1. Jornada
03.09.2023 16:15 Atalanta II - Virtus Verona 2:3 (1:1)
16:15 Aurora Pro Patria - Giana Erminio 1:2 (0:1)
16:15 FC Legnago Salus - Arzignano Valchiampo 4:0 (3:0)
04.09.2023 20:45 Mantova 1911 SSD - Calcio Padova 1:1 (1:0)
20:45 Pro Vercelli - AC Lumezzane 4:1 (2:1)
20:45 Vicenza Virtus - UC AlbinoLeffe 0:0 (0:0)
20:45 US Alessandria 1912 - Novara Calcio 0:0 (0:0)
20:45 US Fiorenzuola - AC Renate 0:1 (0:0)
20:45 US Pergolettese - AC Pro Sesto 5:2 (4:0)
20:45 US Triestina - Trento Calcio 1921 0:1 (0:0)
2. Jornada
10.09.2023 16:15 AC Lumezzane - US Pergolettese 1:0 (0:0)
16:15 Giana Erminio - Vicenza Virtus 1:5 (0:3)
16:15 Virtus Verona - US Alessandria 1912 2:1 (1:0)
18:30 AC Renate - Pro Vercelli 1:1 (0:0)
18:30 Arzignano Valchiampo - Mantova 1911 SSD 0:2 (0:1)
18:30 Novara Calcio - Aurora Pro Patria 1:2 (0:2)
18:30 AC Pro Sesto - US Fiorenzuola 3:1 (1:1)
18:30 Trento Calcio 1921 - Atalanta II 0:0 (0:0)
18:30 UC AlbinoLeffe - US Triestina 1:2 (0:0)
20:45 Calcio Padova - FC Legnago Salus 2:0 (1:0)
3. Jornada
15.09.2023 20:45 Atalanta II - Giana Erminio 3:2 (2:1)
16.09.2023 18:30 Mantova 1911 SSD - AC Pro Sesto 2:0 (0:0)
18:30 US Pergolettese - AC Renate 0:0 (0:0)
20:45 US Triestina - Pro Vercelli 2:0 (1:0)
17.09.2023 16:15 Aurora Pro Patria - Arzignano Valchiampo 1:1 (0:0)
18:30 FC Legnago Salus - Virtus Verona 1:4 (0:0)
18:30 Vicenza Virtus - AC Lumezzane 1:0 (0:0)
18:30 Novara Calcio - Trento Calcio 1921 0:3 (0:1)
18:30 US Alessandria 1912 - Calcio Padova 1:2 (1:1)
18:30 US Fiorenzuola - UC AlbinoLeffe 2:1 (1:1)
4. Jornada
19.09.2023 18:30 US Pergolettese - US Triestina 2:1 (1:0)
20.09.2023 18:30 AC Lumezzane - US Fiorenzuola 2:0 (1:0)
18:30 Arzignano Valchiampo - US Alessandria 1912 1:0 (1:0)
18:30 Pro Vercelli - AC Pro Sesto 0:0 (0:0)
18:30 Trento Calcio 1921 - FC Legnago Salus 1:1 (0:1)
18:30 UC AlbinoLeffe - Aurora Pro Patria 3:1 (2:0)
20:45 AC Renate - Atalanta II 1:0 (1:0)
20:45 Giana Erminio - Mantova 1911 SSD 0:2 (0:0)
20:45 Calcio Padova - Novara Calcio 2:0 (2:0)
20:45 Virtus Verona - Vicenza Virtus 1:1 (0:0)
5. Jornada
24.09.2023 14:00 Aurora Pro Patria - US Triestina 0:3 (0:3)
14:00 Novara Calcio - Giana Erminio 1:1 (0:0)
14:00 US Alessandria 1912 - AC Lumezzane 0:3 (0:1)
14:00 US Fiorenzuola - Trento Calcio 1921 2:1 (2:1)
16:15 Vicenza Virtus - US Pergolettese 1:0 (0:0)
18:30 Mantova 1911 SSD - UC AlbinoLeffe 3:1 (1:1)
18:30 Calcio Padova - Virtus Verona 2:0 (0:0)
18:30 FC Legnago Salus - AC Renate 1:0 (1:0)
