Semana
03.01.2020 17:00 US Orléans US Orléans - AJ Auxerre AJ Auxerre 2:1 (2:0)
04.01.2020 13:00 SC Paderborn 07 SC Paderborn 07 - Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
04.01.2020 14:00 Kozakken Boys Kozakken Boys - FC Den Bosch FC Den Bosch
04.01.2020 15:30 Europa FC Europa FC - De Graafschap De Graafschap
05.01.2020 11:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade - KVC Westerlo KVC Westerlo
05.01.2020 12:00 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps - NEC Nijmegen NEC Nijmegen 0:2 (0:1)
05.01.2020 15:00 TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf - Viktoria Köln Viktoria Köln
05.01.2020 15:00 NEC Nijmegen NEC Nijmegen - VV Sint Bavo VV Sint Bavo 2:1
05.01.2020 15:00 FC Utrecht (J) FC Utrecht (J) - Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles no jug.
06.01.2020 11:00 1. FC Union Berlin 1. FC Union Berlin - Oud-Heverlee Leuven Oud-Heverlee Leuven
06.01.2020 11:00 ADO Den Haag ADO Den Haag - VV Noordwijk VV Noordwijk
06.01.2020 13:30 FC Schaffhausen FC Schaffhausen - FC Zürich FC Zürich 1:0 (1:0)
06.01.2020 16:00 1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg - Royal Excel Mouscron Péruwelz Royal Excel Mouscron Péruwelz
06.01.2020 16:00 1. FC Union Berlin 1. FC Union Berlin - Union St. Gilloise Union St. Gilloise
06.01.2020 17:00 Werder Bremen Werder Bremen - SS Monza 1912 SS Monza 1912
07.01.2020 12:00 Colonia Colonia - Sporting Charleroi Sporting Charleroi
07.01.2020 14:00 Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II - KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen 05
07.01.2020 14:00 FC Thun FC Thun - Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich
07.01.2020 15:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach - Heracles Almelo Heracles Almelo
07.01.2020 15:00 Ingolstadt Ingolstadt - FC St.Gallen FC St.Gallen
07.01.2020 15:00 Eskişehirspor Eskişehirspor - Hansa Rostock Hansa Rostock
07.01.2020 15:30 Colonia Colonia - KV Mechelen KV Mechelen
07.01.2020 16:00 Borussia Dortmund Borussia Dortmund - Standard Liège Standard Liège
07.01.2020 16:00 Mainz Mainz - FC Emmen FC Emmen
07.01.2020 16:00 Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf - FC Twente FC Twente
07.01.2020 17:00 Schalke Schalke - Sint-Truidense VV Sint-Truidense VV
07.01.2020 17:00 Servette Genève Servette Genève - Vitesse Vitesse
08.01.2020 14:00 FC Luzern FC Luzern - FC Flora FC Flora
08.01.2020 14:00 SV Rödinghausen SV Rödinghausen - FC Groningen FC Groningen
08.01.2020 14:00 BSC Young Boys BSC Young Boys - Hansa Rostock Hansa Rostock 1:2
08.01.2020 14:30 SC Paderborn 07 SC Paderborn 07 - VfL Osnabrück VfL Osnabrück
08.01.2020 15:30 Hoffenheim Hoffenheim - Feyenoord Feyenoord
08.01.2020 16:30 Portimonense SC Portimonense SC - MSV Duisburg MSV Duisburg
08.01.2020 16:30 Servette Genève Servette Genève - RKC Waalwijk RKC Waalwijk 1:0 (0:0)
08.01.2020 19:00 MVV MVV - Lierse SK Lierse SK
09.01.2020 01:00 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt - Hertha Hertha
09.01.2020 14:00 1. FC Heidenheim 1846 1. FC Heidenheim 1846 - SpVgg Unterhaching SpVgg Unterhaching
09.01.2020 14:00 Bor. Mönchengladbach II Bor. Mönchengladbach II - Würzburger Kickers Würzburger Kickers
09.01.2020 14:00 PSV PSV - Club Brugge KV Club Brugge KV 1:2
09.01.2020 15:00 Hibernians FC Hibernians FC - Augsburgo Augsburgo
09.01.2020 15:00 Sivasspor Sivasspor - Waldhof Mannheim Waldhof Mannheim 2:2
09.01.2020 15:00 İstanbul Başakşehir F.K. İstanbul Başakşehir F.K. - Fortuna Sittard Fortuna Sittard
09.01.2020 15:30 Hoffenheim Hoffenheim - ADO Den Haag ADO Den Haag
09.01.2020 16:00 FC Sion FC Sion - Heracles Almelo Heracles Almelo 1:1 (0:1)
09.01.2020 16:00 Royal Excel Mouscron Péruwelz Royal Excel Mouscron Péruwelz - FC Twente FC Twente
09.01.2020 17:00 AFC Ajax AFC Ajax - AS Eupen AS Eupen
09.01.2020 18:30 FSV Zwickau FSV Zwickau - Dynamo Dresden Dynamo Dresden
10.01.2020 11:00 Ingolstadt Ingolstadt - Gante Gante
10.01.2020 11:30 FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena - BB Erzurumspor BB Erzurumspor 2:2
10.01.2020 13:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach - SC Freiburg SC Freiburg
10.01.2020 13:00 Viktoria Köln Viktoria Köln - Budaörs SC Budaörs SC
10.01.2020 14:00 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen - FC Utrecht FC Utrecht
10.01.2020 14:00 Colonia Colonia - KRC Genk KRC Genk
10.01.2020 14:00 1. FC Saarbrücken 1. FC Saarbrücken - Darmstadt Darmstadt
10.01.2020 14:00 Wolfsburgo Wolfsburgo - FC Seoul FC Seoul
10.01.2020 15:00 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach - SC Freiburg SC Freiburg
10.01.2020 15:00 Augsburgo Augsburgo - Cercle Brugge Cercle Brugge
10.01.2020 15:30 KV Mechelen KV Mechelen - AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1:5
10.01.2020 15:30 SpVgg Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth - Bayern Múnich II Bayern Múnich II
10.01.2020 16:00 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen - FC St.Gallen FC St.Gallen
10.01.2020 16:00 1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg - Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
10.01.2020 16:00 Waasland-Beveren Waasland-Beveren - Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
10.01.2020 16:00 Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf - Basilea Basilea
10.01.2020 16:30 Standard Liège Standard Liège - PEC Zwolle PEC Zwolle 2:0 (2:0)
10.01.2020 17:00 Servette Genève Servette Genève - Wolfsburgo Wolfsburgo
10.01.2020 17:30 KRC Genk KRC Genk - Ferencvárosi TC Ferencvárosi TC
10.01.2020 18:00 Hamburgo Hamburgo - Schalke Schalke
10.01.2020 18:00 VVV-Venlo VVV-Venlo - KV Kortrijk KV Kortrijk
11.01.2020 11:00 RSC Anderlecht RSC Anderlecht - FC Lugano FC Lugano 2:1 (0:0)
11.01.2020 12:00 Borussia Dortmund Borussia Dortmund - Feyenoord Feyenoord
11.01.2020 12:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC - SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt
11.01.2020 12:30 PSV PSV - AS Eupen AS Eupen 1:2
11.01.2020 13:00 Hannover Hannover - SC Paderborn 07 SC Paderborn 07
11.01.2020 13:00 FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck - TSV 1860 München TSV 1860 München
11.01.2020 13:00 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich - Hansa Rostock Hansa Rostock 1:1 (0:1)
11.01.2020 13:00 Optik Rathenow Optik Rathenow - FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 0:2 (0:0)
11.01.2020 13:00 Rot-Weiß Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen - VfB 03 Hilden VfB 03 Hilden 5:2 (2:1)
11.01.2020 14:00 Schalke II Schalke II - Preußen Münster Preußen Münster
11.01.2020 14:00 SC Wiener Neustadt SC Wiener Neustadt - Austria Wien Austria Wien
11.01.2020 14:00 FC Admira Wacker FC Admira Wacker - ATSV Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura 5:1 (1:1)
11.01.2020 14:00 SV Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden - Fortuna Köln Fortuna Köln
11.01.2020 14:00 Jahn Regensburg Jahn Regensburg - WSG Tirol WSG Tirol
11.01.2020 14:00 SKU Amstetten SKU Amstetten - SKN St. Pölten SKN St. Pölten 1:5 (0:3)
11.01.2020 14:00 RB Leipzig RB Leipzig - VfL Osnabrück VfL Osnabrück
11.01.2020 14:00 FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena - Budaörs SC Budaörs SC 5:0
11.01.2020 14:00 Sturm Graz Sturm Graz - FC Blau Weiß Linz FC Blau Weiß Linz 2:1 (1:1)
11.01.2020 14:00 Wiener Sport-Club Wiener Sport-Club - Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr 3:3 (2:0)
11.01.2020 15:00 FC Luzern FC Luzern - Puskás FC Puskás FC
11.01.2020 15:00 1. FC Union Berlin 1. FC Union Berlin - Ferencvárosi TC Ferencvárosi TC
11.01.2020 15:00 Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen - FC Groningen FC Groningen
11.01.2020 15:00 İstanbul Başakşehir F.K. İstanbul Başakşehir F.K. - BSC Young Boys BSC Young Boys 3:1 (2:0)
11.01.2020 15:30 1. FC Nürnberg 1. FC Nürnberg - Bayern Múnich Bayern Múnich
11.01.2020 16:00 MSV Duisburg MSV Duisburg - Vitesse Vitesse
11.01.2020 17:00 AFC Ajax AFC Ajax - Club Brugge KV Club Brugge KV
11.01.2020 17:00 Borussia Dortmund Borussia Dortmund - Mainz Mainz 0:2 (0:1)
11.01.2020 17:00 Galatasaray Galatasaray - Adana Demirspor Adana Demirspor 1:0 (1:0)
12.01.2020 00:30 Nacional Nacional - River Plate River Plate 4:3 pn.
