1. Jornada
28.07.2018 15:30 FC Ural - Anzhi Makhachkala 0:1 (0:0)
18:00 Spartak Moskva - FK Orenburg 1:0 (1:0)
20:30 FK Rostov - Akhmat Grozny 1:0 (1:0)
29.07.2018 13:00 Enisey Krasnoyarsk - Zenit 0:2 (0:0)
15:30 Arsenal Tula - Dinamo Moskva 0:0 (0:0)
18:00 Rubin Kazan - FK Krasnodar 2:1 (2:1)
30.07.2018 17:00 FK Ufa - Lokomotiv Moskva 0:0 (0:0)
31.07.2018 18:00 Krylia Sovetov - CSKA Moscú 0:0 (0:0)
2. Jornada
03.08.2018 18:30 Dinamo Moskva - Rubin Kazan 1:1 (1:0)
04.08.2018 13:00 FC Ural - FK Krasnodar 1:2 (1:0)
15:30 Zenit - Arsenal Tula 1:0 (0:0)
18:00 Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva 0:0 (0:0)
05.08.2018 15:30 Krylia Sovetov - FK Orenburg 0:3 (0:3)
18:00 CSKA Moscú - FK Rostov 0:1 (0:1)
20:30 Akhmat Grozny - Enisey Krasnoyarsk 1:0 (0:0)
06.08.2018 16:30 FK Ufa - Anzhi Makhachkala 3:0 (1:0)
3. Jornada
10.08.2018 16:30 FC Ural - Dinamo Moskva 1:1 (0:0)
11.08.2018 15:30 Enisey Krasnoyarsk - CSKA Moscú 1:1 (0:0)
18:00 Spartak Moskva - Anzhi Makhachkala 1:0 (0:0)
20:30 FK Rostov - Krylia Sovetov 0:1 (0:1)
12.08.2018 13:00 FK Orenburg - Lokomotiv Moskva 1:0 (0:0)
15:30 Arsenal Tula - Akhmat Grozny 3:1 (0:1)
13.08.2018 16:30 FK Ufa - FK Krasnodar 0:1 (0:0)
19:00 Rubin Kazan - Zenit 0:1 (0:0)
4. Jornada
17.08.2018 18:30 Anzhi Makhachkala - FK Orenburg 1:3 (1:0)
18.08.2018 15:30 CSKA Moscú - Arsenal Tula 3:0 (1:0)
18:00 FK Krasnodar - Spartak Moskva 0:1 (0:0)
20:30 Akhmat Grozny - Rubin Kazan 1:1 (0:0)
19.08.2018 15:30 Krylia Sovetov - Lokomotiv Moskva 0:1 (0:1)
18:00 Zenit - FC Ural 4:1 (2:1)
20:30 FK Rostov - Enisey Krasnoyarsk 4:0 (2:0)
20.08.2018 18:30 Dinamo Moskva - FK Ufa 3:0 (0:0)
5. Jornada
24.08.2018 18:30 Arsenal Tula - FK Rostov 0:1 (0:0)
25.08.2018 13:00 FC Ural - Akhmat Grozny 2:1 (0:1)
15:30 Rubin Kazan - CSKA Moscú 1:1 (1:0)
18:00 Spartak Moskva - Dinamo Moskva 2:1 (2:0)
26.08.2018 13:00 FK Orenburg - FK Krasnodar 1:1 (1:0)
15:30 FK Ufa - Zenit 0:2 (0:2)
18:00 Lokomotiv Moskva - Anzhi Makhachkala 2:1 (0:0)
27.08.2018 16:30 Enisey Krasnoyarsk - Krylia Sovetov 1:0 (1:0)
6. Jornada
31.08.2018 18:30 FK Rostov - Rubin Kazan 1:1 (1:0)
01.09.2018 13:00 Krylia Sovetov - Anzhi Makhachkala 1:0 (0:0)
15:30 CSKA Moscú - FC Ural 4:0 (2:0)
18:00 FK Krasnodar - Lokomotiv Moskva 2:1 (1:1)
02.09.2018 13:00 Enisey Krasnoyarsk - Arsenal Tula 0:0 (0:0)
15:30 Dinamo Moskva - FK Orenburg 2:0 (0:0)
18:00 Zenit - Spartak Moskva 0:0 (0:0)