18:30 AC Pro Sesto - Arzignano Valchiampo 0:1 (0:0)
20:45 Atalanta II - Pro Vercelli 2:0 (2:0)
6. Jornada
29.09.2023 20:45 US Alessandria 1912 - AC Pro Sesto 0:2 (0:1)
20:45 US Pergolettese - Aurora Pro Patria 0:1 (0:1)
20:45 US Triestina - Mantova 1911 SSD 4:1 (2:0)
20:45 Virtus Verona - Novara Calcio 1:1 (1:1)
30.09.2023 16:15 UC AlbinoLeffe - FC Legnago Salus 0:1 (0:1)
18:30 Giana Erminio - Arzignano Valchiampo 0:1 (0:0)
18:30 Pro Vercelli - US Fiorenzuola 4:1 (4:0)
18:30 Trento Calcio 1921 - Calcio Padova 0:3 (0:2)
20:45 Vicenza Virtus - Atalanta II 3:0 (1:0)
01.10.2023 18:30 AC Lumezzane - AC Renate 2:3 (1:1)
7. Jornada
06.10.2023 20:45 Mantova 1911 SSD - US Alessandria 1912 2:0 (1:0)
07.10.2023 16:15 AC Renate - US Triestina 1:1 (1:0)
16:15 FC Legnago Salus - Giana Erminio 1:2 (0:1)
16:15 AC Pro Sesto - Novara Calcio 0:0 (0:0)
18:30 Arzignano Valchiampo - Virtus Verona 0:1 (0:0)
18:30 Atalanta II - UC AlbinoLeffe 1:1 (0:0)
18:30 Calcio Padova - Aurora Pro Patria 1:1 (0:0)
18:30 Trento Calcio 1921 - AC Lumezzane 0:0 (0:0)
08.10.2023 20:45 US Fiorenzuola - US Pergolettese 0:2 (0:2)
09.10.2023 20:30 Pro Vercelli - Vicenza Virtus 1:0 (1:0)
8. Jornada
13.10.2023 20:45 Novara Calcio - Arzignano Valchiampo 0:1 (0:1)
20:45 UC AlbinoLeffe - Virtus Verona 1:0 (0:0)
20:45 US Fiorenzuola - FC Legnago Salus 0:4 (0:2)
14.10.2023 14:00 Aurora Pro Patria - Mantova 1911 SSD 0:0 (0:0)
14:00 US Pergolettese - Trento Calcio 1921 2:0 (1:0)
14:00 US Triestina - AC Lumezzane 2:1 (0:0)
16:15 AC Pro Sesto - Calcio Padova 1:1 (0:1)
15.10.2023 14:00 Giana Erminio - Pro Vercelli 2:3 (1:1)
16:15 Vicenza Virtus - AC Renate 1:2 (0:0)
31.10.2023 20:45 US Alessandria 1912 - Atalanta II 2:0 (1:0)
9. Jornada
20.10.2023 20:45 Atalanta II - FC Legnago Salus 1:0 (0:0)
20:45 Trento Calcio 1921 - AC Pro Sesto 3:1 (0:0)
20:45 US Triestina - Vicenza Virtus 0:0 (0:0)
20:45 Virtus Verona - US Fiorenzuola 1:0 (0:0)
21.10.2023 16:15 AC Lumezzane - Giana Erminio 1:3 (0:2)
16:15 AC Renate - Aurora Pro Patria 1:2 (1:0)
16:15 Pro Vercelli - US Pergolettese 1:0 (0:0)
18:30 Mantova 1911 SSD - Novara Calcio 2:1 (0:0)
20:45 Arzignano Valchiampo - Calcio Padova 1:2 (0:0)
20:45 UC AlbinoLeffe - US Alessandria 1912 0:0 (0:0)
10. Jornada
24.10.2023 18:30 Arzignano Valchiampo - AC Lumezzane 2:0 (1:0)
18:30 Giana Erminio - UC AlbinoLeffe 0:0 (0:0)
18:30 Aurora Pro Patria - Trento Calcio 1921 0:2 (0:1)
18:30 FC Legnago Salus - US Triestina 1:3 (0:2)
18:30 AC Pro Sesto - Virtus Verona 0:1 (0:1)
