornada
30.10.2021 16:30 Cádiz CF B - Vélez CF 0:2 (0:0)
17:00 CD San Roque - Córdoba 0:1 (0:0)
31.10.2021 12:00 Antequera CF - CP Cacereño 2:2 (1:1)
12:00 CD Coria - AD Ceuta FC 2:2 (0:0)
12:00 Don Benito - CF Panadería Pulido 1:1 (0:0)
12:00 UD Montijo - Xerez Deportivo FC 2:0 (1:0)
13:00 CD Mensajero - CF Villanovense 1:0 (0:0)
13:00 UD San Fernando - Mérida AD 0:1 (0:1)
13:00 UD Tamaraceite - Las Palmas Atlético 0:0 (0:0)
10. Jornada
06.11.2021 20:00 Córdoba - UD Montijo 3:1 (1:1)
07.11.2021 12:00 CP Cacereño - CD San Roque 1:1 (0:1)
12:00 AD Ceuta FC - Don Benito 0:0 (0:0)
12:00 Mérida AD - CD Mensajero 1:1 (1:0)
13:00 CF Panadería Pulido - UD Tamaraceite 1:1 (1:0)
13:00 Las Palmas Atlético - UD San Fernando 1:0 (0:0)
17:00 CF Villanovense - Antequera CF 1:1 (0:0)
17:00 Xerez Deportivo FC - Cádiz CF B 0:1 (0:0)
18:00 Vélez CF - CD Coria 2:1 (2:1)
11. Jornada
13.11.2021 17:00 CD San Roque - CF Villanovense 2:0 (1:0)
14.11.2021 12:00 UD Montijo - Cádiz CF B 1:1 (0:0)
13:00 CD Mensajero - Las Palmas Atlético 1:2 (1:1)
13:00 UD San Fernando - CF Panadería Pulido 1:0 (0:0)
13:00 UD Tamaraceite - AD Ceuta FC 0:2 (0:0)
17:00 Antequera CF - Mérida AD 0:2 (0:2)
17:00 CD Coria - Xerez Deportivo FC 2:1 (2:0)
17:00 Don Benito - Vélez CF 4:1 (2:0)
17:00 Córdoba - CP Cacereño 5:0 (1:0)
12. Jornada
20.11.2021 17:00 CF Villanovense - Córdoba 1:0 (0:0)
21.11.2021 11:30 Cádiz CF B - CD Coria 0:1 (0:1)
12:00 CP Cacereño - UD Montijo 2:0 (2:0)
12:00 AD Ceuta FC - UD San Fernando 1:0 (1:0)
12:00 Las Palmas Atlético - Antequera CF 1:2 (0:1)
12:00 Vélez CF - UD Tamaraceite 2:0 (2:0)
12:00 Xerez Deportivo FC - Don Benito 1:0 (1:0)
18:30 Mérida AD - CD San Roque 0:1 (0:1)
18.01.2022 21:00 CF Panadería Pulido - CD Mensajero 2:2 (0:1)
13. Jornada
27.11.2021 17:00 UD Montijo - CD Coria 1:0 (0:0)
18:00 Córdoba - Mérida AD 3:0 (1:0)
19:00 Don Benito - Cádiz CF B 2:3 (1:0)
20:00 CP Cacereño - CF Villanovense 0:1 (0:0)
28.11.2021 11:00 CD San Roque - Las Palmas Atlético 1:1 (0:1)
12:00 Antequera CF - CF Panadería Pulido 1:2 (1:1)
13:00 CD Mensajero - AD Ceuta FC 1:3 (1:2)
13:00 UD San Fernando - Vélez CF 0:0 (0:0)
13:00 UD Tamaraceite - Xerez Deportivo FC 1:0 (0:0)
14. Jornada
04.12.2021 17:00 CF Villanovense - UD Montijo 2:0 (1:0)
05.12.2021 12:00 AD Ceuta FC - Antequera CF 1:0 (0:0)
12:00 Cádiz CF B - UD Tamaraceite 3:2 (1:2)
12:00 CF Panadería Pulido - CD San Roque 0:1 (0:1)
12:00 Las Palmas Atlético - Córdoba 2:2 (1:1)
12:00 Vélez CF - CD Mensajero 3:0 (0:0)
12:00 Xerez Deportivo FC - UD San Fernando 1:0 (0:0)
17:00 CD Coria - Don Benito 1:0 (0:0)
17:00 Mérida AD - CP Cacereño 0:1 (0:1)
15. Jornada
12.12.2021 12:00 CP Cacereño - Las Palmas Atlético 3:2 (1:1)
12:00 Córdoba - CF Panadería Pulido 4:0 (3:0)
12:00 UD Montijo - Don Benito 3:1 (3:1)
13:00 CD Mensajero - Xerez Deportivo FC 0:0 (0:0)