20:30 Akhmat Grozny - FK Ufa 2:1 (0:0)
7. Jornada
14.09.2018 18:30 Lokomotiv Moskva - Dinamo Moskva 1:1 (1:1)
15.09.2018 13:00 Rubin Kazan - Enisey Krasnoyarsk 1:0 (1:0)
15:30 FK Ufa - CSKA Moscú 0:3 (0:1)
18:00 Arsenal Tula - Krylia Sovetov 4:0 (1:0)
16.09.2018 13:00 FK Orenburg - Zenit 1:2 (0:2)
15:30 Anzhi Makhachkala - FK Krasnodar 0:4 (0:2)
18:00 Spartak Moskva - Akhmat Grozny 1:2 (0:1)
17.09.2018 16:30 FC Ural - FK Rostov 1:1 (0:0)
8. Jornada
22.09.2018 10:30 Enisey Krasnoyarsk - FC Ural 1:2 (0:1)
13:00 Dinamo Moskva - Anzhi Makhachkala 0:1 (0:0)
15:30 Arsenal Tula - Rubin Kazan 2:2 (1:0)
18:00 FK Rostov - FK Ufa 0:0 (0:0)
18:00 Akhmat Grozny - FK Orenburg 1:1 (1:0)
23.09.2018 15:30 Zenit - Lokomotiv Moskva 5:3 (1:1)
18:00 CSKA Moscú - Spartak Moskva 1:1 (0:1)
24.09.2018 17:30 Krylia Sovetov - FK Krasnodar 0:3 (0:0)
9. Jornada
28.09.2018 16:30 FK Orenburg - CSKA Moscú 0:1 (0:1)
29.09.2018 10:30 FC Ural - Arsenal Tula 2:1 (0:1)
15:30 FK Ufa - Enisey Krasnoyarsk 2:1 (0:1)
18:00 Lokomotiv Moskva - Akhmat Grozny 2:0 (0:0)
30.09.2018 13:00 Anzhi Makhachkala - Zenit 2:1 (0:0)
15:30 FK Krasnodar - Dinamo Moskva 3:0 (2:0)
18:00 Spartak Moskva - FK Rostov 0:1 (0:0)
01.10.2018 18:30 Rubin Kazan - Krylia Sovetov 2:1 (1:0)
10. Jornada
05.10.2018 18:30 Arsenal Tula - FK Ufa 1:1 (0:1)
06.10.2018 13:00 Krylia Sovetov - Dinamo Moskva 1:0 (0:0)
15:30 FK Rostov - FK Orenburg 0:1 (0:1)
18:00 Rubin Kazan - FC Ural 1:0 (1:0)
07.10.2018 10:30 Enisey Krasnoyarsk - Spartak Moskva 2:3 (0:0)
13:00 Akhmat Grozny - Anzhi Makhachkala 0:0 (0:0)
15:30 Zenit - FK Krasnodar 2:1 (0:0)
18:00 CSKA Moscú - Lokomotiv Moskva 0:1 (0:0)
11. Jornada
19.10.2018 17:00 Anzhi Makhachkala - CSKA Moscú 0:2 (0:1)
19:30 Lokomotiv Moskva - FK Rostov 2:1 (1:1)
20.10.2018 10:30 FK Orenburg - Enisey Krasnoyarsk 0:0 (0:0)
13:00 FC Ural - Krylia Sovetov 1:1 (1:0)
15:30 FK Ufa - Rubin Kazan 0:0 (0:0)
21.10.2018 13:00 Dinamo Moskva - Zenit 1:0 (0:0)
15:30 Spartak Moskva - Arsenal Tula 2:3 (2:1)
18:00 FK Krasnodar - Akhmat Grozny 0:1 (0:0)
12. Jornada
27.10.2018 13:00 FC Ural - FK Ufa 1:1 (0:1)
15:30 Arsenal Tula - FK Orenburg 2:2 (1:0)
18:00 FK Rostov - Anzhi Makhachkala 1:0 (1:0)
28.10.2018 12:00 Enisey Krasnoyarsk - Lokomotiv Moskva 0:3 (0:1)
14:30 Akhmat Grozny - Dinamo Moskva 0:0 (0:0)
17:00 CSKA Moscú - FK Krasnodar 1:2 (0:0)
29.10.2018 16:00 Krylia Sovetov - Zenit 0:1 (0:1)