18:30 US Alessandria 1912 - US Pergolettese 3:0 (1:0)
20:30 Novara Calcio - Atalanta II 2:3 (1:0)
20:45 Mantova 1911 SSD - Pro Vercelli 1:0 (0:0)
20:45 Calcio Padova - AC Renate 0:0 (0:0)
20:45 US Fiorenzuola - Vicenza Virtus 3:1 (1:0)
11. Jornada
28.10.2023 16:15 Pro Vercelli - Aurora Pro Patria 2:1 (1:1)
16:15 UC AlbinoLeffe - Arzignano Valchiampo 1:0 (1:0)
16:15 Virtus Verona - Mantova 1911 SSD 0:2 (0:0)
18:30 AC Renate - Novara Calcio 2:2 (2:0)
18:30 Giana Erminio - AC Pro Sesto 1:1 (0:1)
18:30 Trento Calcio 1921 - US Alessandria 1912 1:1 (1:0)
18:30 US Pergolettese - FC Legnago Salus 3:2 (1:0)
18:30 US Triestina - US Fiorenzuola 2:1 (0:0)
20:45 AC Lumezzane - Atalanta II 1:2 (1:0)
29.10.2023 14:00 Vicenza Virtus - Calcio Padova 1:1 (1:0)
12. Jornada
03.11.2023 20:45 Arzignano Valchiampo - Vicenza Virtus 0:1 (0:0)
20:45 Aurora Pro Patria - AC Lumezzane 0:2 (0:2)
20:45 AC Pro Sesto - AC Renate 1:1 (1:1)
20:45 Virtus Verona - Trento Calcio 1921 4:0 (3:0)
04.11.2023 16:15 FC Legnago Salus - Pro Vercelli 1:1 (0:1)
16:15 US Alessandria 1912 - US Triestina 0:3 (0:2)
18:30 Calcio Padova - Giana Erminio 3:1 (1:0)
18:30 Novara Calcio - UC AlbinoLeffe 0:3 (0:2)
05.11.2023 16:15 Mantova 1911 SSD - US Pergolettese 4:1 (2:1)
20:45 Atalanta II - US Fiorenzuola 1:0 (0:0)
13. Jornada
11.11.2023 16:15 AC Lumezzane - FC Legnago Salus 0:0 (0:0)
16:15 US Fiorenzuola - Mantova 1911 SSD 2:3 (1:3)
16:15 US Triestina - AC Pro Sesto 0:0 (0:0)
18:30 Giana Erminio - Virtus Verona 4:0 (3:0)
18:30 Vicenza Virtus - Aurora Pro Patria 3:1 (2:0)
18:30 Trento Calcio 1921 - Arzignano Valchiampo 1:0 (1:0)
18:30 US Pergolettese - Atalanta II 0:3 (0:1)
20:45 UC AlbinoLeffe - Calcio Padova 0:1 (0:1)
12.11.2023 20:45 AC Renate - US Alessandria 1912 0:2 (0:2)
13.11.2023 20:45 Pro Vercelli - Novara Calcio 3:3 (2:1)
14. Jornada
18.11.2023 14:00 Arzignano Valchiampo - AC Renate 1:1 (1:0)
14:00 Aurora Pro Patria - US Fiorenzuola 1:1 (0:1)
14:00 FC Legnago Salus - Vicenza Virtus 1:0 (0:0)
14:00 US Alessandria 1912 - Giana Erminio 1:2 (1:0)
14:00 Virtus Verona - AC Lumezzane 0:2 (0:1)
16:15 AC Pro Sesto - UC AlbinoLeffe 2:0 (2:0)
19.11.2023 14:00 Mantova 1911 SSD - Trento Calcio 1921 0:1 (0:0)
14:00 Calcio Padova - Pro Vercelli 3:2 (2:1)
14:00 Novara Calcio - US Pergolettese 2:1 (0:1)
05.12.2023 16:15 Atalanta II - US Triestina 2:1 (2:0)
15. Jornada
24.11.2023 20:45 Atalanta II - Mantova 1911 SSD 0:2 (0:1)
20:45 Trento Calcio 1921 - UC AlbinoLeffe 1:2 (0:1)
