I | FC Ararat-Armenia | - | Lincoln Red Imps | 2:0 (2:0) | ||
V | Lincoln Red Imps | - | FC Ararat-Armenia | 1:2 (0:1) | ||
I: 23.07.2019 17:00 | V: 30.07.2019 17:45 | Campeones: FC Ararat-Armenia | ||||
I | HB Tórshavn | - | Linfield FC | 2:2 (1:1) | ||
V | Linfield FC | - | HB Tórshavn | 1:0 (1:0) | ||
I: 23.07.2019 17:45 | V: 01.08.2019 20:45 | Campeones: Linfield FC | ||||
I | KF Shkëndija 79 | - | F91 Dudelange | 1:2 (1:0) | ||
V | F91 Dudelange | - | KF Shkëndija 79 | 1:1 (0:0) | ||
I: 23.07.2019 17:55 | V: 30.07.2019 17:55 | Campeones: F91 Dudelange | ||||
I | FC Santa Coloma | - | Astaná | 0:0 (0:0) | ||
V | Astaná | - | FC Santa Coloma | 4:1 (1:1) | ||
I: 23.07.2019 20:00 | V: 01.08.2019 16:00 | Campeones: Astaná | ||||
I | SP Tre Penne | - | FK Sūduva | 0:5 (0:2) | ||
V | FK Sūduva | - | SP Tre Penne | 5:0 (3:0) | ||
I: 23.07.2019 20:30 | V: 30.07.2019 17:45 | Campeones: FK Sūduva | ||||
I | Slovan Bratislava | - | KF Feronikeli | 2:1 (1:0) | ||
V | KF Feronikeli | - | Slovan Bratislava | 0:2 (0:1) | ||
I: 24.07.2019 18:00 | V: 30.07.2019 18:00 | Campeones: Slovan Bratislava | ||||
I | Pyunik FC | - | FK Jablonec | 2:1 (2:0) | ||
V | FK Jablonec | - | Pyunik FC | 0:0 (0:0) | ||
I: 25.07.2019 15:30 | V: 01.08.2019 19:00 | Campeones: Pyunik FC | ||||
I | FK Ventspils | - | Gżira United | 4:0 (1:0) | ||
V | Gżira United | - | FK Ventspils | 2:2 (1:0) | ||
I: 25.07.2019 16:45 | V: 01.08.2019 20:00 | Campeones: FK Ventspils | ||||
I | Gabala FK | - | Dinamo Tbilisi | 0:2 (0:1) | ||
V | Dinamo Tbilisi | - | Gabala FK | 3:0 (0:0) | ||
I: 25.07.2019 17:00 | V: 01.08.2019 19:00 | Campeones: Dinamo Tbilisi | ||||
I | FK Partizani | - | FC Sheriff | 0:1 (0:1) | ||
V | FC Sheriff | - | FK Partizani | 1:1 (0:1) | ||
I: 25.07.2019 17:30 | V: 01.08.2019 19:00 | Campeones: FC Sheriff | ||||
I | AEK Larnaca | - | Levski Sofia | 3:0 (0:0) | ||
V | Levski Sofia | - | AEK Larnaca | 0:4 (0:2) | ||
I: 25.07.2019 17:30 | V: 01.08.2019 18:30 | Campeones: AEK Larnaca | ||||
I | FC Utrecht | - | Zrinjski Mostar | 1:1 (0:1) | ||
V | Zrinjski Mostar | - | FC Utrecht | 2:1 (0:1, 1:1) pró. | ||
I: 25.07.2019 18:30 | V: 01.08.2019 19:00 | Campeones: Zrinjski Mostar | ||||
I | Chikhura Sachkhere | - | Aberdeen FC | 1:1 (1:0) | ||
V | Aberdeen FC | - | Chikhura Sachkhere | 5:0 (2:0) | ||
I: 25.07.2019 18:45 | V: 01.08.2019 20:45 | Campeones: Aberdeen FC | ||||
I | Budapest Honvéd | - | CS Universitatea Craiova | 0:0 (0:0) | ||
V | CS Universitatea Craiova | - | Budapest Honvéd | 3:1 (0:0, 0:0, 0:0) pn. | ||
I: 25.07.2019 18:55 | V: 01.08.2019 18:15 | Campeones: CS Universitatea Craiova | ||||
I | FK Haugesund | - | Sturm Graz | 2:0 (0:0) | ||
V | Sturm Graz | - | FK Haugesund | 2:1 (1:0) | ||
I: 25.07.2019 19:00 | V: 01.08.2019 20:30 | Campeones: FK Haugesund | ||||
I | Lechia Gdańsk | - | Brøndby IF | 2:1 (1:0) | ||