12.01.2020 09:00 Chemnitzer FC Chemnitzer FC - FC Aarau FC Aarau 3:1 (0:1)
12.01.2020 09:30 Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig - CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova
12.01.2020 10:00 Nakhon Ratchasima Nakhon Ratchasima - Master 7 FC 3:1
12.01.2020 13:00 Werder Bremen Werder Bremen - Hannover Hannover
12.01.2020 13:00 1. FC Kaiserslautern 1. FC Kaiserslautern - FC Aarau FC Aarau 4:1 (3:1)
12.01.2020 13:00 Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig - FC Vaduz FC Vaduz
12.01.2020 14:00 Hertha Hertha - Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 1:0 (1:0)
12.01.2020 14:30 Alemannia Aachen Alemannia Aachen - FC Kray FC Kray 3:1 (1:0)
12.01.2020 15:00 Holstein Kiel Holstein Kiel - Ingolstadt Ingolstadt
12.01.2020 15:30 Chemnitzer FC Chemnitzer FC - Waldhof Mannheim Waldhof Mannheim 2:1 (1:0)
12.01.2020 21:30 Once Caldas Once Caldas - Deportivo Pereira Deportivo Pereira 0:1
13.01.2020 00:30 Millonarios Millonarios - América de Cali América de Cali 1:1 (0:1)
13.01.2020 11:00 Rekord Bielsko-Biała - GKS Katowice GKS Katowice 1:4 (1:3)
13.01.2020 14:00 Viktoria Köln Viktoria Köln - Astra Giurgiu Astra Giurgiu 4:1
13.01.2020 15:00 FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena - Shakter Karaganda Shakter Karaganda 2:3 (1:2)
13.01.2020 15:30 KV Oostende KV Oostende - FC St.Gallen FC St.Gallen 2:3 (2:1)
13.01.2020 15:30 Fehérvár FC Fehérvár FC - FC Sion FC Sion 1:1 (1:1)
13.01.2020 16:00 Stuttgart Stuttgart - Basilea Basilea
13.01.2020 16:00 Aragua FC Aragua FC - Hermanos Colmenarez 3:0 (0:0)
13.01.2020 20:00 Llaneros de Guanare Llaneros de Guanare - Trujillanos FC Trujillanos FC 2:1
13.01.2020 22:00 S.E.R. Caxias - RS S.E.R. Caxias - RS - São Luiz - RS 2:1 (1:1)
14.01.2020 01:00 Santa Fe Santa Fe - Deportivo Cali Deportivo Cali 2:1 (1:0)
14.01.2020 09:00 Hallescher FC Hallescher FC - FC Zürich FC Zürich 3:4
14.01.2020 12:00 FC Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport - Gaz Metan Mediaş Gaz Metan Mediaş 3:1
14.01.2020 13:00 SV Meppen SV Meppen - FC Vaduz FC Vaduz 3:5 (1:5)
14.01.2020 13:00 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich - Hajduk Split Hajduk Split 1:1 (0:0)
14.01.2020 13:00 Újpest FC Újpest FC - Apollon Larisa Apollon Larisa 3:0
14.01.2020 13:00 ŠKF Sereď ŠKF Sereď - Dorogi FC 2:2 (2:2)
14.01.2020 13:00 FC Botoşani FC Botoşani - Paksi SE Paksi SE 2:1
14.01.2020 13:00 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko - NK Brinje 6:1
14.01.2020 14:00 SV Ried SV Ried - SKN St. Pölten SKN St. Pölten 2:3 (1:1)
14.01.2020 14:00 FSV Zwickau FSV Zwickau - Szeged 2011 FC Szeged 2011 FC 2:0
14.01.2020 14:00 BSC Young Boys BSC Young Boys - FC Viitorul Constanța FC Viitorul Constanța 1:0 (1:0)
14.01.2020 14:00 SV 07 Elversberg SV 07 Elversberg - SV Rödinghausen SV Rödinghausen 0:3 (0:1)
14.01.2020 14:00 Heracles Almelo Heracles Almelo - sc Heerenveen sc Heerenveen 2:3
14.01.2020 14:45 Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv - Atletik Kuklen Atletik Kuklen 1:1
14.01.2020 15:00 Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue - SpVgg Unterhaching SpVgg Unterhaching
14.01.2020 15:00 1. FC Heidenheim 1846 1. FC Heidenheim 1846 - FC Lugano FC Lugano
14.01.2020 15:00 MŠK Žilina MŠK Žilina - ŽP Šport Podbrezová ŽP Šport Podbrezová 6:0
14.01.2020 15:00 NK Osijek NK Osijek - Puskás FC Puskás FC 2:1
14.01.2020 16:00 Karlsruher SC Karlsruher SC - FC Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 1:0 (1:0)
14.01.2020 16:00 FC Winterthur FC Winterthur - FC Hermannstadt FC Hermannstadt 2:1
14.01.2020 18:00 Kolding IF Kolding IF - Esbjerg fB Esbjerg fB 4:3
14.01.2020 18:00 ASKÖ Donau Linz ASKÖ Donau Linz - FC Blau Weiß Linz FC Blau Weiß Linz
14.01.2020 18:00 SV Leobendorf SV Leobendorf - SV Horn SV Horn 1:6 (1:1)
14.01.2020 18:00 ASKÖ Pregarten ASKÖ Pregarten - Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr 0:4
14.01.2020 18:00 SCU Ardagger SCU Ardagger - SKU Amstetten SKU Amstetten 0:4
14.01.2020 18:30 HSC Hannover HSC Hannover - Arminia Hannover Arminia Hannover 3:2
14.01.2020 19:00 TuS Schwachhausen TuS Schwachhausen - VfB Oldenburg VfB Oldenburg 0:5
14.01.2020 19:00 Union Sandersdorf Union Sandersdorf - BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig 0:0 (0:0)
14.01.2020 19:30 Alemannia Aachen Alemannia Aachen - SSVg Velbert SSVg Velbert 5:2
15.01.2020 11:00 FK AS Trenčín FK AS Trenčín - MFK Karvina MFK Karvina 0:0 (0:0)
15.01.2020 11:00 Sigma Olomouc Sigma Olomouc - Vysočina Jihlava Vysočina Jihlava 3:1 (2:1)
15.01.2020 13:00 SønderjyskE SønderjyskE - AC Horsens AC Horsens 1:1 (0:0)
15.01.2020 13:30 VfL Osnabrück VfL Osnabrück - FC Aarau FC Aarau 1:1 (1:0)
15.01.2020 14:00 Bayern Múnich II Bayern Múnich II - SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
15.01.2020 14:00 SG Sonnenhof Großaspach SG Sonnenhof Großaspach - 1. FC Saarbrücken 1. FC Saarbrücken 0:4 (0:2)
15.01.2020 14:00 ŁKS Łódź ŁKS Łódź - Neftçi PFK Neftçi PFK 4:0 (2:0)
15.01.2020 15:00 Ferencvárosi TC Ferencvárosi TC - Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld 0:0 (0:0)
15.01.2020 15:30 Dynamo Dresden Dynamo Dresden - Dinamo Bucureşti Dinamo Bucureşti 1:0 (1:0)
15.01.2020 16:00 Fehérvár FC Fehérvár FC - VfL Bochum VfL Bochum
15.01.2020 16:00 Würzburger Kickers Würzburger Kickers - Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen 4:2
15.01.2020 16:00 SC Kriens SC Kriens - Neuchâtel Xamax FCS Neuchâtel Xamax FCS 1:2 (0:0)
15.01.2020 18:00 TSV Hartberg TSV Hartberg - SC Weiz SC Weiz
15.01.2020 18:00 Schwarz-Weiß Rehden Schwarz-Weiß Rehden - Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte 2:3 (1:3)
15.01.2020 18:00 Eintracht Northeim Eintracht Northeim - Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 0:9 (0:3)
15.01.2020 18:30 Wolfsburgo II Wolfsburgo II - U.S.I. Lupo-Martini U.S.I. Lupo-Martini 5:0
15.01.2020 18:30 VfB Auerbach VfB Auerbach - VFC Plauen VFC Plauen 6:2 (2:0)
15.01.2020 18:30 Rot-Weiß Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen - RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 5:1 (3:1)
15.01.2020 18:30 Eintracht Mahlsdorf - BFC Dynamo BFC Dynamo 2:4
15.01.2020 19:00 Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II - SpVg Schonnebeck SpVg Schonnebeck 3:1 (1:0)
15.01.2020 19:00 SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 - FC Strausberg FC Strausberg 6:1 (2:0)
15.01.2020 19:00 VfB 03 Hilden VfB 03 Hilden - Wuppertaler SV Wuppertaler SV 0:1 (0:0)
15.01.2020 19:30 VfB Homberg VfB Homberg - 1. FC Bocholt 1. FC Bocholt 2:2 (1:0)
15.01.2020 19:30 FC Schaffhausen FC Schaffhausen - FC Black Stars Basel FC Black Stars Basel 1:1 (0:1)
15.01.2020 19:30 SC Borussia Lindenthal-Hohenlind - Fortuna Köln Fortuna Köln 1:3
16.01.2020 00:00 Corinthians SP Corinthians SP - New York City FC New York City FC 2:1 (2:0)
16.01.2020 01:00 Millonarios Millonarios - Santa Fe Santa Fe 3:1 (2:1)
16.01.2020 02:30 Palmeiras Palmeiras - Atlético Nacional Atlético Nacional 10:9 (0:0, 0:0) pn.