25.11.2023 18:30 AC Renate - Virtus Verona 1:1 (1:0)
18:30 Pro Vercelli - US Alessandria 1912 2:0 (1:0)
18:30 US Triestina - Arzignano Valchiampo 4:1 (2:1)
20:45 FC Legnago Salus - Aurora Pro Patria 1:1 (0:0)
20:45 Vicenza Virtus - AC Pro Sesto 2:0 (1:0)
26.11.2023 14:00 AC Lumezzane - Novara Calcio 1:1 (0:0)
14:00 US Fiorenzuola - Giana Erminio 1:2 (0:1)
27.11.2023 20:45 US Pergolettese - Calcio Padova 1:1 (0:0)
16. Jornada
02.12.2023 18:30 Aurora Pro Patria - Atalanta II 1:0 (0:0)
18:30 Virtus Verona - US Triestina 0:2 (0:0)
03.12.2023 14:00 Novara Calcio - Vicenza Virtus 2:2 (1:0)
16:15 US Alessandria 1912 - US Fiorenzuola 0:1 (0:1)
18:30 Mantova 1911 SSD - AC Renate 4:1 (1:1)
18:30 Arzignano Valchiampo - US Pergolettese 2:0 (1:0)
18:30 Giana Erminio - Trento Calcio 1921 2:1 (1:1)
18:30 Calcio Padova - AC Lumezzane 1:1 (1:1)
18:30 UC AlbinoLeffe - Pro Vercelli 0:1 (0:0)
20:45 AC Pro Sesto - FC Legnago Salus 0:1 (0:1)
17. Jornada
08.12.2023 14:00 AC Lumezzane - AC Pro Sesto 1:0 (1:0)
14:00 AC Renate - UC AlbinoLeffe 0:2 (0:1)
14:00 Aurora Pro Patria - US Alessandria 1912 1:1 (1:0)
14:00 FC Legnago Salus - Novara Calcio 1:1 (0:1)
14:00 Pro Vercelli - Trento Calcio 1921 2:0 (0:0)
17:00 Vicenza Virtus - Mantova 1911 SSD 0:2 (0:2)
17:00 US Fiorenzuola - Arzignano Valchiampo 0:0 (0:0)
17:00 US Pergolettese - Virtus Verona 2:1 (0:0)
09.12.2023 16:15 Atalanta II - Calcio Padova 0:1 (0:1)
18:30 US Triestina - Giana Erminio 2:1 (0:0)
18. Jornada
16.12.2023 18:30 Mantova 1911 SSD - AC Lumezzane 1:0 (0:0)
18:30 Giana Erminio - AC Renate 2:1 (1:0)
18:30 AC Pro Sesto - Atalanta II 0:1 (0:0)
18:30 UC AlbinoLeffe - US Pergolettese 1:0 (1:0)
17.12.2023 14:00 Novara Calcio - US Triestina 2:3 (1:1)
14:00 Trento Calcio 1921 - Vicenza Virtus 4:1 (3:1)
16:15 US Alessandria 1912 - FC Legnago Salus 0:0 (0:0)
18:30 Arzignano Valchiampo - Pro Vercelli 3:1 (2:1)
20:45 Calcio Padova - US Fiorenzuola 3:0 (2:0)
20:45 Virtus Verona - Aurora Pro Patria 2:0 (0:0)
19. Jornada
22.12.2023 16:15 Pro Vercelli - Virtus Verona 0:0 (0:0)
18:30 Atalanta II - Arzignano Valchiampo 0:0 (0:0)
18:30 FC Legnago Salus - Mantova 1911 SSD 1:2 (0:1)
18:30 US Fiorenzuola - Novara Calcio 1:2 (0:1)
20:45 Vicenza Virtus - US Alessandria 1912 1:0 (0:0)
20:45 US Triestina - Calcio Padova 0:1 (0:0)
23.12.2023 14:00 AC Lumezzane - UC AlbinoLeffe 3:1 (1:0)
14:00 Aurora Pro Patria - AC Pro Sesto 0:0 (0:0)
18:30 AC Renate - Trento Calcio 1921 1:0 (1:0)
18:30 US Pergolettese - Giana Erminio 0:1 (0:1)
