1. Jornada
10.07.2021 15:00 Akron Tolyatti - SKA-Khabarovsk 1:2 (0:2)
16:00 FK Orenburg - Volgar Astrakhan 4:0 (4:0)
16:00 FK Kamaz - Alania Vladikavkaz 1:1 (0:0)
16:30 Kuban Krasnodar - Torpedo Moskva 1:2 (1:2)
17:00 Fakel Voronezh - Baltika Kaliningrad 3:3 (2:0)
17:00 FK Neftekhimik - Olimp-Dolgoprudny 1:0 (1:0)
17:00 Spartak Moskva 2 - FK Krasnodar 2 0:0 (0:0)
17:30 Veles Moskva - Enisey Krasnoyarsk 1:0 (1:0)
18:00 Rotor Volgograd - Tekstilshchik Ivanovo 0:0 (0:0)
11.07.2021 17:00 Metallurg Lipetsk - FK Tom Tomsk 3:2 (2:2)
2. Jornada
17.07.2021 12:00 Enisey Krasnoyarsk - Kuban Krasnodar 2:2 (1:2)
13:00 FK Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad 1:0 (0:0)
15:00 Akron Tolyatti - Volgar Astrakhan 1:0 (0:0)
15:00 FK Neftekhimik - SKA-Khabarovsk 0:0 (0:0)
16:00 FK Orenburg - Metallurg Lipetsk 4:0 (2:0)
16:00 FK Kamaz - Tekstilshchik Ivanovo 1:0 (1:0)
18:00 Fakel Voronezh - Veles Moskva 1:0 (1:0)
18:00 FK Krasnodar 2 - Alania Vladikavkaz 1:3 (1:1)
18:00 Rotor Volgograd - Olimp-Dolgoprudny 1:1 (0:1)
18:00 Torpedo Moskva - Spartak Moskva 2 5:0 (2:0)
3. Jornada
23.07.2021 16:00 Olimp-Dolgoprudny - FK Kamaz 1:1 (1:1)
24.07.2021 16:00 Torpedo Moskva - Alania Vladikavkaz 3:1 (1:1)
17:00 Fakel Voronezh - FK Tom Tomsk 2:0 (0:0)
17:00 Spartak Moskva 2 - Enisey Krasnoyarsk 2:1 (1:0)
17:00 Volgar Astrakhan - FK Neftekhimik 1:0 (0:0)
18:00 FK Krasnodar 2 - Tekstilshchik Ivanovo 1:1 (1:1)
18:00 Rotor Volgograd - SKA-Khabarovsk 0:0 (0:0)
19:00 Baltika Kaliningrad - FK Orenburg 1:1 (1:1)
25.07.2021 16:00 Metallurg Lipetsk - Akron Tolyatti 2:2 (2:2)
19:00 Kuban Krasnodar - Veles Moskva 0:2 (0:0)
4. Jornada
31.07.2021 12:00 Enisey Krasnoyarsk - Alania Vladikavkaz 0:3 (0:1)
16:00 Akron Tolyatti - Baltika Kaliningrad 0:0 (0:0)
16:00 FK Orenburg - Fakel Voronezh 0:2 (0:1)
16:00 FK Kamaz - SKA-Khabarovsk 1:2 (0:1)
16:00 Torpedo Moskva - Tekstilshchik Ivanovo 0:0 (0:0)
16:30 Veles Moskva - FK Tom Tomsk 1:0 (1:0)
17:00 FK Krasnodar 2 - Olimp-Dolgoprudny 2:0 (1:0)
17:00 FK Neftekhimik - Metallurg Lipetsk 5:0 (2:0)
18:00 Kuban Krasnodar - Spartak Moskva 2 1:2 (0:1)
18:00 Rotor Volgograd - Volgar Astrakhan 1:1 (0:1)
5. Jornada
08.08.2021 11:00 SKA-Khabarovsk - FK Krasnodar 2 1:0 (1:0)
12:00 FK Tom Tomsk - FK Orenburg 1:2 (0:0)
15:00 Metallurg Lipetsk - Rotor Volgograd 0:1 (0:0)