13:00 UD San Fernando - Cádiz CF B 0:0 (0:0)
13:00 CD San Roque - AD Ceuta FC 2:2 (1:0)
13:00 UD Tamaraceite - CD Coria 1:0 (0:0)
17:00 Antequera CF - Vélez CF 0:3
17:00 CF Villanovense - Mérida AD 1:0 (0:0)
16. Jornada
18.12.2021 16:00 CF Panadería Pulido - CP Cacereño 0:2 (0:1)
19.12.2021 12:00 CD Coria - UD San Fernando 2:2 (2:1)
12:00 AD Ceuta FC - Córdoba 0:0 (0:0)
12:00 Don Benito - UD Tamaraceite 2:0 (2:0)
12:00 Cádiz CF B - CD Mensajero 0:0 (0:0)
12:00 UD Montijo - Mérida AD 2:0 (1:0)
12:00 Vélez CF - CD San Roque 1:0 (1:0)
13:00 Las Palmas Atlético - CF Villanovense 1:1 (1:0)
17:00 Xerez Deportivo FC - Antequera CF 1:0 (1:0)
17. Jornada
09.01.2022 12:00 CP Cacereño - AD Ceuta FC 2:0 (0:0)
12:00 Mérida AD - Las Palmas Atlético 2:0 (1:0)
12:00 CF Villanovense - CF Panadería Pulido 6:0 (4:0)
13:00 CD Mensajero - CD Coria 0:1 (0:1)
13:00 UD San Fernando - Don Benito 1:3 (1:1)
13:00 UD Tamaraceite - UD Montijo 2:1 (1:0)
17:00 Antequera CF - Cádiz CF B 1:1 (0:0)
17:00 Córdoba - Vélez CF 4:1 (0:0)
02.02.2022 20:00 CD San Roque - Xerez Deportivo FC 4:2 (1:1)
18. Jornada
23.01.2022 11:00 Mérida AD - CF Panadería Pulido 2:1 (0:1)
12:00 CD San Roque - Cádiz CF B 0:0 (0:0)
12:00 CF Villanovense - AD Ceuta FC 0:1 (0:0)
12:30 CD Mensajero - Don Benito 1:2 (0:1)
13:00 Las Palmas Atlético - UD Montijo 0:3 (0:1)
17:00 Antequera CF - CD Coria 0:0 (0:0)
17:00 Córdoba - Xerez Deportivo FC 4:0 (2:0)
02.02.2022 20:30 CP Cacereño - Vélez CF 2:0 (2:0)
16.03.2022 21:00 UD San Fernando - UD Tamaraceite 3:2 (3:2)
19. Jornada
29.01.2022 20:00 Xerez Deportivo FC - CP Cacereño 1:0 (1:0)
30.01.2022 11:00 UD Montijo - UD San Fernando 2:0 (0:0)
12:00 CD Coria - CD San Roque 2:0 (0:0)
12:00 AD Ceuta FC - Mérida AD 0:1 (0:0)
12:00 Vélez CF - CF Villanovense 2:1 (0:1)
13:00 CF Panadería Pulido - Las Palmas Atlético 1:1 (1:1)
13:00 UD Tamaraceite - CD Mensajero 3:0 (1:0)
16:00 Cádiz CF B - Córdoba 0:4 (0:2)
17:00 Don Benito - Antequera CF 1:1 (0:0)
20. Jornada
06.02.2022 12:00 Antequera CF - UD Tamaraceite 3:1 (2:0)
12:00 CP Cacereño - Cádiz CF B 1:1 (1:1)
12:00 CD San Roque - Don Benito 1:0 (1:0)
12:00 CF Villanovense - Xerez Deportivo FC 2:0 (0:0)
13:00 CD Mensajero - UD San Fernando 2:0 (1:0)
13:00 CF Panadería Pulido - UD Montijo 0:0 (0:0)
13:00 Las Palmas Atlético - AD Ceuta FC 0:2 (0:2)
17:00 Córdoba - CD Coria 3:1 (2:0)
16.02.2022 20:00 Mérida AD - Vélez CF 2:0 (0:0)
21. Jornada
13.02.2022 11:00 Vélez CF - Las Palmas Atlético 1:0 (0:0)
12:00 AD Ceuta FC - CF Panadería Pulido 3:1 (0:1)
12:00 UD Montijo - CD Mensajero 2:2 (0:0)
13:00 UD San Fernando - Antequera CF 0:0 (0:0)
13:00 UD Tamaraceite - CD San Roque 2:0 (1:0)
16:00 Cádiz CF B - CF Villanovense 1:0 (0:0)
17:00 CD Coria - CP Cacereño 1:3 (1:1)
17:00 Don Benito - Córdoba 1:2 (1:1)