20. Jornada
06.01.2024 14:00 Giana Erminio - Aurora Pro Patria 1:2 (0:1)
14:00 Novara Calcio - US Alessandria 1912 1:0 (0:0)
14:00 UC AlbinoLeffe - Vicenza Virtus 0:0 (0:0)
14:00 Virtus Verona - Atalanta II 0:1 (0:0)
07.01.2024 14:00 AC Renate - US Fiorenzuola 3:1 (1:1)
14:00 Arzignano Valchiampo - FC Legnago Salus 1:1 (1:0)
14:00 Trento Calcio 1921 - US Triestina 0:1 (0:0)
16:15 AC Pro Sesto - US Pergolettese 0:2 (0:1)
08.01.2024 20:30 Calcio Padova - Mantova 1911 SSD 0:5 (0:1)
20:45 AC Lumezzane - Pro Vercelli 0:3 (0:2)
21. Jornada
13.01.2024 16:15 Pro Vercelli - AC Renate 0:1 (0:0)
18:30 Atalanta II - Trento Calcio 1921 1:0 (0:0)
18:30 Aurora Pro Patria - Novara Calcio 3:0 (1:0)
18:30 US Fiorenzuola - AC Pro Sesto 0:0 (0:0)
18:30 US Triestina - UC AlbinoLeffe 2:3 (2:1)
14.01.2024 14:00 US Alessandria 1912 - Virtus Verona 0:1 (0:0)
18:30 Mantova 1911 SSD - Arzignano Valchiampo 1:1 (1:0)
18:30 FC Legnago Salus - Calcio Padova 0:0 (0:0)
18:30 Vicenza Virtus - Giana Erminio 3:1 (2:1)
18:30 US Pergolettese - AC Lumezzane 0:1 (0:0)
22. Jornada
20.01.2024 16:15 AC Lumezzane - Vicenza Virtus 2:1 (2:1)
18:30 AC Renate - US Pergolettese 1:5 (1:2)
18:30 Giana Erminio - Atalanta II 0:0 (0:0)
18:30 Calcio Padova - US Alessandria 1912 1:0 (1:0)
18:30 Pro Vercelli - US Triestina 1:2 (1:1)
21.01.2024 14:00 Arzignano Valchiampo - Aurora Pro Patria 0:1 (0:0)
14:00 Trento Calcio 1921 - Novara Calcio 1:1 (0:1)
18:30 AC Pro Sesto - Mantova 1911 SSD 0:2 (0:0)
18:30 UC AlbinoLeffe - US Fiorenzuola 1:2 (0:1)
18:30 Virtus Verona - FC Legnago Salus 1:1 (1:1)
23. Jornada
26.01.2024 20:45 Mantova 1911 SSD - Giana Erminio 2:0 (1:0)
27.01.2024 16:15 Aurora Pro Patria - UC AlbinoLeffe 0:0 (0:0)
16:15 US Alessandria 1912 - Arzignano Valchiampo 0:0 (0:0)
18:30 US Fiorenzuola - AC Lumezzane 1:1 (1:1)
28.01.2024 14:00 FC Legnago Salus - Trento Calcio 1921 0:0 (0:0)
14:00 Novara Calcio - Calcio Padova 0:3 (0:2)
14:00 US Triestina - US Pergolettese 1:1 (0:0)
18:30 Vicenza Virtus - Virtus Verona 0:0 (0:0)
18:30 AC Pro Sesto - Pro Vercelli 0:0 (0:0)
21.02.2024 14:00 Atalanta II - AC Renate 2:2 (1:0)
24. Jornada
03.02.2024 18:30 AC Renate - FC Legnago Salus 0:1 (0:0)
18:30 Arzignano Valchiampo - AC Pro Sesto 1:1 (0:0)
18:30 Giana Erminio - Novara Calcio 0:1 (0:1)
18:30 US Pergolettese - Vicenza Virtus 0:2 (0:1)
04.02.2024 14:00 Pro Vercelli - Atalanta II 1:1 (0:0)
14:00 US Triestina - Aurora Pro Patria 1:2 (0:1)
16:15 AC Lumezzane - US Alessandria 1912 2:1 (2:0)