15:00 Tekstilshchik Ivanovo - Enisey Krasnoyarsk 0:1 (0:0)
17:00 Fakel Voronezh - Akron Tolyatti 1:0 (1:0)
17:00 Spartak Moskva 2 - Veles Moskva 0:2 (0:2)
17:00 Volgar Astrakhan - FK Kamaz 0:1 (0:1)
18:00 Alania Vladikavkaz - Kuban Krasnodar 3:2 (0:1)
18:00 Baltika Kaliningrad - FK Neftekhimik 0:0 (0:0)
18:00 Olimp-Dolgoprudny - Torpedo Moskva 0:1 (0:0)
6. Jornada
14.08.2021 05:00 SKA-Khabarovsk - Torpedo Moskva 0:1 (0:0)
12:00 Enisey Krasnoyarsk - Olimp-Dolgoprudny 1:0 (0:0)
16:00 FK Orenburg - Veles Moskva 2:1 (2:1)
16:00 FK Kamaz - Metallurg Lipetsk 3:0 (1:0)
17:00 FK Krasnodar 2 - Volgar Astrakhan 1:0 (0:0)
17:00 FK Neftekhimik - Fakel Voronezh 3:0 (2:0)
18:00 Kuban Krasnodar - Tekstilshchik Ivanovo 1:0 (1:0)
18:00 Rotor Volgograd - Baltika Kaliningrad 1:1 (0:0)
15.08.2021 12:00 FK Tom Tomsk - Akron Tolyatti 2:1 (0:0)
17:00 Spartak Moskva 2 - Alania Vladikavkaz 3:2 (2:0)
7. Jornada
20.08.2021 15:00 Tekstilshchik Ivanovo - Spartak Moskva 2 1:2 (0:2)
21.08.2021 07:00 SKA-Khabarovsk - Enisey Krasnoyarsk 4:3 (0:2)
15:00 FK Neftekhimik - FK Tom Tomsk 0:1 (0:0)
16:00 FK Kamaz - Baltika Kaliningrad 0:1 (0:1)
16:00 Metallurg Lipetsk - FK Krasnodar 2 1:2 (0:2)
16:00 Veles Moskva - Alania Vladikavkaz 2:2 (2:1)
17:00 Fakel Voronezh - Rotor Volgograd 1:0 (1:0)
17:00 FK Orenburg - Akron Tolyatti 1:0 (0:0)
17:00 Olimp-Dolgoprudny - Kuban Krasnodar 1:0 (0:0)
17:00 Volgar Astrakhan - Torpedo Moskva 0:1 (0:0)
8. Jornada
28.08.2021 16:00 Spartak Moskva 2 - Olimp-Dolgoprudny 0:2 (0:2)
29.08.2021 07:00 SKA-Khabarovsk - Kuban Krasnodar 1:0 (0:0)
12:00 FK Tom Tomsk - Rotor Volgograd 1:1 (1:0)
12:00 Enisey Krasnoyarsk - Volgar Astrakhan 2:2 (0:1)
16:00 FK Orenburg - FK Neftekhimik 1:0 (1:0)
16:00 FK Kamaz - Fakel Voronezh 2:1 (0:1)
16:00 Torpedo Moskva - Metallurg Lipetsk 7:1 (5:1)
18:00 Alania Vladikavkaz - Tekstilshchik Ivanovo 4:0 (2:0)
18:00 Baltika Kaliningrad - FK Krasnodar 2 2:1 (2:0)
18:00 Veles Moskva - Akron Tolyatti 1:1 (0:1)
9. Jornada
05.09.2021 07:00 SKA-Khabarovsk - Spartak Moskva 2 0:1 (0:1)
15:00 Tekstilshchik Ivanovo - Veles Moskva 2:0 (1:0)
16:00 FK Orenburg - Rotor Volgograd 0:3 (0:2)
16:00 Metallurg Lipetsk - Enisey Krasnoyarsk 0:2 (0:0)
16:00 Olimp-Dolgoprudny - Alania Vladikavkaz 1:1 (1:1)
17:00 Akron Tolyatti - FK Neftekhimik 1:3 (1:2)