16.01.2020 10:30 Basilea Basilea - Steaua Bucureşti Steaua Bucureşti
16.01.2020 12:00 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Miedź Legnica Miedź Legnica 2:2 (2:1)
16.01.2020 13:00 KF Shkupi KF Shkupi - KS Flamurtari Vlorë KS Flamurtari Vlorë 0:0 (0:0)
16.01.2020 15:00 FC St. Pauli FC St. Pauli - SV Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden
16.01.2020 16:00 Ferencvárosi TC Ferencvárosi TC - Colonia Colonia 3:2
16.01.2020 16:00 Hamburgo Hamburgo - FC Seoul FC Seoul
16.01.2020 18:30 FSV Budissa Bautzen FSV Budissa Bautzen - Bischofswerdaer FV Bischofswerdaer FV 1:2
17.01.2020 01:00 América de Cali América de Cali - Deportivo Cali Deportivo Cali 1:0 (0:0)
17.01.2020 12:00 SpVgg Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth - FC Vaduz FC Vaduz
17.01.2020 12:00 Emelec Emelec - ES Sétif ES Sétif 2:0 (1:0)
17.01.2020 13:00 Hansa Rostock Hansa Rostock - Lyngby BK Lyngby BK
17.01.2020 13:00 SKN St. Pölten SKN St. Pölten - SV Horn SV Horn 4:0 (2:0)
17.01.2020 13:00 KS Cracovia KS Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:3 (1:2)
17.01.2020 13:00 SV Mattersburg SV Mattersburg - Kaposvári RFC Kaposvári RFC
17.01.2020 14:00 SC Verl SC Verl - Preußen Münster Preußen Münster
17.01.2020 14:00 Ingolstadt Ingolstadt - Jahn Regensburg Jahn Regensburg
17.01.2020 14:00 FSV Zwickau FSV Zwickau - Keşlə FK Keşlə FK 4:1
17.01.2020 14:00 FC Midtjylland FC Midtjylland - Esbjerg fB Esbjerg fB 4:1
17.01.2020 14:00 FC Aarau FC Aarau - CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova 1:0 (1:0)
17.01.2020 14:00 FC Wil 1900 FC Wil 1900 - Austria Lustenau Austria Lustenau 1:1
17.01.2020 15:00 Holstein Kiel Holstein Kiel - CFR Cluj CFR Cluj
17.01.2020 15:00 SV Sandhausen SV Sandhausen - SpVgg Unterhaching SpVgg Unterhaching 2:1
17.01.2020 15:00 1. FC Kaiserslautern 1. FC Kaiserslautern - MTK Budapest MTK Budapest
17.01.2020 15:00 Hallescher FC Hallescher FC - SpVgg Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth
17.01.2020 15:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb - Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb 1:1 (0:0)
17.01.2020 15:30 FC Luzern FC Luzern - Gaz Metan Mediaş Gaz Metan Mediaş
17.01.2020 15:30 Budapest Honvéd Budapest Honvéd - Hajduk Split Hajduk Split 0:5 (0:2)
17.01.2020 16:00 SV Mattersburg SV Mattersburg - Austria Wien (A) Austria Wien (A) 4:0
17.01.2020 16:00 1. FC Nürnberg 1. FC Nürnberg - NK Osijek NK Osijek 0:2 (0:0)
17.01.2020 16:00 FC Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport - Darmstadt Darmstadt 2:2 (2:1)
17.01.2020 16:00 Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa IL - Eidsvold TF Eidsvold TF 2:2
17.01.2020 17:30 Kremser SC Kremser SC - SKU Amstetten SKU Amstetten 0:3
17.01.2020 18:30 FC Liefering FC Liefering - FC Pinzgau Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden
17.01.2020 18:30 TuS Haltern TuS Haltern - Schwarz-Weiß Rehden Schwarz-Weiß Rehden 1:1
17.01.2020 18:30 Hertha II Hertha II - Oranienburger FC Eintracht 8:0
17.01.2020 18:30 Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC - Grazer AK Grazer AK
17.01.2020 18:35 FC Kuressaare FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus 3:0 (2:0)
17.01.2020 19:00 TSV Havelse TSV Havelse - BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig 1:1
17.01.2020 19:00 IF Elfsborg IF Elfsborg - BK Häcken BK Häcken 1:0 (1:0)
18.01.2020 10:00 VfL Osnabrück VfL Osnabrück - BFC Siófok BFC Siófok
18.01.2020 10:00 Hanácká Slávia Kroměříž Hanácká Slávia Kroměříž - Valašské Mezirící 4:1
18.01.2020 10:00 Odense BK Odense BK - Middelfart Fodbold Middelfart Fodbold 3:0
18.01.2020 10:00 Budapesti Vasas Budapesti Vasas - Soroksár SC 1:0
18.01.2020 10:00 Hà Nội FC Hà Nội FC - Bangkok United Bangkok United 0:3
18.01.2020 10:30 FC Sellier & Bellot Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Admira Praha 2:1
18.01.2020 10:30 Slovan Liberec Slovan Liberec - FK MAS Táborsko FK MAS Táborsko 7:2
18.01.2020 11:00 Sparta Praga Sparta Praga - České Budějovice České Budějovice 1:0 (1:0)
18.01.2020 11:00 Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň - FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem 4:1
18.01.2020 11:00 FK Teplice FK Teplice - MFK Chrudim MFK Chrudim 2:2
18.01.2020 11:00 FK Hodonín - 1. SC Znojmo 1. SC Znojmo 3:3
18.01.2020 11:00 Skra Częstochowa Skra Częstochowa - Stal Brzeg Stal Brzeg 2:0
18.01.2020 11:00 Piast Gliwice Piast Gliwice - GKS Jastrzębie GKS Jastrzębie 2:1
18.01.2020 11:30 FC FASTAV Zlín FC FASTAV Zlín - ŠKF Sereď ŠKF Sereď 2:1
18.01.2020 12:00 Hansa Rostock Hansa Rostock - VfB Lübeck VfB Lübeck 0:1 (0:1)
18.01.2020 12:00 Spartak Trnava Spartak Trnava - Sigma Olomouc Sigma Olomouc 2:0
18.01.2020 12:00 Olimpia Zambrów Olimpia Zambrów - Wigry Suwałki Wigry Suwałki 1:5
18.01.2020 12:00 SV Sonsbeck SV Sonsbeck - TSV Meerbusch TSV Meerbusch 0:3
18.01.2020 12:00 HJK Helsinki HJK Helsinki - FK Rīgas Futbola skola FK Rīgas Futbola skola 2:1
18.01.2020 12:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo - Bron Radom 1:2
18.01.2020 12:00 Wisła Kraków Wisła Kraków - FKS Stal Mielec FKS Stal Mielec 1:0
18.01.2020 12:00 Schalke Schalke - Preußen Münster Preußen Münster
18.01.2020 12:30 Zlaté Moravce Zlaté Moravce - MFK Dubnica MFK Dubnica 5:0
18.01.2020 12:40 FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck - SV Telfs SV Telfs 7:0
18.01.2020 13:00 SV Meppen SV Meppen - Szeged 2011 FC Szeged 2011 FC 4:1 (0:1)
18.01.2020 13:00 SG Sonnenhof Großaspach SG Sonnenhof Großaspach - SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 3:1 (0:0)
18.01.2020 13:00 SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 - Blau-Weiß 90 Berlin Blau-Weiß 90 Berlin 1:2 (1:0)
18.01.2020 13:00 Germania Halberstadt Germania Halberstadt - 1. FC Merseburg 1. FC Merseburg 2:1
18.01.2020 13:00 Wolfsburgo II Wolfsburgo II - ADO Den Haag (J) ADO Den Haag (J) 4:0
18.01.2020 13:00 FK Renova FK Renova - FK Gostivar FK Gostivar 2:0
18.01.2020 13:00 PHH Fortuna 05 PHH Fortuna 05 - First Vienna FC First Vienna FC 0:7
18.01.2020 13:00 Wexford FC Wexford FC - Waterford FC Waterford FC 1:3
18.01.2020 13:00 BSC Young Boys BSC Young Boys - FC Schaffhausen FC Schaffhausen 2:2
18.01.2020 13:00 MFK Ružomberok MFK Ružomberok - Tatran Liptovský Mikuláš 2:1
18.01.2020 13:00 FC Helsingør FC Helsingør - Fremad Amager Fremad Amager 2:2
18.01.2020 13:00 SønderjyskE SønderjyskE - Kolding IF Kolding IF 0:1
18.01.2020 13:00 NK Celje NK Celje - NK Nafta NK Nafta 3:0
18.01.2020 13:30 Energie Cottbus Energie Cottbus - Chemnitzer FC Chemnitzer FC
18.01.2020 14:00 Austria Wien Austria Wien - Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC
18.01.2020 14:00 FC Admira Wacker FC Admira Wacker - SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 8:0 (5:0)
18.01.2020 14:00 SC Wiener Neustadt SC Wiener Neustadt - Rapid Wien Rapid Wien
18.01.2020 14:00 TSV Hartberg TSV Hartberg - FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 4:1 (0:1)
18.01.2020 14:00 Waldhof Mannheim Waldhof Mannheim - Mainz II Mainz II 5:2 (2:1)