18:30 UC AlbinoLeffe - Mantova 1911 SSD 2:1 (0:0)
20:45 Virtus Verona - Calcio Padova 1:1 (0:0)
05.02.2024 20:30 Trento Calcio 1921 - US Fiorenzuola 0:2 (0:0)
25. Jornada
09.02.2024 20:45 Mantova 1911 SSD - US Triestina 2:1 (2:0)
10.02.2024 16:15 Aurora Pro Patria - US Pergolettese 2:0 (0:0)
18:30 Arzignano Valchiampo - Giana Erminio 3:0 (1:0)
18:30 Atalanta II - Vicenza Virtus 1:2 (0:1)
18:30 Calcio Padova - Trento Calcio 1921 1:1 (1:0)
18:30 Novara Calcio - Virtus Verona 1:0 (0:0)
18:30 US Fiorenzuola - Pro Vercelli 3:3 (1:1)
20:45 AC Renate - AC Lumezzane 0:1 (0:0)
20:45 FC Legnago Salus - UC AlbinoLeffe 2:1 (2:0)
21.02.2024 18:30 AC Pro Sesto - US Alessandria 1912 1:2 (0:1)
26. Jornada
13.02.2024 18:30 AC Lumezzane - Trento Calcio 1921 0:2 (0:0)
18:30 Giana Erminio - FC Legnago Salus 1:2 (0:2)
18:30 Aurora Pro Patria - Calcio Padova 0:2 (0:1)
18:30 Novara Calcio - AC Pro Sesto 1:0 (0:0)
18:30 UC AlbinoLeffe - Atalanta II 0:1 (0:0)
18:30 Virtus Verona - Arzignano Valchiampo 1:0 (1:0)
20:30 Vicenza Virtus - Pro Vercelli 2:0 (2:0)
20:45 US Alessandria 1912 - Mantova 1911 SSD 0:1 (0:1)
20:45 US Triestina - AC Renate 1:3 (1:1)
14.02.2024 18:30 US Pergolettese - US Fiorenzuola 1:2 (1:2)
27. Jornada
17.02.2024 16:15 AC Renate - Vicenza Virtus 0:2 (0:1)
16:15 Arzignano Valchiampo - Novara Calcio 0:0 (0:0)
16:15 Virtus Verona - UC AlbinoLeffe 1:1 (0:0)
18:30 Mantova 1911 SSD - Aurora Pro Patria 3:1 (2:0)
18:30 Calcio Padova - AC Pro Sesto 1:0 (0:0)
18:30 Pro Vercelli - Giana Erminio 0:3 (0:0)
18.02.2024 14:00 AC Lumezzane - US Triestina 3:0 (1:0)
18:30 Atalanta II - US Alessandria 1912 2:0 (1:0)
18:30 Trento Calcio 1921 - US Pergolettese 1:3 (0:1)
19.02.2024 20:45 FC Legnago Salus - US Fiorenzuola 2:1 (1:1)
28. Jornada
23.02.2024 20:45 Giana Erminio - AC Lumezzane 2:1 (0:1)
24.02.2024 18:30 Calcio Padova - Arzignano Valchiampo 4:0 (2:0)
18:30 AC Pro Sesto - Trento Calcio 1921 0:1 (0:0)
18:30 US Alessandria 1912 - UC AlbinoLeffe 0:1 (0:1)
18:30 US Pergolettese - Pro Vercelli 3:0 (0:0)
25.02.2024 14:00 Aurora Pro Patria - AC Renate 1:3 (1:1)
16:00 Vicenza Virtus - US Triestina 2:0 (1:0)
16:15 Novara Calcio - Mantova 1911 SSD 1:1 (1:0)
18:30 US Fiorenzuola - Virtus Verona 1:1 (1:0)
26.02.2024 20:45 FC Legnago Salus - Atalanta II 1:1 (1:0)
29. Jornada
01.03.2024 20:45 AC Lumezzane - Arzignano Valchiampo 2:2 (0:0)
20:45 Trento Calcio 1921 - Aurora Pro Patria 0:0 (0:0)
20:45 UC AlbinoLeffe - Giana Erminio 0:0 (0:0)