17:00 Fakel Voronezh - FK Krasnodar 2 0:0 (0:0)
17:00 FK Kamaz - FK Tom Tomsk 2:1 (2:0)
17:00 Volgar Astrakhan - Kuban Krasnodar 0:2 (0:0)
18:00 Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskva 1:1 (0:1)
10. Jornada
10.09.2021 14:00 Enisey Krasnoyarsk - Baltika Kaliningrad 1:0 (0:0)
11.09.2021 13:00 Spartak Moskva 2 - Volgar Astrakhan 1:0 (0:0)
13:00 Veles Moskva - FK Neftekhimik 1:2 (0:0)
15:00 Rotor Volgograd - Akron Tolyatti 1:2 (0:2)
15:00 Tekstilshchik Ivanovo - Olimp-Dolgoprudny 3:1 (3:0)
15:30 FK Kamaz - FK Orenburg 0:4 (0:2)
16:00 Torpedo Moskva - Fakel Voronezh 2:2 (0:2)
17:00 Alania Vladikavkaz - SKA-Khabarovsk 3:1 (2:1)
17:00 FK Krasnodar 2 - FK Tom Tomsk 2:1 (1:0)
17:00 Kuban Krasnodar - Metallurg Lipetsk 0:3 (0:2)
11. Jornada
15.09.2021 16:00 FK Orenburg - FK Krasnodar 2 2:0 (1:0)
17:00 Akron Tolyatti - FK Kamaz 0:0 (0:0)
17:00 Metallurg Lipetsk - Spartak Moskva 2 0:2 (0:0)
17:00 FK Neftekhimik - Rotor Volgograd 1:3 (1:0)
17:00 Tekstilshchik Ivanovo - SKA-Khabarovsk 0:3 (0:1)
17:00 Volgar Astrakhan - Alania Vladikavkaz 1:1 (0:0)
18:00 Fakel Voronezh - Enisey Krasnoyarsk 3:1 (2:0)
18:00 Torpedo Moskva - FK Tom Tomsk 3:3 (0:2)
18:00 Olimp-Dolgoprudny - Veles Moskva 0:2 (0:1)
19:00 Baltika Kaliningrad - Kuban Krasnodar 0:0 (0:0)
12. Jornada
19.09.2021 12:00 Enisey Krasnoyarsk - FK Tom Tomsk 2:3 (1:2)
13:00 Olimp-Dolgoprudny - SKA-Khabarovsk 1:1 (0:1)
14:00 Spartak Moskva 2 - Baltika Kaliningrad 1:2 (0:0)
15:00 Tekstilshchik Ivanovo - Volgar Astrakhan 1:2 (0:1)
16:00 FK Krasnodar 2 - Akron Tolyatti 2:0 (1:0)
16:00 FK Kamaz - FK Neftekhimik 0:1 (0:0)
16:00 Torpedo Moskva - FK Orenburg 2:1 (1:0)
17:00 Alania Vladikavkaz - Metallurg Lipetsk 5:0 (3:0)
17:00 Kuban Krasnodar - Fakel Voronezh 0:4 (0:1)
20.09.2021 17:30 Veles Moskva - Rotor Volgograd 3:1 (1:0)
13. Jornada
25.09.2021 09:00 SKA-Khabarovsk - Veles Moskva 2:0 (1:0)
11:00 FK Tom Tomsk - Kuban Krasnodar 2:1 (1:1)
15:00 FK Orenburg - Enisey Krasnoyarsk 2:0 (2:0)
15:00 Rotor Volgograd - FK Kamaz 1:0 (1:0)
15:00 Volgar Astrakhan - Olimp-Dolgoprudny 0:1 (0:1)
15:30 Metallurg Lipetsk - Tekstilshchik Ivanovo 0:0 (0:0)
16:00 Akron Tolyatti - Torpedo Moskva 1:0 (1:0)
17:00 Fakel Voronezh - Spartak Moskva 2 3:0 (2:0)
17:00 FK Neftekhimik - FK Krasnodar 2 4:1 (2:1)
18:00 Baltika Kaliningrad - Alania Vladikavkaz 1:1 (1:1)