18.01.2020 14:00 SV Ried SV Ried - Salzburger AK 1914 Salzburger AK 1914 4:0 (2:0)
18.01.2020 14:00 Alemannia Aachen Alemannia Aachen - Viktoria Köln Viktoria Köln 4:1 (0:0)
18.01.2020 14:00 FC Zürich FC Zürich - SCR Altach SCR Altach
18.01.2020 14:00 Bonner SC Bonner SC - 1. FC Kaan-Marienborn 1. FC Kaan-Marienborn 2:2 (1:1)
18.01.2020 14:00 Fortuna Köln Fortuna Köln - 1. FC Monheim 1. FC Monheim 2:0 (1:0)
18.01.2020 14:00 Rot-Weiß Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen - TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach Haiger 0:2 (0:0)
18.01.2020 14:00 SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück - Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 1:0 (1:0)
18.01.2020 14:00 Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte - VfB Oldenburg VfB Oldenburg 2:2
18.01.2020 14:00 VfB Homberg VfB Homberg - SV 19 Straelen SV 19 Straelen 5:4 (1:3)
18.01.2020 14:00 VfR Aalen VfR Aalen - FV Illertissen FV Illertissen 2:1 (1:1)
18.01.2020 14:00 FC Dornbirn FC Dornbirn - WSG Tirol WSG Tirol 1:2 (1:2)
18.01.2020 14:00 AIK Solna AIK Solna - Karlstad BK Karlstad BK 2:1 (0:1)
18.01.2020 14:00 Selangor FA Selangor FA - Persib Bandung Persib Bandung 3:0 (3:0)
18.01.2020 14:00 Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich - FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 1:0 (0:0)
18.01.2020 14:00 Gyirmót SE Gyirmót SE - Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr 0:0 (0:0)
18.01.2020 14:00 FC Lugano FC Lugano - SC Kriens SC Kriens 1:0 (0:0)
18.01.2020 14:00 Sportfreunde Baumberg Sportfreunde Baumberg - 1. FC Wülfrath 1. FC Wülfrath 5:0 (1:0)
18.01.2020 14:00 FC Blau Weiß Linz FC Blau Weiß Linz - WSC Hertha WSC Hertha
18.01.2020 14:15 FF Jaro FF Jaro - SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 2:5 (1:1)
18.01.2020 14:30 Fehérvár FC Fehérvár FC - Stuttgart Stuttgart 1:3 (0:2)
18.01.2020 14:30 Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen - TuS Haltern TuS Haltern 4:2 (2:1)
18.01.2020 14:30 Polonia Warszawa Polonia Warszawa - Avia Swidnik 2:0 (0:0)
18.01.2020 14:30 Zalaegerszegi TE Zalaegerszegi TE - Slaven Belupo Slaven Belupo 2:1 (1:0)
18.01.2020 15:00 VfL Osnabrück VfL Osnabrück - Sturm Graz Sturm Graz 3:1 (1:0)
18.01.2020 15:00 FC St. Pauli FC St. Pauli - Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
18.01.2020 15:00 LASK LASK - FC Wels FC Wels
18.01.2020 15:00 Kapfenberger SV 1919 Kapfenberger SV 1919 - Wolfsberger AC Wolfsberger AC 3:5 (3:3)
18.01.2020 15:00 1. FC Heidenheim 1846 1. FC Heidenheim 1846 - Beijing Guoan Beijing Guoan
18.01.2020 15:00 Würzburger Kickers Würzburger Kickers - Jahn Regensburg Jahn Regensburg
18.01.2020 15:00 Karlsruher SC Karlsruher SC - Steaua Bucureşti Steaua Bucureşti 0:1 (0:0)
18.01.2020 15:00 Al Arabi Al Arabi - RB Salzburg RB Salzburg
18.01.2020 15:00 TSG Balingen TSG Balingen - FC 08 Villingen FC 08 Villingen 0:2 (0:1)
18.01.2020 15:00 Baník Ostrava Baník Ostrava - MŠK Žilina MŠK Žilina 0:2 (0:0)
18.01.2020 15:00 Servette Genève Servette Genève - Stade Lausanne-Ouchy Stade Lausanne-Ouchy 1:1 (0:1)
18.01.2020 15:30 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 - Roland Beckum Roland Beckum 5:0
18.01.2020 16:00 VfL Bochum VfL Bochum - Dinamo Bucureşti Dinamo Bucureşti
18.01.2020 16:00 Dynamo Dresden Dynamo Dresden - Jeonbuk FC Jeonbuk FC 3:0 (2:0)
18.01.2020 17:00 MSV Duisburg MSV Duisburg - SV Rödinghausen SV Rödinghausen
18.01.2020 18:00 HSC Hannover HSC Hannover - Wuppertaler SV Wuppertaler SV 1:7 (1:4)
18.01.2020 20:00 New York City FC New York City FC - Palmeiras Palmeiras 1:2 (1:0)
18.01.2020 23:30 Atlético Nacional Atlético Nacional - Corinthians SP Corinthians SP 2:1 (1:1)
19.01.2020 11:00 Wolfsburgo Wolfsburgo - Hannover Hannover
19.01.2020 13:00 Türkgücü-Ataspor München Türkgücü-Ataspor München - Bayern Múnich II Bayern Múnich II 1:3 (0:2)
19.01.2020 14:00 SV Bergisch Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 - Viktoria Köln Viktoria Köln
19.01.2020 14:00 1. FC Union Berlin 1. FC Union Berlin - FC St.Gallen FC St.Gallen
19.01.2020 15:00 Basilea Basilea - Hamburgo Hamburgo
19.01.2020 15:00 Hannover Hannover - FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin
20.01.2020 06:30 FC Tokyo FC Tokyo - Vegalta Sendai Vegalta Sendai 1:1
20.01.2020 11:00 Sevilla Sevilla - SV Sandhausen SV Sandhausen 1:3
20.01.2020 14:00 SpVgg Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth - Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
20.01.2020 15:00 Atlético Sanluqueño CF Atlético Sanluqueño CF - SV Sandhausen SV Sandhausen
20.01.2020 15:00 Dinamo Moskva Dinamo Moskva - Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 5:1 (1:0)
20.01.2020 15:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev - Neftçi PFK Neftçi PFK 2:1 (2:0)
20.01.2020 15:00 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Dinamo Moskva Dinamo Moskva 1:5
20.01.2020 15:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev - Neftçi PFK Neftçi PFK 2:1
20.01.2020 15:30 Dinamo Bucureşti Dinamo Bucureşti - NK Osijek NK Osijek 1:1
20.01.2020 16:30 Steaua Bucureşti Steaua Bucureşti - Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva 3:3 (3:2)
20.01.2020 18:00 Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II - RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 2:1
21.01.2020 13:00 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - Rubin Kazan Rubin Kazan 0:1 (0:1)
21.01.2020 14:00 FC Admira Wacker FC Admira Wacker - Grazer AK Grazer AK
21.01.2020 14:00 Ingolstadt Ingolstadt - Karlsruher SC Karlsruher SC
21.01.2020 14:00 SG Sonnenhof Großaspach SG Sonnenhof Großaspach - VfR Aalen VfR Aalen 4:0
21.01.2020 14:00 Sturm Graz Sturm Graz - FC Viitorul Constanța FC Viitorul Constanța 0:0 (0:0)
21.01.2020 15:00 Basilea Basilea - Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich 1:2 (1:0)
21.01.2020 16:00 1. FC Nürnberg 1. FC Nürnberg - CSKA Sofia CSKA Sofia 5:0 (2:0)
21.01.2020 16:00 Darmstadt Darmstadt - Gaz Metan Mediaş Gaz Metan Mediaş 0:0 (0:0)
21.01.2020 18:00 1. FC Kaiserslautern 1. FC Kaiserslautern - FK Pirmasens FK Pirmasens
21.01.2020 18:00 SV Stripfing/Weiden SV Stripfing/Weiden - SV Horn SV Horn 2:1 (0:0)
21.01.2020 18:00 Union Weißkirchen Union Weißkirchen - Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr 1:3
21.01.2020 18:30 Austria Wien (A) Austria Wien (A) - Wiener Sport-Club Wiener Sport-Club 4:3 (0:2)
21.01.2020 18:30 Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue - 1. FC Lok Leipzig 1. FC Lok Leipzig 3:1 (2:1)
22.01.2020 11:00 Baník Ostrava Baník Ostrava - MFK Ružomberok MFK Ružomberok 0:4 (0:1)
22.01.2020 11:00 VfL Bochum VfL Bochum - KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen 05
22.01.2020 11:00 GKS Jastrzębie GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 1:1 (1:0)
22.01.2020 13:00 Randers FC Randers FC - Vendsyssel FF Vendsyssel FF 4:3 (2:2)
22.01.2020 13:00 Tiszakécske - Kecskeméti TE Kecskeméti TE 6:0 (1:0)
22.01.2020 13:00 Vojvodina Vojvodina - Spartak Subotica Spartak Subotica 2:1 (1:1)