20:45 US Pergolettese - US Alessandria 1912 0:1 (0:0)
20:45 Virtus Verona - AC Pro Sesto 0:2 (0:0)
02.03.2024 18:30 Atalanta II - Novara Calcio 0:0 (0:0)
18:30 Pro Vercelli - Mantova 1911 SSD 1:1 (1:1)
18:30 US Triestina - FC Legnago Salus 2:2 (0:1)
03.03.2024 14:00 AC Renate - Calcio Padova 0:1 (0:0)
19.03.2024 19:30 Vicenza Virtus - US Fiorenzuola 1:1 (0:0)
30. Jornada
05.03.2024 18:30 Arzignano Valchiampo - UC AlbinoLeffe 0:0 (0:0)
18:30 Atalanta II - AC Lumezzane 1:0 (1:0)
18:30 Aurora Pro Patria - Pro Vercelli 2:1 (1:0)
18:30 FC Legnago Salus - US Pergolettese 2:1 (1:0)
18:30 AC Pro Sesto - Giana Erminio 0:0 (0:0)
18:30 US Alessandria 1912 - Trento Calcio 1921 0:1 (0:0)
20:45 Mantova 1911 SSD - Virtus Verona 4:0 (1:0)
06.03.2024 18:30 Novara Calcio - AC Renate 1:1 (0:0)
18:30 US Fiorenzuola - US Triestina 0:3 (0:2)
20:45 Calcio Padova - Vicenza Virtus 1:1 (0:0)
31. Jornada
09.03.2024 16:15 Trento Calcio 1921 - Virtus Verona 2:1 (1:0)
16:15 US Pergolettese - Mantova 1911 SSD 0:4 (0:1)
18:30 AC Lumezzane - Aurora Pro Patria 0:2 (0:0)
18:30 Pro Vercelli - FC Legnago Salus 1:3 (0:1)
10.03.2024 16:15 Giana Erminio - Calcio Padova 2:0 (1:0)
18:30 UC AlbinoLeffe - Novara Calcio 0:0 (0:0)
20:45 Vicenza Virtus - Arzignano Valchiampo 1:0 (1:0)
11.03.2024 20:45 AC Renate - AC Pro Sesto 0:1 (0:0)
20:45 US Fiorenzuola - Atalanta II 2:1 (0:1)
26.03.2024 16:15 US Triestina - US Alessandria 1912 3:1 (1:0)
32. Jornada
15.03.2024 20:45 Calcio Padova - UC AlbinoLeffe 0:0 (0:0)
16.03.2024 16:15 Mantova 1911 SSD - US Fiorenzuola 2:0 (2:0)
16:15 Atalanta II - US Pergolettese 0:2 (0:1)
16:15 FC Legnago Salus - AC Lumezzane 2:1 (0:0)
18:30 Aurora Pro Patria - Vicenza Virtus 0:1 (0:0)
18:30 Virtus Verona - Giana Erminio 0:0 (0:0)
20:45 Novara Calcio - Pro Vercelli 2:2 (2:1)
17.03.2024 14:00 AC Pro Sesto - US Triestina 0:1 (0:1)
18:30 Arzignano Valchiampo - Trento Calcio 1921 0:0 (0:0)
18:30 US Alessandria 1912 - AC Renate 0:1 (0:0)
33. Jornada
23.03.2024 14:00 AC Lumezzane - Virtus Verona 3:1 (1:1)
14:00 Giana Erminio - US Alessandria 1912 3:0 (2:0)
14:00 Trento Calcio 1921 - Mantova 1911 SSD 1:1 (0:1)
14:00 UC AlbinoLeffe - AC Pro Sesto 1:1 (1:1)
14:00 US Fiorenzuola - Aurora Pro Patria 3:1 (0:1)
17:30 Vicenza Virtus - FC Legnago Salus 1:1 (0:0)
24.03.2024 14:00 Pro Vercelli - Calcio Padova 2:0 (0:0)
14:00 US Pergolettese - Novara Calcio 1:1 (1:0)
16:15 AC Renate - Arzignano Valchiampo 0:3 (0:1)
03.04.2024 16:15 US Triestina - Atalanta II 1:1 (0:0)