14. Jornada
29.09.2021 11:00 SKA-Khabarovsk - Volgar Astrakhan 1:0 (0:0)
13:00 Olimp-Dolgoprudny - Metallurg Lipetsk 1:0 (0:0)
14:00 Spartak Moskva 2 - FK Tom Tomsk 3:1 (0:0)
15:00 FK Krasnodar 2 - Rotor Volgograd 1:1 (1:1)
16:00 Kuban Krasnodar - FK Orenburg 0:1 (0:1)
17:00 Akron Tolyatti - Enisey Krasnoyarsk 4:1 (1:1)
17:00 Alania Vladikavkaz - Fakel Voronezh 1:0 (1:0)
17:00 Tekstilshchik Ivanovo - Baltika Kaliningrad 3:2 (1:0)
17:30 Veles Moskva - FK Kamaz 0:0 (0:0)
18:00 Torpedo Moskva - FK Neftekhimik 1:1 (1:0)
15. Jornada
03.10.2021 11:00 FK Tom Tomsk - Alania Vladikavkaz 1:3 (1:3)
14:00 FK Orenburg - Spartak Moskva 2 2:1 (1:0)
14:00 Metallurg Lipetsk - SKA-Khabarovsk 1:1 (1:1)
15:00 Akron Tolyatti - Kuban Krasnodar 1:0 (1:0)
15:00 Rotor Volgograd - Torpedo Moskva 1:1 (1:1)
15:00 Volgar Astrakhan - Veles Moskva 0:1 (0:0)
16:00 Fakel Voronezh - Tekstilshchik Ivanovo 3:0 (1:0)
16:00 FK Kamaz - FK Krasnodar 2 2:0 (0:0)
17:00 FK Neftekhimik - Enisey Krasnoyarsk 2:3 (1:0)
18:00 Baltika Kaliningrad - Olimp-Dolgoprudny 1:1 (0:1)
16. Jornada
09.10.2021 07:00 SKA-Khabarovsk - Baltika Kaliningrad 0:2 (0:0)
12:00 Enisey Krasnoyarsk - Rotor Volgograd 1:1 (0:1)
13:00 Olimp-Dolgoprudny - Fakel Voronezh 2:0 (0:0)
13:00 Veles Moskva - FK Krasnodar 2 3:1 (1:0)
14:00 Spartak Moskva 2 - Akron Tolyatti 0:1 (0:1)
15:00 Tekstilshchik Ivanovo - FK Tom Tomsk 1:1 (0:0)
15:00 Volgar Astrakhan - Metallurg Lipetsk 0:2 (0:2)
16:00 Alania Vladikavkaz - FK Orenburg 1:0 (0:0)
16:00 Kuban Krasnodar - FK Neftekhimik 0:2 (0:0)
16:00 Torpedo Moskva - FK Kamaz 1:1 (0:0)
17. Jornada
13.10.2021 13:30 FK Tom Tomsk - Olimp-Dolgoprudny 1:1 (1:0)
14:00 FK Krasnodar 2 - Torpedo Moskva 1:1 (1:1)
15:00 FK Orenburg - Tekstilshchik Ivanovo 2:0 (2:0)
16:00 Fakel Voronezh - SKA-Khabarovsk 0:1 (0:1)
16:30 Metallurg Lipetsk - Veles Moskva 1:0 (0:0)
17:00 Akron Tolyatti - Alania Vladikavkaz 2:1 (0:1)
17:00 FK Kamaz - Enisey Krasnoyarsk 1:1 (1:0)
17:00 FK Neftekhimik - Spartak Moskva 2 5:0 (1:0)
17:30 Rotor Volgograd - Kuban Krasnodar 1:3 (1:1)
19:00 Baltika Kaliningrad - Volgar Astrakhan 0:2 (0:0)
18. Jornada
17.10.2021 11:00 FK Tom Tomsk - SKA-Khabarovsk 1:0 (0:0)
12:00 Olimp-Dolgoprudny - FK Orenburg 0:0 (0:0)
12:00 Enisey Krasnoyarsk - FK Krasnodar 2 2:0 (1:0)
13:00 Veles Moskva - Torpedo Moskva 3:5 (2:1)