V | Brøndby IF | - | Lechia Gdańsk | 4:1 (1:0, 2:1) pró. | ||
I: 25.07.2019 19:00 | V: 01.08.2019 19:30 | Campeones: Brøndby IF | ||||
I | Molde FK | - | FK Čukarički | 0:0 (0:0) | ||
V | FK Čukarički | - | Molde FK | 1:3 (0:2) | ||
I: 25.07.2019 19:00 | V: 31.07.2019 20:45 | Campeones: Molde FK | ||||
I | Arsenal Tula | - | Neftçi PFK | 0:1 (0:1) | ||
V | Neftçi PFK | - | Arsenal Tula | 3:0 (0:0) | ||
I: 25.07.2019 19:00 | V: 01.08.2019 19:00 | Campeones: Neftçi PFK | ||||
I | Yeni Malatyaspor | - | Olimpija Ljubljana | 2:2 (1:1) | ||
V | Olimpija Ljubljana | - | Yeni Malatyaspor | 0:1 (0:0) | ||
I: 25.07.2019 19:00 | V: 01.08.2019 20:00 | Campeones: Yeni Malatyaspor | ||||
I | FC Flora | - | Eintracht Frankfurt | 1:2 (1:1) | ||
V | Eintracht Frankfurt | - | FC Flora | 2:1 (1:1) | ||
I: 25.07.2019 19:00 | V: 01.08.2019 20:30 | Campeones: Eintracht Frankfurt | ||||
I | FK Mladá Boleslav | - | FK Ordabasy | 1:1 (1:1) | ||
V | FK Ordabasy | - | FK Mladá Boleslav | 2:3 (1:2) | ||
I: 25.07.2019 19:00 | V: 01.08.2019 16:00 | Campeones: FK Mladá Boleslav | ||||
I | FC Alashkert | - | FCSB | 0:3 (0:0) | ||
V | FCSB | - | FC Alashkert | 2:3 (1:3) | ||
I: 25.07.2019 19:00 | V: 01.08.2019 20:30 | Campeones: FCSB | ||||
I | Shakhter Soligorsk | - | Esbjerg fB | 2:0 (1:0) | ||
V | Esbjerg fB | - | Shakhter Soligorsk | 0:0 (0:0) | ||
I: 25.07.2019 19:00 | V: 01.08.2019 19:45 | Campeones: Shakhter Soligorsk | ||||
I | Hapoel Be'er Sheva | - | FK Kairat | 2:0 (1:0) | ||
V | FK Kairat | - | Hapoel Be'er Sheva | 1:1 (1:0) | ||
I: 25.07.2019 19:30 | V: 01.08.2019 16:30 | Campeones: Hapoel Be'er Sheva | ||||
I | CSKA Sofia | - | NK Osijek | 1:0 (0:0) | ||
V | NK Osijek | - | CSKA Sofia | 3:4 (1:0, 1:0, 1:0) pn. | ||
I: 25.07.2019 19:30 | V: 01.08.2019 20:45 | Campeones: CSKA Sofia | ||||
I | Lokomotiv Plovdiv | - | Spartak Trnava | 2:0 (1:0) | ||
V | Spartak Trnava | - | Lokomotiv Plovdiv | 3:1 (1:0) | ||
I: 25.07.2019 19:30 | V: 01.08.2019 20:45 | Campeones: Lokomotiv Plovdiv | ||||
I | Connah's Quay Nomads | - | Partizan | 0:1 (0:0) | ||
V | Partizan | - | Connah's Quay Nomads | 3:0 (0:0) | ||
I: 25.07.2019 19:30 | V: 01.08.2019 21:00 | Campeones: Partizan | ||||
I | Piast Gliwice | - | Riga FC | 3:2 (0:1) | ||
V | Riga FC | - | Piast Gliwice | 2:1 (1:1) | ||
I: 25.07.2019 20:00 | V: 01.08.2019 18:30 | Campeones: Riga FC | ||||
I | IFK Norrköping | - | FK Liepāja | 2:0 (1:0) | ||
V | FK Liepāja | - | IFK Norrköping | 0:1 (0:0) | ||
I: 25.07.2019 20:00 | V: 01.08.2019 19:00 | Campeones: IFK Norrköping | ||||
I | Fehérvár FC | - | FC Vaduz | 1:0 (1:0) | ||
V | FC Vaduz | - | Fehérvár FC | 2:0 (0:0, 1:0) pró. | ||
I: 25.07.2019 20:00 | V: 01.08.2019 19:00 | Campeones: FC Vaduz | ||||
I | FC Luzern | - | KÍ Klaksvík | 1:0 (0:0) | ||
V | KÍ Klaksvík | - | FC Luzern | 0:1 (0:1) | ||