18:30 Rubin Kazan - Spartak Moskva 1:1 (0:0)
13. Jornada
03.11.2018 12:00 Lokomotiv Moskva - Arsenal Tula 3:1 (1:1)
14:30 Dinamo Moskva - CSKA Moscú 0:0 (0:0)
04.11.2018 12:00 Zenit - Akhmat Grozny 1:0 (1:0)
14:30 FK Krasnodar - FK Rostov 2:2 (1:1)
17:00 Spartak Moskva - FC Ural 1:2 (0:1)
05.11.2018 12:00 FK Orenburg - Rubin Kazan 1:0 (0:0)
14:30 FK Ufa - Krylia Sovetov 1:2 (0:1)
17:00 Anzhi Makhachkala - Enisey Krasnoyarsk 2:1 (1:0)
14. Jornada
09.11.2018 17:30 Arsenal Tula - Anzhi Makhachkala 2:0 (1:0)
10.11.2018 12:00 FC Ural - FK Orenburg 2:1 (1:0)
14:30 Krylia Sovetov - Akhmat Grozny 1:2 (0:0)
17:00 FK Rostov - Dinamo Moskva 0:0 (0:0)
11.11.2018 12:00 FK Ufa - Spartak Moskva 2:0 (0:0)
14:00 FK Krasnodar - Enisey Krasnoyarsk 3:0 (0:0)
14:30 Rubin Kazan - Lokomotiv Moskva 0:0 (0:0)
17:00 CSKA Moscú - Zenit 2:0 (2:0)
15. Jornada
23.11.2018 16:00 Akhmat Grozny - CSKA Moscú 0:2 (0:0)
18:30 Lokomotiv Moskva - FC Ural 1:2 (1:1)
24.11.2018 12:00 Dinamo Moskva - Enisey Krasnoyarsk 1:2 (0:1)
14:30 FK Orenburg - FK Ufa 1:0 (0:0)
17:00 Anzhi Makhachkala - Rubin Kazan 1:1 (1:1)
25.11.2018 12:00 Spartak Moskva - Krylia Sovetov 3:1 (0:0)
14:30 FK Krasnodar - Arsenal Tula 3:0 (1:0)
17:00 Zenit - FK Rostov 2:0 (1:0)
16. Jornada
30.11.2018 17:30 Rubin Kazan - Dinamo Moskva 1:1 (0:0)
01.12.2018 12:00 Enisey Krasnoyarsk - Akhmat Grozny 1:1 (0:0)
17:00 Anzhi Makhachkala - FK Ufa 0:0 (0:0)
02.12.2018 12:00 FK Krasnodar - FC Ural 2:0 (0:0)
14:30 FK Rostov - CSKA Moscú 0:0 (0:0)
17:00 Spartak Moskva - Lokomotiv Moskva 2:1 (2:0)
03.12.2018 17:30 Arsenal Tula - Zenit 4:2 (2:1)
03.04.2019 16:00 FK Orenburg - Krylia Sovetov 3:1 (2:1)
17. Jornada
08.12.2018 10:30 Krylia Sovetov - FK Rostov 1:0 (1:0)
13:00 CSKA Moscú - Enisey Krasnoyarsk 2:1 (2:0)
15:30 Lokomotiv Moskva - FK Orenburg 2:1 (0:1)
18:00 Anzhi Makhachkala - Spartak Moskva 0:3 (0:1)
09.12.2018 12:00 Dinamo Moskva - FC Ural 4:0 (2:0)
14:30 FK Krasnodar - FK Ufa 1:1 (1:1)
17:00 Zenit - Rubin Kazan 1:2 (0:1)
10.12.2018 17:30 Akhmat Grozny - Arsenal Tula 2:0 (1:0)
18. Jornada
01.03.2019 14:30 FK Orenburg - Anzhi Makhachkala 0:1 (0:0)
02.03.2019 09:30 FC Ural - Zenit 0:1 (0:1)
12:00 Arsenal Tula - CSKA Moscú 2:0 (0:0)
14:30 Lokomotiv Moskva - Krylia Sovetov 2:2 (1:1)
17:00 Rubin Kazan - Akhmat Grozny 1:0 (0:0)
03.03.2019 09:30 FK Ufa - Dinamo Moskva 1:2 (1:0)
12:00 Enisey Krasnoyarsk - FK Rostov 1:1 (0:0)