14:00 Metallurg Lipetsk - Baltika Kaliningrad 0:4 (0:1)
14:00 Spartak Moskva 2 - Rotor Volgograd 1:1 (0:0)
14:00 Volgar Astrakhan - Fakel Voronezh 0:2 (0:0)
15:00 Tekstilshchik Ivanovo - Akron Tolyatti 2:2 (1:1)
16:00 Alania Vladikavkaz - FK Neftekhimik 2:3 (0:2)
16:00 Kuban Krasnodar - FK Kamaz 1:0 (1:0)
19. Jornada
23.10.2021 11:00 FK Tom Tomsk - Volgar Astrakhan 2:1 (1:0)
12:00 FK Neftekhimik - Tekstilshchik Ivanovo 3:1 (3:0)
13:00 FK Orenburg - SKA-Khabarovsk 2:0 (0:0)
14:00 Akron Tolyatti - Olimp-Dolgoprudny 2:1 (0:1)
15:00 Rotor Volgograd - Alania Vladikavkaz 0:0 (0:0)
16:00 Fakel Voronezh - Metallurg Lipetsk 3:2 (2:1)
16:00 FK Krasnodar 2 - Kuban Krasnodar 1:2 (0:2)
16:00 FK Kamaz - Spartak Moskva 2 4:1 (1:1)
16:00 Torpedo Moskva - Enisey Krasnoyarsk 2:1 (1:0)
18:00 Baltika Kaliningrad - Veles Moskva 1:0 (0:0)
20. Jornada
31.10.2021 08:00 SKA-Khabarovsk - FK Neftekhimik 3:1 (1:1)
12:00 Olimp-Dolgoprudny - Rotor Volgograd 2:2 (1:0)
12:00 Tekstilshchik Ivanovo - FK Kamaz 4:1 (1:1)
13:00 Metallurg Lipetsk - FK Orenburg 1:0 (0:0)
13:00 Veles Moskva - Fakel Voronezh 0:4 (0:1)
13:00 Volgar Astrakhan - Akron Tolyatti 1:0 (0:0)
14:00 Kuban Krasnodar - Enisey Krasnoyarsk 2:1 (0:1)
15:00 Alania Vladikavkaz - FK Krasnodar 2 2:1 (0:0)
17:00 Baltika Kaliningrad - FK Tom Tomsk 4:0 (1:0)
18:00 Spartak Moskva 2 - Torpedo Moskva 0:1 (0:1)
21. Jornada
06.11.2021 05:00 SKA-Khabarovsk - Rotor Volgograd 3:1 (1:1)
09:00 FK Tom Tomsk - Fakel Voronezh 2:2 (0:2)
11:00 FK Neftekhimik - Volgar Astrakhan 0:1 (0:1)
11:00 Enisey Krasnoyarsk - Spartak Moskva 2 2:1 (1:1)
12:00 Akron Tolyatti - Metallurg Lipetsk 2:0 (1:0)
12:00 FK Orenburg - Baltika Kaliningrad 2:1 (0:1)
12:00 Tekstilshchik Ivanovo - FK Krasnodar 2 0:1 (0:0)
12:00 Veles Moskva - Kuban Krasnodar 1:0 (1:0)
15:00 Alania Vladikavkaz - Torpedo Moskva 5:1 (3:0)
15:00 FK Kamaz - Olimp-Dolgoprudny 1:1 (1:1)
22. Jornada
13.11.2021 05:00 SKA-Khabarovsk - FK Kamaz 1:0 (0:0)
09:00 FK Tom Tomsk - Veles Moskva 1:0 (1:0)
12:00 Olimp-Dolgoprudny - FK Krasnodar 2 0:1 (0:0)
12:00 Spartak Moskva 2 - Kuban Krasnodar 0:0 (0:0)
12:00 Tekstilshchik Ivanovo - Torpedo Moskva 1:1 (0:1)
12:00 Volgar Astrakhan - Rotor Volgograd 2:0 (1:0)
13:00 Metallurg Lipetsk - FK Neftekhimik 1:2 (1:2)
14:00 Alania Vladikavkaz - Enisey Krasnoyarsk 1:2 (0:1)