22.01.2020 14:00 1. FC Heidenheim 1846 1. FC Heidenheim 1846 - Austria Lustenau Austria Lustenau
22.01.2020 14:00 SV Ried SV Ried - WSG Tirol WSG Tirol 2:1 (2:0)
22.01.2020 14:00 VfL Osnabrück VfL Osnabrück - SC Verl SC Verl 2:3 (1:2)
22.01.2020 14:00 Austria Wien Austria Wien - FC Petržalka FC Petržalka
22.01.2020 14:00 SKN St. Pölten SKN St. Pölten - PFC Sochi PFC Sochi 0:0 (0:0)
22.01.2020 14:00 Gyirmót SE Gyirmót SE - ŠKF Sereď ŠKF Sereď 0:1 (0:1)
22.01.2020 14:00 Partizan Partizan - KS Cracovia KS Cracovia 1:1 (0:0)
22.01.2020 14:00 Zlaté Moravce Zlaté Moravce - Dukla Banská Bystrica Dukla Banská Bystrica 8:0 (5:0)
22.01.2020 14:45 HNK Rijeka HNK Rijeka - NK Triglav NK Triglav 7:0 (4:0)
22.01.2020 15:00 TSV Hartberg TSV Hartberg - BFC Siófok BFC Siófok 0:0 (0:0)
22.01.2020 15:00 Odense BK Odense BK - Helsingborgs IF Helsingborgs IF 3:1 (2:1)
22.01.2020 15:30 Steaua Bucureşti Steaua Bucureşti - Jeonbuk FC Jeonbuk FC 3:1 (3:0)
22.01.2020 16:00 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 - Türkgücü-Ataspor München Türkgücü-Ataspor München
22.01.2020 16:00 Dundalk FC Dundalk FC - CFR Cluj CFR Cluj 1:2 (1:0)
22.01.2020 16:00 FK Krasnodar FK Krasnodar - Dinamo Bucureşti Dinamo Bucureşti 2:1 (0:1)
22.01.2020 18:00 Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II - TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach Haiger 2:4 (2:1)
22.01.2020 18:30 Holstein Kiel Holstein Kiel - FC Flora FC Flora
22.01.2020 19:00 Kapfenberger SV 1919 Kapfenberger SV 1919 - ASV Draßburg ASV Draßburg
22.01.2020 19:30 SC Team Wiener Linien SC Team Wiener Linien - Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC 2:4 (2:3)
22.01.2020 20:45 Derry City Derry City - Finn Harps Finn Harps 3:0 (2:0)
23.01.2020 11:00 Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
23.01.2020 13:00 Jahn Regensburg Jahn Regensburg - FC Blau Weiß Linz FC Blau Weiß Linz
23.01.2020 13:00 FK Borec FK Borec - FK Bregalnica Štip FK Bregalnica Štip 1:1 (0:1)
23.01.2020 14:00 Vysočina Jihlava Vysočina Jihlava - ŽP Šport Podbrezová ŽP Šport Podbrezová 2:0 (1:0)
23.01.2020 14:00 Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň - FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov 6:0 (4:0)
23.01.2020 14:00 FK Lviv FK Lviv - FC Mynai 1:2 (1:0)
23.01.2020 14:00 FK Renova FK Renova - FK Labuništa 0:1 (0:0)
23.01.2020 14:00 BG Pathum United BG Pathum United - PT Prachuap FC PT Prachuap FC 0:1 (0:1)
23.01.2020 15:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev - Vardar Skopje Vardar Skopje 4:0 (3:0)
23.01.2020 16:00 Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva - NK Osijek NK Osijek 0:2 (0:2)
23.01.2020 16:00 FK Sūduva FK Sūduva - FS Metta/LU FS Metta/LU 2:3 (1:2)
23.01.2020 18:00 Sokol Živanice - Trutnov 3:0 (0:0)
23.01.2020 18:30 VfB Lübeck VfB Lübeck - Hamburgo Hamburgo
23.01.2020 19:00 Wacker Burghausen Wacker Burghausen - SV Ried SV Ried 3:3 (1:0)
24.01.2020 09:00 FC Urartu FC Urartu - FK Torpedo Armavir FK Torpedo Armavir 0:1 (0:0)
24.01.2020 11:00 MFK Dubnica MFK Dubnica - SK Prostějov SK Prostějov 0:3 (0:1)
24.01.2020 13:00 Sturm Graz Sturm Graz - Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 1:2 (0:2)
24.01.2020 13:00 Avangard Kursk Avangard Kursk - FC Ulaanbaatar 7:0 (1:0)
24.01.2020 13:00 Silkeborg IF Silkeborg IF - FC Midtjylland FC Midtjylland 3:2
24.01.2020 13:30 Stuttgart Stuttgart - Dynamo Dresden Dynamo Dresden
24.01.2020 13:30 FC Nordsjælland FC Nordsjælland - Aarhus GF Aarhus GF 4:5
24.01.2020 14:15 Hamburgo II Hamburgo II - Hertha II Hertha II 0:7
24.01.2020 15:00 FC Admira Wacker FC Admira Wacker - SV Horn SV Horn
24.01.2020 15:00 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb - NK Orijent Rijeka NK Orijent Rijeka 2:0
24.01.2020 15:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev - Hajduk Split Hajduk Split 0:1
24.01.2020 16:45 Pärnu JK Vaprus Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 1:1
24.01.2020 17:00 CSKA Moscú CSKA Moscú - Dundalk FC Dundalk FC 2:0 (2:0)
24.01.2020 17:00 Wolfsburgo II Wolfsburgo II - Wacker Nordhausen Wacker Nordhausen 3:0
24.01.2020 18:00 Szombathelyi Haladás Szombathelyi Haladás - SV Lafnitz SV Lafnitz 1:1
24.01.2020 19:30 FC Oberneuland FC Oberneuland - SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen/Assel 1:1
25.01.2020 10:00 Slovan Liberec Slovan Liberec - Rubin Kazan Rubin Kazan 2:1
25.01.2020 10:30 Austria Lustenau Austria Lustenau - FC Langenegg FC Langenegg 6:0 (2:0)
25.01.2020 11:00 Sparta Praga Sparta Praga - FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem 3:3
25.01.2020 12:00 CSKA Moscú CSKA Moscú - LASK LASK 2:1 (1:0)
25.01.2020 12:00 SC Verl SC Verl - SV 19 Straelen SV 19 Straelen 4:2 (1:2)
25.01.2020 12:00 SKU Amstetten SKU Amstetten - 1. SC Znojmo 1. SC Znojmo 5:1 (3:0)
25.01.2020 12:00 MFK Vítkovice MFK Vítkovice - FK Frýdek-Místek FK Frýdek-Místek 6:2
25.01.2020 12:00 FC København FC København - Halmstads BK Halmstads BK 2:0
25.01.2020 12:00 SFC Opava SFC Opava - GKS Tychy '71 GKS Tychy '71 1:2
25.01.2020 13:00 TSV Hartberg TSV Hartberg - KS Cracovia KS Cracovia 2:3 (1:3)
25.01.2020 13:00 FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf - SGV Freiberg SGV Freiberg 4:1 (2:0)
25.01.2020 13:00 Hannover II Hannover II - VfV Hildesheim VfV Hildesheim 4:3 (1:2)
25.01.2020 13:30 Slavia Praga Slavia Praga - České Budějovice České Budějovice 3:3
25.01.2020 14:00 RB Salzburg RB Salzburg - Zenit Zenit
25.01.2020 14:00 Rapid Wien Rapid Wien - Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC
25.01.2020 14:00 TSV Bordesholm TSV Bordesholm - Holstein Kiel II Holstein Kiel II 1:5 (0:3)
25.01.2020 14:00 FC Juniors OÖ FC Juniors OÖ - FC Pinzgau Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden 3:1 (1:0)
25.01.2020 14:00 FC Dornbirn FC Dornbirn - TSV Berg
25.01.2020 14:00 AIK Solna AIK Solna - Västerås SK Västerås SK 1:1
25.01.2020 14:00 HNK Rijeka HNK Rijeka - Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana 4:2
25.01.2020 15:00 SCR Altach SCR Altach - 1. FC Saarbrücken 1. FC Saarbrücken 0:1 (0:0)
25.01.2020 15:00 Hertha Zehlendorf Hertha Zehlendorf - Energie Cottbus Energie Cottbus 3:0 (1:0)
25.01.2020 15:00 Lech Poznań Lech Poznań - Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 0:1
25.01.2020 15:00 Fremad Amager Fremad Amager - HB Køge HB Køge 0:0
25.01.2020 17:00 FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin - FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck 2:2 (1:1)
26.01.2020 04:30 Los Angeles FC Los Angeles FC - Peñarol Peñarol 2:0
26.01.2020 11:30 Wolfsburgo Wolfsburgo - FC Oberneuland FC Oberneuland 8:0 (1:0)
26.01.2020 13:00 FK Krasnodar FK Krasnodar - FK Jablonec FK Jablonec 2:1 (1:1)
26.01.2020 14:00 FC Flora FC Flora - FCI Levadia FCI Levadia 3:0 (1:0)
26.01.2020 14:00 IFK Göteborg IFK Göteborg - Aalborg BK Aalborg BK 2:3
26.01.2020 14:00 FC Ural FC Ural - Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia 1:0
26.01.2020 19:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC - FK Aktobe FK Aktobe 7:0 (4:0)