17:00 Spartak Moskva - FK Krasnodar 1:1 (1:1)
19. Jornada
09.03.2019 12:00 Krylia Sovetov - Enisey Krasnoyarsk 4:0 (1:0)
14:30 CSKA Moscú - Rubin Kazan 3:0 (1:0)
10.03.2019 12:00 FK Rostov - Arsenal Tula 0:0 (0:0)
14:30 Zenit - FK Ufa 2:1 (2:1)
17:00 Dinamo Moskva - Spartak Moskva 0:1 (0:1)
19:00 Anzhi Makhachkala - Lokomotiv Moskva 0:2 (0:1)
11.03.2019 15:30 Akhmat Grozny - FC Ural 1:1 (0:1)
17:30 FK Krasnodar - FK Orenburg 2:2 (0:1)
20. Jornada
15.03.2019 17:30 Anzhi Makhachkala - Krylia Sovetov 0:2 (0:1)
16.03.2019 09:30 FK Orenburg - Dinamo Moskva 1:0 (0:0)
12:00 FC Ural - CSKA Moscú 0:1 (0:0)
14:30 Rubin Kazan - FK Rostov 0:2 (0:0)
17:00 Arsenal Tula - Enisey Krasnoyarsk 2:0 (1:0)
17.03.2019 12:00 FK Ufa - Akhmat Grozny 0:1 (0:0)
14:30 Lokomotiv Moskva - FK Krasnodar 1:0 (0:0)
17:00 Spartak Moskva - Zenit 1:1 (1:1)
21. Jornada
29.03.2019 16:30 Krylia Sovetov - Arsenal Tula 0:1 (0:0)
30.03.2019 09:30 Enisey Krasnoyarsk - Rubin Kazan 1:1 (0:0)
12:00 Dinamo Moskva - Lokomotiv Moskva 0:1 (0:0)
14:30 Akhmat Grozny - Spartak Moskva 1:3 (1:1)
17:00 FK Rostov - FC Ural 2:1 (1:0)
31.03.2019 13:00 Zenit - FK Orenburg 3:1 (0:1)
15:30 CSKA Moscú - FK Ufa 2:2 (1:0)
18:00 FK Krasnodar - Anzhi Makhachkala 5:0 (2:0)
22. Jornada
06.04.2019 13:00 Anzhi Makhachkala - Dinamo Moskva 1:1 (1:0)
15:30 FK Krasnodar - Krylia Sovetov 1:0 (0:0)
18:00 Spartak Moskva - CSKA Moscú 0:2 (0:0)
07.04.2019 10:30 FK Ufa - FK Rostov 1:0 (1:0)
13:00 FC Ural - Enisey Krasnoyarsk 3:2 (0:1)
15:30 Rubin Kazan - Arsenal Tula 0:0 (0:0)
18:00 Lokomotiv Moskva - Zenit 1:1 (0:0)
08.04.2019 16:00 FK Orenburg - Akhmat Grozny 1:3 (1:1)
23. Jornada
12.04.2019 17:30 Krylia Sovetov - Rubin Kazan 1:0 (0:0)
13.04.2019 10:30 Enisey Krasnoyarsk - FK Ufa 0:0 (0:0)
13:00 Arsenal Tula - FC Ural 0:0 (0:0)
13:00 CSKA Moscú - FK Orenburg 2:3 (2:2)
18:30 Akhmat Grozny - Lokomotiv Moskva 1:3 (0:1)
14.04.2019 13:00 Dinamo Moskva - FK Krasnodar 1:1 (0:0)
15:30 Zenit - Anzhi Makhachkala 5:0 (2:0)
18:00 FK Rostov - Spartak Moskva 2:1 (1:1)
24. Jornada
19.04.2019 18:30 Anzhi Makhachkala - Akhmat Grozny 0:1 (0:0)
20.04.2019 10:30 FK Ufa - Arsenal Tula 1:2 (1:2)
13:00 FK Orenburg - FK Rostov 3:0 (1:0)
15:30 Dinamo Moskva - Krylia Sovetov 1:0 (0:0)
18:00 Lokomotiv Moskva - CSKA Moscú 1:1 (1:1)
20:00 FK Krasnodar - Zenit 2:3 (1:1)
21.04.2019 15:30 FC Ural - Rubin Kazan 2:1 (1:1)