14:00 Fakel Voronezh - FK Orenburg 1:0 (1:0)
16:00 Baltika Kaliningrad - Akron Tolyatti 2:0 (1:0)
23. Jornada
17.11.2021 12:00 FK Orenburg - FK Tom Tomsk 2:1 (1:0)
12:00 Olimp-Dolgoprudny - Torpedo Moskva 3:3 (3:1)
13:00 Enisey Krasnoyarsk - Tekstilshchik Ivanovo 3:0 (2:0)
14:00 Rotor Volgograd - Metallurg Lipetsk 0:1 (0:1)
15:00 FK Neftekhimik - Baltika Kaliningrad 0:0 (0:0)
16:00 Akron Tolyatti - Fakel Voronezh 2:0 (1:0)
16:00 FK Krasnodar 2 - SKA-Khabarovsk 3:1 (2:0)
16:00 FK Kamaz - Volgar Astrakhan 0:0 (0:0)
16:00 Kuban Krasnodar - Alania Vladikavkaz 5:5 (3:2)
16:30 Veles Moskva - Spartak Moskva 2 2:1 (1:1)
24. Jornada
21.11.2021 12:00 Akron Tolyatti - FK Tom Tomsk 3:3 (1:0)
12:00 Tekstilshchik Ivanovo - Kuban Krasnodar 1:3 (0:1)
12:00 Torpedo Moskva - SKA-Khabarovsk 0:0 (0:0)
12:00 Veles Moskva - FK Orenburg 1:2 (0:0)
12:00 Volgar Astrakhan - FK Krasnodar 2 0:0 (0:0)
13:00 Metallurg Lipetsk - FK Kamaz 0:1 (0:1)
14:00 Fakel Voronezh - FK Neftekhimik 3:1 (2:1)
15:00 Alania Vladikavkaz - Spartak Moskva 2 2:3 (1:2)
16:00 Baltika Kaliningrad - Rotor Volgograd 2:1 (0:0)
16:00 Olimp-Dolgoprudny - Enisey Krasnoyarsk 0:0 (0:0)
25. Jornada
27.11.2021 09:00 FK Tom Tomsk - FK Neftekhimik 1:1 (0:1)
10:00 Enisey Krasnoyarsk - SKA-Khabarovsk 3:1 (1:0)
12:00 Akron Tolyatti - FK Orenburg 0:3 (0:1)
12:00 Rotor Volgograd - Fakel Voronezh 1:2 (1:2)
12:00 Spartak Moskva 2 - Tekstilshchik Ivanovo 2:1 (1:1)
12:00 Torpedo Moskva - Volgar Astrakhan 1:0 (0:0)
14:00 Alania Vladikavkaz - Veles Moskva 2:1 (2:0)
14:00 FK Krasnodar 2 - Metallurg Lipetsk 1:0 (1:0)
14:00 Kuban Krasnodar - Olimp-Dolgoprudny 0:2 (0:0)
16:00 Baltika Kaliningrad - FK Kamaz 0:0 (0:0)
26. Jornada
06.03.2022 Akron Tolyatti - Veles Moskva -:-
Fakel Voronezh - FK Kamaz -:-
FK Krasnodar 2 - Baltika Kaliningrad -:-
Kuban Krasnodar - SKA-Khabarovsk -:-
Metallurg Lipetsk - Torpedo Moskva -:-
FK Neftekhimik - FK Orenburg -:-
Olimp-Dolgoprudny - Spartak Moskva 2 -:-
Rotor Volgograd - FK Tom Tomsk -:-
Tekstilshchik Ivanovo - Alania Vladikavkaz -:-
Volgar Astrakhan - Enisey Krasnoyarsk -:-
27. Jornada
12.03.2022 Alania Vladikavkaz - Olimp-Dolgoprudny -:-
FK Tom Tomsk - FK Kamaz -:-
FK Krasnodar 2 - Fakel Voronezh -:-
Kuban Krasnodar - Volgar Astrakhan -:-
FK Neftekhimik - Akron Tolyatti -:-
Rotor Volgograd - FK Orenburg -:-