27.01.2020 11:00 Valencia Mestalla Valencia Mestalla - FC Liefering FC Liefering 2:5
27.01.2020 13:00 Hobro IK Hobro IK - AC Horsens AC Horsens 4:2 (1:0)
28.01.2020 10:00 FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan - FC Ararat FC Ararat 2:1 (2:1)
28.01.2020 10:00 Dinamo Kiev Dinamo Kiev - FK Kairat FK Kairat 2:0 (0:0)
28.01.2020 11:00 FC Dusheti - Metalurgi Rustavi Metalurgi Rustavi 0:3 (0:1)
28.01.2020 13:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland - FC Roskilde FC Roskilde 1:1 (1:0)
28.01.2020 14:00 SKN St. Pölten SKN St. Pölten - FK Mariupol FK Mariupol 1:1
28.01.2020 14:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr 2:0
28.01.2020 14:00 1. FC Kaiserslautern II 1. FC Kaiserslautern II - FC 08 Homburg FC 08 Homburg 1:2
28.01.2020 14:00 Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia 1:0 (0:0)
28.01.2020 14:30 Dinamo Moskva Dinamo Moskva - Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 0:2 (0:1)
28.01.2020 15:00 TSV Hartberg TSV Hartberg - Desna Chernigov Desna Chernigov 1:1
28.01.2020 15:00 Sigma Olomouc Sigma Olomouc - FK Orenburg FK Orenburg 2:0 (1:0)
28.01.2020 16:15 Hammarby IF Hammarby IF - FC Midtjylland FC Midtjylland 0:4 (0:1)
28.01.2020 18:00 SKU Amstetten SKU Amstetten - ASK St. Valentin ASK St. Valentin 0:0 (0:0)
28.01.2020 18:00 First Vienna FC First Vienna FC - FC Mannsdorf/Großenzersdorf FC Mannsdorf/Großenzersdorf 2:0 (1:0)
28.01.2020 18:20 FC Gratkorn FC Gratkorn - FC Trofaiach FC Trofaiach 2:5 (0:2)
28.01.2020 19:00 FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf - FV Fortuna Kirchfeld FV Fortuna Kirchfeld 9:0
28.01.2020 19:00 FC Dornbirn FC Dornbirn - FC Alberschwende FC Alberschwende
28.01.2020 19:00 VfB Lübeck VfB Lübeck - FC Mecklenburg Schwerin FC Mecklenburg Schwerin 4:0 (2:0)
28.01.2020 20:30 Drogheda United Drogheda United - Bohemian FC Bohemian FC 2:4 (2:2)
28.01.2020 20:45 Shelbourne FC Shelbourne FC - Longford Town Longford Town 1:0 (0:0)
28.01.2020 20:45 Derry City Derry City - Institute FC Drumahoe Institute FC Drumahoe 3:2 (2:0)
29.01.2020 08:45 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk - FK Novi Sad FK Novi Sad 0:1
29.01.2020 11:30 FK Vitebsk FK Vitebsk - FK Isloch Minsk FK Isloch Minsk 3:2 (2:1)
29.01.2020 12:00 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 1:0 (0:0)
29.01.2020 13:00 Rapid Wien Rapid Wien - Odense BK Odense BK 0:0 (0:0)
29.01.2020 13:00 GKS Tychy '71 GKS Tychy '71 - GKS Bełchatów GKS Bełchatów 1:1 (0:0)
29.01.2020 14:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC - FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck 2:1 (0:0)
29.01.2020 14:15 SV Ried SV Ried - FC Nitra FC Nitra 2:1 (2:0)
29.01.2020 15:00 LASK LASK - Silkeborg IF Silkeborg IF 4:1 (1:1)
29.01.2020 15:00 Jeonbuk FC Jeonbuk FC - CSKA Sofia CSKA Sofia 0:0 (0:0)
29.01.2020 15:00 PFC Ludogorets Razgrad PFC Ludogorets Razgrad - FK Kairat FK Kairat 6:0 (2:0)
29.01.2020 15:30 Rapid Wien Rapid Wien - Vojvodina Vojvodina 0:2 (0:1)
29.01.2020 15:30 WSG Tirol WSG Tirol - Viking FK Viking FK 1:3 (1:2)
29.01.2020 15:30 Levski Sofia Levski Sofia - Pyunik FC Pyunik FC 3:2 (1:1)
29.01.2020 16:00 FK Jablonec FK Jablonec - Shonan Bellmare Shonan Bellmare 3:1 (1:0)
29.01.2020 19:00 Kapfenberger SV 1919 Kapfenberger SV 1919 - USV Allerheiligen USV Allerheiligen
29.01.2020 19:30 SV Gonsenheim SV Gonsenheim - Mainz II Mainz II 0:0
29.01.2020 20:30 Athlone Town Athlone Town - St Patrick's Athletic St Patrick's Athletic 1:6 (1:3)
30.01.2020 08:00 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk - 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 1:0 (0:0)
30.01.2020 11:00 Marbella FC Marbella FC - Sparta Praga Sparta Praga 2:1 (0:1)
30.01.2020 11:00 Gloria Buzau Gloria Buzau - Unirea Slobozia 1:0 (0:0)
30.01.2020 11:00 Chiangrai United Chiangrai United - Port FC Port FC 11:12 (1:0, 2:2) pn.
30.01.2020 11:00 Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň - Shonan Bellmare Shonan Bellmare 1:0 (1:0)
30.01.2020 11:30 Neman Grodno Neman Grodno - FK Slutsk FK Slutsk 1:1 (0:0)
30.01.2020 13:00 Vålerenga IF Vålerenga IF - Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa IL 7:0 (3:0)
30.01.2020 14:00 SCR Altach SCR Altach - MFK Ružomberok MFK Ružomberok 3:1 (2:0)
30.01.2020 14:00 Muangthong United Muangthong United - PT Prachuap FC PT Prachuap FC 4:3 (0:0, 0:0) pn.
30.01.2020 14:00 Austria Wien Austria Wien - MFK Zemplín Michalovce MFK Zemplín Michalovce 2:0 (2:0)
30.01.2020 15:00 Wolfsberger AC Wolfsberger AC - Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 3:2 (1:0)
30.01.2020 16:00 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare FC Kuressaare 0:2 (0:1)
30.01.2020 17:30 Austria Wien Austria Wien - SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 3:0 (1:0)
31.01.2020 09:00 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino - Neman Grodno Neman Grodno 1:1
31.01.2020 10:00 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk - ŠKF Sereď ŠKF Sereď 2:1
31.01.2020 11:00 Avangard Kursk Avangard Kursk - Torpedo Taganrog 2:0 (0:0)
31.01.2020 11:00 Widzew Łódź Widzew Łódź - Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 4:0 (2:0)
31.01.2020 13:00 FK Botev Vratsa FK Botev Vratsa - Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr 1:0
31.01.2020 13:00 GIF Sundsvall GIF Sundsvall - AIK Solna AIK Solna 1:0 (1:0)
31.01.2020 13:00 SK Brann SK Brann - AC Horsens AC Horsens 1:0 (0:0)
31.01.2020 13:00 SønderjyskE SønderjyskE - Bohemians 1905 Bohemians 1905 2:0 (0:0)
31.01.2020 14:00 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 - 1. FC Nürnberg II 1. FC Nürnberg II
31.01.2020 14:00 Botev Plovdiv Botev Plovdiv - Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo Sofia 4:1 (2:1)
31.01.2020 15:00 FC Liefering FC Liefering - FC Nordsjælland FC Nordsjælland 2:4 (1:2)
31.01.2020 15:00 Odds BK Odds BK - Notodden FK Notodden FK 7:0 (1:0)
31.01.2020 15:30 Sturm Graz Sturm Graz - NK Domžale NK Domžale
31.01.2020 16:00 CSKA Sofia CSKA Sofia - Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň 0:3
31.01.2020 16:15 TuS Bad Gleichenberg TuS Bad Gleichenberg - SV Wildon SV Wildon 6:1 (4:1)
31.01.2020 16:30 IF Brommapojkarna IF Brommapojkarna - Östersunds FK Östersunds FK 0:4 (0:2)
31.01.2020 17:00 Brøndby IF Brøndby IF - IFK Norrköping IFK Norrköping
31.01.2020 17:00 IK Start IK Start - Mjøndalen IF Mjøndalen IF 2:1 (1:0)
31.01.2020 17:30 Grorud IL Grorud IL - Stabæk IF Stabæk IF 3:1 (2:0)
31.01.2020 18:00 SC Weiz SC Weiz - SV Lafnitz SV Lafnitz 0:11 (0:3)
31.01.2020 21:00 FC København FC København - Astaná Astaná
31.01.2020 21:00 Los Angeles FC Los Angeles FC - New York City FC New York City FC 3:1
01.02.2020 11:00 FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf - 1. FC Kaiserslautern II 1. FC Kaiserslautern II 4:3 (2:2)
01.02.2020 11:00 RB Salzburg RB Salzburg - FC Blau Weiß Linz FC Blau Weiß Linz
01.02.2020 12:00 Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva - Partizan Partizan 2:4 (1:1, 1:1) pn.