17:00 Xerez Deportivo FC - Mérida AD 1:1 (0:0)
22. Jornada
20.02.2022 11:00 Las Palmas Atlético - Xerez Deportivo FC 1:0 (0:0)
11:30 CD San Roque - UD San Fernando 3:1 (2:0)
12:00 Antequera CF - CD Mensajero 0:0 (0:0)
12:00 CP Cacereño - Don Benito 2:0 (1:0)
12:00 AD Ceuta FC - UD Montijo 0:0 (0:0)
12:00 CF Panadería Pulido - Vélez CF 2:0 (1:0)
12:00 CF Villanovense - CD Coria 0:0 (0:0)
17:00 Mérida AD - Cádiz CF B 2:1 (1:1)
23.03.2022 12:00 Córdoba - UD Tamaraceite 4:0 (0:0)
23. Jornada
27.02.2022 11:30 Cádiz CF B - Las Palmas Atlético 1:0 (0:0)
12:00 UD Montijo - Antequera CF 1:0 (0:0)
12:00 Vélez CF - AD Ceuta FC 2:2 (0:1)
12:00 Xerez Deportivo FC - CF Panadería Pulido 1:0 (1:0)
13:00 CD Mensajero - CD San Roque 0:0 (0:0)
13:00 UD San Fernando - Córdoba 3:0
13:00 UD Tamaraceite - CP Cacereño 0:1 (0:0)
17:00 CD Coria - Mérida AD 1:1 (0:0)
17:00 Don Benito - CF Villanovense 1:0 (0:0)
24. Jornada
06.03.2022 11:00 CP Cacereño - UD San Fernando 3:2 (2:2)
12:00 Córdoba - CD Mensajero 3:1 (1:1)
12:00 Vélez CF - UD Montijo 0:3 (0:2)
12:00 CF Villanovense - UD Tamaraceite 3:0 (3:0)
13:00 CF Panadería Pulido - Cádiz CF B 1:0 (0:0)
13:00 Las Palmas Atlético - CD Coria 3:1 (1:1)
17:00 AD Ceuta FC - Xerez Deportivo FC 1:1 (1:0)
17:00 Mérida AD - Don Benito 3:0 (2:0)
17:15 CD San Roque - Antequera CF 0:2 (0:0)
25. Jornada
13.03.2022 11:00 CD Coria - CF Panadería Pulido 1:2 (1:1)
11:00 Don Benito - Las Palmas Atlético 3:2 (1:1)
12:00 Cádiz CF B - AD Ceuta FC 1:0 (0:0)
12:00 UD Montijo - CD San Roque 0:1 (0:0)
12:00 UD San Fernando - CF Villanovense 2:1 (0:0)
12:00 UD Tamaraceite - Mérida AD 0:3 (0:1)
17:00 Antequera CF - Córdoba 0:1 (0:0)
18:00 Xerez Deportivo FC - Vélez CF 0:0 (0:0)
30.03.2022 19:00 CD Mensajero - CP Cacereño 0:0
26. Jornada
19.03.2022 19:00 Córdoba - CD San Roque 2:1 (1:0)
20:00 Xerez Deportivo FC - UD Montijo 1:0 (1:0)
20.03.2022 11:30 Mérida AD - UD San Fernando 4:1 (1:1)
12:00 CP Cacereño - Antequera CF 3:1 (1:1)
12:00 AD Ceuta FC - CD Coria 3:1 (2:1)
12:00 CF Villanovense - CD Mensajero 1:1 (0:0)
13:00 CF Panadería Pulido - Don Benito 1:1 (1:0)
13:00 Las Palmas Atlético - UD Tamaraceite 3:3 (1:1)
17:00 Vélez CF - Cádiz CF B 0:0 (0:0)
27. Jornada
27.03.2022 12:00 Antequera CF - CF Villanovense 0:1 (0:1)
12:00 Don Benito - AD Ceuta FC 0:2 (0:0)
12:00 Cádiz CF B - Xerez Deportivo FC 0:0 (0:0)
12:00 UD Montijo - Córdoba 1:1 (0:1)
12:45 CD Mensajero - Mérida AD 1:0 (0:0)
13:00 UD San Fernando - Las Palmas Atlético 3:2 (3:1)
13:00 UD Tamaraceite - CF Panadería Pulido 0:3 (0:0)
17:15 CD San Roque - CP Cacereño 2:0 (1:0)
18:00 CD Coria - Vélez CF 0:1 (0:1)
28. Jornada
03.04.2022 12:00 AD Ceuta FC - UD Tamaraceite 2:2 (1:1)
12:00 Cádiz CF B - UD Montijo 2:2 (0:1)
13:00 CF Panadería Pulido - UD San Fernando 1:1 (1:1)
13:00 Las Palmas Atlético - CD Mensajero 2:1 (2:1)