Spartak Moskva 2 - SKA-Khabarovsk -:-
Torpedo Moskva - Baltika Kaliningrad -:-
Veles Moskva - Tekstilshchik Ivanovo -:-
Enisey Krasnoyarsk - Metallurg Lipetsk -:-
28. Jornada
19.03.2022 Akron Tolyatti - Rotor Volgograd -:-
Baltika Kaliningrad - Enisey Krasnoyarsk -:-
Fakel Voronezh - Torpedo Moskva -:-
FK Tom Tomsk - FK Krasnodar 2 -:-
FK Orenburg - FK Kamaz -:-
Metallurg Lipetsk - Kuban Krasnodar -:-
FK Neftekhimik - Veles Moskva -:-
Olimp-Dolgoprudny - Tekstilshchik Ivanovo -:-
SKA-Khabarovsk - Alania Vladikavkaz -:-
Volgar Astrakhan - Spartak Moskva 2 -:-
29. Jornada
26.03.2022 Alania Vladikavkaz - Volgar Astrakhan -:-
FK Krasnodar 2 - FK Orenburg -:-
FK Kamaz - Akron Tolyatti -:-
Kuban Krasnodar - Baltika Kaliningrad -:-
Rotor Volgograd - FK Neftekhimik -:-
SKA-Khabarovsk - Tekstilshchik Ivanovo -:-
Spartak Moskva 2 - Metallurg Lipetsk -:-
Torpedo Moskva - FK Tom Tomsk -:-
Veles Moskva - Olimp-Dolgoprudny -:-
Enisey Krasnoyarsk - Fakel Voronezh -:-
30. Jornada
02.04.2022 Akron Tolyatti - FK Krasnodar 2 -:-
Baltika Kaliningrad - Spartak Moskva 2 -:-
Fakel Voronezh - Kuban Krasnodar -:-
FK Tom Tomsk - Enisey Krasnoyarsk -:-
FK Orenburg - Torpedo Moskva -:-
Metallurg Lipetsk - Alania Vladikavkaz -:-
FK Neftekhimik - FK Kamaz -:-
Rotor Volgograd - Veles Moskva -:-
SKA-Khabarovsk - Olimp-Dolgoprudny -:-
Volgar Astrakhan - Tekstilshchik Ivanovo -:-
31. Jornada
06.04.2022 Alania Vladikavkaz - Baltika Kaliningrad -:-
FK Krasnodar 2 - FK Neftekhimik -:-
FK Kamaz - Rotor Volgograd -:-
Kuban Krasnodar - FK Tom Tomsk -:-
Olimp-Dolgoprudny - Volgar Astrakhan -:-
Spartak Moskva 2 - Fakel Voronezh -:-
Tekstilshchik Ivanovo - Metallurg Lipetsk -:-
Torpedo Moskva - Akron Tolyatti -:-
Veles Moskva - SKA-Khabarovsk -:-
Enisey Krasnoyarsk - FK Orenburg -:-
32. Jornada
10.04.2022 Baltika Kaliningrad - Tekstilshchik Ivanovo -:-
Fakel Voronezh - Alania Vladikavkaz -:-
FK Tom Tomsk - Spartak Moskva 2 -:-
FK Orenburg - Kuban Krasnodar -:-
FK Kamaz - Veles Moskva -:-
Metallurg Lipetsk - Olimp-Dolgoprudny -:-
FK Neftekhimik - Torpedo Moskva -:-
Rotor Volgograd - FK Krasnodar 2 -:-
Volgar Astrakhan - SKA-Khabarovsk -:-
Enisey Krasnoyarsk - Akron Tolyatti -:-
33. Jornada
16.04.2022 Alania Vladikavkaz - FK Tom Tomsk -:-
FK Krasnodar 2 - FK Kamaz -:-
Kuban Krasnodar - Akron Tolyatti -:-