01.02.2020 12:00 FC St. Pauli II FC St. Pauli II - TuS Dassendorf TuS Dassendorf 4:2 (1:1)
01.02.2020 13:00 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 - TSV Berg
01.02.2020 13:00 Hannover II Hannover II - TuS Schwachhausen TuS Schwachhausen 3:1 (3:1)
01.02.2020 13:00 Wolfsburgo II Wolfsburgo II - Schwarz-Weiß Rehden Schwarz-Weiß Rehden 2:1 (0:0)
01.02.2020 13:00 Rapid Wien Rapid Wien - Levski Sofia Levski Sofia 1:2 (1:0)
01.02.2020 13:00 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Warta Poznań Warta Poznań 3:0 (1:0)
01.02.2020 14:00 RB Salzburg RB Salzburg - Górnik Zabrze Górnik Zabrze
01.02.2020 14:00 LASK LASK - Viking FK Viking FK 1:0 (0:0)
01.02.2020 14:00 Slavia Praga Slavia Praga - Aarhus GF Aarhus GF
01.02.2020 14:00 ASK Ebreichsdorf ASK Ebreichsdorf - Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC 0:1 (0:1)
01.02.2020 14:00 Austria Lustenau Austria Lustenau - FC Memmingen FC Memmingen
01.02.2020 14:00 VfB Hohenems VfB Hohenems - FC Dornbirn FC Dornbirn 2:3 (0:1)
01.02.2020 14:00 1. FC Schweinfurt 05 1. FC Schweinfurt 05 - Würzburger FV Würzburger FV 3:0
01.02.2020 14:00 FSV Frankfurt FSV Frankfurt - Wormatia Worms Wormatia Worms 2:1 (2:1)
01.02.2020 15:00 FC Juniors OÖ FC Juniors OÖ - SKN St. Pölten SKN St. Pölten
01.02.2020 16:00 USV St. Anna USV St. Anna - Grazer AK Grazer AK
01.02.2020 16:00 Spartak Moskva Spartak Moskva - FK Rostov FK Rostov 2:1 (0:0)
01.02.2020 17:00 WSG Tirol WSG Tirol - CSKA Moscú CSKA Moscú 2:2 (1:1)
02.02.2020 20:00 BK Häcken BK Häcken - Vålerenga IF Vålerenga IF
03.02.2020 14:30 ND Gorica ND Gorica - FK Javor FK Javor 3:2 (2:0)
03.02.2020 15:00 SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt - Kickers Offenbach Kickers Offenbach 4:0
03.02.2020 15:00 Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň - Örebro SK Örebro SK 3:0 (0:0)
03.02.2020 15:00 FK Orenburg FK Orenburg - Esbjerg fB Esbjerg fB 1:0 (0:0)
03.02.2020 17:00 IFK Norrköping IFK Norrköping - FC København FC København
03.02.2020 21:00 Astaná Astaná - Brøndby IF Brøndby IF
04.02.2020 13:00 FC Kalush - Ahrobiznes Volochysk 0:2 (0:1)
04.02.2020 13:00 SV Ried SV Ried - Mladost Lučani Mladost Lučani 5:1 (4:1)
04.02.2020 15:00 Arsenal Tula Arsenal Tula - 1. FK Příbram 1. FK Příbram 1:1 (1:0)
04.02.2020 15:00 SV Ried SV Ried - FC Universitatea Craiova FC Universitatea Craiova 4:4 (1:2)
04.02.2020 15:30 Rapid Wien Rapid Wien - NK Maribor NK Maribor 2:0 (1:0)
04.02.2020 16:00 Partizan Partizan - FK Rostov FK Rostov 1:3 (0:1)
04.02.2020 17:00 Aarhus GF Aarhus GF - BK Häcken BK Häcken
04.02.2020 18:30 FC Gratkorn FC Gratkorn - SC Bruck/Mur SC Bruck/Mur 2:2 (2:0)
04.02.2020 19:00 Kapfenberger SV 1919 Kapfenberger SV 1919 - TuS Bad Gleichenberg TuS Bad Gleichenberg
04.02.2020 19:00 SV Schwechat SV Schwechat - SV St. Margarethen SV St. Margarethen 4:0 (1:0)
04.02.2020 19:00 Victoria Hamburg Victoria Hamburg - Holstein Kiel II Holstein Kiel II 2:1 (1:0)
04.02.2020 19:30 FC Blau Weiß Linz FC Blau Weiß Linz - ASKÖ Pregarten ASKÖ Pregarten
04.02.2020 20:45 Dundalk FC Dundalk FC - Longford Town Longford Town 0:1 (0:0)
04.02.2020 21:00 Vålerenga IF Vålerenga IF - Slavia Praga Slavia Praga
05.02.2020 09:00 Dinamo Moskva Dinamo Moskva - FK Ventspils FK Ventspils 2:1 (0:1)
05.02.2020 09:30 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk - Makedonija GP Makedonija GP 2:0 (2:0)
05.02.2020 09:30 Chernomorets Novorossisk Chernomorets Novorossisk - FK Tyumen FK Tyumen 2:3 (2:0)
05.02.2020 12:00 Orihuela CF Orihuela CF - CSKA Moscú CSKA Moscú 0:2 (0:1)
05.02.2020 15:00 Kapfenberger SV 1919 Kapfenberger SV 1919 - SV Mattersburg SV Mattersburg 0:2 (0:2)
05.02.2020 15:00 Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk - SønderjyskE SønderjyskE 2:2 (0:1)
05.02.2020 15:30 DAC Dunajská Streda DAC Dunajská Streda - Crvena Zvezda Crvena Zvezda 0:4 (0:3)
05.02.2020 16:00 Spartak Moskva Spartak Moskva - Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva 2:4 (0:1, 1:1) pn.
05.02.2020 16:00 Cádiz CF B Cádiz CF B - VfB Lübeck VfB Lübeck 1:2
05.02.2020 17:00 FC Nordsjælland FC Nordsjælland - CSKA Moscú CSKA Moscú 0:2 (0:1)
05.02.2020 18:00 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 - Sportfreunde Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen
05.02.2020 18:00 FK Ústí nad Labem FK Ústí nad Labem - Slavia Praha B Slavia Praha B 1:1 (0:0)
05.02.2020 19:00 FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf - Arminia Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen 1:2
05.02.2020 19:00 GAIS Göteborg GAIS Göteborg - FC Trollhättan FC Trollhättan 0:0 (0:0)
05.02.2020 19:00 SpVgg Greuther Fürth II SpVgg Greuther Fürth II - ASV Neumarkt ASV Neumarkt 1:0
05.02.2020 19:15 Sportfreunde Baumberg Sportfreunde Baumberg - Fortuna Köln Fortuna Köln 5:1 (2:1)
06.02.2020 01:00 Impact de Montréal Impact de Montréal - Philadelphia Union Philadelphia Union 0:1 (0:0)
06.02.2020 10:30 Cherno More Varna Cherno More Varna - PFC Chernomorets Balchik PFC Chernomorets Balchik 2:0 (2:0)
06.02.2020 11:00 FKS Stal Mielec FKS Stal Mielec - Stal Rzeszow Stal Rzeszow 1:3 (0:2)
07.02.2020 12:00 Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň - FK Krasnodar FK Krasnodar 4:3 (2:1)
07.02.2020 13:00 Brøndby IF Brøndby IF - Slavia Praga Slavia Praga 2:0 (0:0)
07.02.2020 14:00 FC Liefering FC Liefering - Sparta Praha B Sparta Praha B
07.02.2020 14:00 Werder Bremen II Werder Bremen II - Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen 2:0
07.02.2020 16:00 FC København FC København - Aarhus GF Aarhus GF 0:1 (0:0)
07.02.2020 16:30 FK Krasnodar FK Krasnodar - Mjøndalen IF Mjøndalen IF 4:3 (3:1)
07.02.2020 17:00 SV Lafnitz SV Lafnitz - USV Allerheiligen USV Allerheiligen
07.02.2020 20:00 IFK Norrköping IFK Norrköping - Vålerenga IF Vålerenga IF 1:2 (0:1)