17:00 Vélez CF - Don Benito 0:0 (0:0)
17:00 CF Villanovense - CD San Roque 0:0 (0:0)
17:30 CP Cacereño - Córdoba 2:2 (1:1)
18:00 Mérida AD - Antequera CF 1:1 (0:1)
18:00 Xerez Deportivo FC - CD Coria 1:1 (0:1)
29. Jornada
09.04.2022 19:00 CD Coria - Cádiz CF B 3:2 (2:1)
19:00 Córdoba - CF Villanovense 2:0 (1:0)
10.04.2022 12:00 Antequera CF - Las Palmas Atlético 3:1 (1:1)
12:00 Don Benito - Xerez Deportivo FC 1:2 (1:2)
12:00 UD Montijo - CP Cacereño 1:1 (0:0)
12:00 CD San Roque - Mérida AD 0:1 (0:1)
13:00 CD Mensajero - CF Panadería Pulido 3:1 (1:1)
13:00 UD San Fernando - AD Ceuta FC 1:0 (1:0)
13:00 UD Tamaraceite - Vélez CF 1:2 (1:2)
30. Jornada
16.04.2022 13:00 Las Palmas Atlético - CD San Roque 2:3 (2:1)
18:00 CF Villanovense - CP Cacereño 2:0 (1:0)
19:00 CD Coria - UD Montijo 2:0 (1:0)
19:00 Mérida AD - Córdoba 0:1 (0:0)
17.04.2022 12:00 CF Panadería Pulido - Antequera CF 1:2 (0:0)
12:00 Vélez CF - UD San Fernando 3:0 (0:0)
12:00 Xerez Deportivo FC - UD Tamaraceite 1:0 (0:0)
17:00 AD Ceuta FC - CD Mensajero 2:0 (1:0)
17:00 Cádiz CF B - Don Benito 2:1 (1:1)
31. Jornada
24.04.2022 12:00 Antequera CF - AD Ceuta FC 3:1 (1:0)
12:00 Don Benito - CD Coria 3:0 (1:0)
12:00 Córdoba - Las Palmas Atlético 5:1 (1:0)
12:00 CD Mensajero - Vélez CF 2:0 (1:0)
12:00 UD Montijo - CF Villanovense 2:1 (1:1)
12:00 CD San Roque - CF Panadería Pulido 2:0 (1:0)
12:00 UD Tamaraceite - Cádiz CF B 0:2 (0:1)
13:00 UD San Fernando - Xerez Deportivo FC 0:1 (0:0)
18:00 CP Cacereño - Mérida AD 1:2 (0:2)
32. Jornada
30.04.2022 19:00 Don Benito - UD Montijo 1:0 (0:0)
01.05.2022 12:00 CD Coria - UD Tamaraceite 4:1 (1:0)
12:00 AD Ceuta FC - CD San Roque 1:1 (1:1)
12:00 Cádiz CF B - UD San Fernando 5:0 (3:0)
12:00 Vélez CF - Antequera CF 1:1 (0:0)
13:00 CF Panadería Pulido - Córdoba 3:3 (1:0)
13:00 Las Palmas Atlético - CP Cacereño 1:2 (1:1)
18:00 Xerez Deportivo FC - CD Mensajero 2:1 (1:0)
20:00 Mérida AD - CF Villanovense 1:0 (1:0)
33. Jornada
08.05.2022 12:00 Antequera CF - Xerez Deportivo FC 2:0 (0:0)
12:00 CP Cacereño - CF Panadería Pulido 4:2 (3:1)
12:00 Córdoba - AD Ceuta FC 3:2 (1:1)
12:00 CD Mensajero - Cádiz CF B 1:2 (1:0)
12:00 Mérida AD - UD Montijo 2:1 (2:0)
12:00 UD San Fernando - CD Coria 0:1 (0:0)
12:00 CD San Roque - Vélez CF 5:1 (3:1)
12:00 UD Tamaraceite - Don Benito 0:0 (0:0)
12:00 CF Villanovense - Las Palmas Atlético 2:2 (1:2)
34. Jornada
15.05.2022 12:00 CD Coria - CD Mensajero 3:2 (1:0)
12:00 AD Ceuta FC - CP Cacereño 3:0 (1:0)
12:00 Don Benito - UD San Fernando 2:2 (2:0)
12:00 Cádiz CF B - Antequera CF 1:0 (0:0)
12:00 UD Montijo - UD Tamaraceite 1:7 (0:3)
12:00 CF Panadería Pulido - CF Villanovense 1:3 (1:3)
12:00 Las Palmas Atlético - Mérida AD 1:3 (0:1)
12:00 Vélez CF - Córdoba 1:2 (0:1)
12:00 Xerez Deportivo FC - CD San Roque 0:1 (0:0)