Olimp-Dolgoprudny - Baltika Kaliningrad -:-
SKA-Khabarovsk - Metallurg Lipetsk -:-
Spartak Moskva 2 - FK Orenburg -:-
Tekstilshchik Ivanovo - Fakel Voronezh -:-
Torpedo Moskva - Rotor Volgograd -:-
Veles Moskva - Volgar Astrakhan -:-
Enisey Krasnoyarsk - FK Neftekhimik -:-
34. Jornada
23.04.2022 Akron Tolyatti - Spartak Moskva 2 -:-
Baltika Kaliningrad - SKA-Khabarovsk -:-
Fakel Voronezh - Olimp-Dolgoprudny -:-
FK Tom Tomsk - Tekstilshchik Ivanovo -:-
FK Krasnodar 2 - Veles Moskva -:-
FK Orenburg - Alania Vladikavkaz -:-
FK Kamaz - Torpedo Moskva -:-
Metallurg Lipetsk - Volgar Astrakhan -:-
FK Neftekhimik - Kuban Krasnodar -:-
Rotor Volgograd - Enisey Krasnoyarsk -:-
35. Jornada
30.04.2022 Alania Vladikavkaz - Akron Tolyatti -:-
Kuban Krasnodar - Rotor Volgograd -:-
Olimp-Dolgoprudny - FK Tom Tomsk -:-
SKA-Khabarovsk - Fakel Voronezh -:-
Spartak Moskva 2 - FK Neftekhimik -:-
Tekstilshchik Ivanovo - FK Orenburg -:-
Torpedo Moskva - FK Krasnodar 2 -:-
Veles Moskva - Metallurg Lipetsk -:-
Volgar Astrakhan - Baltika Kaliningrad -:-
Enisey Krasnoyarsk - FK Kamaz -:-
36. Jornada
07.05.2022 Akron Tolyatti - Tekstilshchik Ivanovo -:-
Baltika Kaliningrad - Metallurg Lipetsk -:-
Fakel Voronezh - Volgar Astrakhan -:-
FK Tom Tomsk - SKA-Khabarovsk -:-
FK Krasnodar 2 - Enisey Krasnoyarsk -:-
FK Orenburg - Olimp-Dolgoprudny -:-
FK Kamaz - Kuban Krasnodar -:-
FK Neftekhimik - Alania Vladikavkaz -:-
Rotor Volgograd - Spartak Moskva 2 -:-
Torpedo Moskva - Veles Moskva -:-
37. Jornada
15.05.2022 Alania Vladikavkaz - Rotor Volgograd -:-
Kuban Krasnodar - FK Krasnodar 2 -:-
Metallurg Lipetsk - Fakel Voronezh -:-
Olimp-Dolgoprudny - Akron Tolyatti -:-
SKA-Khabarovsk - FK Orenburg -:-
Spartak Moskva 2 - FK Kamaz -:-
Tekstilshchik Ivanovo - FK Neftekhimik -:-
Veles Moskva - Baltika Kaliningrad -:-
Volgar Astrakhan - FK Tom Tomsk -:-
Enisey Krasnoyarsk - Torpedo Moskva -:-
38. Jornada
21.05.2022 Alania Vladikavkaz - FK Kamaz -:-
Baltika Kaliningrad - Fakel Voronezh -:-
FK Tom Tomsk - Metallurg Lipetsk -:-
FK Krasnodar 2 - Spartak Moskva 2 -:-
Olimp-Dolgoprudny - FK Neftekhimik -:-
SKA-Khabarovsk - Akron Tolyatti -:-
Tekstilshchik Ivanovo - Rotor Volgograd -:-
Torpedo Moskva - Kuban Krasnodar -:-
Volgar Astrakhan - FK Orenburg -:-
Enisey Krasnoyarsk - Veles Moskva -:-