34. Jornada
28.03.2024 20:45 Calcio Padova - US Pergolettese 2:1 (1:1)
30.03.2024 14:00 UC AlbinoLeffe - Trento Calcio 1921 2:2 (0:1)
16:15 Arzignano Valchiampo - US Triestina 1:2 (1:1)
16:15 Novara Calcio - AC Lumezzane 1:1 (1:0)
18:30 Mantova 1911 SSD - Atalanta II 1:1 (0:1)
18:30 Giana Erminio - US Fiorenzuola 2:0 (2:0)
18:30 Aurora Pro Patria - FC Legnago Salus 1:1 (0:0)
18:30 Virtus Verona - AC Renate 0:0 (0:0)
20:45 US Alessandria 1912 - Pro Vercelli 1:1 (0:1)
10.04.2024 18:00 AC Pro Sesto - Vicenza Virtus 1:1 (1:0)
35. Jornada
06.04.2024 16:15 Pro Vercelli - UC AlbinoLeffe 3:1 (1:1)
16:15 Trento Calcio 1921 - Giana Erminio 0:0 (0:0)
18:30 FC Legnago Salus - AC Pro Sesto 2:2 (2:1)
18:30 US Fiorenzuola - US Alessandria 1912 2:0 (0:0)
07.04.2024 18:30 AC Lumezzane - Calcio Padova 1:1 (0:1)
18:30 Vicenza Virtus - Novara Calcio 2:1 (1:0)
18:30 US Pergolettese - Arzignano Valchiampo 1:1 (0:1)
20:45 Atalanta II - Aurora Pro Patria 4:1 (3:1)
20:45 US Triestina - Virtus Verona 0:1 (0:0)
08.04.2024 20:45 AC Renate - Mantova 1911 SSD 2:0 (1:0)
36. Jornada
12.04.2024 20:45 Arzignano Valchiampo - US Fiorenzuola 3:0 (0:0)
13.04.2024 16:15 UC AlbinoLeffe - AC Renate 0:0 (0:0)
18:30 Novara Calcio - FC Legnago Salus 2:0 (1:0)
18:30 AC Pro Sesto - AC Lumezzane 2:1 (1:0)
18:30 Trento Calcio 1921 - Pro Vercelli 1:0 (0:0)
18:30 US Alessandria 1912 - Aurora Pro Patria 1:2 (1:2)
20:45 Calcio Padova - Atalanta II 2:0 (2:0)
20:45 Virtus Verona - US Pergolettese 1:2 (0:1)
14.04.2024 14:00 Giana Erminio - US Triestina 0:1 (0:0)
18:30 Mantova 1911 SSD - Vicenza Virtus 1:2 (0:2)
37. Jornada
20.04.2024 18:30 AC Lumezzane - Mantova 1911 SSD -:-
18:30 AC Renate - Giana Erminio -:-
18:30 Atalanta II - AC Pro Sesto -:-
18:30 Aurora Pro Patria - Virtus Verona -:-
18:30 FC Legnago Salus - US Alessandria 1912 -:-
18:30 Pro Vercelli - Arzignano Valchiampo -:-
18:30 Vicenza Virtus - Trento Calcio 1921 -:-
18:30 US Fiorenzuola - Calcio Padova -:-
18:30 US Pergolettese - UC AlbinoLeffe -:-
18:30 US Triestina - Novara Calcio -:-
38. Jornada
28.04.2024 16:30 Mantova 1911 SSD - FC Legnago Salus -:-
16:30 Arzignano Valchiampo - Atalanta II -:-
16:30 Giana Erminio - US Pergolettese -:-
16:30 Calcio Padova - US Triestina -:-
16:30 Novara Calcio - US Fiorenzuola -:-
16:30 AC Pro Sesto - Aurora Pro Patria -:-
16:30 Trento Calcio 1921 - AC Renate -:-
16:30 UC AlbinoLeffe - AC Lumezzane -:-
16:30 US Alessandria 1912 - Vicenza Virtus -:-
16:30 Virtus Verona - Pro Vercelli -:-