08.02.2020 Hannover II Hannover II - SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen/Assel no jug.
08.02.2020 11:00 FC Liefering FC Liefering - Brentford FC (R) Brentford FC (R)
08.02.2020 11:00 Ruch Chorzów Ruch Chorzów - Hutnik Kraków Hutnik Kraków 1:1 (1:1)
08.02.2020 12:00 Austria Wien Austria Wien - FC Juniors OÖ FC Juniors OÖ
08.02.2020 12:00 WSC Hertha WSC Hertha - Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
08.02.2020 12:00 Spartak Moskva Spartak Moskva - Partizan Partizan 3:2 (1:2)
08.02.2020 12:00 Olimpia Elblag Olimpia Elblag - Sokół Ostróda Sokół Ostróda 1:0 (1:0)
08.02.2020 12:00 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 1:2
08.02.2020 13:00 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 - FC Memmingen FC Memmingen
08.02.2020 13:00 FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf - 1. FC Nürnberg II 1. FC Nürnberg II 1:0
08.02.2020 13:00 SV Ried SV Ried - FK Mladost Doboj-Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 5:0 (3:0)
08.02.2020 13:00 Vysočina Jihlava Vysočina Jihlava - MFK Skalica MFK Skalica 2:2
08.02.2020 13:00 Landskrona BoIS Landskrona BoIS - Hvidovre IF Hvidovre IF 2:0
08.02.2020 13:15 FK Gomel FK Gomel - FK Slaviya Mozyr FK Slaviya Mozyr 0:4
08.02.2020 13:30 SCR Altach SCR Altach - FC Dornbirn FC Dornbirn
08.02.2020 14:00 Austria Wien Austria Wien - MFK Ružomberok MFK Ružomberok
08.02.2020 14:00 Rapid Wien Rapid Wien - FK Senica FK Senica
08.02.2020 14:00 TSV Hartberg TSV Hartberg - Kapfenberger SV 1919 Kapfenberger SV 1919
08.02.2020 14:00 SV Mattersburg SV Mattersburg - SK Líšeň SK Líšeň
08.02.2020 14:00 Progrès Niedercorn Progrès Niedercorn - Mainz II Mainz II 1:2
08.02.2020 14:00 Holstein Kiel II Holstein Kiel II - Eintracht Norderstedt Eintracht Norderstedt 1:3
08.02.2020 14:00 FC Petržalka FC Petržalka - Slovan Duslo Šaľa 4:0
08.02.2020 14:00 NK Radomlje NK Radomlje - NK Brežice 1919 NK Brežice 1919 2:2
08.02.2020 15:00 Krylia Sovetov Krylia Sovetov - Randers FC Randers FC 2:2 (0:1)
08.02.2020 16:00 Victoria Hamburg Victoria Hamburg - FC St. Pauli II FC St. Pauli II 0:8
08.02.2020 16:00 Astaná Astaná - BK Häcken BK Häcken 1:2
08.02.2020 16:00 CSKA Moscú CSKA Moscú - Odds BK Odds BK 3:1 (3:1)
08.02.2020 21:00 Hammarby IF Hammarby IF - Slavia Praga Slavia Praga 2:4 (1:3)
09.02.2020 13:00 Zenit Zenit - CSKA Moscú CSKA Moscú 3:2 (0:2)
10.02.2020 12:00 Inhulets Petrove - Hirnyk-Sport Hirnyk-Sport 2:2 (0:1)
10.02.2020 13:00 Brøndby IF Brøndby IF - SønderjyskE SønderjyskE 1:3 (1:0)
11.02.2020 10:15 FK Ufa FK Ufa - FC Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia 1:2 (0:1)
11.02.2020 11:00 Vendsyssel FF Vendsyssel FF - Aalborg BK Aalborg BK 0:3 (0:3)
11.02.2020 12:00 Dinamo Minsk Dinamo Minsk - Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk 0:0 (0:0)
11.02.2020 12:30 Arema Cronus FC Arema Cronus FC - Sabah FK Sabah FK 2:0
11.02.2020 12:30 Lyngby BK Lyngby BK - Nykøbing FC Nykøbing FC 0:1 (0:1)
11.02.2020 13:30 Malmoe Malmoe - Varbergs BoIS Varbergs BoIS 1:3 (1:1)
11.02.2020 14:00 Tromsø IL Tromsø IL - Odds BK Odds BK 4:1 (2:1)
11.02.2020 18:30 Wolfsburgo II Wolfsburgo II - MTV Gifhorn MTV Gifhorn 6:1
11.02.2020 19:00 SC Wiener Neustadt SC Wiener Neustadt - Austria Wien (A) Austria Wien (A)
12.02.2020 16:00 Kongsvinger IL Kongsvinger IL - Molde FK Molde FK 0:4 (0:0)
12.02.2020 19:00 FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf - Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer Sport-Union 4:1
12.02.2020 19:00 Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt - Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
14.02.2020 11:00 GKS Katowice GKS Katowice - Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 1:2 (1:0)
14.02.2020 14:00 SV Ried SV Ried - FK Dukla Praha FK Dukla Praha 2:0 (2:0)
14.02.2020 14:00 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 - Austria Lustenau Austria Lustenau
14.02.2020 14:00 IFK Norrköping IFK Norrköping - Breiðablik Breiðablik 4:2 (3:1)
14.02.2020 14:30 Strømsgodset IF Strømsgodset IF - FK Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 0:5 (0:2)
14.02.2020 17:00 FC Juniors OÖ FC Juniors OÖ - Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC
14.02.2020 18:00 SV Horn SV Horn - FC Mauerwerk FC Mauerwerk
14.02.2020 18:30 Austria Wien (A) Austria Wien (A) - SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 1:3 (0:1)
14.02.2020 19:00 FC Liefering FC Liefering - TSV 1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim
15.02.2020 10:30 FC Dornbirn FC Dornbirn - USV Eschen/Mauren USV Eschen/Mauren
15.02.2020 12:00 SV Lafnitz SV Lafnitz - TuS Bad Gleichenberg TuS Bad Gleichenberg
15.02.2020 12:00 CSKA Moscú CSKA Moscú - SR Delémont SR Delémont 5:0
15.02.2020 13:00 Göppinger SV Göppinger SV - SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
15.02.2020 13:00 Mainz II Mainz II - Swift Hesperange Swift Hesperange 3:2 (2:0)
15.02.2020 13:00 Halmstads BK Halmstads BK - Falkenbergs FF Falkenbergs FF 2:0
15.02.2020 13:00 FC Roskilde FC Roskilde - FC Helsingør FC Helsingør 1:4
15.02.2020 13:00 Lunds BK Lunds BK - Eslövs BK 5:0
15.02.2020 14:00 SKU Amstetten SKU Amstetten - Wiener Sport-Club Wiener Sport-Club 2:0 (1:0)
15.02.2020 14:00 SV Schalding-Heining SV Schalding-Heining - Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr 1:4 (0:2)
15.02.2020 14:00 Örebro SK Örebro SK - Degerfors IF Degerfors IF 1:1 (1:1)
15.02.2020 15:00 FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf - FSV Frankfurt FSV Frankfurt 3:3
15.02.2020 15:00 Djurgårdens IF Djurgårdens IF - SK Brann SK Brann 1:4 (1:3)
15.02.2020 16:30 Notodden FK Notodden FK - KFUM Oslo KFUM Oslo 1:2 (1:1)
16.02.2020 14:00 Wolfsburgo II Wolfsburgo II - VfB Oldenburg VfB Oldenburg 6:0
16.02.2020 16:00 Molde FK Molde FK - FK Krasnodar FK Krasnodar 1:0 (0:0)
16.02.2020 16:00 Viking FK Viking FK - FK Jerv FK Jerv 3:2 (2:1)
18.02.2020 09:00 Akron Tolyatti Akron Tolyatti - Chernomorets Novorossisk Chernomorets Novorossisk 2:1 (0:0)
18.02.2020 16:00 Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva - Vålerenga IF Vålerenga IF 2:0 (2:0)
19.02.2020 16:00 Molde FK Molde FK - FK Rostov FK Rostov 1:0 (1:0)
19.02.2020 20:00 Cartagena FC Cartagena FC - CSKA Moscú CSKA Moscú 0:2
21.02.2020 12:00 CSKA Moscú CSKA Moscú - FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 3:0 (1:0)
21.02.2020 12:00 SK Brann SK Brann - Aalesunds FK Aalesunds FK 1:3 (1:2)
21.02.2020 15:00 Lillestrøm SK Lillestrøm SK - FK Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 1:4 (1:1)
21.02.2020 16:00 Ranheim IL Ranheim IL - Rosenborg BK Rosenborg BK 2:4 (1:4)
21.02.2020 16:00 FK Orenburg FK Orenburg - Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 1:1 (0:0)
21.02.2020 19:30 1. FC Kaiserslautern II 1. FC Kaiserslautern II - FC Karbach FC Karbach 1:1
26.02.2020 11:00 ACS Poli Timişoara ACS Poli Timişoara - Avântul Topolovăţu Mare 9:1 (5:1)
26.02.2020 12:00 Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk - FK Gomel FK Gomel 0:1 (0:0)
26.02.2020 12:00 FC Flora FC Flora - Sogndal IL Sogndal IL 2:2 (1:2)
26.02.2020 13:00 Türkgücü-Ataspor München Türkgücü-Ataspor München - TSV Wasserburg TSV Wasserburg 3:0 (1:0)
26.02.2020 13:00 KFUM Oslo KFUM Oslo - Hamarkameratene Hamarkameratene 2:2 (1:1)
26.02.2020 16:00 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 - Torpedo Moskva Torpedo Moskva 2:2 (1:2)
27.02.2020 14:00 Strømsgodset IF Strømsgodset IF - Tromsø IL Tromsø IL 1:0 (1:0)
27.02.2020 16:00 Lillestrøm SK Lillestrøm SK - Sandefjord Fotball Sandefjord Fotball 3:3 (0:2)
11.03.2020 15:00 Ranheim IL Ranheim IL - Aalesunds FK Aalesunds FK 3:1 (3:0)
13.03.2020 Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC - Rapid Wien Rapid Wien
14.03.2020 SKN St. Pölten SKN St. Pölten - SKU Amstetten SKU Amstetten
14.03.2020 RB Salzburg RB Salzburg - WSG Tirol WSG Tirol
18.03.2020 Wolfsberger AC Wolfsberger AC - FC Juniors OÖ FC Juniors OÖ
21.03.2020 Wolfsberger AC Wolfsberger AC - Austria Wien Austria Wien apla.
21.03.2020 Sturm Graz Sturm Graz - WSG Tirol WSG Tirol apla.
21.03.2020 RB Salzburg RB Salzburg - SKN St. Pölten SKN St. Pölten
21.03.2020 TSV Hartberg TSV Hartberg - SV Mattersburg SV Mattersburg
26.03.2020 17:00 Kalmar FF Kalmar FF - Jönköpings Södra IF Jönköpings Södra IF 3:0 (2:0)
28.03.2020 FC Admira Wacker FC Admira Wacker - Sturm Graz Sturm Graz
28.03.2020 RB Salzburg RB Salzburg - SV Ried SV Ried
28.03.2020 TSV Hartberg TSV Hartberg - Kapfenberger SV 1919 Kapfenberger SV 1919 apla.
28.03.2020 Grazer AK Grazer AK - Wolfsberger AC Wolfsberger AC apla.