I: 25.07.2019 20:15 | V: 01.08.2019 19:00 | Campeones: FC Luzern | ||||
I | FC DAC 1904 | - | Atromitos | 1:2 (1:2) | ||
V | Atromitos | - | FC DAC 1904 | 3:2 (2:0) | ||
I: 25.07.2019 20:30 | V: 01.08.2019 19:00 | Campeones: Atromitos | ||||
I | Gante | - | FC Viitorul Constanța | 6:3 (5:1) | ||
V | FC Viitorul Constanța | - | Gante | 2:1 (0:1) | ||
I: 25.07.2019 20:30 | V: 01.08.2019 17:00 | Campeones: Gante | ||||
I | Aris Saloniki | - | AEL Limassol | 0:0 (0:0) | ||
V | AEL Limassol | - | Aris Saloniki | 0:1 (0:1) | ||
I: 25.07.2019 20:30 | V: 01.08.2019 19:00 | Campeones: Aris Saloniki | ||||
I | Jeunesse Esch | - | Vitória Guimarães | 0:1 (0:0) | ||
V | Vitória Guimarães | - | Jeunesse Esch | 4:0 (1:0) | ||
I: 25.07.2019 20:30 | V: 01.08.2019 21:00 | Campeones: Vitória Guimarães | ||||
I | AZ Alkmaar | - | BK Häcken | 0:0 (0:0) | ||
V | BK Häcken | - | AZ Alkmaar | 0:3 (0:1) | ||
I: 25.07.2019 20:30 | V: 01.08.2019 18:30 | Campeones: AZ Alkmaar | ||||
I | NK Domžale | - | Malmoe | 2:2 (1:1) | ||
V | Malmoe | - | NK Domžale | 3:2 (2:2) | ||
I: 25.07.2019 20:45 | V: 01.08.2019 19:00 | Campeones: Malmoe | ||||
I | Rangers FC | - | Progrès Niedercorn | 2:0 (1:0) | ||
V | Progrès Niedercorn | - | Rangers FC | 0:0 (0:0) | ||
I: 25.07.2019 20:45 | V: 01.08.2019 19:30 | Campeones: Rangers FC | ||||
I | FK Budućnost Podgorica | - | Zorya Lugansk | 1:3 (0:2) | ||
V | Zorya Lugansk | - | FK Budućnost Podgorica | 1:0 (1:0) | ||
I: 25.07.2019 20:45 | V: 01.08.2019 18:00 | Campeones: Zorya Lugansk | ||||
I | RC Strasbourg | - | Maccabi Haifa | 3:1 (1:1) | ||
V | Maccabi Haifa | - | RC Strasbourg | 2:1 (2:1) | ||
I: 25.07.2019 20:45 | V: 01.08.2019 19:00 | Campeones: RC Strasbourg | ||||
I | Wolverhampton Wanderers | - | Crusaders FC | 2:0 (1:0) | ||
V | Crusaders FC | - | Wolverhampton Wanderers | 1:4 (1:3) | ||
I: 25.07.2019 20:45 | V: 01.08.2019 21:00 | Campeones: Wolverhampton Wanderers | ||||
I | Valur Reykjavík | - | PFC Ludogorets Razgrad | 1:1 (1:0) | ||
V | PFC Ludogorets Razgrad | - | Valur Reykjavík | 4:0 (2:0) | ||
I: 25.07.2019 21:00 | V: 01.08.2019 19:30 | Campeones: PFC Ludogorets Razgrad | ||||
I | Torino | - | Debreceni VSC | 3:0 (2:0) | ||
V | Debreceni VSC | - | Torino | 1:4 (0:2) | ||
I: 25.07.2019 21:00 | V: 01.08.2019 18:30 | Campeones: Torino | ||||
I | Legia Warszawa | - | Kuopion PS | 1:0 (1:0) | ||
V | Kuopion PS | - | Legia Warszawa | 0:0 (0:0) | ||
I: 25.07.2019 21:00 | V: 01.08.2019 18:00 | Campeones: Legia Warszawa | ||||
I | Espanyol | - | UMF Stjarnan | 4:0 (0:0) | ||
V | UMF Stjarnan | - | Espanyol | 1:3 (0:1) | ||
I: 25.07.2019 21:00 | V: 01.08.2019 21:15 | Campeones: Espanyol | ||||
I | Shamrock Rovers | - | Apollon Limassol | 2:1 (1:1) | ||
V | Apollon Limassol | - | Shamrock Rovers | 3:1 (1:0, 2:1) pró. | ||
I: 25.07.2019 21:00 | V: 01.08.2019 19:00 | Campeones: Apollon Limassol | ||||