18:00 Spartak Moskva - Enisey Krasnoyarsk 2:0 (1:0)
25. Jornada
24.04.2019 18:00 FK Rostov - Lokomotiv Moskva 1:2 (1:1)
18:00 Akhmat Grozny - FK Krasnodar 1:1 (1:0)
18:30 Rubin Kazan - FK Ufa 1:1 (0:1)
18:30 CSKA Moscú - Anzhi Makhachkala 2:0 (1:0)
20:00 Zenit - Dinamo Moskva 2:0 (0:0)
25.04.2019 15:00 Enisey Krasnoyarsk - FK Orenburg 2:1 (1:0)
17:30 Krylia Sovetov - FC Ural 0:1 (0:0)
19:30 Arsenal Tula - Spartak Moskva 3:0 (3:0)
26. Jornada
27.04.2019 15:30 Anzhi Makhachkala - FK Rostov 1:1 (0:1)
18:00 Dinamo Moskva - Akhmat Grozny 0:0 (0:0)
28.04.2019 10:30 FK Ufa - FC Ural 4:1 (1:1)
13:00 Lokomotiv Moskva - Enisey Krasnoyarsk 2:1 (0:0)
15:30 Zenit - Krylia Sovetov 4:2 (3:2)
18:00 FK Krasnodar - CSKA Moscú 2:0 (1:0)
29.04.2019 16:00 FK Orenburg - Arsenal Tula 1:1 (0:0)
18:30 Spartak Moskva - Rubin Kazan 1:1 (1:0)
27. Jornada
03.05.2019 13:00 Enisey Krasnoyarsk - Anzhi Makhachkala 3:1 (0:1)
15:30 Rubin Kazan - FK Orenburg 2:0 (1:0)
04.05.2019 13:00 FC Ural - Spartak Moskva 0:1 (0:0)
15:30 Akhmat Grozny - Zenit 1:1 (0:0)
18:00 Arsenal Tula - Lokomotiv Moskva 2:0 (1:0)
05.05.2019 13:00 Krylia Sovetov - FK Ufa 1:1 (1:0)
15:30 CSKA Moscú - Dinamo Moskva 2:2 (1:2)
18:00 FK Rostov - FK Krasnodar 1:1 (0:1)
28. Jornada
10.05.2019 10:30 FK Orenburg - FC Ural 2:2 (0:0)
13:00 Dinamo Moskva - FK Rostov 0:0 (0:0)
15:30 Anzhi Makhachkala - Arsenal Tula 0:1 (0:1)
18:00 Lokomotiv Moskva - Rubin Kazan 4:0 (2:0)
11.05.2019 13:00 Enisey Krasnoyarsk - FK Krasnodar 0:4 (0:2)
15:30 Akhmat Grozny - Krylia Sovetov 2:1 (2:1)
12.05.2019 15:30 Spartak Moskva - FK Ufa 1:0 (1:0)
18:00 Zenit - CSKA Moscú 3:1 (1:1)
29. Jornada
18.05.2019 13:00 FK Ufa - FK Orenburg 0:2 (0:1)
15:30 CSKA Moscú - Akhmat Grozny 1:0 (0:0)
18:00 Krylia Sovetov - Spartak Moskva 1:2 (0:1)
19.05.2019 10:30 FC Ural - Lokomotiv Moskva 2:2 (1:1)
13:00 Enisey Krasnoyarsk - Dinamo Moskva 2:2 (1:1)
15:30 Arsenal Tula - FK Krasnodar 0:3 (0:0)
18:00 FK Rostov - Zenit 1:0 (0:0)
20.05.2019 18:00 Rubin Kazan - Anzhi Makhachkala 0:0 (0:0)
30. Jornada
26.05.2019 13:00 CSKA Moscú - Krylia Sovetov 6:0 (1:0)
13:00 Akhmat Grozny - FK Rostov 1:0 (1:0)
13:00 Zenit - Enisey Krasnoyarsk 4:1 (1:0)
13:00 Dinamo Moskva - Arsenal Tula 3:3 (2:1)
13:00 FK Krasnodar - Rubin Kazan 1:0 (0:0)
13:00 Anzhi Makhachkala - FC Ural 0:2 (0:0)
13:00 Lokomotiv Moskva - FK Ufa 1:0 (1:0)
13:00 FK Orenburg - Spartak Moskva 2:0 (1:0)